Veštice. Veríte v ich predpovede?

Ahojte....zaujimal by ma nazor...mam nutkanie ist k vestici..ale neviem ci tomu budem potom verit alebo nie?..boli ste niektora u nejakej vestice?....a plni sa vam to co vam predpovedala?
zralok
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ramgad123
20. júl 2013
@zralok
no veď oni (jasnovidci) sa ozaj dobre triafajú do minulosti a prítomnosti.... len ako vyjdu predpovede???? ak vôbec sú nejaké konkrétne, lebo moje predpovede od nej boli dosť rozporuplné
zralok
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jeannna
20. júl 2013
@ramgad123 mne sa od nej nesplnili uz dve veci a nie su to ziadne drobnosti.
lucka1222
20. júl 2013
U mňa sa Agaven netrafila ani do prítomnosti ... 😞
kostra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pernik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ramgad123
21. júl 2013
@kostra to je dobre, to ti prajem 🙂
kostra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
buse2
22. júl 2013
@martinuskaaaa
Chcem sa spytst ci si bola u tej vestici vo vadicove a ci si bola spokojna?
martinuskaaaa
22. júl 2013
@buse2 zatiaľ som nebola, nemám kontakt a nemôžem ho nikde zohnať.
kvetinka963
22. júl 2013
ahojte, viete mi poradit dobru vesticu, ktora vesti cez e-mail a je dobra? dakujeeeeem
ssisska
22. júl 2013
Zavidim Vam odvahu vediet svoju buducnost,fakt nebezpecna odvaha vediet veci dopredu!Klobuk dole!
ramgad123
22. júl 2013
@ssisska však zober to s tej strany, že ak ti niečo hrozí, čo nemusíš prežiť, tak sa tomu môžeš aj vyhnúť.....
kobylka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stastna11
23. júl 2013
@ramgad123 ahoj, áno môže sa vyhnúť, len ak je to osudom dané, aj tak sa to v priebehu života stane či teraz alebo neskôr ... s tým nič človek nespraví ....
nathalis
23. júl 2013
Ahojte, ja som bola u veštici v Trenčíne... Je to super ženská. Už som u nej bola pred rokom a všetko do bodky jej vyšlo... Je skromná a nepýta veľa. Veľmi túžíme po bábatku tak ma zaujímalo že či sa zadarí. Že vraj áno, do decembra by som mala otehotnieť, tak uvidíme :-N Nebudem sa spoliehať len na ňu, treba trošku tomu aj pomôcť hi hi 😃
kristina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvetinka963
24. júl 2013
vyskúšala som veštice - pani Angelu a aj Agaven.. a obidve boli super,,, Agaven ale omnoho presnejsia, detailnejsia, trafila minulost i sucasnot,, na buducnost este cakam... tak uvidim,, ci sa splni, dam vediet... kazdopadne im obom dakujem..
klobasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tajana23
25. júl 2013
. . .vedel , by mi niekto dat kontakt na Hruskovu Silviu. z Humenneho ...mam s nou uz skusenosti je naozaj dobra ...je naozaj velmi dobra. Prosim o kontakt ak by niekto mal . . .
kartarkasara
25. júl 2013
@kristina dobry vecer osobne sa venujem a pracujem na profesionalnej urovni co sa tika vestenia,zaujalo ma to ze kricite o pomoc co sa tika otehotnenia lenze problem je vo vas a partner neni na to pripraveny,takze je na oboch dany blog a tim je to zdlhavy proces dosiahnutia toho aby ste otehotneli.
kartarkasara
25. júl 2013
Kocky neodporucam aby nejaka ezotericka vykonavala nejaku magiu co sa tika otehotnenia,neni to prirodzenou cestou lebo zasahuje tam vysia sila.dieta sa narodi lenze mozeto mat postupom casu aj nasledky.takze dobre si to premyslite a nesilte to lebo touto formou ublizite sebe a hlavne dietatku.
mmiroslavaa
26. júl 2013
máte niekto skúsenosti s vešticou Michelle z NR?
zubar
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dariuso
26. júl 2013
@doloren Maš pravdu ja poznam Sofu taku a tiež jena moja známa na nu nakydala a začali sa jej v živote diať divné veci,potom jej jedna agata racka povedala že sa Sofe musi ospravedlniť a všetko pominie.Trvalo to dlho kým to pochopila v konečnom dôsledku sa ospravedlnila a všetko sa zazrakom dalo do pohody .Sofa tiež patrý k rodu rumunských bosoriek dokonca jej babka bola slavna jasnovitka ktorej proroctva si čítame dnes.
tajana23
26. júl 2013
@klobasa . . .mohla by ste mi dat na nu kontakt ? budem vam velmi vdacna. . .
olina45
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jasomktosom
27. júl 2013
@kristy86 si daka sfetovana nie? 😎 ze co to ty moja pises???no ty si u nej v zivote nebola.to si daka nastrojena osoba nou???
ajnstajn
27. júl 2013
astrologovia niesu sice vestci ale ja, ako laik, to davam do jednej kopy..mam skusenosti s dvomi astrologmi a povedal by som, ze pre ludi je to skor terapia..kde sa vyrozpravaju o problemoch a niekto ich vypocuje a este k tomu aj poradi..astrologove hviezdy tomu dokazu dat vacsi vyznam a tak ludia maju o dovod viac mat lepsi pocit...

Začni písať odpoveď...

Odošli