Veštice. Veríte v ich predpovede?

Ahojte....zaujimal by ma nazor...mam nutkanie ist k vestici..ale neviem ci tomu budem potom verit alebo nie?..boli ste niektora u nejakej vestice?....a plni sa vam to co vam predpovedala?
laska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiaradi
2. júl 2013
Mne pani Angela predpovedala, ze manzel dostane ponuku na dlhsiu zahranicnu cestu, vtedy som tomu az tak neverila, ale stalo sa. Hovorila mi, ze tam u neho tu cestu vidi a to bude aj so zmenou byvania. Pisala ze pojdeme za nim ako rodina, to zatial nie je rozhodnute ale drzim palce nech nam to vyjde 🙂
vikulka05
2. júl 2013
Ahojte,

viete mi niekto doporucit dobru vestkynu v Leviciach alebo okoli a poslat kontakt? Ale fakt len osvedcene.
Dakujem.
vikulka05
2. júl 2013
alebo nejaku dobru, aj ked nie z okolia Levic...
matej
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matej
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magia22
2. júl 2013
ahoj...ja som dnes volalaa s bellu z dolneho kubina a mozem povedat že cista lož....pytala som sa na mojho mrtveho otca a smelo vestila na mojich mrtych krsnych rodicov a tiez smelo vestila....na moju sesternicu ktora je chora no podla belly zdrava jak rybka...na vlastnu matku ktora prechodila 3 infarkty a bella videla len ženske problemy...takze nic moc....podla mna by mala vestica vidiet že je niekto mrtvy......
magia22
2. júl 2013
@lili0110 ahoj...ja som dnes volalaa s bellu z dolneho kubina a mozem povedat že cista lož....pytala som sa na mojho mrtveho otca a smelo vestila na mojich mrtych krsnych rodicov a tiez smelo vestila....na moju sesternicu ktora je chora no podla belly zdrava jak rybka...na vlastnu matku ktora prechodila 3 infarkty a bella videla len ženske problemy...takze nic moc....podla mna by mala vestica vidiet že je niekto mrtvy......
tina555
3. júl 2013
ahojte, chcela by som sa spytat, kolko ste platili u vestici na hranicnej v bratislave?kolkos te tam boli? vyslo vam to co povedala?dakujem
saska.t
3. júl 2013
@tina555 ty asi myslim Katku? tu oproti Inchebe ???
tina555
3. júl 2013
nie nie na hranicnej v ruzinove....take blond vlasy ma
tina555
3. júl 2013
ked vam povie vestica po vesteni ze dobrovolny prispevok..kolko ste davali ?

ďakujem,
majo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magia22
3. júl 2013
ahoj
vedouciprasecaku
3. júl 2013
jde o to kolik toho na sebe sama prozradis te carybabe, a zaplatis. . .
111klaudia
4. júl 2013
Chcela som sa spytat, ci ma niekto dobre skusenosti s tou pani na Hranicnej ulici. Vysla niekomu aj buducnost?
kristy86
4. júl 2013
@111klaudia @tina555 ja som tam bola a spokojna som nebola...vsetko popisove veci a do buducna nic konkretne a nic jasne, bola som tam 3x, na urcitu situaciu povedala vzdy nieco ine...a vzdy ze mam este pocakt do vtedy, lebo mozno by sa to mohlo podarit, prisla som o pol roka a zas...nebola som spokojna
111klaudia
4. júl 2013
@kristy86 Dakujem za odpoved. Bola si uz aj u inej, ktorej by sa dalo doverovat?
barcelona94901
4. júl 2013
@majo no asi to neni dobrý veštec,ked sa ho treba pýtať 😉
zaujímave koľko je tu nových registrácii 🙂
barcelona94901
4. júl 2013
@tina555 ja som dala 20 eur ,veštila vyše dvoch hodín
a hlavne absolutne na nič sa ma nepýtala ,vedela to všetko sama ,žiadné vyzvedanie sa nekonalo a tak by to malo byť 🙂
ramgad123
4. júl 2013
@matej no ja som jej - agaven vôbec nerozumela, čistý chaos
matej
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tulipan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ollynka
4. júl 2013
@lucifukball viem,že už je rok 2013, ale kde bývy tá veštica a ako sa volá,..nemáš kontakt na ňu?
lucifukball
4. júl 2013
volala sa daniela a bola z okolia trenčína ale presne netuším 😞 a neuveríš nejaké číslo som našla no netuším či je ešte funkčné hodím do správy 🙂
gavi
5. júl 2013
Ahojte. Mohol by mi niekto poslat ten Kontakt na pani Angelu. Bol uz niekto v Slepcanoch u pani Kovacovej?
slnecnica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristy86
6. júl 2013
@magia22 ahoj, nemyslim si, ze by jsme mali z vestcov a kartarok robit nadbohov a ocakavat od nich zazraky. Pytat sa na kopec mrtvych a tvarit sa ze su zivi sa mi vobec nezda vhodne. Tym ju neobhajujem, tiez mám pocit, ze uz trosku inak pristupuje ku klientom a nie je taka presna.
magia22
6. júl 2013
@kristy86 ...ahoj...ja som sa to opyatala preto lebo som chcela zistit ci vesti tak ako ju ospevovali...no zial nic moc..podla mna dobra kartarka by mala vediet a vidiet to v kartach...a ked nie to tak aspon to ze mam smutok otec je mrtvy cca 5 mesiacov....vobec nic nevestila so suvislostou s tym napr ako dedicke konanie ktore bude onedlho...tak si myslim ze nieje dobra v nicom a len drizdala v nicom nemala pravdu ani sa len netrafila ale co uz skusila som...a tebe sa od nej nieco splnilo?
lenulienkat
7. júl 2013
baby kolko trva kym vam odpise vestica angela?