• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. júla 2017 
@mobil
Mozem poprosit kontakt na Aganev? A ak mozes napisat kolko si uctuje. Dakujem.
30. aug 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Dnes som zavolala veštici Jasnovidke do EZO TV ostala som zhrozená,lutujem,že som tam volala,Povedala mi také veci ,ktoré som nemala počuť,To že priatel ma podvádza s inou maju intímny styk pár mesiacov , ju má na 100% a mňa na pol,že je do nej zaláskovaný, Opísala ju ako vyzerá k jeho veku má bližšie.Dokonca že zospodu nieje v poriadku tá žena.Ja som o 17 rokov mladšia od neho. 5 rokov sme spolu. Samozrejme zatlkal ale povedala som mu takým spôsobom,že som dostala správu od niekoho. Vraj sa mám na neho vykašlať veštica radila.Poradte mi,neviem čo mám robiť.Vraj bude prisahať v kostole ,že to neni pravda,ale že ho to uráža,že mu neverím.Veštica-jasnovidka mi naštrbila súkromie.Nechcem aby to bola pravda čo mi povedala.čo dalej,veriť alebo neveriť priatelovi ? :confused:
31. aug 2013 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@konga na čo si išla k veštici,keď teraz nevieš čo s tým... :confused: zavolaj jej znova,a opýtaj sa jej,či mu máš veriť
31. aug 2013 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@konga ahoj,ja by som urcite neverila,ak bol vas vztah doterz v poriadku,nenechaj ho znicit niecim takym.Ja viem o jednej vestici z EZO tv,ze mala vztah so zenatym muzom,ktory jej sluboval,ze sa kvoli nej rozvedie.Ked to prepuklo,ich afera,suchal doma nohami,vybral si rodinu,a ju nechal tak.Ona ma kamartky medzi znamymi vestkynami,ako to ,ze jej jej kamosky vestili ,aki budu stastni???? To su tie spolahlive predpovede.Ja by som urcite neverila.Nenechaj si pokazit vztah.
31. aug 2013 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
darkabarka23
Moc si ma potešila .Možno takto sa pomstí iním ženám tá Jasnovidka,niečo trepala že po 20 rokoch ju muž opustil. To si ona nevedela vyveštiť ?Ešte sa pýtala svojho anjela na veci ktoré ma zaujimali. že ona mu verí svojmu anjelovi, Sme spolu 5 rokov s priatelom aj ked vekovy rozdiel je 17 rokov,nerobilo problém, no toto som nečakala.Možno mala v sebe zlú energiu tá jasnovidka z EZO TV.Len tak nebude slubovať priatel že pojde do kostola a prisahá,to sú silné slová.On je veriaci myslím v Boha.
31. aug 2013 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@konga niekto v telke je ten posledny komu by som verila.....
31. aug 2013 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anatalia77 Povedala mi jasnovidka mám sa na neho vykašlať.Pýtala som sa jej ,tak prečo ma volá na dovolenky a ked ide za svojimi deťmi?.Vraj sa robí nenápadným to bola jej odpoved.A či by som sa nechala využívať od neho ak by som s ním bola aj nadalej.ženy nedajte si kaziťsúkromný život od veštíc !!! Je to velký zásah do súkromia.Veštice nie radšej nie,toto bola dobrá poučka pre mňa. Každý máme osud vo svojich rukách a nedajme sa manipulovať jasnovidkami,ved každá druhá je pomaly veštica
31. aug 2013 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@konga je rozdiel vestica a niekto v telke... takze vobec by som to neriesila a pustila z hlavy.... zbytocne si kazis vztah
31. aug 2013 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ifkael oni sú aj na internete na mobile,ked nevysielajú.Nebola dnes v tv ,ale majú názov EZO TV, ja ich nesledujem ani už nebudem.Máš pravdu máme to teraz dobre naštrbené, že mu neverím a výčitky.
31. aug 2013 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@konga Ahoj...aj ja sice verim ze sa da vestit ale treba to brat velmi opatrne lebo je velice malo ludi co to vedia naozaj a su seriozny.Aj ja ma za sebou zle skusenosti.Podla mna ziadny normalny clovek by to takto narovinu nemal tresknut niekomu ako keby si rano kupoval v obchode rozky.Ved toto su haklive veci a nemoze ta uzasna vstica vediet ako zareagujes.Jednoducho nanu kasli a neber to vazne.Precitaj si kolko ludi na tomto fore bolo sklamanich vestbou.Niekomu to sadlo a niekomu nie.Niekomu sa trafia a niekomu nie.Ja mam naozaj tiez velimi zle skusenosti a akurat som prisla o vela,vela peniazkov.Task sa drz a zober rozum do hrsti :slight_smile:
2. sep 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mne Inéz ani nedvíha, ani na smsky neodpisuje. Asi je dosť možné, že vidí že už niet pomoci, tak načo by si míňala energiu :frowning2:
5. sep 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@konga absolutny suhlas,je to na nas aby sme zvazili ako postupovat vo svojom zivote a nie sa spoliehat na vesticu co povie,tie zeny su v 99% podvodnicky.
5. sep 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danculik neveriim,byla jsem a nic ji nevyslo,co rekla...
5. sep 2013 o 20:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, viete mi niekto poradit ako sa mam nakontaktovat na Inez zo Zvolena??? Uz som jej vela krat telefonovala aj pisala 3 smsky ale vobec nereaguje. Ako sa da s nou dohodnut termin? Vdaka za rady.
6. sep 2013 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no wapa ja neviem, ja som sa jej tiež nedovolala a ni mi neodpísala na SMS, tak som bola u anniroziny - mailom
7. sep 2013 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@konga

Urobila si zle,ta vestkyna ta poskodila kartami a ukradla ti pokoj a nadej ,to co si vkladala do patrnerskeho zivota.Ja som bola pred 10 rokmi len raz a to bolo ponaucenie na cely zivot.Odvtedy mam s vestkynami svaty pokoj.Je to zlo a Boh a biblia varuje pred takymito vecami ako vestenie.
7. sep 2013 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@konga ty si asik trdlo samozrejme že ver frajerovi..ved ezo je cissty biznis a nie veštenie...ved to je chore a ak si si nie ista tak chod osobne vestici...a uvidiš...a nie cez telefon a este k tomu ezo ....
8. sep 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanp ano a uplneeeeeeee zluuuuuu..to su len drizdy...vestila mi na mrtve otca a v nicom v nicom sa netrafila...len trafala a vsetko vedla...to nieje vestica ale len peniaze to chce...dobra vestica vesti osobne a ma uplne iny pristup.....radsej jej nevolaj zbytocne...
8. sep 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@konga keby moj posluchol vešticu,nemusel by teraz ležať v nemocke :frowning2:
tá ho hned upozornovala na zdravotný stav ,no bral to ako "blábol" :confounded:
8. sep 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veštice v telke na internete...to je len job...pytaju peniaze za uplne hluposti a este ked vam ponuknu energie aby ste otehotneli boze ved to je choree..ako niekto zaraba na ludskom nestasti...nech to robia zadarmo a nech potom pytaju odplatu ked sa tak stane...vestica ma radit pomahat a to zadarmo alebo co druha strana uzna za vhodne...a hentie strigy na ezo moneo a vestiarne na facebook je taky podfuk...mam kamaratku ktora tam robi...a v živote by nepovedala ze bude veštit a klamať ludi za peniaze ....ked uz sa chcete vybrat vestici tak osobne a takej co nechce zato nic....ked chcete tiez vam mozem posat rozum niektorim tu....neberte to v zlom ...
8. sep 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@konga Určite ti nastal chaos v hlave, ked si to počula, len škoda, že si ju nevyzvala, aby opísala aj tvojho partnera, toho poznáš a bola by si si istá či hovorí pravdu žena, alebo len zarába na minútach.
9. sep 2013 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte na vestice neverim,,je to blud ,,,al pozna jednu zenu co vidi do buducnosti a ona povie pravdu,,,ze co sa stane,,,,iba jej verim,,,inak to su same bludy ahoj
9. sep 2013 o 21:26  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja odporucam Ginu, neuveritelna zena je to
9. sep 2013 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konga@juliana77 Veru dlho som sa spametávala z jasnovidkyných rečí,ešte príde dobrý účet za mobil.Máš pravdu naťahujú minúty.Narušila moje súkromie.S veštkyňami chem mať svätý pokoj
10. sep 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak moja skusenost s AGAVEN.....ked som tu citala aka je uzasna a bla bla tak som sa rozhodla ze jej napisem nech mi pomoze z mojim zdravotnym problemom...prva vestba bola za 20eur ale kym mi poslala tu spravnu tak to bolo asi na treti pokus...nejake mi poslala ale uplne od veci tak mi povedala ze si pomylila emaily...no co sa tykalo akoze vykladu tak nic konkretne,nic..potom som jej po lopate opisala moj problem a teda ze mi pomoze ...ci naozaj jej pomocou alebo osudom a stastim podarilo sa co sa malo...po nejakom case sa objavili komplikacie a ja som ju znovu poziadala o pomoc a vtedy ma ZABILA....vraj pomoze,urobi magiu ale nech si nemyslim ze len tak zadarmo...chcela 100eur.....ked som jej odpisala ze je to velmi vela penazi,tak ma odbila tym ze na to som mala mysliet skor a nic neni zadarmo...Takze skoncilo to asi tak ..ak jej dam peniaze vsetko bude dobre..ale ak nie nechame to na osud a vsetko zle dopadne......tak takato je moja skusenost s pani jasnovidkou,takto zneuzivat nestastie a problemy inych vo svoj prospech sa finančne obohacovat mi pride nechutnee...je to hnus...Dufam ze z tych penazi plati aj dane tak ako my vsetci...cez to vsetko ze bola neprijemna a zlostna a praje to co praje,tak ja jej na oplatku prajem vsetko len to najlepsie a nic zle....ja by som nevedela byt takato zakerna za peniaze...Takze budem prosit boha a dufat ze sa vsetko skonci dobre...radsej to necham na osud...
10. sep 2013 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karolina69 prachy nadovsetko,fuj
10. sep 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
10. sep 2013 o 15:32 • laurinkat
kto mi da kontakt na dido vo vrakuni?pls. dakujem mail fonicam120m@azet.sk
12. sep 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
13. sep 2013 o 09:51 • modralaguna65
chcem sa spýtať na kartárku upinku. Kto ste s ňou písali,koľko ste zaplatili?
13. sep 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok