• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nežádoucí reklama.”
18. aug 2013 o 16:10 • vesticapd
Mne sa pozdávala veštica SOFA, t.č. 0900511020, rozprávala o tom, čo som sa jej pýtala, nie všeobecne a vyzerala byť aj inteligentná, ešte sa s ňou chystám poradiť.
18. aug 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. Jednej mojej známej veštila po telefóne veštica Bela z Dolného Kubína. Vraj bola super. Máte s touto vešticou niekto skúsenosti? :confused:
18. aug 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby nejaká overená veštica v Žilinskom kraji, hmmmm??? Dajte echo
19. aug 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, prosím vás nemáte niekto kontakt a adresu na vešticu Simonu zo Žiliny? bola by som vám vďačná :wink:
21. aug 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erika2312 prosím ťa vieš kde presne je tá Simona a tel. číslo na nu náhodou nemáš? chcela by som ísť ku nej.
21. aug 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem vás poprosiť o kontakt naozaj overenej veštice, ďakujem
22. aug 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Viete poradit niekoho z Ke?
22. aug 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nežádoucí reklama.”
23. aug 2013 o 10:03 • magdakovana
Ahojte, tiež by som sa rada pripojila do diskusie. Poznáte nejakú vešticu z okolia NR?
25. aug 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň nepozná niekto kto robí anjelské písmo chcela by som vedieť čo ma čaká bez toho že by som ja niečo povedala
25. aug 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,

já si zatím nechávám posílat každý týden zadarmo horoskopy a docela to vychází. Jinak každému asi vyhovuje něco jiného, jako se píše v tomto článku http://zena.centrum.cz/volny-cas/zabava/clanek.phtml?id=716434
25. aug 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,pokud by jste chtela kontakt na supruvou kartarku,tak o jedne vim,vyzkousela jsem jich nekolik a az z touhle jsem byla spokojena,dela vyklady i po emailu,coz me vyhovovalo.Dala mi na ni kontakt kamaradka tak jsem opet do to sla,jelikoz jsem se nekolikrat v nich spalila. A musim rict ze vedela o me vse a jeji vyklady se opravdu plni. jeji email je vestbamartina@seznam.cz
26. aug 2013 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrik to je velmi pekne ze chces vratit cas,ale to ti nesplni ziadna vestica ani nikto na svete :wink:
27. aug 2013 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@patrik ja vestbam verim,ale zas robit nieco takto v podstate nasilu by som asi nerobila.Ale nechcem povedat ze ta odsudzujem.Topiaci sa aj slamky chyta,ja som tiez v takom stave momentalne.Tak drzim palce :slight_smile:
27. aug 2013 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrik Ja sa nerozvadzam...zatial.Ale u mna je to nieco ine,tiez pre mna velmi zle.Ja som sa ta nechcela dotknut a ze ti drzim palce myslim uprimne.
28. aug 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, viete mi odporucit nejaku naozaj dobru vestkynu v BA? Pripadne poslat kontakt na tu pani Inez vo Zvolene?
Vopred vsetkym dakujem. :slight_smile:
28. aug 2013 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkaco áno Máte pravdu, Ines je skvelá, nielen ako jasnovidka, ale aj ako človek....Je to zvlášne, ako niekto tak dokonale pozná Váš osud.....Vaše kroky, myšlienky a niekedy aj veľké omyly......Veľmi si túto žienku vážim.............
28. aug 2013 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@selami111 a ako si sa k nej dostala? mne nedvihl telefon, na sms nereagovala. tak asi videla že to už u mňa nemá zmysel vôbec plytvať vlastnou energiou. :unamused: ako jasn ovidná by mala vedieť kto naozaj potrebuje pomoc a kto to robí iba z nudy, nie?
29. aug 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Má toho určite veľa....okrem toho má svoju rodinku a malé detičky, tuším to menšie má 2-3 roky.....treba byť tolerantný, ale aj vytrvalý.....veľa šťastia prajem........
29. aug 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selami111 inez je najlepsia...a uzasny pokoj z nej ide
29. aug 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
áno.....jednoduchý a pritom úžasný človek.......
29. aug 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky, som tu na modrom koniku uplne nova a chcela som sa spytat ci mi viete doporucit nejaku naozaj dobru vestkinu? Som z BA ale za naozaj dobrou vestkinou nemam problem ist aj do inych krajov Slovenska. V minulosti som sa vzdy len spalila. Bola som u dvoch kartarok a velmi mi to nevyslo. :(
Dakujem ;)
30. aug 2013 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok