• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

29. júna 2017 
@jeannna ahoj Angela mi vestila dvakrat vzdy sa mi to splnilo len casovo to bolo posunute na neskor. Dida mi vestila raz a tiez sa mi to splnilo detailne.
30. okt 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiaradi Ahoj, a ked Angela napise, ze velmi skoro .... mas skusenost, ako dlho to trvalo? Viem, ze je to individualne a co sa splnilo tebe, nemusi mne. Len tak pre zaujimavost :slight_smile:
30. okt 2013 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kartarkasara Anjeli ta nemozu ocistit od zlosti...
Ak ti niekto v tom moze pomoct tak iba Boh ale v spolupraci s tebou samou....
30. okt 2013 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna no mne hovorila ze sa mi nieco splni do priblizne pol roka a splnilo sa to presne za 10 mesiacov.
30. okt 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja z mojej skúsenosti musím odporučiť pani Katku. Vyzerá to tak, že Ines sa sekla. Teším sa :slight_smile:
31. okt 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
súhlasím s laskoneckou,ja tiež môžem rendytu len odporučiť:slight_smile:
31. okt 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím nešpekulujte tu furt aj tak tato žena nemá konkureciu /vestenie-sofa.eu/ mne doslova zachranila život!!!!!
1. nov 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@doloren Ja to hovorím stále,,, Že Sofa patrí medzi špičku kto ju raz vyskúša pochopíííí akú robil chybu keď strácal čas a peniaze s osobami ktoré ani len nevedia ako to v skutočnosti funguje.Nie som cvok a viem rozoznať kvalitu. Niektoré ktoré tu propagujú svoje služby som vyskúšal a nemôžem doporučiť ani jednu lebo každá sa tie karty len naučila .Keď vám niekto problém aj pomôže vyriešiť len preto že naozaj vidí tak to je ten pravý dar. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. nov 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim poradte :frowning2: fajt dobru vesticu..dakujem
5. nov 2013 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sklamanakaty arin jasnovidka..kontakt cez fb.. to co mi povedala... plni sa vsetko vsetko..

aj sofa, aj agata radska, aj inez, aj v tt v hoteli inka... aj vestica samanta cez fb
5. nov 2013 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael Dakujem Ti pekne :slight_smile:!
5. nov 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som napisala tej vestici Samante som zvedava :slight_smile:
5. nov 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vedeli by ste mi prosím Vás povedať, koľko sa platí za sedenie u Inéz? ďakujem
7. nov 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ddenuliatko takze so Samantou nie si spokojna?
7. nov 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkesa mne Samanta neveštila :slight_smile:
7. nov 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrá OVERENÁ veštica ZA a okolie ?
7. nov 2013 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ddenuliatko aha,prepac,zle som sa pozrela :slight_smile:)))
8. nov 2013 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den, chcela by som sa opýtať, či máte skúsenosti s veštením z domu, pripadne kontakt na nejakú dobrú kartárku primo z Bratislavy, dakujem :slight_smile:
9. nov 2013 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mozem odporucit Didu Samantu a pani Angelu :slight_smile:
10. nov 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja mám 2 skúsenosti s vestenim a to od vestkyne anduly z ba, prvé z roku 2005 a do 3 rokov tak ako povedala, tak sa aj stalo, a to Vám poviem to sa diali veci! Až spätne po rokoch som si uvedomila ze mala pravdu, a to som na vestbu casom úplne zabudla. Potom som prezivala opäť v roku 2010 take náročnejšie obdobie a zvazovala som, ktorým smerom sa pohnúť a spomenula som si na vestbu tak som to skusila opäť, no a poviem Vám ze mi andula vyvestila niečo čo sa do 3 mesiacov stalo do bodky pravdou. Môj 18 mesačný syn je toho zivym dôkazom ;) S inými vestkynami skúsenosť nemám, ale vraj v Reci za sencom je výborná pani.
18. nov 2013 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak musim vas trochu sklamat,tie vestice vam predpovedaju len to co sa vacsine zien na Slovensku stane,kazda zena ma priblizne podobny osud co sa tyka prace partnerstva rozchodov ak zije na Slovensku ale v momente ked ta vestica nevie ze na Slovensku nezijete tak vam vyvesti take sprostosti ze vas zachvati smiech.Moj pripad bola som u vestice,nepovedala som jej kde trvale zijem,povedala som ze na Slovensku,naschval som sa obliekla jak das do handier ktore nosim doma na upratovanie aby nevysipila nic a jej predpoved?Ze som chudera v strednom veku ze mam v praci problem mali plat,muz pije,deti neposluchaju :grinning: (nikdy som nemusela pracovat a penazi mam dost,zijem v zahranici,muz by nedal alcohol do ust a mam jedno dieta nie 3 dcery,jedneho syna . Skoro som si tam cvrkla,ked pytala 50 eur tak som sa jej vysmiala do oci a ona mi na to ze nuz to ste mi mala povedat na zaciatku ze zijete v Kuwaite :grinning: reku vestica a ty to nevies ????Podvodnicky su to.Jednej kamaratke vestica povedala ze umrie ako 20 rocna,uz ma skoro 50 a 4 roky ju to kvarilo ta predpoved ktora sa nikdy nestala,druhej predpovedala bohatstvo,uspech,je psychicky chora,zije o 150 eurach invalidneho,nikdy nic nemala ani uspech ani peniaze,neverte tym babam ak sa nieco zhodne co povedia je to LEN nahoda pretoze je to vec ktora je bezna v zivote nasich zien na SK.Povedzte vestici daj mi cisla lotta chcem vyhrat jackpot :grinning: tam sa presvedcite ze nic nevie vyvestit.
18. nov 2013 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kuwait zalezi na koho natrafis :slight_smile:)) zjavne si bola u niekoho kto vestica nieje...
18. nov 2013 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael ale baby ju chvalili ako kazdej krasne to iste predpovedala a vsetkym sa to iste stalo,typicky zivot sloveniek na SK.V momente ked sa nemala coho zachytit nevedela nic :grinning: najlepsia skuska je opytat sa tie cisla lotta a tam zistite ze ziadna ich nevie predpovedat :wink: Ina story je z rackymi cigankami,tie mi par krat chceli z dlane citat ale ked mi na dlan pozreli,oci vyplestili a zduchli ako by som tam mala napisane ze som policajt a nahanam takych ako ony,naozaj nechapem ich reakciu a ani nechcem vediet budcnost,naco?Co ma prist pride.Inak vestenie z ruky podla knih tak to uz teraz mozem povedat ze to co sa pise v knihach a co mam na dlani sa absolutne nezhoduje,niektore veci vzhladom na moj vek sa uz proste nestanu a veci ktore by sa podla dlane nemali stat sa stali a deju.Takze je to len salonna zabava a netreba tomu verit a este za to platit
18. nov 2013 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím vas aká je annarozina?
18. nov 2013 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa platí veštkyni sofe?
18. nov 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oliinka Sofa ma audiotextove cislo a priprav si riadny kredit :slight_smile:
18. nov 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna nieje to taka katastrofa... Mna to vyslo nejakych 15€ navyse coje uplne v pohode
18. nov 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky ja by som vas tiez poprosila o nejaky kontakt na ozaj dobru vestkynu, fajn by bolo na romku alebo ktora vesti z ruky.
18. nov 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuwait mozem vediet preco v kazdom svojom prispevku poukazujes na TYPICKY ZIVOT SLOVENIEK ?? To chces poukazat ze Slovenky su tupane hlupe ktore uveria kazdej hovadine?!?! Ty odkial pochadzas? Chces tym povedat ze si nieco viac ked si sa vydala za kuvajtana?!? Kuvajt nieje zrovna top aby si sa tu vytahovala a povysovala pretoze naozaj nieje cim!!! Pre mna su ako cigani....tak ak sa chces vyjadrovat skus neurazat dievcata ktore si dali vyvestit a neboli spokojne ...jednoducho podvodnici boli su a budu..aj v Kuvajte a nielen na Slovensku...
18. nov 2013 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kuwait zjavne si nemala nejaky problem a isla tam len z pasie.. nehovorim o nejakych pochybnych kartarkach.. A ani neviem u koho si bola...
18. nov 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok