Veríte v silu kameňov?

14. máj 2022

Ahojte, veríte v silu kameňov? Rodonit, ruženín ....... Ďakujem

viestta
14. máj 2022

Ci ovplyvnia môj život? Áno, ovplyvnia. Je jedno aký, keď ma nim dobre trafila bude to prinajmenšom boliet

autor
14. máj 2022

@viestta zabudla som napísať "blbé pripomienky si nechajte pre seba, vrelá vďaka"

elizabet173
14. máj 2022

nie, neverím, vždy je to o tom, že keď chceš niečomu veriť, tak veríš. Kamene sa mi páčia, teda niektoré, preto ich nosím, ale aby som si dávala prívesok alebo náramok preto, že by mali v ten deň nejako ovplyvniť môj život, to nie, iba preto, že sa hodia k oblečeniu

ewka9
14. máj 2022

@viestta žena ja ťa milujem🤣

hennyinnsbruck
14. máj 2022

Nie

buberova
14. máj 2022

Nie

mikadooo
14. máj 2022

Nie, neverím. Ale niektoré sú pekné, napríklad taký diamant, ale aj obyčajný zirkón 🙂. Ja som na "priesvitné" 🙂. Bez ohľadu na to aké kamene som kedy nosila, necítila som nejakú silu, alebo že by to môj život nejak ovplyvnilo. Myslím, že ak v to veríš, tak budeš cítiť ich vplyv, lebo sila podvedomia je veľká. A nemyslím to ako výsmech. Ja napríklad mám migrény a veľmi by som si priala nájsť nejakú alternatívu k liekom. Žiaľ, som príliš racionálna a moja hlava už dopredu sa mi vysmeje, že akú ďalšiu hlúposť skúšam, a zatiaľ mi žiadna alternatíva nefungovala ☹️☹️☹️.

zuzitko74
14. máj 2022

Nie , neverím. Ľudia, ktorí veria a kupujú si ich kvôli tomu, podľa mňa platia tomu obchodníkovi za silu svojej vlastnej mysle a nie za silu kameňov.

hagshop
14. máj 2022

Verim v silu sugescie.

viestta
14. máj 2022

Mala si napísať, píšte len tie co verite

kuko55
14. máj 2022

Diamantov určite 😄😇

hruska91
14. máj 2022

@kuko55 🤣🤣🤣🤣 asi tak

judar
14. máj 2022

verit je jedna vec ale druha vec je ze na tejto ceste viery existuju zial poslovia odzubavaci doslova s vysokoskolskym titulom z profesie ekonomickeho odzubavania ako velmi chcu s liecitelstvom pomoct🤦😅...taki su aj v ezo shopoch kde su zamestnanci zauceny nimi na triky ako ludi zaujat a zlanarit na kupu kamenov stylom ten je na taku bolest onaku bolest stastie, lasku ...natrepu vam toho tolko, ze nakoniec vas donutia nevedomo kupit a oni si pojdu vo vysledku valat sunky za zarobky na Ibizu...jeden taky pripad sa uz stal, ze zenska uverila v silu kamena lebo ju liecitel zlanaril tak, ze neverila doktorom verila len liecitelovi a kamenu a zial no...zomrela v posteli vytesaneho z prirodneho kamena lebo verila ze ma silnejsie a lepsie ucinky nez chemoterapia

janetinka27
14. máj 2022

neverim

sszuzu8
14. máj 2022

Áno verím

martul
14. máj 2022

@viestta jaj tie tvoje hefty, ja sa vždy tak zasmejem 👍

beata_k
14. máj 2022

Akoze šuter na krku ma spasi a budem sa mat ako prasa v zite? K otazke. Nie, neverim.

zuzanockamt
14. máj 2022

Áno, kamene majú vplyv na človeka, jeho zdravie. Len sa o ne treba dobre starať. Ja mám rada ametyst a ruženín, ale aj mesačný kameň. A nie každý je tomuto otvorený.

sardinka32
14. máj 2022

Nie...placebo efekt, iné nič.

drimonna
14. máj 2022

Neverím, ale páčia sa mi tie šperky, ktoré z nich robia.❤️ Rada by som jeden mala, ale sú drahé.☹️

cackaa
14. máj 2022

Ja verím tomuto 😃😃😃

ivanka12311
14. máj 2022

Nie neverím

autor
14. máj 2022

@elizabet173 ďakujem

autor
14. máj 2022

@ewka9 za sprosté pripomienky čo má v každej druhej diskusii?🤷🏻‍♀️

autor
14. máj 2022

@viestta vieš co, na teba nemam slov.

autor
14. máj 2022

@zuzanockamt a ako sa o ne staráš?

autor
14. máj 2022

Vďaka za vaše názory (aj sprosté). Stačilo napísať verím, neverim, no niekto to poňal vysmesne. Nevadi, taký ľudia su mi u zadnice. 🤗 Pekný deň

autor
14. máj 2022

@viestta a otázku si si doplnila sama, že ci ovplyvnia?? Ja som sa to nepýtala, pýtala som sa či veríte alebo nie. Draha moja

viestta
14. máj 2022

🙄

ewka9
14. máj 2022

Nemyslím si, že išlo o sprostú pripomienku, @viestta nikoho neurazila..ja som sa schuti zasmiala😁