Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
ahojte....zaujimal by ma nazor...mam nutkanie ist k vestici..ale neviem ci tomu budem potom verit alebo nie?..boli ste niektora u nejakej vestice?....a plni sa vam to co vam predpovedala?
11. júl 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
aj ja mám nutkanie, ale bola som už u dvoch ako pubiška a obe mi povedali úplne protichodné veci, takže neverím, ale tak zo srandy by som šla
11. júl 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ja neverim, ale kamoska ano. mala podozrenie, ze ju manzel podvadza, on zatlkal. sla k vestici a ta jej porozpravala dost podrobne veci, tak nanho zatlacila a priznal sa, dost veci vraj bola pravda. podvadzal ju vyse roka, uz su rozvedeni...
11. júl 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ja si myslim, ze existuju aj take vestice, co povedia pravdu. Ale ja osobne by som nikdy ku ziadnej nesla.
11. júl 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nie som si ista, myslim, ze takato tema tu uz niekde aj bola...ale je mozne, ze to bolo na MojejSvadbe.

Ja osobne by som nesla. Poznam ludi, ktori chodia pravidelne, takych, ktori to beru v pohode, aj takych, ktorym uz z toho preskakuje... Co pocuvam, niektore veci su uplne mimo, niektore sa vyplnaju velmi presne. Ja mavam tiez nutkanie, ze by som isla niekde, ale na druhej strane, priznava, som z toho posrata. Lebo sa bojim, ze by mi povedali nieco, co nechcem pocut, a ja by som sa potom do nemoty zhryzala... Takze si viacmenej netrufam...a ked potrebujem odovodnit, preco tam nejdem, tak sa okrem strachu odvolavam aj na dalsiu vec - je to proti mojej viere. V Biblii sa pise napriklad "Neobracajte sa na vyvolávačov duchov a na veštcov! Nevypytujte sa ich: poškvrnili by ste sa tým." alebo "A osobu, ktorá sa sa obráti na vyvolávačov duchov a na veštcov a bude s nimi modlárčiť, proti takej osobe obrátim svoju tvár a vyhubím ju z jej ľudu." - mozno sa to niekomu zda divne, ale mne to ako dovod postacuje, a ked ma chytaju zase stavy, ze by som niekde zasla, pripomeniem si to. Odkedy som to v Biblii nasla, tak je moje rozhodovanie viacmenej lahke.

Ale kazdy nech robi podla seba, kazdemu vyhovuje nieco ine. Som zvedava na skusenosti ostatnych...
11. júl 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
Mne v 18 vyveštila v Banskej Štiavnici taká veštica všeličo a splnilo sa VŠETKO, až na jednu vec, že hovorila, že budem mať 2 dcerky a mam dceru a syna
11. júl 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahoj, ja som bola par krat, v niecom maju pravdu ale podla skusenosti si myslim ze mi hovorila co sa uz stalo kratko predtym, napr, ze vidi ze sa pohadame velmi s priatelom a to bolo uz predtym a uz sme boli aj udobrený, jedna mi zas povedala ze budem tehotna na prelome rokov 2007/08 ale ja som nechcela a ani sa tak nestalo, myslim si ze predpoved mozes zmenit a nestane sa tak, ale niektore vestice su fakt dobre, ine nemaju ani potuchu co hovoria, ja by som isla iba k tej ktora ma dobru povest a je odskusana ludmi, a tiez zavisi ci chces fakt pocut pravdu
11. júl 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som sa veštíc vždy desila ...teraz som si dala vyveštiť z kariet dokonca dvom a nebanujem
11. júl 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
sasenka ešte môžeš mať dve dcéry
11. júl 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte! Pridám svoj názor.Podľa mňa nieje každá veštica ako veštica.Určite by som nenaletela tým podvodom v TV a podobne... Myslím si,že také veštice,ktoré skutočne dokážu predpovedať budúcnosť je málo.A ak sa mám priznať asi by som nechcela počuť čo ma čaká Aj ked na druhej strane nie vždy sa musí všetko vyplniť... Mojej sestre prednedávnom vyveštila,že do 3 rokov sa vydá (lebo bude musieť ) a ked skončí školu odíde do zahraničia a ostane tam žiť.Tak na budúci rok končí školu,som zvedavá ako jej to vyjde
11. júl 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
danielitka, ved možem, ale ona hovorila že do 30-ky 2 dcéry a to už nestíham, teda už som prešvihla. Ale mala som 2 deti do 30-ky
11. júl 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mexx myslim si ze v tej pravej biblii to nebolo napisane, po X prekladoch to tam moze byt
11. júl 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ewwe, no moze byt, ale mam aspon nejaky dovod, aby som nemusela rovno hovorit, ze sa bojim...
11. júl 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som k vestici nesla, nechcem vediet nic dopredu, budem radsej zit v sladkej nevedomosti.. nie zo strachu, ale naco sa budem zaoberat vecami, ktore nemozem ich zmenit?..zbytocne trapenie..aj ked, raz mi nasilu vyvestila ciganka z ruky /bola moja pacientka a nedalo sa branit/, ale vyvestila mi dvojicky chlapcov a mam len jedneho..
11. júl 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lienockaa, ako bolo pisane vyssie, dvojicky este mozu byt...
11. júl 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
To zalezi od vestice, niektore maju fakt na to prirodzeny talent, ine len tahaju peniaze z ludi. Ja som bola daaaavno u jednej starkej v dedine, ta ani peniaze nechcela a splnilo sa mi vela veci co mi povedala.
11. júl 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som bola u veštice a ona to zle nikomu nehovorila, iba to neutrálne a pozitívne. Ule veci sa vravieť nemajú. A nechcela za veštenie ako peniaze, len čokoladu sme jej doniesli... tak to nebola žiadna komerčná
11. júl 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
tak mne len povedala že budem mat dvojičky že sa vydam v 20 a budem štastna aj neštastna a to som Napr.moju sestru cytila jedna ciganka o ktorej sa vravilo že predpoveda a povedala jej že je tehotna a ona chuda o tom nevedela prišla domov a ghned si robila test a bol pozitivny a mojej krstnej sa totalne všetko splnilo ale povedala jej že budu mat stale finančne problemy a ona stale na to mysli aniči si tym manželstvo a chudak krstny za to nemože a ktomu si našla milenca takže sa vobec nesnaži aby niečo preto spravila myslim že zle veci by sa naozaj nemali hovorit.Ja som ešte stale nenašla odvahu ist ale možno raz hej ja sa totiž bojim že mi povie niečo zle
11. júl 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,aj ja by som rada šla k nejakej,len nijakú na okolí nepoznám...máte niektorá na nejakú kontakt?....k ano,poprosím do IP,bola by som Vám vďačná.....vopred ďakujem....
11. júl 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj ja by som isla k nejakej..mam chut zavolat na tie linky,ale myslim si ze su to podvody na peniazky
11. júl 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No babenky, ja napríklad sa desím z predstavy z veštenia a veštíc..proste mám z nich strach, nechcem počúvať čo mi povedia, moja mama povedala, že sa s mojim priateľom rozídem a od vtedy mám strach, zatial si musím poklepkať nič zlé sa nestalo, ale bojim bojim...ale ze ta veštica jej povedala, aj veľa hlupostí a ze zalezi na tebe kolko jej das penazi za veštenie..ale ja mám strach až panický z nich..fuj fuj..
11. júl 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola raz u jednej, bola som este slobodna. Povedala mi, ze skoncim skolu, to vyslo , ze pojdem do zahranicia a vydam sa za bohateho blondiaka a budem mat dcerenku.A ze sa rozidem s vtedajsim priatelom.
Lenze vtedy som uz bola tehotna, len som o tom nevedela, vtedajsieho priatela som si zobrala a mame synceka Vsetko naopak. Odvtedy neverim
11. júl 2008 o 20:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
musím to ešte opraviť čo som napísala, no moja mama bola u veštici ja ni, len sa jej pýtala na dáke veci, ale aj tak neverím čo všetko jej povedala, lebo moju mamu osobne baví ma provokovať a tak...nejdem sa radšej vyjadrovať
11. júl 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verim a verim

ale samozrejme, neverit len jednej.. je dobre obehat dve tri, a spojit ten vyklad dohromady..
11. júl 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
verím, že určite existujú zvláštný ľudia zo zvláštným nadaním a že kludne natrafíte napríklad na vešticu, ktorá naozaj vie niečo viac ako len bežný človek a dokonca sa to naozaj aj stane. Ale aj tak by som k nej nešiel, pretože si myslím, že nie je dôležité len to, či sa to splní alebo nesplní, ale aj to odkiaľ, od koho to ten človek má? Kde zobral tú informáciu a za akým účelom tá informácia prišla?
Jaro
11. júl 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
No dobrá veštica vam povie aj veci "dozadu" a nielen "dopredu" ja som jej nehovorila vobec nič a ona mi povedala také veci, že som pusinku otvátrala, najskor súčasnosť, potom veci u minulosti a potom až dobudúcna.
Kamoške povedala že si vezme muža v uniforme, a my sme sa 18-ročné rehgotali, že vojaka, hasiča, policajta... a ona si našla lekára
11. júl 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak ja som si dala vyvestit na dialku. Dotycnej vestici som napisala nieco malo o sebe, ale to len preto, aby videla moje pismo. Poslala som jej fotku a datum narodenia. Asi po mesiaci mi poslala list, kde mi vyvestilo hocico. A poviem, ze to jej vestenie sa celkom zhodovalo s mojimi planmi do buducnosti. Vyplnilo sa to, ze po 4-5 rokoch po prvom synovi ostanem tehotna. Ostala som. Ale len preto, lebo sme si to tak s manzelom naplanovali. Napisala, ze budem rodit cisarskym rezom. Nerodila som. Ale, po porode mi museli rucne vybrat placentu, takze ma museli uspat. Tak som si pomyslela, ze ma asi videla uspatu, tak si myslela, ze rodim cisarskym . Tiez mi napisala, ze si dva krat zlomim nohu. Dva mesiace po porode som si nohu vytkla, ale tak kvalitne, ze mi ju museli zasadrovat, takze opat tesne vedla. Tak uvidim, ako to bude dalej. Pretoze planujeme postavit dom a ona mi napisala, ze si dom kupime a opravime. Tak uvidim.
11. júl 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Pridám sa, no, ja dôverujem, ale ako sa vraví preverujem, takže neverím každej určite by som neverila tým v TV tam ide len o prachy! U veštici som zatiaľ nebola, i ked ma to vždy lákalo aj láka, ale moja kamoška je, ako ja vravím "bosorka" a veští z kávy, takže, vždy, ked som u nej a dám si kávu, vyveští mi, ale nie nejak daleko do budúcnosti, max. tak do pol roka. Ja som to brala viac menej len pre zábavu a zo zvedavosti, ale po udalostiach, ktoré sa mi v živote splnili jej verím...... Len pre príklad, vyveštila mi aj kedy otehotniem, vyšlo to, a to sme sa snažili vyše roka, takže som už neverila a vyšlo aj to, že mi veštila, že porodím pred termínom (rodila som o 10 dní skor) a že to bude rýchly porod (bol, trval cca 5 hodín, na prvorodičku rýchle, nie) a že porodím v noci a malý sa narodil o 23. hod, tak čo k tomu dodať, kto umí, umí
12. júl 2008 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasenka, o tej veštici v B. Štiavnici som už niečo počula, veľa ľudí ju chválilo, ale to bolo tuším v Štiavnickych Baniach, neviem....
12. júl 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môjmu manželovi,povedala veštica asi týždeň pred svatbou,že budeme mať štyri deti a veru sa to splnilo.ja by som osobne k veštici nešla aj keď ma to veľmi zaujíma ,čo by mi povedala,ale nebudem pokúšať osud.Keď sa má stať niečo dobré alebo zlé aj tak sa to stane.Tomu nezabrániš
15. júl 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, viete mi niekto dat kontakt na tu spominanu vesticu z Banskej Stiavnice? dakujem
5. aug 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok