• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

27. novembra 2016 
@magia22 nebola si tam..nevestila Tebe, nemozes vediet....

Ved jemu sa darilo... A ak by isiel skor lekarovi by tu bol...

Ale to uz je take kebybolokeby...
30. sep 2013 o 16:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne zas vsetky povedali ze budeme mat dievca....a ze asi stvrty chlapec.... :D

No co uz :D nech je len zdravy
30. sep 2013 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Akurat arin na fb mi napisala ze chlapec... Velmi presibany... To boli prve tyzdne tehu... A ze este sa rozhoduje ci nebude dievca...co mi pride uplne sci-fi :D .... Ale tak- mozno len neviem ako to funguje a pockam si na dalsie sono ci sa chlapec potvrdi
30. sep 2013 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michellemichelle asi tak to neako bude.taka vestica co to robi ako na beziacom pase je onicom.viem ze jedna znama to prestala robit lebo ako pises aj ty ju to strasne vycerpavalo,ale ta ked mi nieco povedala vsetko sa splnilo.len niesom snou teraz v kontakte tak som skusala inde a naozaj som sa sklamala.ale nechcem urazat niekoho kto to naozaj berie zodpovedne a nie akoze cim viac ludi tak lepsie.
30. sep 2013 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jansticka Tak potom asi nemas ten "dar", ked si vycerpana z 3 klientov a mozno sa treba poobzerat po niecom inom. Vestica, ktora ma dar, sype ako z rukava, a denne zvladne omnoho viac klientov. Osobne som to zazila u Ines zo Zvolena, ono to tam praveze bolo ako na beziacom pase, ale bolo to vsetko k veci. A bola usmiata, plna energie :sunglasses:
Robi to uz viac ako 10 rokov a ani si netrufnem povedat, kolko denne vybavi ludi a telefonatov. A ma lubovolnu taxu.
30. sep 2013 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jeannna tak ty ma asi poznas ked to vies lepsie! vycerpavaju ma cucaci energie. a nie karty. a ja mam aj ine veci na praci ako karty. mam syna ktory ma potrebuje a aj manzela ktory ma potrebuje. tiez sa staram o domacnost . urcite mi nepovie cudza zena ze mam robit nieco ine!
30. sep 2013 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jeannna a este jedna vec. nerobim to 10 rokov! a prave preto sa neviem odosobnit od problemov ktore pomaham riesit. preto som vycerpana. aj toto je jedna stranka veci. nie je to len tak ze si to odbijem a seriem na ludi!!! taka ja neviem byt. ked sa to naucim potom budem zvladat lavou zadnou
30. sep 2013 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jansticka treba sa naucit si nepripustat problemy druhych..mne staci ked ma kamoska problem, a uz nad tym dumam... a to iste ked pocujem kto ma aky problem..neviem to - nemat to v hlave

ku kartam som pricuchla pred asi 15 rokmi... par veci mi povychadzalo pre znamych....ale vraj pokym ma clovek male deti, ma sa venovat hlavne detom a rodine a nema sa takym veciam venovat, to tak na dochodku budem sa s tym hrajkat... :D
30. sep 2013 o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ifkael preto nezoberiem viac ako troch. lebo v prvom rade mi je rodina! a je mi jedno kto co o mne hovori. ja si pojdem dalej . viem sama najlepsie co som pre koho urobila a este aj urobim. to nemoze zmenit nejaka zena co ma nepozna a povie mi taketo veci. a casom snad dospejem aj k tomu ze sito nebudem pripustat. bola by som teda rada keby somsa to naucila
30. sep 2013 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jansticka pockaj pockaj .... moj prispevok bol o tom, ked to niekto robi na zivnost a na plny uvazok,
kde 5 klientov denne nemoze byt problem, podotykam pre vesticu, ktora ma dar :sunglasses:
30. sep 2013 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jeannna tak si to asi zle adresovala. pozri si to vyssie
30. sep 2013 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jansticka treba citat suvislosti a nie komu je co adresovane, ja som reagovala na meddy, ktora mala dotaz, co ak to niekto robi na zivnost.
30. sep 2013 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jeannna necitam to! na co aj? kazdy mame svoj nazor a preto by ma to mohlo akurat rozhodit. na dvihanie talku mam syna a nie MK :grinning:
30. sep 2013 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jansticka Myslim, ze si sa nam prave predstavila, ako velmi ti zalezi na druhych ludoch :sunglasses:

Ale nic v zlom, prajem ti vsetko dobre :slight_smile:
30. sep 2013 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jeannna nerozumiem! to z toho ze sa nechcem zbytocne rozculovat si usudila ze mi na nikom nezalezi? :grinning: si fakt dobra. myslim ze dar jasnozrivosti tu mas asi ty podla tvojich reakcii. z rukavu tu sypes profily zien ktore vestia. wuau
30. sep 2013 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
opustam toto forum. myslite si co chcete, robte si co chcete. urazajte sa navzajom hadajte sa . nema zmysel obhajovat to co robim. a nie je to ani treba! moja praca sa chvali sama. a hlavne ma tesi spokojnost ludi co prisli ku mne po pomoc alebo radu. inak mi je to ostatne co tu dristate ukradnute. urazit vie hoci kto! ale pochopit nie :slight_smile: . pekny vecer
30. sep 2013 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
Keby si naozaj bola ten anjel, ktory si velmi pripusta problemy druhych a snazi sa riesit ich osobne problemy, bol by tvoj pisomny prejav o niecom inom, na mna posobi dost hrubo. Ale to je moj nazor, mas pravdu, nepoznam ta a s tou poznamkou som to prehnala, prepac.

Ja som ti len odpovedala na dotaz, ktory si mi adresovala po precitani mojho prispevku, ze po 3 klientoch si K.O.
Neviem, co ta tak rozculilo. Ja som len vyjadrila svoju osobnu skusenost a co si o tom myslim.
30. sep 2013 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ale no...to by nam tu chybalo, aby sa tu vestice pohasterili :sunglasses: :wink:

treba sa snazit kazdeho pochopit, nebudeme si predsa kazit karmu
30. sep 2013 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ifkael tot vsjo :sunglasses:
30. sep 2013 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jeannna reagujem na tú super vešticu Inez zo Zvolena :slight_smile: - no mne, segre, švagrinej nevyveštila absolútne nič :slight_smile: ale zase vysmiata bola - to máš pravdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2013 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
no neviem, nejako som sa stratila, čo je komu vlastne adresované :grinning: Takže asi napíšem pre všetky zainteresované :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nechápem čo divné je na tom, že som prirovnala ezoterika k spevákovi???? :confused: Píšeme tu o dare " od Boha ". A ďaľšia vec, ak má niekto živnosť, tak je povinný vydať blok tak ako dostanete blok v obchode :slight_smile: Treba si to zrátať odvody, rôzne pomôcky, kurzy, školenia, sviečky, za to treba zaplatiť, takže prosím ak rátate zisky, rátajte, že aj ten veštec má určité náklady. Že aj veštec má rodinu, chodia mu účty, ktoré musí platiť.....
A ak s tým niekto nesúhlasí, tak nech k takému, čo má cenu stanovenú ani nechodí, veď máme slobodnú vôľu výberu :stuck_out_tongue_closed_eyes: To, že je medzi nimi veľa podvodníkov je bohužiaľ fakt, ale na podvodníkov narazíte všade....
30. sep 2013 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
@petraxy6 co poznam ludi, ktori boli u Ines, tak su to asi dve skupiny, jednym vyslo uplne vsetko a druhym absolutne nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2013 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jeannna no tak by som ju až tak nechválila :stuck_out_tongue_closed_eyes: nie je taká ako je opísaná :slight_smile:
30. sep 2013 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@meddy nikto tu netvrdi, aby to bolo zadarmo, aj ja som vzdy zaplatila, bud stanovenu sumu alebo som prispela lubovolne a myslim si, ze to nebolo malo, len to s tymi honorarmi netreba prehanat a uvedomit si, ze tym ludom za tieto sluzby nemozno dat ziadnu zaruku, ako ked si kupite nieco v obchode. O tom to cele je.
30. sep 2013 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jeannna veď v poriadku, ale pokiaľ správne čítam, tak sa tu neustále dookola preberá, že si nemajú pýtať, že to treba nechať koľko kto uzná za vhodné a s tým ja nesúhlasím. Tiež mám stanovenú sumu, ak sa niekomu nepozdáva, nech sa páči, nikoho nenútim :wink:
30. sep 2013 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@petraxy6 Ines ma ten "dar", aj ked buducnost nie vzdy vyjde, pritomnost trafi takmer vzdy a nie je chamtiva na peniaze, chce naozaj pomoct, to som chcela hlavne povedat.
30. sep 2013 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na Ines mi nefrflite...jedna z mala, s ktorou som spokojna...

a buducnost je vzdy vo vasich rukach, ak sa rozhodnete inak, tak jasne, ze Vam to nevyjde...
30. sep 2013 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jeannna aký "DAR"? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ona nemá žiaden dar - bohužiaľ a viem aj o tom, že si pozisťuje o niekom veci a potom z toho čerpá. takže to už aj ja môžem byť inez 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2013 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@petraxy6 tazko si pozistuje, ked nevie o mne nic, pridem, sadnem si, nepoviem ani slovo a na hovori...
30. sep 2013 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ifkael to je každého osobná vec. máme slobodu prejavu - každá si píše svoj názor. to že si ty s ňou spokojná je super :slight_smile: ja nie som. našla som si iné baby, s ktorými som spokojná. ale ako píšeš-máš pravdu, máme to vo svojich rukách :slight_smile:
30. sep 2013 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok