• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
@ifkael presne tak! ano je vela podvodnikov! a hlavne v telke :grinning: . ti su mi az smiesni ake bludy pustaju do eteru. ale ak ma clovek referencie od znameho tak asi to bude pravda. treba zistit ako hovoris.
28. sep 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jansticka no dovoľ, koho tu zhovaďujem a urážam? pre mňa za mňa nech si pýtajú koľko chcú a čo chcú, ja len tvrdím že ten človek čo ten dar naozaj má si z toho nerobí biznis a tých je teda málo a za tým si stojím.
28. sep 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruska24 napriklad mna! a urazama to ked ma takto oznacuju za podvodnicku. tiez vykladam karty a mam net a viem s nim pracovat. a pomohla som tolkym ludom ze druhy o tom ani len nerozmyslaju!
28. sep 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
takto... necitala som tych 100 stran predo mnou... ja osobne som u vestice nikdy nebola.... aj by som bola zvedava, ale co ked mi povie nieco, coho sa potom budem bat?? bola moja kolegyna.. a tej okrem ineho predpovedela novu pracu a cestu do zahranicia.. kolegyna mala v tom case podanu ziadost v jednej zahranicnej firme.. nevzali ju a este sme sa smiali, ze ako teta vymyslala.. o mesiac sme isli spolu na sluzobku do Nemecka.. a o dva uz bola v novej praci.. inej, ako mala podane, ked bola u tej panej.... ked sme si to potom v hlave dali dokopy, tak nam bolo tak divno... :slight_smile: :slight_smile: nevrdim, ze kazda, ktora sa tym zivi je seriozna, ale nieco na tom asi bude...
28. sep 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nemali by brat peniaze..len to čo kto dá....a je na nas na kolko si to vazime co nam bolo povedané...20 eur a vyssie sumy je dosť vela....a predsa clovek nikdy nevie ci nedrizda alebo hovori pravdu....a vestenie cez net tak to už je silny odvar ako zarobit na ludskom trapeni..dobry vestec nepotrebuje reklamu a uz nie duplom tie ochechule z ezo tv no des hruzaa
28. sep 2013 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@magia22 presne o tom hovorím a múže sa urážať kto chce a koľko chce, len obhajuje vlastný biznis.

@jansticka prajem veľa spokojných zákazníkov. a s tým internetom som nechcela povedať že veštice sú neschopáčky a negramotné.
29. sep 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruska24 takže podľa teba, človek, ktorý má určitý dar má robiť zadarmo? Zaujímavé, ja by som bola rada, keby mi prišiel zaspievať Karel Gott, veď aj on má dar " od Boha "
29. sep 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@meddy myslim, ze maruska narazala na "vestice", ktore si z toho robia naozaj biznis, 20€ a vyssie je naozaj dost za vyklad poslany cez mail, o telefonnych uctoch na audiotextove cisla nehovoriac. Co ja osobne poznam, tak skutocne vestice, ktore tento dar maju, uctuju lubovolnu taxu a nepotrebuju ziadnu reklamu, naopak, tazko sa k nim dostat, lebo ich navstevuje vela ludi.
29. sep 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna len tam tiež robiť rozdiel, pretože veľa ezoterikov je na živnosť a pokiaľ nebudú mať stanovené ceny z čoho zaplatia odvody? Sú rôzne uhly pohľadu a každý vidí to, čo mu vyhovuje...
29. sep 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meddy ale vacsina tych "ezoterikov" su podvodnici.....naozaj aj ja co poznam vesticu a chodim k nej niekolko rokov,normalne pracuje a ked ma chuť a cas tak par ludi zoberie,pretoze jej to berie energiu a jej taxa je co kto da...a urcite jej nikto neda tri eura ako to tu niekto spominal..ludia tam idu dobrovolne,nie nasilu,a myslim ze niesu vsetci ludia vychcani a nerozmyslaju o tom ako nezaplatit....a este jedno,ani ta moja nepouziva internet,nerobi si reklamu a neponuka sa sama aka je dobra...ak je dobra ludia si medzi sebou povedia...
@meddy trochu divne prirovnanie Vestenie a spievanie...
29. sep 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meddy pises o tych odvodoch a prijmoch ako keby si dostavala od vestice blok z registračnej pokladnice...
29. sep 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stastenka42 presne tak, ruku na srdce, ak sa bavime stale iba o vesteni, a nie o inych sluzbach ezoterikov, ktora vestica vam vystavi uctenku? Keby brala len 10€ od kazdeho a denne by mala 5 klientov, aby sa moc neprepracovala, zarobila by si mesacne rovnu 1.000€, podotykam, ze nezdanenych. Takze uctovat 20€ za par viet mailom, s cim tu viacero uz ma svoju skusenost, sa mi vidi ako zdieranie!
29. sep 2013 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maruska24 keby som mala BIZNIS tak kydam dristy v televizii za strasne prachy! ja sama som najprv chodila k vesticiam a s ochotou zaplatila. a dakujem. zatial ich mam dost spokojnych.
29. sep 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stastenka42 ale to je na osobnom stretnuti! ja tiez zoberiem aj zemiaky alebo jablcka . proste si musime byt kvit! no co mi na oplatku moze dat alebo urobit zena ktoru som nikdy nevidela a ani ona mna?
29. sep 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jansticka presne tak,vzdy je to o osobnom stretnuti....preto takym internetovým neverím,aj tak ti povedia vseobecny vyklad ktory sa hodi na 80 percent ludi,a až sa jej konkretne spytaš na daný problem od toho sa odpichne a niečo ti povie,ale vačšina sama od seba nevie nič...samozrejme česř vynimkám,ale uznaj sama kolko je tu odrazu super veštíc a super jasnovidcov a super neiem čo..pomaly ako predavačiek v obchode...píšem po osobnej skusenosti,tiež som sa dala nachytat...
29. sep 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stastenka42 tu? si sa dala nachytat? lebo ja sa vobec na nic nepytam ked idem robit vyklad . iba na nazov mesta pre upresnenie. inak nepotrebujem k tomu nic. ani datum narodenia ani otazky. nic. ak nieje nieco zodpovedane tak sa potom mozu opytat. ale predom ziadne info nechcem vediet. je to aj pre moju spokojnost. takto som sa ja pomaly utvrdzovala ze to co hovorim nie je hlupost.
29. sep 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 uplne stebou suhlasim.ja som sa dala tolko krat oklamat.Kazda mi porozpravala neake veci,ale ked prislo k tomu co naozaj chcem vediet nieco pre mna dôlezite tak mi nikto nic nepovedal len krutili.A niektore,dokonca aj jeden chalan ktoreho by som dala asi hned zavret :slight_smile: ten mi nataral take nezmysli ze sa to nedalo pocuvat.Napr. ze vidi stahovanie,ja ze tazko,lebo toto je môj dom a nemam sa kam stahovat.Tak velke prerabanie a ja ze ved mame prerobene,no tak nieco z domom,ale co to neviem....skratka mu to nevyslo a vela dalsich veci.A potom ako ma clovek vediet kto je spolahlivy?podla coho sa to da zistit?Ja som ochotna zaplatit,lebo viem a chapem ze su to ludia a aj musia z niecoho zit,jasne ze nie tie strasne vysoke ceny,ale asi by som uz platila az po splneni vestby co samozrejme nepojde :D ved kto by mi to mohol verit ze to splnim :slight_smile:
30. sep 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. áno, zaregistrovala som sa dnes, i keď na túto tému chodím často zo súkromného nicku, pretože som mamička. Ale keďže som na koníkovi určitý čas, tak by ste ma asi ukameňovali, navážali sa do mňa. Dala som si nick Michelle, lebo sa zaoberám veštením. A dvíha mi tlak, keď čítam príspevky. Viem, pohybujeme sa po veľmi tenkom ľade. Keď zapnem nemenovanú televíziu a vidím tie hviezdy, ktoré úbohým ľuďom radia, tak mi je zle. Tie hovory neskutočne drahé a presne viem, ako tie telky zháňajú ľudí. Dajú do googlu veštice a hľadajú a potom lanária. Chcete vedieť lukratívnu taxu? Za hodinu strápňovania sa pred telkou (a všetka zloba ide na vás, nie na audiotexovú spoločnosť, ktorá si dáva sadzby), vám ponúknu 10 eur. Z toho si pokryte výdavky na cestu do BA. Ešte stále je to lukratívny job? Mi je ľúto dôchodcov, pretože tí tam väčšinou volajú a pýtajú sa na svojich blízkych.Samozrejme, že sa dozvedia, že určite majú "počarované" a milá duša im to bude čistiť. Toto bohužiaľ beriem ako ľudskú hlúposť. Ja som mala možnosť určitý čas pracovať pre jednu audiotexovú spoločnosť, ktorá nebola v telke. Poviem, skúsenosť je skúsenosť, ale nikdy viac. Vyčerpaná, ako hovado, snažila som sa odpovedať stručne, za čo som bola zbuzerovaná, prečo nenaťahujem hovory. Moja minútová taxa? 10 centov z ceny hovoru 2 € za minútu. Žiadne súkromie, telefón vyzváňal od rána do večera, aj v noci, vždy pripravená, po pár mesiacoch som to vzdala.
Osobn som veštila spôsobom že ma odporučila známa známej. Nezabudnem na situáciu, keď nás prišla pozrieť známa, ktorú som videla dvakrát v živote. Ako bonus plné auto cudzích ľudí. Doniesli najlacnejšiu bombonieru, hneď v dverách veta, či sa na nich nepozriem. Boli u nás dve hodiny. Dve hodiny som bola zavretá v inej izbe a veštila som. Posledná baba mi nechala na stole aspoň 5 eur, lebo videla, že nevládzem. Ale podľa niektorých je moja povinosť sa zodrať zadarmo. potom začali prichádzať cudzí ľudia, bolo mi blbé pýtať si od nich peniaze, keď sa pýtali, koľko sú dlžní, povedala som, že koľko uznajú za vhodné. Manžel sa rozčuľoval, že k nám chodia cudzí ľudia. Ja som robila, ale nemohla som si dovoliť finančne ani časovo platiť prenájom priestorov v meste, tak chodili k nám domov. Jednu pani som vyhodila, za výklad, ktorý trval 3 hodiny (lebo sa asi nemala s kým rozprávať), mi dala 2 eurá. mňa to urazilo. Vypila dve kávičky, ešte ju to vyšlo lacnejšie, ako v kaviarni. Po roku som sa rozhodla, že skúsim ten prenájom, keďže som mala stálu klientelu. Tie odvody (lebo zdravotku, socialku a prenájom platiť treba) - ale to by sme si mali asi uhradiť z manželovej výplaty, aby som mohla zadarmo využívať svoj dar, a ešte cestovné som zabudla zarátať. Poviem vám, len to, čo som potebovala nutne zaplatiť, bolo 450 € mesačne. Stanovila som si taxu 20 € za výklad, ktorý trval do hodinky. musela som mať aj časový limit, lebo si neviet predstaviť, aké to je strašne psychicky náročné, ked vam niekto place. práca s ludmi, je praca s ludmi.
Niekto pocital, ze vestica si v cistom moze zarobiť aj 1000 €. sprostost. Ja som si denne davala maximalne 3 klientov, aj to malokedy. Dovod? psychicka vycerpanost. Ak som mesacne bola v pluse 100ku, tak to bolo vela. Ešte stále je to biznis, že? Ci vy by ste brali ludi do svojich obyvaciek, sukromia, dovolili by ste im pouzivat wc a vsetko ostante, len preto, ze mate dar? mala som sto chuti to zavriet, a ist do tesca vykladat pecivo. Ked som prisla domov, este mi klienti volali, lebo sa zabudli spytat na to, na to, na to. Nedvihala som telefon.
Ak som mala klientov, ktory boli na vykladoch zavisli, nebrala som ich, odstup musel byt minimalne tri mesiace. Mala som vela spokojnych, ale nasli sa aj nespochojni, spominam si na tri pripady, ked som sa citujem "Netrafila." v niektorych veciach, napriek tomu, že som zdvoraznovala, ze sice osud je v hlavnej linii nacrtnuty, ale mame slobodnu volu, a vela veci mozeme ovplyvnit. nie sme stado oviec, preboha. To uz nikto nevidel. Nakoniec, ked som otehotnela, zavrela som kancelariu, lebo pocas tehotenstva som sa nechcela napajat na inych ludi, aby som ochranila babatko. Teraz vykladam cez mail, sem - tam, ale priznam sa, k osobnym vykladom sa nevratim. Preco? lebo vestica (nemam rada ten vyraz), je pre ludi bosorka, ktora len zneuziva, chce len peniaze, a nerobi zadarmo.
Som sa rozpisala, ale na zaver osobna skusenost, ked som par krat urobila vyklad zadarmo, nedostalo sa mi ani dakujem, ale ma ti ludia mali ako priatela na telefone. Ja mam bohuzial aj svoj zivot, rodinku, sukromie, a to je pre mna najdolezitejsie na svete. Prajem vsetkym stastie a som zvedava, kolko negativnych ohlasov mi tu date. :wink: Chcem len, aby ste mali skusenost z "prvej ruky" :wink:
30. sep 2013 o 12:23  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@michellemichelle Ahoj,myslim zd nikto ta neukamenuje,skor to bolo myslene na to ze je tu veelmi vela vestic ktore su podvodnicky a zneuzivaju aj ludsku hlupost...kazda je uzasna,perfektna a hlavne draha...ja sama som tu na tejto stranke kontaktovala dve,ktore mali od jednorazovych nickov neskutocne dobre ohodnotenie a v skutocnosti som sa po zaplateni 20euroveho poplatku nedozvedela nic,mozno horoskopy v casopise boli presnejsie:frowning2::frowning2: netreba to brat osobne,no osoby ktore robia tomuto oboru zle meno proste su aj budu a preto kazda reaguje tak ako vie...povedzme si na rovinu kam sa pozries ci na nete,v telke,v tlači vsade sa na teba rutia jasnovidky,vestice,na to aka sme mala krajina je ich tu neurekom!!! A nepovedz ze vsetky su seriozne..bohuzial viac ako 90 percent su podla mna podvodnici a zvysnych 10 si to potom zlizne ajwza nich....
30. sep 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miinule boolo v telke vlastne aj na nete clanok o vesticiach ci davaju blocky..novinari vyskusali hned niekolko vraj najlepších veštíc ktore brali nie male sumy...s žial len som sa bobavila na tom ze ani jedna netvrdila pravdu...celkom zaujimavy clanok..a predsta vestica by maala vidiet zamer a uz duplom ked sa clovek pytam na osobu ktora neexistuje alebo je mrtva...a ony kludne vestia obycajne kravy ktore idu len po peniazoch....nie som za za stanovene taxi lebo vestenie nie su ani sluzby a ani praca ktora je podchytena zmluvou...kto kolko da..a este odvracat nos za dve eura ..tak zakaznik asik ohodnil vyklad...verte tomu keby ste tak dobra a vestite viacmenej pravdu tak si vas zakaznik ohodnoti adekvatne....je to dar na ktorom by sa nemalo zarabat a ak chcete zarabat tak si otvorte daku poradnu psychologia a tam zaroven aj vestite a bude na to iny pohlad.Lebo vestica musi byt dobra aj psychologicka...A 20 euraky pytat za maily a podobne blbosti to je dost ubohe alebo posielanie energie.....NIEKTO tu pisala ze vestica Gina je super veštica no je taka super že ked vystila alexovi už nebohemu tak mu vestila aku super buducnost a ze kupi byt a dobre to dopadne..a on chudak umrel cakala ho smrt..ako to ze to tam nevidela ved to je dost zavazna vec alebo aspon nieco podobne k tomu...a tiez si pyta nemale peniaze...
30. sep 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna 5 klientov za den? ja mam 3 v tomto napore a som KO.
30. sep 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 ďakujem :wink:
@magia22 jej, vy si viete ohodnotiť ľudí, asi som jej mala z tých dvoch eur podľa vás vydať. Taká som ja krava. A nemala som pocit, že je nespokojná, predtým, ako mi zaplatila (to som jej pripomenula), tak ma objala a ďakovala so slzami v očiach. Poradím Vám, chodte do práce, a povedzte zamestnávateľovi, že vy máte dar uňho pracovať, nech Vás ohodnotí, koľko on uzná za vhodné. Dúfam, že to bude poriadne vysoká suma.

@jansticka že? prehnaný počet :wink:
30. sep 2013 o 15:26  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@michellemichelle a to ja cez vikend nezoberiem nikoho. ved mam rodinu. a ta by ma kedy videla? kedy by som upratala navarila oprala napiekla....! ony si myslia ze nas zivot su len karty v rukach cely den!
30. sep 2013 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jansticka a ešte všetko hneď. :wink:
30. sep 2013 o 15:37  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michellemichelle no jasne!!! ty mi tusim postu citas :grinning: .
30. sep 2013 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michellemichelle dve eura v čistom za hodinu. to sa vam zda malo????kolko zarobi priemerny clovek na hodinu v čistom???kolko vy by ste chceli za dve hodiny vasej prace???20 eur??? ved to nema nai minister....trošku dosť a privela...a vy sa nomozete porovnat so zamestnavatelom...pretože vas nikto nezamestnava a ni neplatite statu len jedna z mala ma na to zivonosť a vydava blocky za služby....ja keby idem k veštice tak vam dam sviecky jednu na ocistu a dalsiu na energiu ktoru z vas clovek vycucne ..tiez si myslim ze pekny darcek ked tak pocitam jedna sviecka cca 2 eura
30. sep 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@magia22 kolko ludi ma schopnost vestit? Robit pri pase moze kazdy...
30. sep 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@magia22 a alexovi Gina mozno len nemohla povedat, ze zomrie...to Ti nijaka vestica nepovie
30. sep 2013 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@magia22 treba sa naučiť čítať. 2 € za tri hodiny. a myslím, že robota za pásom, ako piše @ifkael je istým spôsobom ľahšia. A žiadna veštica nerobí 8 hodín denne, veď by skončila na psychiatrii. ale nevysvetlím asi tomu, kto to nechápe, a vo všetkom vidí len výhody. Ja som za výklad osobne brala 20 € a nehanbím sa za to.
30. sep 2013 o 16:12  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ifkael tak to mohla inak ved mal aj zdravotne problemy..ale povedat niekomu priaznu buducnost ked su karty poukazujuce na smrt tak to je už dosť velkýýý extrem....radšej mala mlčať ako drizdať
30. sep 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok