• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. júla 2017 
@kvetinka5 nechod.tam.staci ju vidiet v telke....nepozeras???
27. júl 2013 o 20:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klobasa môžeš mi dať prosím kontakt na tú Agven. Dakujem
28. júl 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vie mi niekto poslat tel.kontakt a adresu na tu super Agaven , prosim ? Mozte mi k tomu pridat aj par informacii ... ako prebieha jej vestba, ako dlho, mozem sa pytat aj na druhych, nie len na seba a co k tomu potrebujem a kolko berie za sedenie ? Potrebovala by som cim skor , pomoc ! Vdaka Scrolanka :astonished:
29. júl 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
30. júl 2013 o 09:43 • stastenka42
skusila som agaven...zial nech sa snazim ako sa snazim, nerozumiem jej, stale sa snazim ujasnit si jej vyklad, lebo ma nejake problemy a pise velmi nezrozumitelne...ale mam v tom gulas, splieta jedno cez druhe a mne to nedava vobec zmysel, par veci trafila ale jej predpovedi nerozumiem
30. júl 2013 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
30. júl 2013 o 13:40 • slnecnica
ahojte vcera som navstivila jasnovidku Ines a mozem potvrdit je fakt dobra vrelo ju odporucujem,,,,cakala som pol roka ale vazne sa oplati povie vam take veci,ze vas bude este aj na druhy den boliet hlava,,,,nuz dufam,ze sa to aj vsetko splni tak ako mi to vyvestila,,,,,ale vrelo ju odporucam,,,,
31. júl 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
31. júl 2013 o 12:16 • zralok
@naomi : Ahoj, ty máš skúsenosť cez moneo.sk ?
31. júl 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu niekto, kto má skúsenosť s vešticou Zanou ? :slight_smile:
31. júl 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandrika1986 dobry den ano mam skusenosti s moneom pracujem tam,zana je moja kolegina a vsetci vestci su majstri vesteckych umeni.
31. júl 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte. vie mi niekto poradit, kolko trva kym agaven posle vestbu? Po zaplateni 20 eur? Dakujem.
1. aug 2013 o 12:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zralok No asi ma toho dost teraz :slight_smile: tak ju nechcem otravovat. Este chvilku vydzim a pak sa jej pripomeniem. Dakujem :slight_smile:
1. aug 2013 o 15:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinka963 .. Maya03@seznam.cz.. vesti zadarmo cez mail
1. aug 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže moja skúsenosť s agaven.. U mňa bola úplne mimo. Takmer nič na mňa nesedelo, zdalo sa mi že tápa.. Zlé - celé zlé.. Veľká nespokojnosť. Aproro, neviem či aj vám tak písala, ale ja som si s ňou vymenila asi zo 10 mailov a takmer vo všetkých pýtala 10 či 20 eur za akože pomoc navyše.. Zdá sa mi to teda fakt nevhodné, lebo ako viem, veštica by nemala pýtať nejaké konkrétne peniaze a agaven má dokonca cenník.. :fearful:
2. aug 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@piskor Však ja viem, že veľa ľudom pomohla, preto som ju aj oslovila, lebo mala veľa dobrých ohlasov. Mne ale nesadla a sedelo na mňa minimum vecí. Bola som skrátka sklamaná, čakala som od nej oveľa viac.
3. aug 2013 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, nečítam od začiatku túto diskusiu, ale chcela by som sa opýtať, kto si dal yveštiť Agaven, boli ste spokojný, pýtala o Vás informácie najskôr ? Máte niketo kontakt na ňu ? Akým spôsobom veští ? Ďakujem za odpoveď. Rozmýšlam, že by som si aj ja dala vyveštiť... :wink:
3. aug 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandrika1986 ja mam presne tu istu skusenost ako stanp, ani mne nesadla, netrafila ani pritomnost a co sa tyka buducnosti, jeden velky chaos, vobec som tomu nerozumela. Ale co sa tyka penazi, nemozem povedat, ze by ma chcela zodrat, mala som iba jednu otazku a poslala som jej iba 5€. Kazdemu sadne niekto iny a vobec to nie je o tom, ze by som chcela nieco konkretne pocut, to clovek hned spozna, ci vestica trafila klinec po hlavicke alebo trepe sprostosti.
3. aug 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jeannna Ja mám tiež s Agaven tú istú skúsenosť ako ty. Najprv mi poslala opis mojej osoby a manžela - úplne vedľa, netrafila sa vôbec. Potom mi napísala aký máme úžasný vzťah - v tom čase som uvažovala o rozvode :frowning2: , čo sa týka práce všetko malo byť super - do polroka som bola nezamestnaná atď. Netrafila sa vôbec v ničom :frowning2:
3. aug 2013 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostra Mýliš sa, netrafila ani len moju prítomnosť (vôbec), z toho som bola sklamaná.. Do budúcnosti mi v zásade nepovedala nič zlé, nič z čoho by som si vlasy trhala.. A napísala som len svoj názor, ok? Zaplatila som si za niečo a mám predsa právo povedať, či som spokojná alebo nie. Tebe sa páčila, mne nie. Ty si napísal/a svoj názor, ja zas svoj..
3. aug 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok