• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

22. júla 2017 
Mne pani Angela predpovedala, ze manzel dostane ponuku na dlhsiu zahranicnu cestu, vtedy som tomu az tak neverila, ale stalo sa. Hovorila mi, ze tam u neho tu cestu vidi a to bude aj so zmenou byvania. Pisala ze pojdeme za nim ako rodina, to zatial nie je rozhodnute ale drzim palce nech nam to vyjde :slight_smile:
2. júl 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

viete mi niekto doporucit dobru vestkynu v Leviciach alebo okoli a poslat kontakt? Ale fakt len osvedcene.
Dakujem.
2. júl 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo nejaku dobru, aj ked nie z okolia Levic...
2. júl 2013 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj...ja som dnes volalaa s bellu z dolneho kubina a mozem povedat že cista lož....pytala som sa na mojho mrtveho otca a smelo vestila na mojich mrtych krsnych rodicov a tiez smelo vestila....na moju sesternicu ktora je chora no podla belly zdrava jak rybka...na vlastnu matku ktora prechodila 3 infarkty a bella videla len ženske problemy...takze nic moc....podla mna by mala vestica vidiet že je niekto mrtvy......
2. júl 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili0110 ahoj...ja som dnes volalaa s bellu z dolneho kubina a mozem povedat že cista lož....pytala som sa na mojho mrtveho otca a smelo vestila na mojich mrtych krsnych rodicov a tiez smelo vestila....na moju sesternicu ktora je chora no podla belly zdrava jak rybka...na vlastnu matku ktora prechodila 3 infarkty a bella videla len ženske problemy...takze nic moc....podla mna by mala vestica vidiet že je niekto mrtvy......
2. júl 2013 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, chcela by som sa spytat, kolko ste platili u vestici na hranicnej v bratislave?kolkos te tam boli? vyslo vam to co povedala?dakujem
3. júl 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tina555 ty asi myslim Katku? tu oproti Inchebe ???
3. júl 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie na hranicnej v ruzinove....take blond vlasy ma
3. júl 2013 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked vam povie vestica po vesteni ze dobrovolny prispevok..kolko ste davali ?

ďakujem,
3. júl 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
3. júl 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jde o to kolik toho na sebe sama prozradis te carybabe, a zaplatis. . .
3. júl 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela som sa spytat, ci ma niekto dobre skusenosti s tou pani na Hranicnej ulici. Vysla niekomu aj buducnost?
4. júl 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@111klaudia @tina555 ja som tam bola a spokojna som nebola...vsetko popisove veci a do buducna nic konkretne a nic jasne, bola som tam 3x, na urcitu situaciu povedala vzdy nieco ine...a vzdy ze mam este pocakt do vtedy, lebo mozno by sa to mohlo podarit, prisla som o pol roka a zas...nebola som spokojna
4. júl 2013 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 Dakujem za odpoved. Bola si uz aj u inej, ktorej by sa dalo doverovat?
4. júl 2013 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majo no asi to neni dobrý veštec,ked sa ho treba pýtať :wink:
zaujímave koľko je tu nových registrácii :slight_smile:
4. júl 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tina555 ja som dala 20 eur ,veštila vyše dvoch hodín
a hlavne absolutne na nič sa ma nepýtala ,vedela to všetko sama ,žiadné vyzvedanie sa nekonalo a tak by to malo byť :slight_smile:
4. júl 2013 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matej no ja som jej - agaven vôbec nerozumela, čistý chaos
4. júl 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucifukball viem,že už je rok 2013, ale kde bývy tá veštica a ako sa volá,..nemáš kontakt na ňu?
4. júl 2013 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volala sa daniela a bola z okolia trenčína ale presne netuším :frowning2: a neuveríš nejaké číslo som našla no netuším či je ešte funkčné hodím do správy :slight_smile:
4. júl 2013 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Mohol by mi niekto poslat ten Kontakt na pani Angelu. Bol uz niekto v Slepcanoch u pani Kovacovej?
5. júl 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magia22 ahoj, nemyslim si, ze by jsme mali z vestcov a kartarok robit nadbohov a ocakavat od nich zazraky. Pytat sa na kopec mrtvych a tvarit sa ze su zivi sa mi vobec nezda vhodne. Tym ju neobhajujem, tiez mám pocit, ze uz trosku inak pristupuje ku klientom a nie je taka presna.
6. júl 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 ...ahoj...ja som sa to opyatala preto lebo som chcela zistit ci vesti tak ako ju ospevovali...no zial nic moc..podla mna dobra kartarka by mala vediet a vidiet to v kartach...a ked nie to tak aspon to ze mam smutok otec je mrtvy cca 5 mesiacov....vobec nic nevestila so suvislostou s tym napr ako dedicke konanie ktore bude onedlho...tak si myslim ze nieje dobra v nicom a len drizdala v nicom nemala pravdu ani sa len netrafila ale co uz skusila som...a tebe sa od nej nieco splnilo?
6. júl 2013 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kolko trva kym vam odpise vestica angela?
7. júl 2013 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok