• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

23. mája 2017 
ahojte, chcem sa opýtať na vešticu Stellu z monea, má s ňou niekto skúsenosti? ďakujem ...
10. dec 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matkapetka ak to myslis toho co bol v reflexe teraz 5.12. tak ten bol u mna.ak myslis niekoho ineho tak sa mu ospravedlnujem :slight_smile:
10. dec 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najorbitka matkapetka má 2 príspevky ,to ber s rezervou :slight_smile:
10. dec 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barcelona94901 :wink: beriem.ja len aby bolo vo všetkom jasno :slight_smile:
10. dec 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@najorbitka ahoj, ja len chcem podotknut, ze ako niekto pisal predo mnou, myslis pana Jozefa Bukai-a (tak sa myslim vola), tiez som o nom kedysi citala, ale ani na chvilu ma to nelakalo vyskusat.. neviem, hned som z neho mala pocit, ked som ho hodila do googlu, ze podvodnik, uz len to ako sa obhana celebritkami, dokonca Daru spominal..
Ale s Martiniusom mam zatial pozitivnu skusenost aj ked som teda dlho vahala.., ano ma vlastny priestor, sprava sa slusne a uctivo a dokonca ma od niektorych veci odhovaral, aj napriek tomu, ze mohol zarobit.. neviem, uvidime vsetko casom, ale urcite netliacha do vetra zbytocnosti, na ktore nie som zvedava len aby ma niecim ohuril.. ale mozem sa aj ja mylit, uz sa mi to par krat stalo.
10. dec 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barcelona94901 aby som nezabudla, mam tiez niekolko len velmi pozitivnych skusenosti s Taniou, alias Tatianou Zatkovou, bola som u nej prvy krat v 2007 a odvtedy este asi 4 krat.. a vzdy vedela, o com hovorila.. aj ked sa to nie vzdy lahko pocuva. Ale tiez mila, ochotna a pozitivna bytost, ktora hovori k veci. Odporucam.
10. dec 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milekust tak nasla som si cas a vyguglila mileho Jozefa a to je ten moj podvodnicek :wink: nechcem urazat niekoho ineho,ale tento ....no fakt ze knemu este niekto chodi to sa cudujem.vlastne co sa cudujem,ved aj ja som sa dala nahovorit :grinning: ale ako si spominala tu Tatianu Zatkovu tak tam mam velku chut ist.zatial co sledujem situaciu vestenia na nasom trhu :slight_smile: tak ona naozaj vypada uplne ze waau.
10. dec 2013 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosím neviete mi povedať: karta , ktorá zobrazuje anjela, ktorý trúbi z neba..Je to pozitívna správa alebo negatívna správa na situáciu?..Ďakujem
11. dec 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne pomohla AGAVEN. Bola a je ochotna, odpovedala hned, mala som priestor na opytanie sa doplnujucich informacii a ocenujem ludsky pristup. Jej vestba sedela a vyplna sa, vie popisat zdravotne problemy aj popisat vas, vasich blizkych. Po mnohych skusenostiach s vestcami je ocividne, ze ma dar. Ak nerozumiete, co pise, opytajte sa na spresnenie, urcite vam odpise.
11. dec 2013 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tove ako si sa k nej dostala???ako sa da s nou spojit????
11. dec 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Nemáte niekto aktuálny kontakt na Elvíru z ružinova? Vyhladávač mi vyhodil jedno číslo, ale nefunguje.. Ďakujem.
11. dec 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:..viete mi poradit dobru vesticu v BB ?
11. dec 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana581 mám....napíšem ti do IP
11. dec 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak teda, ku komentom sa pripájam aj ja AGAVEN jednoznačne neodporučam! Prednedávnom posielala hromadné maily aby sme na nu napísali pozitívnu recenziu. Mne čo vyveštila bolo samé negatívum a samozrejme poznám vela ludí co sú nou nespokojní - za každým len chcl vytlct z ludí peniaze ! Jej prístup je necitlivý, sklamala ma.
11. dec 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Agaven ma viacero nickov a pozitivne recenzie si tu pise sama.
11. dec 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruska24
ak volas na audiotext .. platis telefon .. nic viac .... ak ides osobne je to len na tebe , kolko jej nechas ... zalezi ako si spokojna .. podla moznosti jej nechavam min.5€ . a viac ak sa mi da
11. dec 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna Aj ja mám ten dojem, že si to píše sama.
11. dec 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pripajam sa ku komentom k AGAVEN...ani mne nic nevyslo a tiež mi prisiel email aby som napisala dobre hodnotenie na modreho konika:O:O:O:O neodporucam,vo vsetkom ma chaos,asi preto ze to robi pre peniaze...
11. dec 2013 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dievcata pisem hned za horuca,lebo som rozculena:O:O:O:Ocharakter sa prejavil a za moj vcerajsi prispevok ze mi od AGAVEN nic nevyslo som si vysluzila vyhrazny email !!!! Neviem ci to znovu neposielala vsetkym,ale menovala mna a Zuzanku...takze chodi sem snorit a pisat mila AGAVEN..tak pani AGAVEN klud,takto si klientky nenazeniete...hlavne pokoj v dusi a aj vam bude lepsie ked nebudete okolo seba sirit negativnu energiu a nebudete priat nikomu zle veci za to ze neboli spokojni s vasim vykladom...kazdy ma pravo povedat svoj nazor,aj negativny...o tom su diskusie...
12. dec 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@stastenka42 ja som síce u nej nikdy nebola,ale treba dať tieto veci na verejnosť aby si nemysleli že môžu blázniť hlavu každému ako sa im chce.Ak niečo vedia nech to robia poriadne a ak nie nech si nájdu normálnu prácu :wink:
12. dec 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@najorbitka ide len o to ze ak niesi spokojna mozes povedat svoj nazor nie? Ale ona ti hned vypisuje ....
12. dec 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pekný deň všetkým prajem, chcem tu napísať, že ak niekto si tu vymení názor, nemusí rozposielať emaily. Myslím si sto ľudí, sto chutí ... nakoľko som dnes dostala email ... každý tu z nás má svoje starosti a sme tu na to, aby sme si navzájom pomohli a nie kritizovali, a nenávideli sa .... myslím si, že život je dosť na nás ťažký a ešte k tomu si to spôsobujú niektorí ľudia navzájom ... S.
12. dec 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte. Pozna niekto pani Editu z Ruzinova? Poprosila by som kontakt.
13. dec 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. dec 2013 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru tak, každý môže mať svoj názor a toto fórum je na to, aby sa oň podelil aj s inými.
15. dec 2013 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak po precitani vsetkych tychto nazorov som sa rozhodla ze navstivim nejaku vesticu..Kedze sa tu pisalo o reflexe z 5.12 - hoci som to nevidela iba ste tu spomenuli jedno meno, tak som sa rozhodla ju navstivit, pretoze uz tu bolo jej meno par krat spomenute a vzdy vo velkych superlativoch.Nikdy som vesticiam neverila a o to vacsia bola moja zvedavost..Zasla som teda k nej a musim povedat ze ma teda fakt prekvapila. V prvom rade ma milo uvitala podomacky oblecena obycajna baba ktora ma hned ponukla niecim na pitie. Pomyslela som si, ze si ma nekupi a pristupovala som k nej len velmi skepticky. Urobila mi vyklad z kariet co som bola velmi prekvapena, pretoze sa tu pisalo, ze karty nepouziva a mne prve co urobila vylozila karty. No ked zacala rozpravat tak som skoro odpadla..Nevedela o mne nic, ziadny rozhovor sme pred tym neviedli a povedala mi take veci, ktore nemala odkial vediet..Nasledne som sa jej ale zacala pytat na dceru a buducnost ohladne dcery a je pravda ze v tomto pripade uz karty nevykladala - iba si vypytala meno a priezvisko a rozpravala..Hovorila o mojej dcere akoby ju poznala cely zivot a nepovedala nic co by bola hlupost..Naozaj vedela o com hovori. Hoci to nerada priznavam v tomto pripade musim povedat - KLOBUK DOLU pred touto pani. Bola som prijemne prekvapena a ak budem mat problem urcite sa jej znova ozvem.
16. dec 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte chcem sa spytat ci niekto nema kontakt na Daniela ruzinov :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dec 2013 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim skuste niekdo tu Danielu je fakt uplne super bola som u nej pred siedmimi rokmi a 90%sa mi splnilo chcela by som si to zopakovat a neviem sa k nej dopracovat :slight_smile:
17. dec 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najorbitka
Kde si čitala o p. Zaťkovej?? Ja som sa niekoľkokrat snažila nájsť nejaké informácie, referencie o tejto "JASNOVIDKE!!!" ale márne.
Ja a kamarátka sme jej zaplatili a nie málo. Podľa mňa je to podvodníčka, a nie jasnovidka!!!
Kamarátke hovorila ohľadom práce, všetko v superlatívoch, o kolegoch a pod...ona prácu momentálne nemá, dala výpoveď a ani sa v najbližšej dobe nechystá zamestnať. Ani v iných otázkach sa netrafila, totálne mimo rozprávala. Nepoužíva vôbec karty, len rozpráva a rozpráva, ale nič nesedí. Lutujem tých 20€ za výklad, boli to vyhodené peniaze.
18. dec 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika35a myslim ze ona bola v reflexe a bola uplne super.preto som si myslela ze je taka dobra.ale po tejto tvojej informacii uz neverim nikomu.a pokial si prisla len o 20€ to je este dobre ja som prisla o viac.Jozef Bukai ma osklbal o 120€.a o tej Tanji tu pisala pekne aj vodenka .
18. dec 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok