• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

15. januára 2017 
@pastelka Môže byť. Mám teraz celkovo veľmi ťažké obdobie. Pred necelými 3 mesiacmi mi zomrela maminka, takže teraz mi nie je moc dobre.. @david Ako som vyššie písala, viem, že má dobré ohlasy, preto som ju aj ja oslovila. No bohužiaľ, u mňa sa netrafila. Škoda. Ale ako vidím, nie som jediná. Aj ona je len človek a nemám jej to za zlé. Skrátka to nevyšlo.
3. aug 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stanp vraj su ludia, ktorym sa vestit neda..
3. aug 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael O tom som ešte nepočula. Ak je to ale pravda, asi som jedna z nich.. :confounded:
3. aug 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanp mne to jedna vestica vysvetlovala...lebo ked - zvacsa chodime spolu s kamoskou, mne vzdy vyjde vsetko... aj minulost, aj pritomnost a potom aj buducnost... a jej ze NIC.

VRAJ: Totiz su osobnosti ktore su tzv. odolne voci vesteniu (moze to byt skrz to ze neveria tomu, priam ako keby vykladom znegovali vsetko a uplne ten osud "zblbli" davaju si vestit len tak ale i tak maju uplne iny nazor na vec a vela ineho...) su aj osoby ktore maju tak velmi silnu osobnosti (zvycajne su to osoby silne ktore dokazu bud velke veci alebo su prilis labilne a teda ich spravanie je nevyspitatelne a preto aj to co je vyvestenie mozu zvratit menit o 100% vyburcuju sa bud k tomu ze to tak nechcu a zalarmuju svoje sily na zmenu... su dalej ludia ktori v podstate "neziju" lebo ich zivot neriadia oni sami ale vzdy niekto ini....
3. aug 2013 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
cize asi zalezi, ako je clovek nastaveny ked si vestit uz dava...
3. aug 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael aj ja asi partim k ludom, ktorym sa velmi tazko vesti buducnost :confounded:
3. aug 2013 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
zijem v uk a o tyzden idem na slovensko,chcem ist ku vestici v kosiciach.poznate niekto dobre vesticu??poradte prosim dakujem
4. aug 2013 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pripajam svoju skusenost s agaven. Poprosila som o vestbu minulost, pritomnost, buducnost, zdravie, financie a vztahy ... za 20 eur ... vestba mi prisla, ale o minulosti ziadna zmienka, zeby nejaka moja charakteristika, akurat kolko vazim a meram a to sa netrafila. Financie, vztahy ... to skor, ako asi pise kazdemu, ze peniaze vidi, bude to tak ako doted. Z toho mnozstva co mi napisala, sa trafila do dvoch veci. Ale to asi take, co ma kazdy. Cize na mna nenapisala vobec nic konkretne .. a keby chcem cosi konkretne, treba poslat dalsie peniaze. CIze som sklamana, lutujem ze som poslala 20 eur a absolutne v nicom mi neporadila, alebo ma nenasmerovala . Uplne len take vsetobecne veci, co podla mna pise vsetkym ... Asi svoju buducnost radsej necham na nahodu.
5. aug 2013 o 09:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@more O akom ohováraní to točíš? Nik ju neohováral, len sme napísali svoj názor, a to, že sme viacerí spokojní neboli. O tom je táto téma totiž, že si vzájomne vymieňame svoje skúsenosti. A nie je ani veštica, ktorá má len a len pozitívne hodnotenia.. Takže kľud.. :sunglasses:
6. aug 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte v mene annyroziny Vám píšem, že sa jej narodil chlapček z tohto dôvodu sa menej venuje práci, aby ste mali s nou strpenie.
6. aug 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moze byt ,ze pol na pol, ja este len cakam,ci sa mi to splni alebo nie.. ale tiez si myslim, ze sa trafila tak na polovicu.. a vestila zadarmo.. aj vam?
8. aug 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelaa214 : Ahoj, ak sa môžem opýtať, to kto Ti vyveštil zadarmo ?
10. aug 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj neviete o niekom v Kosiciach? fakt by som nutne potrebovala ale radsej osobne a nie cez telefon
dakujem
11. aug 2013 o 20:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemate niekto kontakt na Ginu? Radovo v akej sume sa pohybuje suma za vestenie u nej? Dakujem krasne
12. aug 2013 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Dievcata dnes som pisala email Zane ale ta vraj vešti len pri osobnom stretnuti.Horsie ze nemam tolko moznosti chodit tak daleko.Neviete mi poradit niekoho naozaj dobreho za normalnu sumu co vesti aj cez telefon?.Tak neako citim ze potrebujem trosku nasmerovat a neviem ktorym smerom:slight_smile: Dakujem
12. aug 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najorbitka mna nakopla sofa. Pozitivne, ked som fakt nevedela ze co.... a osobne inez vo Zvolene. A na fb- samanta vestica. Ta mi uz asi dva roky posiela na tri mesiace vzdy vyklad- aj konkretne otazky ked mam odpovie a tej co vsetko vychadza- len pozeram...dokonca uz aj muz si to vsimol ze ako je to mozne...

A aj agata radska- fakt super. Ta je skor typologicka - ale tiez som z nej sadla na rit
12. aug 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael dakujem... a ako to chodi na tom fb u samanty?mas aj tel.c.na tu sofu?asi mi to napis do spravy a ak vies aj kolko berie penazi.Ja si to musim premysliet koho si vybrat a dufam ze mi nieco poradi,lebo fakt to potrebujem a topiaci aj aj slamky chyta :slight_smile:
13. aug 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. aug 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Písala som maya a neodpísala mi, ani samanta.. asi len vybraným :slight_smile:
13. aug 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hairnegra trpezlivost, odpise ;)
13. aug 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý dal by mi niekto kontak na niejaku dobrú vešticu z trnavského kraja
16. aug 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa opytat ci nepoznate nahodou niekto vesticu Zdenku z Banskej Bystrice. Ona sa vlastne nevola Zdenka, zobrala to meno po svojom manzelovi. Okrem toho pecie kolace. Viem ze pred par rokmi byvala na foncorde. Bohuzial som na nu stratila kontakt. ak by ste niekto vedeli dajte mi prosim vediet. dakujem
16. aug 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim poslite mi IP. dakujem
16. aug 2013 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz viem ako sa vola na priezvisko pani melichercikova
16. aug 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcela by som sa opýtať či niekto nepozná nejakú vešticu z okolia PK, BA prípadne aj TT al. MA
17. aug 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok