• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
@zralok
no veď oni (jasnovidci) sa ozaj dobre triafajú do minulosti a prítomnosti.... len ako vyjdu predpovede???? ak vôbec sú nejaké konkrétne, lebo moje predpovede od nej boli dosť rozporuplné
20. júl 2013 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ramgad123 mne sa od nej nesplnili uz dve veci a nie su to ziadne drobnosti.
20. júl 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
U mňa sa Agaven netrafila ani do prítomnosti ... :frowning2:
20. júl 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostra to je dobre, to ti prajem :slight_smile:
21. júl 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinuskaaaa
Chcem sa spytst ci si bola u tej vestici vo vadicove a ci si bola spokojna?
22. júl 2013 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buse2 zatiaľ som nebola, nemám kontakt a nemôžem ho nikde zohnať.
22. júl 2013 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, viete mi poradit dobru vesticu, ktora vesti cez e-mail a je dobra? dakujeeeeem
22. júl 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zavidim Vam odvahu vediet svoju buducnost,fakt nebezpecna odvaha vediet veci dopredu!Klobuk dole!
22. júl 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ssisska však zober to s tej strany, že ak ti niečo hrozí, čo nemusíš prežiť, tak sa tomu môžeš aj vyhnúť.....
22. júl 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ramgad123 ahoj, áno môže sa vyhnúť, len ak je to osudom dané, aj tak sa to v priebehu života stane či teraz alebo neskôr ... s tým nič človek nespraví ....
23. júl 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, ja som bola u veštici v Trenčíne... Je to super ženská. Už som u nej bola pred rokom a všetko do bodky jej vyšlo... Je skromná a nepýta veľa. Veľmi túžíme po bábatku tak ma zaujímalo že či sa zadarí. Že vraj áno, do decembra by som mala otehotnieť, tak uvidíme :sweat_smile: Nebudem sa spoliehať len na ňu, treba trošku tomu aj pomôcť hi hi :grinning:
23. júl 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyskúšala som veštice - pani Angelu a aj Agaven.. a obidve boli super,,, Agaven ale omnoho presnejsia, detailnejsia, trafila minulost i sucasnot,, na buducnost este cakam... tak uvidim,, ci sa splni, dam vediet... kazdopadne im obom dakujem..
24. júl 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
. . .vedel , by mi niekto dat kontakt na Hruskovu Silviu. z Humenneho ...mam s nou uz skusenosti je naozaj dobra ...je naozaj velmi dobra. Prosim o kontakt ak by niekto mal . . .
25. júl 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina dobry vecer osobne sa venujem a pracujem na profesionalnej urovni co sa tika vestenia,zaujalo ma to ze kricite o pomoc co sa tika otehotnenia lenze problem je vo vas a partner neni na to pripraveny,takze je na oboch dany blog a tim je to zdlhavy proces dosiahnutia toho aby ste otehotneli.
25. júl 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky neodporucam aby nejaka ezotericka vykonavala nejaku magiu co sa tika otehotnenia,neni to prirodzenou cestou lebo zasahuje tam vysia sila.dieta sa narodi lenze mozeto mat postupom casu aj nasledky.takze dobre si to premyslite a nesilte to lebo touto formou ublizite sebe a hlavne dietatku.
25. júl 2013 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
máte niekto skúsenosti s vešticou Michelle z NR?
26. júl 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@doloren Maš pravdu ja poznam Sofu taku a tiež jena moja známa na nu nakydala a začali sa jej v živote diať divné veci,potom jej jedna agata racka povedala že sa Sofe musi ospravedlniť a všetko pominie.Trvalo to dlho kým to pochopila v konečnom dôsledku sa ospravedlnila a všetko sa zazrakom dalo do pohody .Sofa tiež patrý k rodu rumunských bosoriek dokonca jej babka bola slavna jasnovitka ktorej proroctva si čítame dnes.
26. júl 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klobasa . . .mohla by ste mi dat na nu kontakt ? budem vam velmi vdacna. . .
27. júl 2013 o 01:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
27. júl 2013 o 13:14 • olina45
@kristy86 si daka sfetovana nie? :sunglasses: ze co to ty moja pises???no ty si u nej v zivote nebola.to si daka nastrojena osoba nou???
27. júl 2013 o 19:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
astrologovia niesu sice vestci ale ja, ako laik, to davam do jednej kopy..mam skusenosti s dvomi astrologmi a povedal by som, ze pre ludi je to skor terapia..kde sa vyrozpravaju o problemoch a niekto ich vypocuje a este k tomu aj poradi..astrologove hviezdy tomu dokazu dat vacsi vyznam a tak ludia maju o dovod viac mat lepsi pocit...
27. júl 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok