• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
miska predbehla si ma :wink: :wink:
11. máj 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska001 dakujem za rychlu odpoved , si zlata.
Tak to skusim aj ja.
11. máj 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rychla ako vždy .....a ako na čo ...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na tejto stranke som si precitala kontakt na tu pani angelu z ciganske.karty@gmail.com
Je uplne super:slight_smile:! Mooc mi to pomohlo :slight_smile:
12. máj 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Segre hovorila aj negativne, ale len tak mierne, len ze proste nech este zostava na materskej aspon pol roka, ze to bude potrebovat atd a o mesiac maly ochorel!musel mat aj malu operaciu :frowning2: , ale vsetko dobre dopadlo:slight_smile:.No keby jej napisala, do pol roka vidim vase dieta chore,tak asi by sa zosypala!Takze myslim si,ze vie aj to horsie jemne podat,dobra vestica vas nema strasit.Co sa tyka mna,bola som s nou na 100%spokojna!:slight_smile:
12. máj 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja môžem len doporučiť, bola som fakt spokojná :wink:
12. máj 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata ja mozem tiez pani Angelu len odporucit,, je vyborna! :slight_smile:
12. máj 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, aj podla mna je super, mne uz sa aj nieco poplnilo :slight_smile:!
14. máj 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ak sa to plní čo predpovedá, tak podľa všetkého koncom leta budúceho roka sa končí moje manželstvo :astonished: máme síce zopár problémov, ale zatiaľ to na koniec nevyzerá :sweat_smile: uvidíme
14. máj 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,už som v tejto diskusii raz písala,že som si dala veštiť u jednej češky,cez telefón a u jedného pána cez mail.Dala som obom tú istú otázku a teraz som sa to isté pýtala aj pani Angely a tiež mi dala tú istú odpoveď,tak som zvedavá čo z toho bude.
Maryx ja som sa jej pýtala tiež ohľadom nášho manželstva lebo som si myslela,že to naše skončí každú chvíľu,no povedala,že rozvod nás nečaká,tak som zvedavá ako to dopadne.
14. máj 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nech vsetko dopadne ako ma :slight_smile:!
14. máj 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela vedieť, že vzhľadom že mám v poslednej dobe pocit takého smútku a necítim sa nejak šťastná v tomto manželstve, či sa to zmení :wink: lebo snaha je, ale podľa veštby príde skôr obdobie rezignácie...a pravdou je že ono to obdobie je nejaký ten týždeň...
14. máj 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak asi na tom fakt nieco bude, mne zatial vsetko vyslo.... :confused:
14. máj 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak babky, tato tema ma tak rychlo dostala, ze som hned maila pisala Angele :grinning: Odpisala mi do 5 min. :astonished: :astonished: :astonished: Ale co ma zaraza, tak same pozitivne veci, az sa mi verit nechce :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenocka, tak gratulujem :slight_smile:, je to rozne, niekto musi prekonat neprijemnosti a niekomu vidi len dobre veci :slight_smile:,mame asi rozne zivoty a osudy :slight_smile:.Ale ako som uz pisala, mne sa vestby od nej plnia :slight_smile: :wink:
14. máj 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no veštenie zaujíma tak trošku aj mňa...vidím chvály na pani Angelu, takže stačí ked jej napíšem dátum narodenia? aj oblasť veštenia alebo stačí dátum? a ako som pochopila ona potom pošle číslo učtu, spolu s veštbou?...
14. máj 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Katuska ano, je to presne tak, niekedy ani datum narodenia nepyta, ale je lepsie ked jej posles :slight_smile:
14. máj 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
leannes - a musí tam byť aj meno, lebo teraz som jej napísala, a dala som tam len priezvisko, a dátum...tak som zvedavá,
14. máj 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leannes - a koľko si jej posielala peňazí za veštbu?
14. máj 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Napisem do IP
14. máj 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak napísala som jej aj ja hneď mi poslala odpoveď až mám zimomriavky z toho ako ma dobre odhadla,prosím o radu koľko asi tak ste jej poslali???aby som nebola za blbúúúúúú.díky!!!! :wink:
14. máj 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute,super veštica je aj v senci,vola sa Iveta chodia k nej dokonca aj znami ludia :wink: veští z kariet a z kavy..
14. máj 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
depecko napisala som Ti do IP, aj ja si myslim, ze je perfektna :slight_smile:
14. máj 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj podla mna je pani Angela perfektna, pre tie co mi pisu kvoli kontaktu :slight_smile: tak je to

ciganske.karty@gmail.com
14. máj 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky este by ma zaujimalo, vy co vam napisala Angela aj minulost, pritomnost a buducnost...Ako ste formulovali otazky? Lebo ja som jej napisala konkretne otazky a na tie som dostala aj odpoved, ale tiez by ma zaujimalo aj nieco o mne...ci trafi :grinning: Ci ste len "surovo" napisali datum narodenia a nic viac?
14. máj 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som prvykrat pisala len datum a ze chcem vediet o praci a o vztahu a dost sa trafila, ale druhykrat som jej popisala konkretne problem aky mam.Podla mna to nie je o tom skusat ju :slight_smile: ale ked napises o co ide, mozno aj vyklad ti lepsie odpovie.Ale jasne, ze ked by bola mimo citis to:slight_smile:,ja som myslela ze ma pozna alebo co ked som citala vyklad :slight_smile:.A hlavne povedala mi,ze ja tuzim mat max jedno dieta :slight_smile: ze mat ich vela je sen manzela a svokricky :slight_smile: :slight_smile: a to je uplna pravda :slight_smile:
14. máj 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby písala vám aj niečo z minulosti,lebo mne odpovedala len na otázky na ,ktoré som sa pýtala a to sa týka skôr budúcnosti.Napísala mi nejakých 5 viet.
14. máj 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka80 i sylvia75 ano mne povedala aj minulost..preto,lebo som sa jej na to pytala :wink: a trafila sa uuuuplne presne :wink: no mne napr.povedala ze dieta druhe budem mat ale az o 5 rokov :grinning: a to moze byt aj pravda,lebo ja este nexcem druhe a ze to bude xlapec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no a z kaade to mohla vediet...na druhe sa este necitim hoci som uz stara :grinning: :sweat_smile: inak ono ta Angela by bola dobra aj ako nejaka psyxologicka :slight_smile: vie krasne formulovat vety,ze?
14. máj 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mne tiez uhadla perfektne minulost a popisala mi toho dost :slight_smile:, ale ja som chcela vediet najma co ma caka dopredu, to je jasne :slight_smile:.
Debra, mas uplne pravdu, aj mne sa paci ako pise, neviem celkovo je mi taka sympaticka a pamatam ze p vestbe som mala taku dobru naladu, aj ked nebolo vsetko len dobre :slight_smile:
14. máj 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debra ja som jej tiež práve písala otázku ohľadom dieťaťa,že by som chcela druhé ...uvidíme čo odpíše...tá veštica a aj ten veštec ktorí mi odpovedali pred ňou to isté, mi predpovedali budúci rok...som zvedavá čo napíše pani Angela...
14. máj 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok