• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

22. júla 2017 
@magia22 Ahoj, ja som tu uz vyskusala viacere :slight_smile: S belou mam skusenost, ze vysli veci ohladom zdravia, vobec nevysli predpovede ohladom prace a ostatne este neviem.
8. júl 2013 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, plnia sa vám veštby od pani Katky?
9. júl 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkaco ahoj a tebe sa niečo splnilo?
10. júl 2013 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja odporučam Agaven,priznam sa,bola som skepticka,ale ako dole klobuk :dizzy_face:
10. júl 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkaco
@stastna 11

U mna sa zatial neudialo nic, co mi povedala.
10. júl 2013 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lanczi Mne sa od Agaven nesplnilo nič...
10. júl 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magia22 Myslím, že je to individuálne. nie každému každý sadne.. Ja osobne som spokojná s Belou a možno to bola len náhoda, volala som s ňou len raz...
10. júl 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nedá mi nevyjadriť názor k tejto diskusii, aj keď som si vedomá, že niekoho sa možno dotknem. Celé mi to tu pripadá ako jeden veľký maratón jasnovidiek, kartárok a rôznych iných ľudí, ktorí niečo vedia o našej budúcnosti. Možno by bolo dobré si pred výberom konkrétneho človeka zistiť, čomu sa venuje. Lebo iné sú karty - každý druh má svoje špecifiká, iné je jasnovidectvo atď... Tiež nie je dobré striedať každý deň inú kartárku, jasnovidku... Bol tu pred časom jeden článok ako vyzerajú predpovede po tom, keď sa nedodrží určitý časový odstup medzi výkladmi. A po ďalšie, je veľa ľudí, ktorým keď niekto nepovie presne čo chcú počuť, hneď utekajú k niekomu ďalšiemu a behajú dovtedy, kým nenarazia na človeka, ktorého pomaly donútia povedať im to čo chcú. Aj tam však bude zle, lebo predpoveď sa nedajbože nesplní hneď. Nechcem týmto útočiť na nikoho, proste som sa len zamyslela.
10. júl 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@viki_33 Ahoj, v podstate mas pravdu. Ja patrim tiez k tym, ktore uz vyskusali viacere a urobila som dobre, uz viem, koho kontaktovat nemusim. Lebo ako pise lili0110, nie kazdy kazdemu sadne a chvilu to potrva, kym kazdy najde tu svoju osobu, s ktorou je na jednej vlnovej dlzke. A vestenie ani tak nie je o tom, co sa stane v buducnosti, skor poukazuje na sucasny stav a dobra kartarka len ukaze mozny smer vyvoja situacie.
10. júl 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte, potrebujem poradit, davno mi jedna vestica nieco vyvestila a teraz po 15 rokoch sa to zda byt realne, ale je to komplikovane a ja to potrebujem surne vyriesit. je to otazka zivota a smrti. normalne si bucham hlavu preco som ako dieta k vestici isla a teraz ci je to nahoda ci nie, poriadne takato vec dokaze skomplikovat rozhodnutia :angry: pisala som aj tej agaven, chcela by som sa aj poradit, ale cez IP piste. vdaka.
11. júl 2013 o 08:59  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobri mal bisom zaujem o laske a penaze moj meno dzulio fatona nar 1999.mesiac 0.8 .03 den :grinning:
11. júl 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobri mal bisom zaujem o penaze staste a o zivot
11. júl 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobri mal bisom zaujem o penaze staste a o zivot nar 1981 10 10
11. júl 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobri mal bisom zaujem o penaze staste a o zivot nar 1981 10 10 moj meno je mario stojka ,moj emal je puha123@azert.sk
11. júl 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poznate nejaku vesticu z okolia Pn?
11. júl 2013 o 11:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, musím sem tiež napísať. Nakoľko sú tu chváli raz na jednu, druhú, tretiu vešticu. Je to pravda, každému človeku sedí niekto iný. Stalo sa, mne tiež jedna veštila a za posledné obdobie je tu len na ňu chvála. Skúsila som ju, nuž kopla sa. Nebola to pravda čo sa týka prítomnosti. Pár stránok dozadu, bola spomínaná Katka, s ktorou som spokojná. Po určitej dobe mi začínajú vychádzať veci od nej. Jednu vec chcem napísať. Ak má niekto dar a chce mu pomôcť, nebude si pýtať za každú činnosť peniaze. Buď chce pomôcť alebo na ľuďoch zarobiť. Keby som mala tento dar ja, tiež by som pristupovala pre ľubovoľnú sumu. Pretože dať niekomu 20 alebo 30 Eur je veľa. Nemáte od toho žiadny doklad. Skutočná veštica alebo jasnovidka nemá presnú sumu, ale koľko zvážite a máte, toľko zaplatíte. Je to môj názor.
12. júl 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Poprosim kontakt na hocijaku vesticu dikes.
12. júl 2013 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slnecnica Bohužiaľ, ja nie som veštica. Nerozumiem, prečo si sa do mňa obula, napísala som si svoj názor, ako každý tu píše. Sme tu na to, aby sme si poradili a nie navážali sa do seba.
12. júl 2013 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slnecnica
a Agaven je čarodejnica???
14. júl 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastna11 ahoj...posledné dva roky sa mi vôbec nedarí a rozhodla som sa navštíviť vešticu...môžem poprosiť kontakt na spomínanú Katku? Ďakujem :slight_smile:
15. júl 2013 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiaradi Ahoj,môžem poprosiť na ňu kontakt? Ďakujem :slight_smile:
15. júl 2013 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. júl 2013 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, viete mi niekto dat do IP kontakt na nejaku dobru vesticu, kartarku z KE ? dakujem :slight_smile:
18. júl 2013 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok