• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

23. mája 2017 
ked som jej predvcerom pisala len par otazok,tak mi napisala aby som sa nehnevala,ale mi odpise az o 2 dni,lebo musi ist nacerpat energiu a ist na duxovne cvicenia :slight_smile: asi ju to stoji vela energie to mnozstvo vykladov co cez den spravi :unamused:
14. máj 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla mna to musi byt tiez velmi unavne,ved urcite jej pisu ludia najma co maju nejaky problem a viem si predstavit ze castokrat dost vazny! :confused:
14. máj 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,aj ja som z tej Angely uplne nadšena,velmi ma potešila a ukludnila hlavne čo sa tyka manželstva.Pisala mi to tak ako keby ma poznala už 100 rokov.A mala som super naladu ked som si to všetko prečitala.Tak si to teraz čitam pravidelne asi 1x za den. :grinning:
14. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, Angela odpísala, aj ked toho nebolo až tak veľa, tak myslím že to celkom paslo, tak som jej ešte napísala nech výklad napíše podrobnejšie, a ona odpísala že ktorú oblasť by som chcela vedieť...
15. máj 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a to ste hned na nu vychrlili otazky alebo ste najprv napisali ze či ma čas a tak
15. máj 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som si vas vcera precitala a napisala som tiez tej pani Angele. Dnes mi uz aj odpisala. V urcitych veciach mala pravdu :slight_smile: a to ostatne treba cakat. Len neviem kolko jej mam poslat :slight_smile: este som sa chcela spytat ci jej tie peniaze posielate cez internet alebo osobne vlozite na ucet a napisete od koho. Jaaaaaaa sa v tom nevyznam. Dakujem za radu
15. máj 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matica, pokojne jej napis rovno otazky,urcite je nato zvyknuta :slight_smile:

Lenkasimco napisem do IP :slight_smile:
15. máj 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leanes dakujem :slight_smile:
15. máj 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leanes,napíš prosím aj mne IP,ešte som jej neplatila,neviem koľko.Ďakujem
15. máj 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to zaujimava tema ,viete odkial ta pani Angela je?
:wink:
15. máj 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to neviem odkiaľ je, ale dosť rýchlo odpísala...ja jej pošlem peniaze na účet,

ale chcela by som ešte na porovnanie vyskúšať inú vešticu, ktorú by ste ešte odporučili, okrem Angely?
15. máj 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja poznam este jednu velmi dobru, ale tam sa plati 30 euro, ide sa tam osobne a caka sa cca 2 mesiace...
15. máj 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leannes a odkiaľ je tá veštica?
15. máj 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Z Bratislavy...
15. máj 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...katuska11 ja osobne som bola este spokojna s Ines zo ZV,ale k tej je problem sa dovolat,ma stale obsadene :angry: ona vesti osobne alebo cez telefon,ak cez telefon dopredu peniaze neberie :slight_smile: ak xces kontakt poslem ti cez IP
15. máj 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leannes, ja mam obca pocit, ze ta pani Angela si ty :sweat_smile: :wink:
15. máj 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som Angele akurát poslala peniaze, a ešte som jej napísala pár otázok, čo by som chcela vedieť, a už netrpezlivo čakám kedy odpíše...
15. máj 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pred pár dňami vyveštila aj mne. Všetko čo mi napísala je pravda. Zatiaľ som s ňou spokojná. Napíšte niekto akú sumu jej posielate aby to bolo primerane. :slight_smile:
16. máj 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivette je to na tebe kolko jej posles :slight_smile: ale ja jej poslala 12euro za 12otazok,povodne som jej xcela 10eur ale potom som jej nakoniec poslala 12euro :sweat_smile:
16. máj 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
pripájam sa k téme veštenie. Musím napísať, že aj ja som tu našla odporúčanie na pani Angelu, tak som to vyskúšala, keďže som bola na dne. Odpovedala mi okamžite a musím povedať, že som sa veľmi pozbierala, je skutočne zlatá. Uvidím, aki bude vychádzať veštba, to chce čas. Odporučila som ju aj svojej známej, tiež jej písala, ale nemá ešte odpoveď, tak uvidíme. :slight_smile:
17. máj 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak pravdu povediac leannes, na jednej stránke so našla inzerát, kde pani Angela ponúka svoje služby a bola tam značka leannes.Nerozumiem tomu.Aj keď je to vlastne jedno, lebo dobré odporúčania nie sú nikomu na škodu. Babky napíšte, aké máte skúsenosti so splnením veštby od pani Angely.
17. máj 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera v noci som p.angele pisala a odpoved mi este neprisla. moja mama napisala dnes rano a uz jej odpisala. tak neviem. dufam,ze nic to nevesti nic zle. :frowning2:
17. máj 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera,nič si z toho nerob.ja som jej písala v piatok a tiež ešte nemám odpoveď...minule som jej písala a na odpoveď som čakala týždeň...môjmu manželovi odpísala hneď... :wink:
17. máj 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera neboooj,ona potrebuje dobyjat aj energiu a na niektore otazky potrebuje cas az do trox dni,urcite to nevesti nic zle,to nie... :slight_smile:

majajamka ja mam dobre skusenosti s p.Angelou,vsak som to spominala aj na predxadzajucix mojix prispevkox,tak kukni :wink:
17. máj 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som písala v piatok v noci a ešte nemám odpoveď ale som si istá, že odpíše. Niekedy mi odpísala hneď inokedy po 3 dňoch, ale určite sa ozve
17. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pisala včera a teraz mi prišla odpoved. no uvidíme je to tak do budúcnosti :wink:
17. máj 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. máj 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne mate, to som našla aj ja a dosť ma to prekvapilo, len dúfam, že v tom nie je nejaký"zádrheľ".Leannes, ak naozaj veštíš ty, prečo sa k tomu nepriznáš? Ak si dobrá, nemáš sa čoho báť, veď koľké Ťa skutočne chvália, málokto má takéto schopnosti.
17. máj 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som písala Angele v piatok ráno a doteraz nemám odpoveď. Neviem, či jej to vôbec prišlo, či mám napísať ešte raz alebo čakať ešte na odpoveď.
18. máj 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macinka aj vestice mavaju volny vikend tak ich nechajte vydychnut :wink:
18. máj 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok