• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

13. októbra 2017 
@lalenko ja a platila som 20 eur
13. sep 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemáte kontakt na vešticu zo sobotnej /07.09.2013/ Pošty pre Teba z STV1? bol to tretí príbeh. Ďakujem.
13. sep 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
15. sep 2013 o 09:17 • modralaguna65
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
15. sep 2013 o 09:27 • modralaguna65
@modralaguna65 našla som ju na nete, berie 500 KČ, čiže biznis jak hovado. Ak má niekto takýto dar a chce naozaj pomáhať, tak to robí zadarmo a nie stanovuje taxu. takých tu bolo a ešte aj bude.
15. sep 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maruska24 nedá sa mi nereagovať na tvoj príspevok. Samozrejme, keď si niekto pýta neúmernú sumu, je to o biznise, ale prečo by si veštica nemala za svoju prácu pýtať nič, to tiež nechápem. Poznám pár, majú rodiny, mnohé to robia na živnosť, platia prenájom, sociálku, majú si to platiť zo svojho aby mohli pomáhať ľuďom? To potom nech si nepýtajú nič právnici, lekári a ostatní, čo pracujú duševne a nie fyzicky, veď je to ich povinnosť. Sama by som si nevedela predstaviť chodiť do práce, potom prísť domov, starať sa o domácnosť a deti, potom večer ešte robiť výklady, či dávať rady netrpezlivým klientom, len preto, že mám "dar." a i tak sa to vždy otočí proti nim. Či už poradia dobre, alebo zle.
15. sep 2013 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mykaellle ale "dar" ktorý bol daný aby človeku pomáhal sa peňažiť nemá :wink: a úprimne, tie čo naozaj majú tento dar, tie si nerobia reklamu na internete, alebo neveštia cez televiznu obrazovku. Furt je to len manipulácia s človekom a jeho mysľou. A veštica nie je ani lekár ani právnik, hmm :wink:
15. sep 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ferti Ahoj,veštica SIMONA ŽILINA ,zatial vyšlo všetko,je fakt dobrá
15. sep 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruska24 súhlasím s tebou v tom, že dobrá veštica reklamu nepotrebuje, veď dobré sa chváli samo. Ale i tak si myslím, že čas a energia by mala byť ohodnotená. A s tým právnikom som to myslela tak, že právnik tiež radí ľuďom, a je ocenený neskutočnými prachmi bez ohľadu na to, či súd vyhrá, alebo prehrá. Ale nechajme to tak, každý má na to svoj názor. Tým ochechuliam do telky by som určite nevolala :wink:
15. sep 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mykaellle Ahoj ja som jej pisala asi pred polrokom,platila som 20eur a doteraz mi nevyslo od nej absolutne nic..a to mi pisala presne terminy,myslim do dvoch tyzdnov,do mesiaca a pod. a nic,nic,ani jedna jedina vec:-[
15. sep 2013 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 a komu si písala?
16. sep 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechcem to tu zaspamovať, ja som bola zhruba pred rokom u Thomasa v NR. Máločo vyšlo, ale bol so mnou i manžel, tomu dodal dôveru v samého seba, že pekne rozbehne firmu, že sa nemá čoho báť, a veľmi ho to nakoplo :wink:
16. sep 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykaellle upinke -Lidke tej o ktorej ste sa bavili
16. sep 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 ja som nereagovala na ňu, lebo ju nepoznám, skôr tak všeobecne na veštenie, ale vdaka za odpoved :wink:
16. sep 2013 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
16. sep 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky, ako dlho trvá kým dostanete termín u vešt. Simony zo Žiliny? A ešte jedna otázka, nie je romskeho pôvodu ? Lebo s jednou Simonou vešt. mám dosť zlé skúsenosti :frowning2: Dik za odpoveď..
17. sep 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky co tu riesite?peniaze alebo vestice ktore si davaju platit za sluzby?neni vestica ako vestica,suhlasim svami. Lenze ten kto sa ma dostat k vestici sa dostane a pomozemu,nemusi vyhladavat a pitat sa kadekoho ake skusenosti ma snou,kazdy ma zivot iny problem a mala by kartarka nasmerovat a najst cestu k zlepseniu.Od toho je a mala by mat dobre vedenie ohladne kariet.Vyklady by mali byt na 99%a to 1%ide od cloveka aku obetu do toho da aby mu nakloneny osud isiel tak ako mu bolo povedane.nezamotavajte sa tu zbytocnymi skreslovaniami ohladne vestic,oberate sa o energiu ktoru kazda jedna potrebuje.Ak nesuhlasite prajem vam vsetko dobre.
18. sep 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ja som uz akosi prestala verit na vestenie.Mozno je to len momentalny stav, :slight_smile: aleked clovek potrebuje pomoc tak ju hlada vsade,aj vo vesteni a postupom casu som zistila ze vlastne nikto mi neporadil a nepovedal co bude v tej veci co som chcela vediet dalej.Takze......neviem ako to je.Mozno raz ma niekto prekvapi :wink:
18. sep 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ja som bola u jednej vestkyni v n. z. vola sa hackova vesti anjelskym pismom ale bola som s nou velmi spokojna vseto sa mi splnilo co mi vyvestila
20. sep 2013 o 01:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Nemate niektora kontakt na elviru z rozinova? Byvala tam na tom ihrisku detskom. Ale to som bola u nej pred 5 rokmi. Potrebujem to pre znamu a cislo, co mam ja uz nefunguje. Dakujem
20. sep 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Ma niekto kontakt na pani Silviu Hruskovu z Humenneho??? prosim... Myslim,ze ona sa naozaj trafila do vsetkeho co mi povedala pred 13 rokmi a pritom som to brala s rezervou... ale az cas ukazal,ze mala vo vsetkom pravdu. Nieje na nu ziadny kontakt...akoby sa prepadla pod zem....Dufam,ze sa s nou este aspon raz stretnem...
20. sep 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
21. sep 2013 o 23:30 • eviaaa
@maruska24 preco si myslis ze niekto bude venovat svoj cas a energiu cudzim ludom zadarmo? to kde je napisane?
25. sep 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mykaellle super si to napisala! klobuk dole pred tvojim citenim a chapanim. mas moju poklonu! :slight_smile:
25. sep 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jansticka asi preto lebo dostal taký dar preto aby ľuďom pomáhal a nie sa sám obohacoval. A aj tak touto schopnosťou je obdarených iba zopár jedincov, zväčša ľuďia čo internet ani používať nevedia. Tieto kontakty a kadejaké odkazy na veštenie to je čistý blud, zárobok na ľudskej hlúposti a bezradnosti.
27. sep 2013 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tak asi to druhe bude tiež dievčatko@sasenka
@sasenka
27. sep 2013 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruska24 no ked myslis ze ludia s darom musia byt negramotni tak mas asi pravdu. A este by som chcela vediet ako si ma ten clovek zarobit na jedlo svicky karty a rozne pomocky ktore potrebuje na ocistenie a dobitie energie? Lebo ak ma pomahat ked dostal dar tak nemoze pracovat lebo by nestihal pomahat. A este som zabudla ze nesmu mat rodinu taki ludia! Este by sa drzo dozadovali deti a manzel nejakeho casu pre nich ktory tato osoba MUSI venovat pomoci. Aby si bola v obraze tak nikto nic nemusi! Pomoc je dobra vola cloveka. Zhovadujes ohovaras a urazas tu slusnych ludi!
27. sep 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maruska24 nic na svete nieje zadarmo...ak Ti niekto venuje energiu- je normalne ze to nemozes chciet zdarma...

Vestice co zato stoja - podla mojich skusenosti maju taxu- kolko uznas za vhodne.
27. sep 2013 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael aj ja chodim k jednej super starsej pani. a okolnosti ju donutili stanovit taxu. berie 20 eur ale ja ich ochotne dam! pomohla mi vela. lebo ludia potom daju 3 eura! by si neverila ze nie su ochotni dat ani najmensi papierovy peniaz. jasne ze za to beru peniaze. preco nie? dobre si to napisala!
28. sep 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jansticka ako chapem, ked si niekto stanovi cenu...ono to tak vo vesmire funguje, nieco za nieco... i ked pozor na tych, co sa na vestcov hraju...ale tak to uz je na kazdom, treba urobit prieskum kam idem :slight_smile:
28. sep 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok