Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Veštice - môže to človeku uškodiť?

susily
31. okt 2018

Aky mate nazor na vestice? Myslite ze to moze cloveku uskodit?

twinflame
31. okt 2018

@susily ako sa to vezme. Ked sa niekto prilis upne na vyklad, moze uskodit.

beky1813
31. okt 2018

Ti neda pokoj ten vyrok v inej diskusii? To veriaci a hlavne ti silno veriaci nemaju radi vestenie, lebo to povazuju za satanovo dielo

malinajahoda
31. okt 2018

@beky1813 čo sa stalo? 🤔

terezka1947
31. okt 2018

@beky1813 to nema nic s veriacimi
pozri...vestenie je dar,to je fakt...ale uprimne?
kolko ludi ho skutocne ma?neverim,ze kazdy druhy,lebo uz skoro kazdy druhy clovek vesti a ked tak pocuvam niektore zeny,tak takto viem vykladat buducnost aj ja
pouzivaju zopar vseobecnych viet,kt.vedia platit,uz je len na cloveku ako si ich vylozi,ale vie si ich stiahnut na vsetko
ak to dar vestenie nie je,tak potom co je?
lebo da sa risiet vela veci aj spolupracou s niekym...a ten niekto exituje,len sa sikovne skryva,kto tomu verit chce,veri,kto nie,neveri
uz davno boli rozne okultne ritualy a bohuzial,robia sa aj teraz,ovela horsie a neskryvaju sa ludia,kt.ich prevadzaju
jedno ale funguje=diabol ti pomoze vzdy a vzdy presne tak,resp.da ti presne to,po com tuzis-hned
aj stastny clovek bude,aj sa vylieci...otazka je,dokedy ten stav bude trvat,lebo dan sa diablovi plati
a ta sa splaca vtedy,ked to clovek najmenej caka a na ludoch,kt.ma najradsej
mozno sci fi,mozno nie...uz nech veri,kto chce

beky1813
31. okt 2018

@terezka1947 ja vo vestenie neverim, je ro len biznis. A prave veriaci bojuju proti vesteniu. Ked to nema nic s vierou, preco sa spomina satan? 😉
@malinajahoda ale, jedna veriaca hlasala v inej diskusii ze hlasy v hlave su spôsobene vestenim a este ine veci tam spominala, tak tp autorke neda pokoj

terezka1947
31. okt 2018

@beky1813 ale satan sa nespaja iba s veriacimi. ten ma celoplosne posobenie🙂,akurat veriaci sa ho boja viac,lebo vedia preco

malinajahoda
31. okt 2018

@beky1813 hlasy v hlave? Počkaj, nebol to ten príspevok o umývaní noža a ze by ho do niekoho zapichla? 🤷

duun
31. okt 2018

Zaplatiť veštici = vyhodené peniaze v prospech pomýleného človeka (zriedkavé úprimne v seba veriace veštice) alebo využívajúceho príživníka (zvyčajné veštice), plus získate pridanú hodnotu vlastných pochybností "čo ak má pravdu??!" A je to zvyčajne ako fajčenie a drogy - máte chuť sa vrátiť a nechať si vyveštiť (nechať za seba v kríze rozhodnúť iného) znovu. Hoďte tie peniaze radšej na charite do kasičky alebo dajte v prospech dobrého anjela - tam reálne pomôžu a budete mať skutočný pocit, že ste pomohli, že je na tom niekto ešte horšie a že vaše problémy si viete aj samy vyriešiť.

alami
31. okt 2018

@susily ano moze uskodit a velmi vazne. Ako tu bbolo pidane, ze je to dar... Ano je. Ale od koho dar? Od Boha ci od diabla??? Odpovedz si. Ak od Boha, bral by taky clovek za to peniaze? Ak od diabla, chces pocuvat, co ti diabol hovori? Nie jeden taky clovek odchadza s velmi vaznym narusenim psychiky, casto musi riesit posadnutie. To su veci ktore su fakt vazne, vygoogli si nieco o ecorcizme, precitaj knihu od nejakeho exorcistu, ci budes mat este chut.

soldi
31. okt 2018

@alami preco by vestenie malo byt darom od boha alebo od diabla?

su ludia, co vidia buducnost a neveria na take, s prepacenim, somariny, ako je boh a diabol 🙂

vikisukik
1. nov 2018

tazko povedat. podla na to zavisi aj od samotneho cloveka, ci tomu veri alebo nie. poznam ludi, ktori tomu tak slepo veria a upnu sa na vestbu, ze si tym vlastne len komplikuju zivot. osobne na take nieco neverim, podla mna je to cele len klamstvo

twinflame
1. nov 2018

Dobrý výklad kariet dokáže nakopnúť, nasmerovať. Nemá to byť nemenná predpoveď budúcnosti, skôr rada, nasmerovanie, pomoc.

alami
1. nov 2018

@soldi to ze niekto v nieco neveri neznamena, ze to neexistuje. Ludia neverili, ze zem je gulata a bola, ze?
Po druhe... A co sa u nich nadprirodzena moc len tak z nicoho objavila?
Po tretie - mamu tiez nazyvas somarina? Ta somarina ta stvorila, dala ti zivot, dusu, vdaka nej existujes, zomrela za teba tazkou smrtou na krizi, miluje za neskutocnou laskou a caka na teba v nebi. Do dlane si ta vryla a pozna kazdy tvoj vlas na hlave. Dava zmysel tvojej existencii.

kataina
1. nov 2018

Neverííím. ze este aj v dnesnej dobe niekto čo i len pomyslí na vešticu. A áno, je ich veľa preto, lebo je veľa tých, ktorí ich vyhľadajú.
Keď mi dajaká veštica povie, aké čísla zajtra vylosujú v lotérii, dajte sem jej kontakt.
Veštica vidí figu a nie budúcnosť. Vie nasľubovať hocičo - len bez záruky 😎

stanulienkat
1. nov 2018

@susily uskodit to nemoze,lebo ti, co tomu veria uz poskodeni su.

stanulienkat
1. nov 2018

@alami fuuuha,to je sila,tieto tvoje fanaticke kecy

soldi
1. nov 2018

@alami ano, ludia verili ze zem je plocha, kym nemali dokazy o tom, ze je gulata. Takze ich slepa viera bola vyvratena 😉

Neviem o tom, ze by moja mama bola na krizi ci v nebi.
Keby som uz mala verit v posmrtny zivot (co bohuzial neverim) tak sa mi ovela viac pozdava teoria reinkarnacie nez nejake nebo. 😀

eva112014
1. nov 2018

@soldi Skús si pozrieť výpovede ľudí o klinickej smrti. Je to aj pre neveriacich zaujímavé!

soldi
1. nov 2018

@eva112014 citala som odmoodyho cesty do minulych zivotov. Je to zaujimave ale ja tomu proste neverim. Clovek zomrie a je koniec. Nic viac nie je. Tomu verim.

alami
2. nov 2018

@soldi aj babatko v brusku si moze mysliet, ze existuje len zivot v tej tme. Na mamu, vdaka ktorej existuje neveri. Hm? 😘

beky1813
2. nov 2018

@alami 😲😲😲😲 preboha, ty by si nemala mat pristup na internet

soldi
2. nov 2018

@alami prosim Ta, to su argumenty na urovni zakladnej skoly. Neverim v boha, neznasam cirkev. Nemusis ma presviedcat o svojej pravde, tak, ako ja nepresviedcam ziadneho veriaceho ze boh neexistuje.

V ramci vasho hlasania lasky k bliznemu to skus aplikovat aj na mna a nechaj ma (ne) verit comu ja chcem, hm?

alami
2. nov 2018

@beky1813 vtipne strasne😁😁😁😁

penelope11
2. nov 2018

Prave som asi odpadla. Kazda mame iny nazor, no a co? Kto hovori o tom, ktory nazor je spravny? Kazda si verme v co chceme, co nam pride najvhodnejsie. Jak sa hovori - zi a nechaj zit 🙂

alami
2. nov 2018

@soldi samozrejme (ne)ver si v čo chceš, ale nečakaj, že keď budeš písať, že Boh (ktorého si ctím a milujem) je somarina, tak sa k tomu nesmie nikto vyjadriť. Označila si pri tom príspevku moje meno. Ty si reagovala na mňa, až potom ja na teba. Vždy je také zaujímavé sledovať, ako tvrdíte, že my vás o niečom presviedčame a my sa vraj nemáme vyjadrovať a písať svoj názor, ale vy (neveriaci) svoje bludy písať môžete, to vám problém nerobí. A že tým nikoho nepresviedčate. Tak čo robíš, keď píšeš, že Boh je somarina?

eva112014
2. nov 2018

@beky1813 To hádam nie beky! ☺️

beky1813
2. nov 2018

@eva112014 tak ide tu pisat o smrtelnom utrpeni matky na krizi? To uz je riadne cez

beky1813
2. nov 2018

@alami ako tvoje reci

alami
2. nov 2018

@beky1813 joj moja, bolo to prirovnanie k matke. Ci by ju nazvala tiez somarinou a pomracovalo to o Bohu, ktory sa aj za nu aj za teba obetoval. Hadam kazdy inzeligentny clovek pochopi a vie, kto sa obetoval na krizi.

beky1813
2. nov 2018

@alami za mna urcite nie moja, lebo pre mna neexistuje 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli