• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

9. marca 2017 
@ifkael nevidím žiadnu vetu kde som konkretizovala. Ja to viem, že to robí :slight_smile:
30. sep 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 tak to neviem..

ja som vyhladala vestice, ked som nevedela sa pohnut z miesta z nejakeho problemu... teraz to viacmenej nepotrebujem, zo zvedavosti si davam vyklad na tri mesiace, ktory si kontrolujem spatne, lebo nemam sancu v zhone ktory mam si zapamatat, co ktory tyzden bude... paradoxne z toho cerpa najviac moj muz, ktoremu podla toho vychadzaju veci v praci... zo zaciatku si myslel ze nahoda, ale teraz sa vzdy pyta...

a este som bola spokojna v TT v hoteli Inka, pani vyklada karty... co mne trochu vadilo, ze jej pri vyklade kazdu chvilu zvonil mobil.. ale tej to vyslo tiez vsetko

v TT som bola niekedy aj za maxom u jednej kocky, co vesti z ciganskych kariet, aj anjelske pismo v TT robi jeden pan - konkretny problem co som mala, vtedy mi to velmi pomohlo aj sa mi to splnilo...

a uz nechcem moc chodit..mozno neskor, ked ma zase bude nieco trapit...

ani telefonne cisla na nich uz nemam, zostali mi v starom utopenom mobile, tak asi je to aj tak dobre :sunglasses:
30. sep 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a vacsinou chodila so mnou kamoska... tej vyslo malokedy nieco...mne vacsinou vsetko... ale ona si stoji vzdy za svojim a ide podla seba, moze jej clovek hovorit, ze nech toho a toho chlapa necha.... tak to potom tazko sa ma niekam posunut, ked robi chybu a drzi sa choreho vztahu... :confounded:
30. sep 2013 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v hoteli inka bol niekedy daaaaaaaaaavno moj muz so mnou... doteraz nato spomina, ze ako to mohla vsetko vediet a ze sa mu vela veci splnilo..
30. sep 2013 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael ja nikomu neberiem názor. ak sa ti páči, tak je OK. mne sa nepáčila :stuck_out_tongue_closed_eyes: napr. ja som predtým v mladosti veštice nevyhľadávala a dostala som sa ku tetinej známej a v rámci "srandy" veštila. keď dorozprávala, nič z toho sa mi nepáčilo. ako sme odišli tak som na to všetko aj zabudla a ono sa to všetko do roka splnilo do bodky :slight_smile: to preto, lebo som to neriešila. kebyže sa do toho opriem a ak sa mi niečo nepáčilo, tak už by som začala meniť smer, tak jej to nevyjde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tá pani sa psychicky z toho všetkého zložila a už nám kýva z neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@petraxy6 nelikujem ze kyva z neba... ale ze si nasla niekoho, kto mal pravdu...

vela veci mame v sebe, sancu zmenit... len treba si to upratat sam clovek sebe, co psychiatrovi sa clovek ci psychologovi hanbi ist, ale vesticiam plati.... co by mozno pomohlo tiez... :grinning:
30. sep 2013 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a lakat to laka, ked clovek vie, co ho caka... i ked nikdy som sa nato nejako neupierala, ze TAK TO MUSI BYT... ja si to nikdy ani nepamatam.. len zbezne.. preto sa mi paci pisana forma, ze sa k tomu clovek moze vratit.

clovek si zije svoj zivot, a ked sa dana vec stane, tak si spomeniem ze...hiiiiiiiii, to mi hovorila vestica...

pripadne sa to stane uplne inak ako by si clovek myslel, ale vysledok v konecnom dosledku je presno to co bolo predpovedane
30. sep 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael vieš, lenže ja poznám veštice čo sú AJ tými psychologičkami :slight_smile: a o tom to všetko je :slight_smile:
Ja som ale len teraz prišla na to, keď mi jedna milá babenka povedala, že smrť máš danú, osud môžeš meniť. a preto ak sa mi nepáči výklad, tak hádam nebudem blbá a budem čakať na koniec aký sa mi nepáči. Zmením smer a robím všetko preto, aby to dopadlo super :slight_smile:
30. sep 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@magia22 ty si dobré uderena na hlavu lol :slight_smile:
30. sep 2013 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kukus asik si dalaia bosorka ktora ma svoju taxu
30. sep 2013 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magia22 nie neni som :D len sa tu dobre bavím na tebe :slight_smile: tebe asi niekto doma dobré nakladá na hlavu keď tu na fóre tak štekas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. sep 2013 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kukus ani nie...len som citala tu jeden prispevok a to ma donutilo tu reagovat...a myslim z tu mas ovela lepsie prispevky ako moje:slight_smile:))
30. sep 2013 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna no ty si ďalšia dobre uderena :slight_smile:
30. sep 2013 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ako citam toto forum len je to na zamyslenie,a smutne lebo tu vasu nespokojnu zurivost na dusi co mate davate najavo vasim nesuhlasom.Schovavate sa ze ste neni vysporiadane same zo sebou a ukazujete prstom na vesticu-kartarku.Vyklady su iste,smer vam je ponuknuti lenze zalezi ako to primete.Radcej sa zamyslite nad sebou a vasim zivotom,lebo takouto formou budete len stat a zbytocne sa oberate o energiu.Venujte sa radcej vasej osobnosti ako ezoterickami,kartarkami a hlavne peniazmi.Vobec nemate ani ponatia co je dane darom a co je nastudovane.Neberem nazor vas ale pokial sa zamestnavate touto temou radcej si dajte pokoj stimto, lebo sa vam to karmicky moze este viac vypomstit...
1. okt 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ifkael Dobre rano prajem,ako citam cakate babatko tak len pre informaciu pre vas nezapajajte sa co sa tika fora lebo je tu vela energii a moze sa stat ze sa to prepoji na babatko,vsetci nevysielaju pozitivne a nesuhlasia.Tuto temu by ste hned mali zostrihnut od seba.To mate ako ked by ste isla k vestici tehotna to je obrovsky hriech a porusenie zakona..pekny den a prepacte lenze toto posolstvo som vam mala odkazat...
1. okt 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kartarkasara dakujem ;)
1. okt 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievčatá ide niekto na Inchebu na ezoteriku?
Ja by som chcela skočiť :slight_smile:
Teda ak tam bude niekto mohol by napísať čo tam je a či sa to oplatí.
Má niekto skúsenosť?
1. okt 2013 o 12:57  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozna niekto dobru vesticu z nitry?
1. okt 2013 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, trosku ste naivne ak si myslite, ze vestica vam povie buducnost. to keby vedela predpovedat, uz davno si poda cisla a nevesti. citala som len zaciatok-jedna baba spominala, ze jej predpovedala nieco spravne, nieco sa nesplnilo. napr. ze sa pohada s priatelom a udobri :fearful: to fakt ste take naivne? predsa kazda sa raz pohada a potom udobri s priatelom. normalne mozem ist robit vesticu, ja totiz ked sa s niekym stretnem, tak viem povedat, ci je zamlknuty, alebo viac spolocensky a podla toho tipnem, co ho caka. a ked sa splni len polovica? no tak kto by siel reklamovat, ze?
1. okt 2013 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bounties Dobre rano prajem,je vydiet ze ste nemali skusenost s dobrou kartarkou a o vykladoch neviete apsolutne nic.Vase vedenie vam neberem lenze vam len tolko chcem napisat ze neni vestica ako vestica a neni to len o peniazoch a byznise.Davajte pozor co pisete lebo sa vam to moze vypomstit,kartarok,vestic a ezoreticiek tu je vela.Radcej popracujte na sebe a nerieste to o com nemate ani ponatia....
2. okt 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kartarkasara okay, neberem vam to, ale presvedcte ma: dnes je streda, dajte nejake cisla na sportku. ak vam to vyjde, zmenim nazor :wink:
2. okt 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bounties k tomu to vam odpoviem strucne,stastie sveta su pre vas len peniaze,nikdy ich nebudete mat dostatok a stale budete mat problemi ohladne financii,prenasate si karmicky tu nespokojnost,strach z buducnosti...prajem vela sil k vasemu dozrievaniu...pekny den
2. okt 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kartarkasara nie, vobec ma nepoznate. peniaze pre mna nie su stastie, prave naopak, ale vidim, ze mate na vsetko naucenu odpoved. stacilo povedat, ze neviete :grinning:
2. okt 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bounties mna nemusite presviecat ja som spokojna ale kdo sa tu za nieco schovava ste vi,nestojite za to aby som zbytocne plitvala energiou.Pre vase dobro zamestnajte sa vasou nespokojnostou ktoru mate na dusi a rieste konacne to co mate.Ak vam je jedno a ste vysporiadana zo vsetkym preco zurite na ezotericky?zeru vas hlbkovo peniaze, dari ktore dostavaju za vyklad?iba sa tu zosmiesnujete...
2. okt 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kartarkasara vysporiadana som aj pozitivna a dokonca aj duchovne veci ma zaujimaju. ale to, co robi vacsina kartarok je podla mna podvrh. no ale vidim, ze som sa zas dostala do temy, do ktorej som nechcela a ani sa netuzim hadat s niekym, kto musi mat vzdy pravdu. dovidenia, pokial mate peniaze nazvys sypat do vzduchu, tak sypte, mna to vonkoncom nezaujima. sice.... vy ste asi kartarka.... :grinning: :sweat_smile:
2. okt 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael
@jeannna
@petraxy6 tak ja musim tiez povedat, ze som bola u Ines a teda nic sa jej nesplnilo...len co som si sadla tak mi povedala, ze som vydata - bola som slobodna (jaaaj tak svadba bude co nevidiet), mate brata - nie mam sestru, mama zije so starsou zenou - nie s druhom, robite v malom kolektive - nie v jednej kanelarii je nas asi 16 a po tomto som uz vedela, ze len hada a dufa, ze sa trafí, cele to trvalo asi 20 min...potom som bola este u druhe zo Zvolena a ta to iste, len sa vypytovala a hadala ak sa trosku trafila do mojej pritomnosti tak sa toho chytila a hovorila blbosti...
ale raz som bola u jednej v BB, tak ta posielala energiu (to mi nepomohlo), ale co ma zarazilo vie aj vestit aj ked vraj to radsej nerobi...povedala mi len asi tri vety ale tie sa splnili do poslednej vety...este dnes mam z toho zimomriavky
2. okt 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bounties pokial ste pozitivne naladena a zaujima vas ezoterika tak to ukoncim poslednou vetou,taketo vedenie neni spravne nesudte,neporusujte zakon lebo ako som na prvu spravu reagovala moze sa vam to vypomstit...
2. okt 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kartarkasara to sa mi vyhrazate? mna zacala nejak boliet hlava odkedy s vami pisem. tomu zas verim, ze zlo viete roznasat!!!! cierna magia, to vas zaujima vidim :grinning: ale buducnost nevidite. zial, vselijake predpovede som pocula, citala, ale nic sa nikdy nesplnilo. a ked sa nesplnilo tak ten, co predpovedal, mal stale nejake nezmyselne vysvetlenie na to. ale zas verim, ze ked niekto rozsieva zlo, tak moze zlo sposobit :grinning: ale viete preco sa z toho smejem? lebo ten kto zacal, vrati sa mu to zlo niekolkonasobne. takze pockam ako porusim ten zakon a potom mi aj vy napiste, ako sa vam to vratilo :grinning:

@katti77 asi tak nejako vnimam vsetky vestice. vacsinou hadaju. a ta v BB si mozno len dobre tipla. ale tak ktovie, mozno naozaj su nejake, co to vedia :sweat_smile:
2. okt 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bounties odporúčam ti v dobrom aby si ukončila debatu :slight_smile:
@katti77 smejem sa :slight_smile: niečo podobné som zažila :grinning:
2. okt 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 :grinning: :grinning: ano, tiez ma to napadlo, aby som uz radsej nepokracovala. tak sa majte baby a kupte radsej nieco pekne vasim detom a nie tam minat eura na nezmysly :grinning: :wink:
2. okt 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok