Veríte že meno má vplyv na svojho nositeľa?

duska1122
20. júl 2009

ahojte, čitala som si knihu o tom že naše meno ovplyvnuje to aky sme. veľa veci na mna uplne sadlo a aj na mojich znamich. co si vy o tom myslite?

dadka212
20. júl 2009

ja tomu tiež verím....ja mám zasa knižku Meno je váš osud a vela vecí na naše mená sedí a keď som sa nevedela rozhodnúť medzi menami pre naše deti, tak som si prečítala, ktoré má lepšie číslo 🙂

trixi
20. júl 2009

ahojte, suhlasim, ze aj meno moze ovplyvnovat cloveka, a ako pise lalita, na charakter cloveka ma vplyv vela dalsich veci. Ja som svoje meno neznasala ked som bola mala a na zakladke, pretoze to na tu dobu (hlboky socializmus) bolo dost exoticke a nezvycajne meno a ucitelia ma radi vyvolavali. Hnevala som sa na rodicov, ze mi dali take meno. S pribudajucimi rokmi som vsak na svoje meno hrda a nemenila by som ho. Dokonca mi prinieslo vela vyhod, hlavne pri cestovani po Holandsku, doslova mi otvaralo dvere, lahsie som zohnala ubytko za dobre ceny. Kedze sa volam ako holandska kralovna Beatrix (v preklade znamena blazena). Skutocne ked mi v Holandania videli pas a moje krstne meno hned boli velmi priatelsky a musela som vysvetlovat ako nejaka blondata Slovenka prisla k takemu menu.

duska1122
autor
20. júl 2009

sabina znamena pochadzajuca s kmena sabinov a je to meno latinskeho povodu a michal znamena bohu podobny je hebrejskeho povodu

cestovatelkaandrea
20. júl 2009

duska ty si poklad, dakujem aj za toho Axela 😉

miroslava89
20. júl 2009

ja dodnes neviem co znamena moje meno.. takze ani netusim ci ma to nejako ovplyvnuje 😅

duska1122
autor
20. júl 2009

ani ja som nemala to svoje meno rada ale teraz som rada ze sa volam ako sa volam, uz by som ho nemenila.
matima natalia znamena dieta vianoc s tym nicolasom si niesom ista ale malo by to byt podoba mena mikulas povod by mal byt francuzky.

matima100
20. júl 2009

jej,tak to je super :o)) a ako ich mozu vlastne tie mena ovplyvnit??
😕

zuzka1.
20. júl 2009

Asi skor ci sedi charakteristika mena na konkretnu osobu, ktora to meno ma. POdla mna.
neviete charakteristiku pre zuzana, Samuela a Tomasa?

duska1122
autor
20. júl 2009

no kazda hlaska ma inu vibraciu inu vlnovu dlzku, a tym vraj ma kazde meno svoju energiu. priznam ze moc tomu zatial nerozumiem ale chapem ze nepr meno valentina znie uplne inak ako berta. vraj kazde meno ma svoju farbu vyzarovanie a pocity ktore vyvolava. dokonca vraj deti ktore maju pekne meno si viac veria a maju lepsie vysledky v skole a viac si veria. tak neviem zatial sa len snazim tak nejak sa do toho zahryznut

matima100
20. júl 2009

😕 😕 😕 😕 😕

duska1122
autor
20. júl 2009

zuzana znamena lotos je oddana a milujuca vsade chce byt prva ma rada spolocnost svoju rodinu utahaju lebo maju vela energie aj ked malo spia. samuel znamena meno bozie su dobry rozpravaci zaujmu ludi , vedia sa rychlo rozhodnut pre povolanie, vyvolavaju v druhych pocit dovery. tomas je uprimny, inteligenty ma rad veci usporiadene v citoch je nekompromisny ak niekoho nelubi radcej to s nim ukonci nez by sa mal pretvarovat

zelmirka1
20. júl 2009

meno ma velky vplyv na cloveka, predstavte si kolkokrat denne vas niekto oslovi krstnym menom, ide s vami cely zivot a patri k nam takze urcite moze byt pre cloveka pozitivne aj negativne. Ja som vyberala meno pre maleho podla numerologie, vibracii cisiel, pretoze kazde pismeno a meno ma inu vibraciu, aj podla datumu narodenia aby som pridala to co potreboval lebo spravne vybrane meno moze cloveku pomoc. Samozrejme ze nezavisi len na mene ale ma svoj vyznam.

zuzka1.
20. júl 2009

no tak na nas to sedi uplne. 😉 dobreee

duska1122
autor
20. júl 2009

to som rada

bibula
20. júl 2009

podla mna velmi ovplyvnuje...
ja a dcera sme svetlany a je to fakt,aj ludia nam vravia,ze ked vstupime do miestnosti akoby sa tam rozziarilo🙂
a naopak,co poznam deti s menom jakub-uplny blbeckovia /nikoho nechcem urazat,take su moje postrehy a nielen moje🙂/
moniky-su kamaratske,zabavne,/niekedy az moc/
simony su velmmi extrovertne...

teraz ma uz nic nenapada, moje dedukcie samozrejme niesu vyvodene z jednej osoby,ale minimalne z piatich nositelov roznych skupin🙂

zelmirka1
20. júl 2009

este som chcela napisat ze charakteristiky ktore su v knihach a casopisoch ako napr. ze clovek je priatelsky, komunikativny alebo nesmely ci introvert su blbost, kazde meno ma inu vibraciu ale velmi zavisi aj kto ho ma
lebo nie su predsa vsetky Katky rovnake, zavisi vela od datumu a hodiny narodenia, meno moze len nieco
zvyraznit, potlacit alebo dodat. Napr. clovek ktory je narodeny tak ze ma velmi citlive cisla a dostane este aj meno
ktore to znasobi tak to nie je dobre, skor potrebuje aby mu meno dalo silu a podobne.

macka01
21. júl 2009

neviem či tomu mám veriť,meno Mária také ušľachtile atĎ.Ja poznam niekoľko Márií a sú to mrchy do jednej.Nemam v tom jasno.Chcelo by to asi nejakú literatúru.Ja som Marcela,deti sú Kristián a natanael,aky je ich vyznam?dik

verulka
21. júl 2009

baby, podla mna to nejako neovplyvnuje 😉 mne sa moje meno paci a deti sa volaju po tazkom kompromise medzi nami..kazdemu sa pacia ine mena 😉 mna vyznam mien nezaujima, je to pre mna nieco ako horoskopy 😅 😉

majina.b
21. júl 2009

Sabina

Druh jména: ženské
Domácké podoby: Sabinka, Sába, Inka
Původ: latinský
Význam: pocházející z kmene Sabinů (Itálie); lidé svoji
Používá se: běžně užíváno

Michal

Druh jména: mužské
Domácké podoby: Míša, Miška, Míšánek, Michálek, Míšenka, Miki
Původ: hebrejský (biblické jméno)
Význam: kdo je jako Bůh
Používá se: patří k nejoblíbenějším

majina.b
21. júl 2009

Miroslava

Druh jména: ženské
Domácké podoby: Mirka, Mirča, Mirečka, Miruška, Mira
Původ: slovanský
Význam: mírumilovná, slavící mír
Používá se: velmi oblíbené

jaruska8
21. júl 2009

Vraj meno Jarmila ma nejake zle vibracie. 😒 😠 Takto ma potesila jedna autorka knihy a vraj ona by ho svojej dcere nedavala. 😖

duska1122
autor
21. júl 2009

macka01 marcela znamena mala bojovnicka su obetave a su to zeny s pevnymi zasadami je tazke ich ovplyvnit, su cestne a velmi dobre matky. kristian je s grectiny a znamena to krestan. byvaju vyrovnany, spokojny so sebou, maju velku predstavivost, a su prisposobovi. maju nadanie pre humanitne vedy. natanael je hebrejskeho povodu s vyznamom dar bozi.

katrin
21. júl 2009

Majina.b - odkial kopirujes tie vyznamy mien? je to niekde na nete?

duska1122
autor
21. júl 2009

ja si myslim ze menu su dolezite, aj v starych kulturach vyberali detom mena podla vlastnosti ktore ich vystihovali o com svädcsi aj to ze vela mien sa da prelozit. inak jarmila ma trosicka negativne vibracie co som citala ale neni to nic strasne.

zuzu13
21. júl 2009

ahojte
mam tu knizku uz 15 rokov...ako som zostala 1 krat tehu...mozem zodpovedne prehlasit, ze vsetci znami su prene taki ake maju meno...samozrejme, ze opis nesedi na 100 percent...ale vacsina ano...

kniha sa vola vplyv mena na zivot ...

http://www.google.sk/search?hl=sk&q=vplyv+mena+...

nicolkarin
21. júl 2009

ja som tiez citala, ze meno ma vplyv na svojho nositela, ja osobne som mena vyberala podla toho ako sa hodili k druhemu menu a tiez sa mi pacia take nezvycajne mena. osobne som nikde nepatrala po ich chatakteristike, ale bola by som rada keby mi niekto vedel napisat k nim nieco blizsie, dcerky sa volaju Nicol a Karin, ak by dakto vedel dajaky opis tak dakujeeeeem.

duska1122
autor
21. júl 2009

ahoj nicol ma francuzky povod a znamena vitaztvo. byvaju bojovnice ale potrebuju v zivote pevny ciel, su dost casto bojovne naladene treba na ne od mala posobit aby sa do seba neuzatvarali, nedavaju najavo svoje pocity a tazko sa s nimi skamaratit, v dospelosti mavaju veduce funkcie karin ma taliansky povodznamena pekna mila, su skumave a vesele povahy, maju vybornu pamat, dokazu zaujat a ziskat si ludi, su vyborne studentky a ucenie ich aj bavi. ich ochranny kamen je rubin

nicolkarin
21. júl 2009

duska dakujem.

duska1122
autor
21. júl 2009

nieje zač a aj sa to v niecom zhoduje?