Veštica Marta Zúbková zo Štiavnických Baní

majkamadu
25. aug 2012

aké máte skúsenosti s vešticou Martou Zubkovou so štiavncikých baní??????splnilo sa vám to čo predpovedala???

dankamg
25. aug 2012

ja som bola asi pred 15 rokmi a nič z toho mi nevyšlo čo povedala.

majkamadu
autor
25. aug 2012

@dankamg fúúúhaaa lebo vraj je tam nejaká dobrá, ale neviem či práve:táto 😕

zumbadance
25. aug 2012

@majkamadu prosim ta,nechod tam.. 😒 ved vies ze prave taketo vestice spolupracuje s diablom..?magia je diabolska vec a moze ti uskodit. 😖 uz len tym ze tomu budes verit vuhodis zby 🙄 tocne peniaze,co ma prist pride a stane sa.

gubcikova
25. aug 2012

@majkamadu ak sa mi zdá kamarát tam bol,ale on si tuším nedal veštiť len ona mu povedala,že nosí zo sebou ducha.začala mu to popisovať a všetko sedelo na jeho problémy.potom mu nad ohňom akoby nakreslila obrázok a ked sme ho videli ozaj tam bola aká si žena.kázala mu ho nosiť zo sebou a odvtedy má pokoj

dankamg
26. aug 2012

ale tak skús, možno Ti to vyjde, ale pokiaľ viem musíš sa tam vopred objednať ináč ta nevezme - 045/692 90 03

sara07
26. aug 2012

ja som tam bola dvakrát s odstupom 5 rokov...nespnilo sa nič, aj keby som si velmi želala a snažila sa čo povedala..mala som z nej zlý dojem.a teda dost si pýtala...tá veštica čo bola cca pred 20 rokmi v Štiavnichych Baniach tak to bola kapacita vela ludí si ich mýli

gubcikova
26. aug 2012

až teraz ked napísala
@sara07 ma napadlo že on bol v Štiavnichych Baniach

baterka124
1. okt 2012

Ja som u nej bola a par veci sa mi uz splnilo napr. brat aby daval pozor v aute a mali sme havariu chvalabohu ze nam sa nic nestalo len autu, potom ze budem krsna mama a to je uz jeden tyzden aktualne tiez a dost aj ohladom zdravia v nasej rodine a tak takze uvidim ale skor tak vravela vseobecne nie nejak dopodrobna ani velmi blizka buducnost skor tak na cely zivot

mrakomor
19. jún 2013

ja som bol u nej,predpovedala mi,že sa s momentálnou partnerkou rozídeme a v horizonte troch rokov sa ožením a budem mať syna,tak čakám 🙂

ada32
2. júl 2013

@sara07 na Stiavnickych Baniach su dve??
ja som bola u jednej s menom Zubkova v mimoriadne tazkej zivotnej situacii . bola som u nej cca dve hodiny, povedala velmi vela, nic vseobecne , isla do uplnych detailov v minulosti od mojho detstva az do dalekej buducnosti. Ja som u nej bola pred 15 rokmi, a dodnes nelutujem. S odstupom casu si uz mozem dovolit hodnotit a splnilo sa zatial vsetko do bodky. Jedine nevidela pohlavie deti. Vedela vtedy len povedat ci v detoch citi silnejsiu muzsku alebo zensku energiu. Videla presny pocet, vekove rozdiely atd...
Vtedy si nevypytala nic. Kazdy jej tam nechal co uznal za vhodne. niekto peniaz, niekto cokoladu, niekto dakujem.
Pred kratkym casom tam bola znama a vraj uz to bolo uplne o inom. Skoda. Peniaze robia divy 😖
isla by som k nej mozno znova byt v takej situacii ako vtedy.
tieto veci nie su jednoduche a podla mna osud netreba riesit len tak z dhej chvilky lebo sme zvedavi. Su ludia ktori maju dar vidiet a citit a je to dar ktory moze pomoct inym ked su na krizovatke alebo v nejakej patovej situacii , alebo na dne a v podstate nemaju co stratit.

kerolain
9. sep 2013

Tak ja som tam bola tiež,platila som 25€ asi za pól hodiny a uvidím,ak sa niečo splní,tak sa ozvem.

loginkaxxx
12. sep 2013

Ja som tam bola tento tyzden a poviem Vam, som moc sklamana. Zacinalo to slubne:: ,,ste sama,, nevidela obrucku asi, tak myslim preto mi hned povedala tuto vetu. Ja ano so synom. Dalej, no ste rozvedena, lebo partner si nasiel mladu milenku, ale nebojte sa, jemu nieje aj tak dobre s nou, chce sa vratit, citim ho ako je tu po pravej strane pri mne a diva sa na vas... ..... no a tym padom skoncila uz mna.... lebo otec mojho dietata je mrtvy... tak si myslim, necham ju teda pokracovat... dalej... ,, i ked vas syn uspesne zmaturoval, moc sa mu nechce ucit dalej, lebo chce ist do sveta, ale nebojte sa, on sa vrati a tu vysoku skolu dokonci.... a ja reku, ako viete ze chce ist do sveta..ona: no vidim tu cestovanie lietadlom v blizkej dobe..ja ze a ja tam mam lietadlo? ona: nie nemate.... ja: ale ved on nemoze mat lietadlo a ja nie! ona: no viete nemozete ho drzat, ved musi sa sam rozvijat a najst si vlastnu cestu! ja: aha tak pani zubkova ale moj syn ma 8 rokov a ineho nemam!!!! ona : jaaaaaaaaj to vravim pani do buducnosti...koniec skoncila som s nou.. ked som sa jej chcela spytat daku vetu, tak stale: ved ma neprerusujte lebo sa nebudem moct sustredit...tak si hundrala veci, ktore ma nezaujimali, ci moja daka sesternica ci bratranec maju nemalzelske dieta a tak.. ............................. nepacilo sa mi este aj to ze ,,vyběrci dani,, vas skasiruje hned dopredu, ale ked cakte si nemate kam sadnut ..no boli tam stolicky, ktore boli mokre z rana po dazdi..ani na tu handru nemaju, aby ten stol ci stolicku pretreli suchou handrou, bola som uz u par kartariek, ale vsade vladla prijemna atmosfera, vosla som a spytali sa co si dam..kavicku cajik? nieje vam zima? citite sa dobre? a tu NIC apso NIC za 25 eur...brali nas ako pri pasovej vyrobe...dalsi prosim... tak toto je moja navsteva u pani zubkovej..... neohovaram,..pisem pravdu...bola som tam prvy a posledny krat...sorry za chyby, ponahlam sa...

modralaguna65
15. sep 2013

Poznala jsem úžasnou kartářku,která se neptá vůbec na nic,pouze na jméno,a věk,a vykládá bez jakýchkoliv otázek.Byla jsem už u hodně kartářek,ale táto překonala všechny.Je na ní samá chvála po celém internetu.(upinka) Má spoustu klientů,ale umí.Dělá výklady jak osobně,tak přes tel,skype (upinka) a email.Asi po 14 dnech,se mě začali její předpovědi pomalu plnit.Kdo opravdu chcete přesný a dobrý výklad,doporučuji.Má také své stránky věštírna lidka ,nebo upinka@seznam.cz

jana41093
5. nov 2013

ja by som sa Vás chcela spýtať, že či máte niekto číslo na pani Zúbkovú, a koľko sa u nej platí ďakujem za odpoveď 🙂

lyon
17. nov 2013

@jana41093 0456929003 plati sa 25e a je stutocne vyborna
@jana41093

lyon
17. nov 2013

som stary zakaznik pani zubkovej chodim k nej roky,a zatial mi pomohla vo vsetkych vaznych situaciach co sa tyka k tej ciernj magie tak to moze iba ten napisat co o tom nevie nic alebo tam nebol nemali by tam inak kaplnku to nieje satanizmus ale poradenstvo v tazkych zivotnych situaciach

blbo
17. nov 2013

bola som pred 15 rokmi,spnil sa mi presný opak

jana41093
19. nov 2013

@lyon ďakujem veľmi pekne

nellana
23. nov 2013

Pani Zubková je žena s veľkým Ž. Ona má tieto danosti dané od Pána Boha, je to z nej cítiť. Ide z nej neskutočne dobrá energia, vždy od nej odchádzam šťastná a plná života. Neviem to opísať, niečo medzi nebom a zemou. Z očí človek vyčíta veľa a jej ide z očí veľká dobrota, a inak je aj veľmi pobožná. A to čo vám je dané vedieť, to vám povie, tiež nám nie je dané vedieť všetko. Nezávisí to od nej ale zhora.
Toľko moja osobná skúsenosť

annaella
28. nov 2013

Aj ja sa musím pridať k tejto diskusii, chodím k pani Zúbkovej už dosť rokov, aby som mohla posúdiť, aká je. (bola som aj u iných tak viem porovnať). Je to jedna super veštica, veľa sa mi splnilo (cca 90 %). A tiež si myslím, že niečo ani nemôže povedať, lebo to musíte prežiť a niečo môžete aj odvrátiť, keď vás správne upozorní. Zajtra k nej idem a veľmi sa teším.
Na niektoré veci som už dávno zabudla a zrazu, keď sa stali, tak som si spomenula, že mi to niekedy hovorila. Nie všetko sa splní za chvíľku, niekedy to trvá aj mnoho rokov.

blbo
29. nov 2013

no ja som mala na pani Zubekovú len jedinú otázku a ups......

annaella
3. jan 2014

@blbo a ups čo, povedala pravdu, alebo čo??? ups môže byť kadečo....🙂

jargre
10. jan 2014

My chodíme už k Zubkovej asi 13 rokov a splnilo sa stále všetko. Jej výklad je zvláštny, ale určite vyveští všetko. Ja o nej nikdy pochybovať a myslím si ze ona ani karty nepotrebuje a že jej to šepkajú zvrchu.Odporúčam ju.

slnie
31. jan 2014

Chcela by som aj ja pridať pár slov k p.Zubkovej. Bola som u nej asi tak pred 13 rokmi a musím povedať , že vtedy sa jej predpoveď vyplnila v priebehu 5 rokov na 95% ale vtedy ešte nemala stanovenú sumu každý dal podľa možnosti a spokojnosti a preto si myslím s odstupom času ,keďže začala brať za výklad stanovenú sumu stratila z tej danosti ,ktorú mala. Navštívila som ju ešte 2x ale nič z toho čo povedala sa už nenaplnilo. Dovtedy to bola jedna z najlepších. Škoda.

samo_blaho
31. jan 2014

Hlavne že jej sa plní kešeň.

annabanana
24. feb 2014

Ahojte, ja som bola u nej 1998 a je fakt super odporucujem...pamatam ako mi vravela ze po 30tke budem mat operaciu a problemy zdravotne ale potom to bude ok a ze budem zit v zahranici...vsetko sa splnilo...vtedy som sa smiala ja a zit vonka..ha ha ...uz som 12 rokov prec ...

Chcem sa Vas opytat mate kontakt na nu. Ja som ho stratila a rada by som ju navstivila. Dakujem.

daska69
25. feb 2014

@majkamadu ja som spokojná s veštením "Rendyty" je super

annaella
15. mar 2014

@daska69 táto téma je o pani Zubkovej......

krristin
17. mar 2014

Jediný kto vám môže pomôcť je Pan Boh ,pán Ježiš .
žiadne diablove sluzobnicky-na oko vám pomozu a odidete ešte s horším stavom ako ste prišli.
odnesiete si preklatie.
Pane Ježišu ochranuj nás od zlého.

sionkagoralka
22. apr 2014

dobry den ja som pocula zevraj pani Zubkova uz nevesti?....neviem ci je to pravda ale pocula som este o jednej vestici z BS viem len jej meno vola sa OLina viac neviem...prosim vas ak viete na tuto pani kontakt napiste mi ......dakujem