Veštica Marta Zúbková zo Štiavnických Baní

majkamadu
25. aug 2012

aké máte skúsenosti s vešticou Martou Zubkovou so štiavncikých baní??????splnilo sa vám to čo predpovedala???

sunflower33
5. máj 2018

boli ste teraz niekto u pani Zubkovej?

dorema
10. júl 2018

Aj mna by zaujimalo ci bol teraz niekto u Zubkovej. Bolo dobre a kolko teraz uctuje? Dakujem 😊

lemminn
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lemminn
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lemminn
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dorotka
26. jan 2019

Osobnu skúsenosť s ňou nemám v stiavnickych baniach boli vestice tri pred 20 rokmi uz len dve jedna zomrela nejak tesne pred tým. Ta bola vraj najlepšia. My sme chodili k tej ďalšej a ta bola tiez dobra, ale nie az tak popolarna ako tie dve, platili sme az na konci a sumu nechala na nas. Miestny nam hovorili, že ta co zomrela bola najlepsia, ale ta co chodime my k nej je tiež dobra u Zubkovej stavali auta z celeho slovenska a aj sa objednavalo

degva
19. sep 2019

bola som u Zubkovej pred par rokmi a potom som sa zobudzala na to,ze mi sedi na hrudi a vidim jej oci...to nepisem preto,ze neuznavam jasnovidcov,ale tak ma to vydesilo,ze dik.Vedela len trochu a velmi nejasne a po cely cas som mala zly pocit.Ale mozem si za to sama.

cukricok1919
19. okt 2019

Ja som bola u pani Zubkovej práve dnes ..Čo sa týka mňa mojej rodiny úplne mi povedala všetko pravdive a to som ani necekla len pozerala s otvorenými očami bože odkiaľ to vie 😌Bola milá cítila som sa tam dobre.No a uvidíme či sa do budúcna splní čo povedala ☺️ale zatiaľ som maximálne spokojná

notebook
2. nov 2019

@degva a prečo píseš, že môžem si za to sama? Ja som bola u nej veĺa krát. Väčšinou sa mi veci splnili

degva
3. nov 2019

@notebook pretoze som z toho nemala dobry pocit a nemohla som potom spavat isty cas.Ved to je len fajn,ze inym sa to plni.Ja dufam,ze sa bavime o tej istej zene,starsia pani,romka,uvadzac nejaky pribuzny,sedelo sa v takej predsieni,mala tmave podla mna uhrancive oci.

degva
3. nov 2019

@cukricok1919kolko moze mat teraz pani rokov?

angelinja
25. apr 2020

@degva neviem ale toto ok nebudem nic ovorit..ona urcite neublizi..chodim tam asikazdy rok jedenkrat

smuha
8. aug 2020

Klobúk dole. Splnilo sa na 100 %.

sunflower33
8. aug 2020

@smuha kedy ste boli u pani Zubkovej?

smuha
9. aug 2020

@sunflower33 Už je tomu 15 rokov. Hodnotím s odstupom času.

mirom20
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirom20
24. aug 2020

@smuha Co tu citam, mam pocit ze niektori ludia referuju inej vestici ako pani Zubkovej, ako napr
@lemminn... Neviem, ja som bol u pani Zubkovej prvy krat cca pred 20 rokmi, z tym ze som tomu absolutne neveril, az som sa s ludi smial... No, ale pani Zubkova ma upratala za cca 20 minut info z minulosti a sucastnosti... stale som neveril, nakolko sa rozum bil s cim mi bolo povedane, ale musim povedat za seba... do bodky vsetko sa stalo... dokonca vedela veci ktore, som ani ja sam nevedel... ono clovek sa v tom najde z odstupom casu, ked sa veci postupne zacnu diat... nieje ani bosorka ani negativna, ani vypalnicka ani podobne veci co som tu cital na fore... velmi prijemna, aj posranduje, porozprava, skor sme mali vsetci pocit ako keby sme sa bavili s dlhorocnou znamou... zacalo to tak, ze co chcem vediet... vravim vsetko, dobre zle... odpovedala pravda aj ja vravim, ze slnko nemoze svietit kazdy den.. tak vidim ze mas 2 bratov 1 sestru... sanka na stole 🙂) ked som sa opytal, ze a co nasi? mama s ockom? vyhodila kartu bola tam dom, druhu smrt, ze rodicia ziju pod 1 strechou, ale ich vztah je uz davno mrtvy... 7 rokov sa nepozdravili v 1 byte... pytam sa na sestru, vravi mi ze vidim ze sestra zije v zahranici, kde zije vravim v Taliansku... ona vravi, ale vidim ze chlap z ktorym zije nieje cistokrvny... po 3 mesiacoh som sa bavil so sestrou, som jej vravel co sa mi stalo, a ona hovori, ze cooo?? no takto Gianni sa narodil v Argentine pred 46 rokmi ale ked mal 2 roky jeho rodicia emigrovali do Talianska hahahaaaaa... odpadol som... ono, treba vediet taketo spravy aj vstrebat a vediet ako s nimi nalozit... poedala mi ze si zlomis nohu davaj pozor... za pol roka som behal s gypsom, ked mi daval sanitar gyps v nemozcnici prebehlo mi to hlavou velmi som sa zacal smiat, az sa ma pytal ci som v pohode? nemozem vam ani povedat sak ma poslete na 2he aj ked vam poviem ze mi to vyvestili haha... ked som s tam vratil po roku, vravim jej pamatate ako ste mi vyvestila ze si zlomim nohu, povedala mi pozor ja som ti nevyvestila ja som ta varovala, mohol si tomu predist... nase poslanie je vyvarovat ludi od zleho... povedala mi ze pojdem do zahranicia, a voila 18ty rok som v UK... teraz som na SK pol roka po 18 rokoch som ju isiel navstivit znovaa bola presne taka dobra ako som si ju pamatal... do bodky... je pravda ze vtedy nemala stanovenu sarzu, teraz ma 25, ale co je dnes zadarmo, a mozno aj preto ze k nej chodilo vela takych co chodili vyrypovat a nieco si dokazovat ktovie?? ale co povedala nam, bolo nas 5 do bodky vsetko... a ked poviem presne, necakajte datum, vek atd... v urcitych casovych medziach to pride... ako prvy krat som bol s vtedy este priatelkou spolu, pytali sme sa na deti... povedala, aaano budu 3, tak dnesnym dnom nie so mnou ale ma 3 deti 🙂) Velmi velmi prijemna pani, a nikto teraz od nas peniaze popredu nepytal...

sunflower33
24. aug 2020

@mirom20 suhlasim, niektore komenty su plne zloby, je to mila pani, snazi sa pomoct, to, ze berie peniaze je normalne, dnes uz zadarmo nie je nic..
..co sa tyka plnenia, ..mojim znamym sa splnila vacsina veci, ale mne zatial vobec nic, ak sa teda orientujem presne na vek, ktory spomenula tak sa to nesplnilo..ale hovori sa, ze vek nevie presne odhadnut..ja som sa na vek ani nepytala, povedala mi to sama, ale nesplnilo sa to v tom veku

mirom20
24. aug 2020

@sunflower33 tak tak, ako vravim treba sa v Tom najst a to najlepsie ukaze cas... potom aj ako su kladene otazky... ja som sa vtedy pytal na deti ked som bol s priatelkou a povedala mi 3... islo to do zabudnutia samozrejme as teraz po 18 rokoch mi to docvaklo, ze kedze nam vykladala obom tie 3 deti tam fakt videla, lebo byvala ma dnesnym dnom 3 deti... ja ziadne... alebo napr kamaratka mi kazala sa na nu opytat... a ja som to zle pochopil... povedala mi... neni dobre, hadaju sa vo vztahu s partnerom, vztah ma rok maximalne 2 a tam vidim nemanzelske dieta... a svatba pozve vas na svatbu... lenze ja som to pochopil ze ona bude may to nemanzelske dieta kedze som sa pytal na nu... len potom som pochopil ze ja som to cele zle si vysvetlil ze ten jej partner to nemanzelske dieta ma!! Ta az z Polska prisla a isla k nej kde to cele vyslo ze ja som to zle chapal... priciskla ho a on ho ozaj ma... vsetko co povedala mne, choroby, deti, zivot atd, mesiac po mne isla matka prevazne vsetko jej viacmenej potvrdila co sa jej tykalo a surodencov atd.. klobuk dolu davam🙂

sunflower33
24. aug 2020

@mirom20 tak ja myslim, ze som pochopila spravne co mi vravela, len casovo to zatial nevychadza, resp.nic sa mi zatial nesplnilo a ten vek co soominala uz vobec nie

mirom20
24. aug 2020

@sunflower33 ano ano chapem, ja za seba vravim... moje skusenosti... udajne zalezi aj na energii a tak, mozno treba vratit sa a rozobrat to... a teda ak som to spravne pochopil, pri tej mojej zlomenej nohe nieje to vzdy nezvratny osud da sa tomu predist, niekedy... kedy si bola naposledy? Drzim pasticky aby sa to vsetko dobre dopadlo🙂

sunflower33
24. aug 2020

@mirom20 bola som asi pre 3 rokmi, no veru to som si neni ista ci to co povie je uz nezvratne, lebo predsa svadba, pocet deti a pod to raz bud vidi alebo nie, neviem ci toto je vec, ktoru clovek vie zmenit

mirom20
24. aug 2020

@sunflower33 noooo, uvidis... vravim ako mne vtedy... ja som sa jej aj pytal, ze dokedy sa to ma akoze naplnit? Povedala z pravidla 2-3 roky... ale byvala co ma 3 deti najmladsia ma 6 rokov, minus 20... tak 14 rokov to trvalo... neviem fakt neviem... podnes den si to neviem vysvetlit... ale za mna vsetko do bodky... teda ak som to spatne prehodnotil... a takisto netreba sa tym co je “vyvestene” nejak riadit, alebo sa tomu podriadovat... ked to ma prist to pride... vseobecne vravim 🙂 opac ju znova

mirom20
24. aug 2020

@sunflower33 pred 18 rokmi co mi povedala, do buducna... smrt v rodine zena? stalo sa, za rok a pol strycova zena, rozchod? stalo sa, cestovanie cesty do zahranicia? Stalo sa, otec ze ma lavobocko? Vedela... teraz pred mesiacom som bol, mama zlcnik, otec klby pohybove? Presne, sestra zle vo vztahu rozidena nie dlho? Presne, bratia jeden deti ma vidim chlapca a dievca presne, ten co nema bude mat dievcatko do 2 rokov zije v cudzine s cuzinkou, presne a babo uvidime 🙂 mne, ze moj partner nie zo slovenska ani z europy z vacsej dialky odkial? Brazilia presne, chcete sa vratit na slovensko? Presne Ano chcem! Povedala aj sa vratite, nie hned vidim pozicku hypoteku alebo poziciate od sukromnej osoby a kupit byt... tak vidime budem priebezne informovat:D

angelinja
25. aug 2020

@sunflower33 ja so u vestic varena pecena mma ale svoje a chodim aj pani zubkovej a viem uz si vydedukovat vsetky hovoria co sa tyka osudu a takychto veci ako to je v zivote a tak...velmi podobne...co sa tyka casu to som si aj javsimla ze to nevychadza naozaj...lavne cos a tyka ze viac do buducnosti...napr. ze mate 20 rokov alebo ste na vysokej a povie vam ze do 5 rokov budete mat dieta..co sa tyka takto ani mne to nevyslo co sa tyka tohho casu...uz som si to tak sama aj povedala ze proste poprve to zalezi aj od cloveka ale po druhe nieco medzi nebom a zemou inak vnima cas proste...nezufajte to s tym casom kedy bude...

mirom20
27. aug 2020

@angelinja ked ich mate pochodene, mozem sa spytat ktora sa vam najviac pozdavala... ja som tiez bol u par, ale ziadna mi to tak presne nenasekala presne ako pani Zubkova. Ostatne boli take viac vseobecne co sa viac menej hodi na vsetkych 🙂

lenuska928
9. nov 2020

@mirom20 mozem sa prosim opytat nejaky kontakt na nu alebo ako s ak nej dostanem??dakujem

lenuska928
9. nov 2020

@cukricok1919mozte mi prosim dat na pani kontakt alebo ako sa k nej dostanem??dakujem

notebook
9. nov 2020

@lenuska928 045 6929003

tamarrr
17. mar 2021

@angelinja Zdravím Vás, a ktoré veštice Vám najviac sadli ? Ďakujem za odpoveď.