• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

29. júna 2017 
@bounties no mozno hadala ta v BB ale teda mrazi ma aj teraz ked si na to spomeniem, ze 3 vety a vsetko sa splnilo, aj som rada, ze mi nepovedala viac a na dlhsie obdobie
@petraxy6 no ja som sa dosmiala hned po 5 minutach, lebo som vedela, ze zase ma len niekto oberie o peniaze a nic sa nedozviem :slight_smile: ale tak vela zien z okolia ZV jej veri tak mozno sa vie dobre trafit :slight_smile:))...
2. okt 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bounties ja nikdy sa nikomu nevyhrazam ani to nemam v umysle,viete co dakujte ze ste natrafili a pisali si somnou,lebo ked by vas zaregistrovala ako tomu hovorite cierna magia tak by ste sa stoho nevylizali,ja pracujem niekde kde su najlepsi slovensky majstri vesteckych umeni,tak nevypisujte mi nieco o zlu.To zlo ste sama o sebe,potrebujete pomoc a aj kricite o pomoc.Ta bolest dava znamenie ze ako sa hovori nehodno sa davat s vesticou a spinit ci uz jej meno a uz vobec nie jej pracu.Tak mila dama pozor na to!!!
2. okt 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas potrebujem pomoc!!! uz par mesiacov som objednana k vestci INES, ale ja vobec neviem kde ju mam hladat,termin mam na zajtra, som z daleka, uz som sa jej raz pytala kde sidli ale nevyjadrila sa k tomu, aj dnes som jej pisala a neodpovedala mi zatial a mam pocit ze ani neodpovie, prosim poradte
3. okt 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@syrr Na námestí vo ZV hľadaj resp. spýtaj sa na "prior". Keď sa k nemu postavíš v zmysle priamo hľaď, naľavo od neho je taký "uravretý dvor", v ktorom sú nejaké obchodíky a sídlia tam aj nejaké firmy. Ten dvor má aj nejaký názov, ale nespomeniem si. Hľadaj v ňom parfumérku a myslím aj oriflame je naspodu. Tam sa potom popytaj.

Inak, ak môžem reagovať, keď som ja bola u Ines, ani som nedýchala. Mala som pocit, že mi vidí až do žalúdka. Čo sa týka prítomnosti a minulosti mala 100%-nú pravdu. Pokiaľ ide o budúcnosť, zatiaľ nejaké maličkosti mi vyšli. Je pravda, že som za ňou išla s jednou konkrétnou vecou a tá sa nesplnila zatiaľ. Ale už som niekde počula, že keď človek niečo netrpezlivo očakáva, osud zatiahne ručnú brzdu a my preto stále na prichádzajúci vlak darmo čakáme.. Tak ja som čakať prestala a neskutočne sa mi uľavilo.. :slight_smile:
3. okt 2013 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@syrr daj vediet ako si dopadla.fakt som zvedava :slight_smile:
4. okt 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka1222 prosím ťa dala by si mi kontakt na pani Katku? môj mail je iwka82@azet.sk
4. okt 2013 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emita10 poslala som ti IP
4. okt 2013 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemate niekto prosim vas kontakt na nejaku vesticu zo Stiavnickych Bani,alebo z Banskej Stiavnice? prosim vas pekne ak ste tam niektora bola napiste mi postu, dakujem moc za ochotu :slight_smile:
5. okt 2013 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

tak ja som vyskusala Inez i ked len po telefone a mam zmiesane pocity. Vam sa vyplnili od nej veci? Ja som s nou teda volala asi 2 - 3 krat, a vzdy to bolo take divne. Mala som skor pocit, ze hovorim s niakou velmi pozitivne nabudenou kamoskou, ktora sa ma snazi ukludnit ze vsetko bude dobre. Ten posledny krat ked sme spolu telefonovali, tak mi povedala taku zvlastnu vec, ze vraj ked velmi intenzivne chcem aby sa nieco stalo, tak tym padom sa ta vec nemusi udiat alebo ze ju iba tym mojim tlacenim na pilu oddialujem.

Myslim, ze urcite ma niaky dar, a som presvedcena, ze to nie je "jasnovidka" zamerana na zisk ako sa tu uz vo vela pripadoch hovorilo o inych, len som z nej mala trochu pocit akoby bola nesustredena a mozno akoby to bolo take cele zbrkle. Dost mi aj rozpravala take veci (o vztahoch) skor na takej teoretickej baze, ze ako to funguje medzi muzmi a zenami. To mi trochu vadilo, lebo som skor myslela, ze mi povie konretne na moju situaciu a nie ze mi bude davat teorie ako funguje opacne pohlavie. Kazdopadne, to co mi predpovedala do kratkej buducnosti, tak to sa mi niako nespnilo resp neplni. Je vlaste otazne aj, ze co je kratka doba, ale tak presli cca 2 mesiace a nic. Necham to este odstat a uvidim. Potom vam dam vediet.

Kazdopadne je velmi prijemna a mila po telefone a fakt si nemyslim, ze to robi pre peniaze.

Ono v mojom pripade to moze byt aj to, ze topiaci sa chyta aj slamky, tak mozno tym, ze neustale cakam a myslim na tu danu vec, tak preto sa mi nic nedeje, lebo to moc chcem.

Velmi rada by som ju navstivila aj osobne, mozno by ten vyklad bol viac k veci a presnejsi.

Dajte vediet ze ake mate vy s nou skusenosti.

Vdaka
6. okt 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wapa ahoj prosim ta das mi cislo na inez mala som ho a neviem ho nájs....raz som bola unej...a teraz by som potrebovala po telefone nieco poradiť...ale najprv jej mám napisať že??
9. okt 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wapa
@sjusiquatro máte baby vôbec šťastie že ste sa dovolali a vôbec k nej dostali. Ale úprimne, možno je dobrá, možno je to všetko blaf, ale ak by bola ozaj jasnovidná tak by vedela že kto jej pomoc naozaj potrebuje a kto ide riešiť iba "blbosti".
10. okt 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok251 prosim ta ako sa dlho caka na odpoved pani Katky?
10. okt 2013 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruska24 - no zas dostat sa k nej vobec nie je lahke. Treba skusat. Ona ma podla mna toho strasne vela a zrejme berie telefon iba ludom, s ktorymi sa dohodla.

Baby, predtym sa tu inak spominala aj Angela. Mne odpisala niako v septembri ze mi spravi vyklad do 10 dni, ale dodnes som od nej nepocula. Neviete nieco o nej? Lebo na zaciatku vsetkych tychto prispevkov sa ta Angela spomina mozno az na 15-20 stranach, takze tiez zrejme nieco na nej bude.
10. okt 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wapa ja som s ňou bola aj dohodnutá a telefon mi nedvihla. čo sa týka angeli, skús sa jej pripomenúť, tiež má toho asi vela. mne osobne od nej nevyšlo vôbec nič :grinning:
11. okt 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruska24 ak som to spravne vydedukovala, tak myslim, ze Inez ma regularne zamestnanie, a vlastne vestenie robi popri. Takze jej treba napisat smsku a cakat ze sa ozve. Inak to sa aj mne stalo, ze sme boli dohodnute a nezdvihala mi. Musela som jej volat viac krat, alebo mi zdvihla a povedala ze nech jej zavolam neskor atd.....Ale ti hovorim, ze ja som s nou hovorila tusim 3x a vzdy som mala pocit, ze bud umyva riad, alebo druhy krat akoby kracala po ulici a potom nasadala do auta a ten posledny to bolo take kludnejsie, len pocas toho ako sme sa ropzravali tak viac krat ma prerusila, lebo bola tusim so synom niekde a nanho rozpravala. Takze asi tak. Preto som aj predtym spomenula, ze mozno je to ine ked si u nej osobne, lebo to zrejme sa ti venuje 100%.
11. okt 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wapa Ines nemá iné zamestnanie. Robí iba toto,ale je rozbehana stále akoby sa kdesi. ponáhľala. Triafa sa super do minulosti a prítomnosti. S budúcnosťou mi od nej vyšlo veľmi málo.
11. okt 2013 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@notebook ok. ja som iba dedukovala, lebo tusim to niaka kocka spominala predtym, ja osobne som sa jej nepytala :slight_smile:). no tiez si myslim, ze Inez sa triafa dobre do pritomnosti i ked ja som mala pocit, ze mna sa aj trochu vypytovala, ale zas tak som chcela pocut konkretnu odpoved na konrketnu vec, tak som to nebrala tak, ze ved je vestica tak nech to uhadne. Mi predpovedala jednu vec, ze by sa mi mala stat do 2 tyzdnov a to sa neudialo doteraz. Inak ktora sa mi pozdavala bola jedna vestica z Prievozu. Ta sa ma iba opytala ze co ma zaujima, som jej povedala iba oblast (praca, vztahy atd..) a ona zacala sama rozpravat. A ked som jej chcela pritakat alebo doplnit, tak ma este aj zahriakla, a povedala, ze ona vie, ze to vidi. Ta sa mi fakt lubila, lebo dokonca mi aj povedala spatne datum, kedy sa stala urcita zalezitost a sama mi potom povedala suhrn udalosti co sa mi udiali az po dnes. Tak z nej som fakt bola ze prekvapena.
11. okt 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sjusiquatro ahoj,je to individualne,ale snazi sa co najskor..Ale je skvela..stoji to za to.. :slight_smile:
11. okt 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vyskúšala tiež už viaceré veštkyne, ale na 100 % sa trafila iba tá z Prievozu v BA a veštkyňa Milara, ktorá veští aj cez internet, skype a telefón - od nej sa mi splnili aj také veci, o ktorých som si najprv myslela, že sú to totálne hlúposti....
12. okt 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som na vestkyne velmi neverila, zato moja sestra chodila od jednej k druhej. Uy dva roky chodi jednej pani do Trnavy a musim povedat, ze vsetko co jej doteraz povedala ( vyklada z tarotovych kariet) jej vyslo. Tie veci sa jej nestali hned, ale az po case. Mojej sestre povedala napriklad, ze pride o robotu a ze to bude to najlepsie co sa jej moze stat. Sestra tomu az tak neverila a teda cakala, kedy pride o robotu az nato zabudla a az po 8 mesiacoch od vestby ju naozaj necakane prepustili a konecne ma lepsiu robotu. Dokonca jej vyvestila noveho priatela a presne jej ho popisala (myslim tym vek, zamestnanie,.....) sestra takeho chlapa ani nehladala a on sam si ju nasiel, presne ako povedala ta zena....Nieco na tom asi bude.....
12. okt 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
13. okt 2013 o 09:51 • valika209
@wapa Hm, podľa Ines je krátka doba 1-2 roky..to je najhorsie :slight_smile:
13. okt 2013 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky, poznate niaku vesticu Milaru? Citala som na tomto blogu o nej iba v dvoch prispevkoch. Ma stranku www.milara.sk. Mala by to byt niaka vestica z Malaciek. Niaka kocka ju spominala na stranke cislo 34 a na 111 tiez. Ale okrem tychto dvoch prispevkov nie je na internete o nej ziadna zmienka okrem teda jej samotnej stranke. Pozna ju niekto?
13. okt 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wapa ako hovorim, ja som si u nej dávala veštiť už asi 4x a môžem ju len odporučiť. Okrem toho je to asi jediná veštica, o ktorej viem, že vám za veštenie pošle aj faktúru :slight_smile:)))
13. okt 2013 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackcat8885
Cao a mozes poslat kontakt na pani na vyklad na v.luba@szm.sk, vdaka
19. okt 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko prajem vsetkym,vela sa kociek trapi ohladne partnerskeho vztahu tak ked ste veriace posielam vam modlidbu na vyliecenie vaseho vztahu.NAJDRAHSI BOZE,PROSIM TEBA A ANIELOV,ABY STE MI POMOHLI VYLIECIT MOJ MILOSTNY ZIVOT.SOM OCHOTNA ZBAVIT SA AKEHOKOLVEK NEODPUSTENIA,KTORE VOCI SEBE A SVOJMU PARTNEROVI CHOVAM.ZIADAM,ABY MA ANIELI IHNED OCISTILI OD KAZDEJ ZLOSTI,CI HNEVU.PROSIM,POMOZTE MNE A MOJMU PARTNEROVI POZERAT NA SEBA OCAMI LASKY.CHCEM,ABY VSETKY NASLEDKY NASICH CHYB BOLI VYMAZANE NA CELEJ LINII CASU.PROSIM,PRAJTE AJ S MOJIM PARTNEROM ABY MEDZI NAMI ZAVLADLA HARMONINIA ROMANTIKA,PRIATELSTVO,RESPEKT,UPRIMNOST A VELKA LASKA.PROSIM,OBNOVTE NASU LASKU.DAKUJEM...prajem pekny nakloneny osud ohladne partnerskeho vztahu.Sara
22. okt 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Dobry den :slight_smile: Vykladu z tarotovych kariet sa venujem uz nejaky cas. Niekedy je problem v tom, ze sa niekto hanbi za nieco a nie je uprimny.Napriklad sa pyta na milenca, ale zabudne napisat, ze je vydata.Potom neviem, ci si zo mna karty utahuju, alebo ako to mam chapat.Alebo sa moze stat, ze vystriham niekoho, a ona si zacne davat pozor a nestane sa to .Ked napriklazd vystriham pred sobasnym podvodnikom, dama zostrazitie, uz neposobi tak naivne a nie je pre clapka zaujimava. Inak odporucam Agaven, ona je jasnovidka a ma dar.
26. okt 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som vyskusala rendyta@email.cz, vestenie online a som max spokojna, je mi normalne lahsie na dusi. nedam na vesticu rendytu dopustit, moc mi pomohla.
27. okt 2013 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no mne sa zatial najviac osvedcili Angela a Dida.
30. okt 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiaradi vestila ti castejsie? Stalo sa ti uz, ze nieco vobec nevyslo?
30. okt 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok