• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

23. mája 2017 
@pralinka20. Agaven - čistý chaos. Nič viac.
21. nov 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
22. nov 2013 o 17:53 • eva455
ahojte,
má niekto kontakt na pani Annu z Tv8??
Vopred ďakujem.
24. nov 2013 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili0110 ahoj lili, ja som bola u zatkovej, no neviem co si mam o tom mysliet. nepouziva vobec karty, len podla mena ti hovori ako jasnovidka. ty si bola tiez u nej? posli mi nejake info o tom, ci sa ti nieco vyplnilo a aky mas nazor na nu.
ak by si vedela o nejakej dobrej vestici, ktora vesti cez skype alebo cez pevnu linku, tak ta prosim o kontakt. dost mi to suri a som v zahranici.
dakujem :slight_smile:
monika
25. nov 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim vas o telefonicky kontakt alebo skype na nejaku dobru vesticu. Najlpesie na pevnu linku. Som v zahranici. Dakujem :slight_smile:
25. nov 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, viete mi poradiť nejakú dobrú vešticu v TT? resp. BA?
26. nov 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodievam...mam jednu znamu, dlhorocnu, osvedcenu...ale je z okolia sla...chodievaju k nej aj moje kamosky. zatial nemam jedinu negativnu skusenost.
29. nov 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zana, nemas kontakt na tu tvoju osvedcenu vesticu, aj skype. dakujem
29. nov 2013 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojjte !!!!!!! , čítala som vaše príspevky je u toho dost zaujímave , no ja som bola pred cca troma týždnami u veštkyini INESS ZO ZVOLENA , ženy neviem ako vy no tá žena mi videla do žaludku, ako náhle som vošla len do dverí , nič sa ma nepýtala a ni nič podobné no ta mi hned sypala z rukáva , také veci a pravdíve mi pvoedala že to nieje možné, od vtedy sa mi stala jedna vec zatial no veštila mi behom 6 rokvo čo sa mi má stat ..chodte k nej je naozaj dobrá , a voebc to nieje podvnodníčka ani nič podobné , ona to ma fakt v sebe , a určite ak sa mi splnia veci ešte niektoré takk k nej určite prídem ešte raz :slight_smile: ..Mala som depresie z bývaleho chlapa , ona mi povedala čo a ako je ...ha neverila som tomu že by sa ozval a pod..no prišlo to ..takže sa splnila jedna vec ..vedela o tom že sme prerábali domček u nas doma a že moja mmamka je na invidnom to hvoorim v skratke pomedzi čo som bola hotová pretože o nikto envie , a nemala to z kade vediet ...chodte k nej :...kolko jej dáte tolko jej dáte nie je to typ ženy žeby si pýtala peniaze ako podaktoré..:slight_smile:
3. dec 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gabi69 mne sa Inez neozvala na moje telefonaty a sms celého pol roka, a to som bola /som/ naozaj v situácii kedy jej pomoc potrebujem, nie len prostoduché veštenie.
3. dec 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruska24 si jej pisala,ze sa chces objednat?
3. dec 2013 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Každou návštevou u novej veštice sa veštenie u predošlej veštice anuluje. Taká je pravda.
4. dec 2013 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u ines som bola objednaná na telefonickú komunikáciu, dodržala som všetko, ale nezodvihla, odignorovala ma.
5. dec 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
existuje niečo okrem červených šnúrok na ochranu osoby? niečo čo by ako tak malo odvrátiť príliv negatívnej energie?
5. dec 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ak chcete pred Vianocami ušetriť pár Eur, určite nepíšte Agaven :slight_smile:
5. dec 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte.. Poprosim Vas, kamaratka zhana cislo na nejaku dobru vesticu v TT.. Dakujem
5. dec 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá.
Ak ste včera pozerali na markize REFLEX tak tam bol presne ten mladý muž ktorému som naletele aj ja.V podstate ani včera neukazal že niečo vňom je.Nič nevedel a ani sa len netrafil.Je to podvodník ktorý ma pripravil o 120€.Mali by ho normálne zatvoriť blbca,lebo nešťastních ludí čo potrebujú pomoc oberá o naozaj nie malé peniaze.Ja som aj vtedy mala chuť ho normálne vyhodiť z domu,ale slušnosť a aj strach že co ak je schopný mi ublížiť mi to nedovolilo.Tak ak ste to nevideli a da sa to pozrieť na nete pozrite si a nenaleťte mu.
6. dec 2013 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najorbitka jediná čo sa trafila bola Tania tuším a tam ten "pán" sa zviditeľnil cez "celeriťky" bud rada ,že "iba o " 120,- a nie 500,- či viac ...aspon ukázali,koľko je tu podvodníkov a ľudí,čo ľahko naletia ,no
6. dec 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barcelona94901 prave ze neviem kto boli tie druhe.a on sa snazil odomna dostat aj zato ze zomna vyzenie prekliatite peniaze,ale to by uz bolo fakt moc.mal plno neakych zmluv pri sebe aby mi ukazal kolko daju zato ludia penazi a boli tam naozaj riadne sumy.a ta Tania bola uplne perfektna.
6. dec 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruska24
skus zavolat vestici sisi , ja s nou mam velmi dobre skusenosti... co sa mi paci ze necakas na hovor, ziadny automat hned to dvihne a co mi predpovedala sa splnilo do bodky ....a co je naj mozem zavolat kedykolved vzdy sa s nou da velmi fajnpokecat ..aj ked akurat nechcem karty len sa tak porozpravat s nezainteresovanou osobou ... vrele odporucam ..,.
6. dec 2013 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hronska a kolko berie? resp. ako sa u nej platí
7. dec 2013 o 05:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika35a U nej som ja nebola, tak ti neporadim.
8. dec 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, poznáte nejakú dobrú vešticu z Trenčína, alebo okolia? dakujem :slight_smile:
8. dec 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musim sa podelit o vlastnu skusenost s magom Martiniusom, jeho meno je Martin Schenk, urcite ste ho videli v Reflexe, casopisoch plus7dni, jasnovidke a tusim aj inych. Tento muz dokaze robit zazraky pred vasimi ocami!!! Mala som problemy otehotniet, v kartach zistil, ze mi porobila jedna susedka a dal mi volajaku zazracnu vodicku,ktorou som sa umyvala. Ta vodicka nabrala objem dvojnasobne po prvom umyti!!! :astonished: Povedal,ze kym sa bude zvacsovat objem,cisti sa zo mna to cierne,co na mne je. Po dvoch tyzdnoch som sa citila ako znovuzrodena a teraz cakam dvojicky. Neviem ako sa mam tomuto muzovi podakovat, jediny clovek, ktory pred mojimi ocami dokazal spravit zazraky. V casopise som citala ze robi aj vestenie, magiu, ale tieto sluzby som od neho nepotrebovala. Bola ste niektora u neho?
9. dec 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. dec 2013 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matkapetka prepac ale ja vobec nezdielam tvoje nadsenie z tohoto cloveka.bol u mna a bolo to najhorsie stretnutie ake som kedy mala.ved to vsetko ako to robil bolo na smiech a za tolko penazi co pyta od ludi.....no ja mu prajem vela stastia a skratka ho v zivote nechcem vidiet.ale ak cakas babätka tak ti prajem vela stastia.vyslo ti to a mozno by ti to vyslo aj bez neho,ale sila vôle je tiez zazracna a ak si tomu verila tak si otehotnela.drzte sa ...ty aj babätká :slight_smile:
10. dec 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matkapetka este som zabudla.ja som sa knemu dostala tiez tak ze som citala o nom v casopise.volala sommu a hned mi povedal ze citi ze sa mi do konca tyzdna nieco velmi zle stane.tak samozrejme som sa zlakla a potrebovala jeho pomoc ako mi tvrdil.prisiel hned na druhy den a akosi sme sa ktomu ze sa mi ma nieco strasne zle stat ani nedostali.to ho uz ani nenapadlo.no a chvala Bohu som tu stale ziva a zdrava a cakala som na ten koniec tyzdna a vooooobec nic neprislo.
10. dec 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael pri pozerani tej stranky mi stali vsetky chlpy na tele
10. dec 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najorbitka aj mne.... :/
10. dec 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa nezda, co pisete baby. Martinius vzivote za ludmi osobne nechodil, ma svoj vlastny priestor a urcite ludi nestrasi telefonicky. Sprava sa velmi profesionalne. Nepletiete si ho s niekym inym??? To, co ste napisali mi sedi skor na vestca celebrit Jozefa B..... U neho som tiez bola a obtiahol ma o 400€ :-/
10. dec 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok