Veselé a neuveriteľné sny. Čo sa sníva vám?

martina46
6. mar 2008

Mne sa dnes snívalo:
Bola som na cintoríne a tam boli také hrobky, čo sa otvárali ako šuflík. Tak som do jednej nakukla a tam ležal ten indián z filmu Prelet nad kukučím hniezdom. Tak som hrobku zatvorila. No ona sa po chvíľke pootvorila. Znova som ju zasunula a znova sa otvorila. To už sa ale indián tlačil von, nepodarilo sa mi ho tam zatlačiť, tak vyšiel von a utiekol. Potom začali miznúť moji známi a príbuzní, tak som indiána hľadala, lebo to mal on na svedomí a našla som ho. On ich vraždil, vyrábal z nich sušené hrozienka a miešal ich do čokolády, ktorú tiež vyrábal. Potom ju lámal na kúsky a jedol.
Som sa ho pýtala že prečo a on bol iba v strašnej depresii, tak preto to robil.

alionuska
6. mar 2008

Ella o sexe sa aj mne casto sniva 😀 😀 Az tak silno,ze sa niekedy rano pytam draheho,ci sa v noci so mnou miloval 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monkula
6. mar 2008

Ali... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lyzenka
6. mar 2008

o mrtvolach a tak sa mi sniva väcsinou ked prsi....nevsimli ste si to aj vy?

a ja zase nelietam, ale plavam vo vode a normalne tam dycham - super pocit.

inak ale stale sa mi sniva o jednom chalanovi este zo ZS (prva platonicka laska :O) )- ze sa lubime, minule ze sme sa chceli vziat, ale ze ja som bola zobrata s mojim manzom.....ale potom som si to uvedomila, a neurobila som to....ale fakt neviem preco sa mi o nom stale sniva, pritom nanho vobec nemyslim 😀

dominica
7. mar 2008

Čau lyz, sny sú neni o tom, na čo myslíš, je to o tom, čo máš nejak zakódované vo vnútri, takže napr. tú platonickú lásku 😉
To som aspoň niekde čítala...

pacna
9. mar 2008

lyzenka mne sa tiež sniva s chalanom z minulosti. tak raz za tyzden o jednom chalanovi s ktorym som "chodila" v sedemnastich? je ženaty ma dve dcery. sniva sa mi o nom že spolu chodime a straaaašne sa lubime to sa mi s manželom ešte nesnivalo. asi to je tak prva laska sa nezabuda. 😀

pacna
13. mar 2008

no teda dnes sa mi snival sen : ze sme boli u našich v panelaku a naraz začali lietať lietadla a bombardovali mesto zobrala som svoju mladšiu dceru a šli sme sa skryt k nam do pivnice. niesla som ju cely čas na rukach ale bola mala. potom to prešlo a ktosi nam oznamil, že budeme musieť odisť do ineho mesta. boli tam skoro všetci rodina , susedia... brrrr škaredy sen ☹
najlepšie je že v utorok mam isť na lapar. a v tom sne som rozmyšlala že ako tam pojdem ked budem v čechach alebo v nemecku. 😀

malaskoricka
12. jún 2008

ja mavam kazdu noc brutalne sny😀 stale niejaky chlap v ciernom ma nahana a snazi sa ma zabit....stale inakym sposobom...no blee 😝

schwarzovka
12. jún 2008

fuj dneska se mi zdál, tak hnusnej sen....byli jsme s manžou i malým v posteli a přišel nějakej chlap a zastřelil manžu, tak jsem se probudila, když jsem znovu usnula tak znovu, ale jak už jsem věděla, co bude pokračovat řekla jsem manžovi, aby zdrhal...tak jsme zdrahali, ale zase ho dostal....a zase jsem se probudila...opět jsem usnula a zase, tak jsme utíkali jinudy, dokonce jsme se rozdělili a ten chlap, jak byl asi naštvanej, že mu furt kazím to zabití, tak začal honit mě...schovávala jsem se po baráku s malým v náručí (naštěstí ani nekník), nakonec jsem se schovala u sousedky a ten chlap na každýho zvonil a ptal se jestli mě náhodou neviděli a jeden blbec soused řekl, že jsem vedle u sousedky...tak zazvonil a sousedka povídá, že tam nejsem...tak jí zabil a šel mě hledat...no ale to už jsem nevydržela a docházelo mi, že je to sen,tak jsem se snažila vzbudit....naštěstí se mi to povedlo 🙂 no fakt otřes 😀

ale milluju sny, kdy plavu a dýchám pod vodou, samozřejmě létání

v těhu, jak už tu někdo psal, se mi taky zdálo několikrát, že znovu maturuju...hruza

a taky nesnáším, když se mi zdá sen, že někde jsem ,třeba v práci a mám na sobě jen to v čem spím...takže kalhotky 😀

horalka777
12. jún 2008

Mne sa asi 5 rokov dozadu snivalo, ze nam na sidlisku prasklo vodovodne potrubie a cele sidlisko zmizlo pod vodou (cistou, pitnou 😅 ). Z nasich potravin trcal len komin, no ale nikto sa nejak moc nevzrusoval, proste sme tam chodili nakupovat pod vodu, dychali sme normalne, akurat sme si na kazdy vacsi nakup obuvali na nohy potapacske plutvy, aby sme rychlejsie vybavili nakup. A ako sme tak plavali vsetci s nakupnymi kosikmi pomedzi regalmi, tak sme tymi plutvami nechtiac robili vodne viiiry a obcas lahsi drobnejsi tovar (rohliky, susienky, koreniny...) vyletoval vdaka tomu z regalov, predavacky sa hnevali a nakoniec na komine visel velky plagat, ze "ZAKAZ NAKUPOVANIA V POTAPACSKYCH PLUTVACH" 😀 😀 😀

vachovka
12. jún 2008

Schvarzovka mne sa ties dnes snivalo,ze ma niekto zastrelil a vystrielal do mna cely zasobnik.A ja som pri prvom vystrele kricala a ked strielal dalsi uz som bola duch a dalej som kricala.No taka sprostost 😝

schwarzovka
12. jún 2008

vachovka: no nechápu, kam na ty sny chodíme 😀

jabber
10. mar 2009

Tak mně se dneska zdálo, že jsem jela autem a najednou jsem dojela na takové uzavřené náměstíčko, kde chodili lidé, co jsou po smrti - herci, zpěváci, moji příbuzní atd - když mi to došlo, tak jsem se chtěla otočit a jet zpátky, ale nešlo to, nechtěli mě pustit...i cesta, po které jsem přijela, zmizela. Tak mi došlo, že jsem asi usnula za volantem a zabila se v autě 😕 😅 jiné vysvětlení mě nenapadlo 🤐 Pořád jsem vymýšlela, jak se odtamtud dostat, že to přece není možné - až jsem se naštěstí vzbudila 😀

lenoc
10. mar 2009

Ja som predvčerom načapala nášho psa fajčiť. Samozrejme, vo sne. Tento psík nám ako 13-ročný zdochol vlani. ☹ Vo sne som ho teda načapala ako sedí vo vani (tam by sama nevyliezla, ani keby čo bolo, bola to pudlica) a fajčí. Keď ma zbadala, prikrčila sa, ja som sa nemohla prestať smiať a keď som ohlásila maminu, že poď sa sem na volačo pozrieť, Džinka už stála na zadných (stále vo vani), za chrbtom skrývala cigaretu a pozerala zahanbene do zeme, tak ako to len psíky vedia.

Teraz v tehu sa mi snívajú živšie sny ako obyčajne a viac si ich aj pamätám...

Schwarzovka, také sny poznám, že keď je to už moc pritiahnuté za vlasy, začnem si uvedomovať, že to je asi len sen, alebo sa dokonca silou vôle zobudím, keď je to moc desivé.

teodorka
10. mar 2009

no mne sa predvcerom snivalo ze mi 200kg prasa cecok cucalo ☹ fuuuuuuj

mikalove
10. mar 2009

😝 😝 fuj teodorka,by mi to pokazilo celý deň,mne sa inak po porode snívaju neuveritelné a živé sny a veľa za noc posnívať,až mi je to čudné...ale väčšinou uplné kraviny 😖

nnikka
10. mar 2009

super tema 😀 😀 😀 mne sa vzdy nieco sniva ale same somariny...

tak napriklad v sobotu sa mi snivalo, ze sa mi sniva, ze ze som pustila do gati 😀 a vsetci spoluziaci na mna civeli, no strasny smrad v aule 😀 a ja nato ze"fuj od koho to ide" 😀 na to sa mi este stale snivalo ze som sa zobudila a ze je vsetko ok... a zasa som vosla do auly a ten smrad tam stale bol 😀 😀 😀

milujem sny ked volakde utekam pred niecim, alebo skacem do neznama cez obrovske schody, alebo ked sa mi opakuje sen aj 5X dookola, to je iny adrenalin 😀

mikalove
10. mar 2009

ty kokso,ja ked musím vo sne utekať tak utekám tak spomalene....hnus,ako sa bojím 😝 😀

nnikka
10. mar 2009

jj najhorsie je ked utekam a nemozem utekat prosto sa nemozem pohnut 😠

teodorka
10. mar 2009

no tie uteky poznam aj ja ...nie a nie sa rozbehnut 😀

lyzenka
11. mar 2009

som sa pobavila fakt na HORALKINOM SNE O POTAPACKYCH plutvach... 😀 😀

monika131
11. mar 2009

Mne sa snívalo o medveďoch. Že normálne mali pri lese v našej dedine postavený taký presklenený domček. A že sme sa s manželom prechádzali pri tom domčeku a zrazu sme začuli, že prichádzajú, tak sme vyliezli na strom, ktorý bol v strede toho ich domu a tam sme čakali. Medvede sa dostali dnu a samozrejme zavetrili, že sme tam. Ale boli priateľský, nechali nás odísť. V tom dome mali aj televízor. Normálne som sa zobudila úpne pomätená. Keď som to hovorila manželovi dobre sme sa pobavili. 😀 😀

bielanevesta
11. mar 2009

Mne sa pred nedávnom sníval hnusný sen a dúfam, že sa mi už podobný nikdy neprisnije 😠 Boli sme na nejakej oslave či čo keď tu mi malá aj s nejakými deťmi zmizla z dohľadu...zrazu som ln počula ako sa z chodby tej budovy ozýva krik a nejaký chlap pre mňa prišiel aby som sa na to išla kuknúť. V tom som zbadala moju malú ako leží na "streche" kabíny výťahu a nehýbe sa ☹ 😢 Ten pocit to vám ani neviem opísať, bolo to príšerné....zrazu ju vzal na ruky jeden záchrankár a ona začala plakať...tá úĺava, začala som plakať a hneď k nej bežala a na to som sa s krikom zobudila 🤐 😔

bielanevesta
11. mar 2009

Alebo včera sa mi snívalo, že som mala skoro prekotný porod a nebola som ani nastrihnutá ani šitá, a skoro hneď som mohla sedieť 😀

mami.sk
18. mar 2009

ja som mala 4 roky /odkedy som si urobila vodičák až kým sme nekúpili auto a nezačala som jazdiť/ skoro každú noc ten istý sen - šoférovala som v tme a nesvietila som 😝
no odkedy šoférujem, tak sa mi to už ani raz nesnívalo 😀 😀 😀