• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

22. júla 2017 
@ifkael zalezi, ako dlho volas, mne sa uz stalo, ze mi pocas rozhovoru dosiel kredit, som sa uplne zabudla, ze volam na audiotextove cislo.
18. nov 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna ja mam pausal... a ona naozaj dost rychlo rozprava... takze da sa toho vela zachvilu
18. nov 2013 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael ano, rychlo rozprava a velmi dobre sa vyzna v ludskych povahach, dokaze dost rychlo odhadnut cloveka, ale za tym su skor dobre psychologicke schopnosti si myslim.
18. nov 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karolina69 dovolim si povedat ze mam iny zivot ako vacsina sloveniek :slight_smile: kedze ako slovenka nezijem ,zijem v uplne inej rovine ako vacsina ludi ktori na SK neziju. ide o to ze tie vestice vychadzaju z vasho zivota a vy vsetky mate priblizne rovnaky zivot preto sa vam moze zdat ze nieco uhadli ak ide o cloveka ktory sa svojim zivotom vymyka stylu zivota na SK tak taka baba nevie NIC! Ak by som jej povedala Kuwait urcite by bola blabolila nieco na sposob co citala v novinach.Su to podvodnicky,velmi dobre psychologicky,pozrie co mas oblecene osacuje tvoju financnu situaciu a potom sikovno z teba vytiahne info o tvojom zivote ktore zasifruje do vestby :grinning: A vobec naco by som sa nejakej baby isla pytat co sa stane?Aby som si jej zlomyselnostou ci bludami pripadne pokazila zivot?
18. nov 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael ja som k nej isla aby som kamaratkam dokazala ze je to podvodnicka a vyslo mi to
18. nov 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kuwait ... a neviem, co si tym chcela slovenskym zenam naznacit, ze si sa k vestici obliekla jak das do handier, ktore mas doma na upratovanie. Aby si akoze zapadla medzi Slovenky?
18. nov 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuwait tak to nemalo nic spolocne s kartarkou. nic ine nato napisat nemozem.

nemas zivot ako vacsina sloveniek? no ani vacsina sloveniek ho nema taky ako ja.. a zijem tu... trosku to zlahcujes, zostup z piedestalu na zem. :wink:
18. nov 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jeannna nie aby si nevydedukovala zo siat ze som nejaka novozbohatlicka alebo podobne,proste ju zaviest a podarilo sa,trepe len podla usudku,ziadna vestba,keby som bola nahodila Versace urcite by som sa bola tiez dobre zasmiala,ze tym podvodnickam verite
18. nov 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuwait podla jednej nemozes sudit vsetky.. a bud rada, ze si nemala problem, ktory by si bola nutena riesit..tak spokojny zivot nadalej zelam.
18. nov 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael ale zijes na Slovensku tak mas rovnaku zivotnu vzorku.Nehnevaj sa ale ked mi baba povie ze mam 3 deti a muz je ochlasta len preto ze som jej srandou nieco naskrtla a vobec NACO CHCETE VEDIET CO SA VAM STANE?AK TO BUDE NIECO ZLE CHCETE TO VEDIET ROKY DOPREDU A TRPIET???
18. nov 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kuwait no budes sa divit, nemam rovnaku zivotnu vzorku... a to sa nemusim ani stahovat prec zo Slovenska... tak si bola u sarlatanky, tak to je Tvoja vec. ano, kamaratkam si dokazala ze nestala zato, mozes byt spokojna.

ale su veci medzi nebom a zemou, ktore naozaj funguju..kto nezazil nepochopi, darmo sa Ta tu budem snazit o niecom presvedcit. A niektore veci clovek moze vo vacsine pripadov ovplyvnit... a nikto ti nepovie ze tvoj zivot bude taky a taky... tarot = cesta...cize akurat ta moze niekam naviest... konecne rozhodnutie je na cloveku co urobi...
18. nov 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kuwait To vobec nie je pravda, nemozes ludi takto skatulkovat. Ja som takisto roky zila v zahranici a nepatrim do ziadnej kasty. Nehnevaj sa, ale ty si zaspala dobu, dnes ludia aj na Slovensku vo velkom cestuju, su vzdelani a by si sa cudovala, kolko je na Slovensku bohatych ludi.
18. nov 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo annarozina baby?aké je?splnilo sa vám niečo od nej?
18. nov 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofa je jasnovidka?
20. nov 2013 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanp aj ked mam uz po zlych skusenostiach na vestenie a tieto predpovede trosku iny nazor,musim sa priznat ze Sofe som volala dva krat.Je to uzasna zena a ci je jasnovidka?No mna zarazila niektorymi vecami co mi povedala.Mam predajnu ktora je malovana na zeleno co samozrejme nemohla vediet a ona mi povedala ze:v predajni nieje dobra zelena farba radsej cervena ta na ludi inak vplyva.Tak neviem ci to bola nahoda alebo...... :slight_smile: neviem.
20. nov 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najorbitka A aj sa ti splnilo niečo, čo ti hovorila? Lebo ja som oslovila už pár veštíc a všetky mi hovorili v podstate to isté, ale zatiaľ skoro nič nevyšlo. Môže byť, že som netrpezlivá.. :slight_smile:
20. nov 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna sami sa skatulkujete taka baba si vsimne co mas oblecene sikovne z teba vytiahne drobne informacie alebo mas na nu kontakt od inej baby ktora ju na teba pripravy a povie jej o tebe a ty ked tam prides si strasne prekvapena odkial to vie.Kazda zena na Slovensku ma podobny osud vyplyva to z prostredia kde zije,ci ma peniaze ci nie zisti vestica podla oblecenia.(v inych kutoch sveta zeny nemaju zivot v nicom podobny so slovenkami,take moslimky napriklad ci chudobna ci bohata ani jedna nezije ako slovenka,v tom je to skatulkovanie.Ani v Usa neziju zeny presne rovnako ako v EU.Ak vestice nevie pravdu kde zijes,predpoved si prisposoby slovenskej norme)Triky a podvody ,ak by sme verili na osud tak tomu sa predsa vyhnut neda a urobit nieco alebo neurobit len preto ze nam to niekto cudzi povie???Niet nad vlastny usudok.Aby som ja sla za babou a ked mi ta povie opusti muza lebo ta podvadza musela by som byt na hlavu na nu dat :grinning: ked chcem zistit pozachrbtove activity nainstalujem muzovi do auta odpocuvacie zariadenie,je lacnejsie ako kecy vestkyne 35 eur jeden spy kit a vysledok zaruceny.Radsej spehovat ako sa spoliehat na dristy .Mne stacilo ako vestkyne radili policajtom pri hladani zmiznutych osob a ake nebetycne sprostosti im hovorili,nic nebula Pravda.Dalsi dokaz podvodu.Ifkael niesi moslimka zijuca s cernochom a jeho 3 dalsimi zenami pod jednou strechou ze nie,takze tvoj zivot je ako zivot vacsiny slovenskych zien
@ifkael
20. nov 2013 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuwait nemozes nikdy vediet co som :grinning:
20. nov 2013 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Raja Yogy bol pred 65 rokmi uznavany vestec,vestky zeny sa mu hrnuli aby im vestil moja mama so svojou kamaratkou si mu dali tiez vyvestit ani jednej sa nesplnilo absolutne nic,podla neho mama uz maka byt 20 rokov mrtva,vyvestil jej ze zomrie ako 70 rocna ze bude mat 3 vlastne deti a jedno sa nedozije puberty,manzel ju prezije. Ze bude cely zivot chudobna.Mala jedno vlastne dieta z ktorej je uz stara baba muza pochovala po 9 rokoch manzelstva, v tom case vestby bola velmi bohata po prichode komunizmu sice na urcitu dobu schudobneli ale po revolucii restituovali takze velmi chudobna nikdy nebola,jej kamaratke vyvestil ze bude 2 krat vydata a bude mat jedno dieta a to bude umelec.Ta sa nikdy nevydala bola neplodna,nikdy dieta nemala.Ze vestec,mama tomu volakedy verila,teraz sa na tom smeje.Nekazte si naladu pripadne zivot ludmi ktori chcu bohatnut na ludsej hluposti ci nestasti.
20. nov 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ifkael stvrta manzelka cernocha? :grinning:
20. nov 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuwait Tvoj názor na tomto fóre už každý pozná.. Tak ak nemáš nič iné, pochopíme ak sem už nebudeš chcieť prispievať.. :grinning:
20. nov 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@stanp A CO KEBY SI TY PRESTALA PRISPIEVAT? :grinning: :wink:
20. nov 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kuwait Nemám slov.. :zipper_mouth:
20. nov 2013 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuwait Budes nam tu vsetkym velmi chybat :frowning2:
20. nov 2013 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stanp ešte vyčkaj a skús akoby zabudnúť na to, čo ti povedali, vačšinou vtedy sa veci začínajú plniť.
Ja som s p. Sofou volala niekoľkokrát, najviac to zodpovedalo skutočnosti zo začiatku, postupom času sa veci ale vyvinuli inak.
20. nov 2013 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna Však áno, tá moja netrpezlivosť. A ako sa ti pozdávala? Alebo takto sa spýtam.. Zavolala by si jej ešte?
20. nov 2013 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanp Nie, uz by som jej asi nevolala, Sofa je dobra, ked mas nejaky konkretny problem, pomoze ti pozriet sa na to z takeho uhlu pohladu, ktory by ta nenapadol, takze ak jej chces len tak zavolat, co ta caka, tak sa toho vela nedozvies.
20. nov 2013 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ale baby..nekazte si karmu :wink:
21. nov 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby splnilo sa vám niečo od tej Avagen, aká je?
21. nov 2013 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka20 Ja som ju kontaktovala iba raz a nesplnilo sa nic, nevystihla ani pritomnost, krok uplne vedla.
21. nov 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok