• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

22. júna 2017 
@najorbitka
Nešla by som viac k Zatkovej. Ale ak chces, a mas peniaze nazvyš, tak vyskúšaj. Až čas ukáže...či hovorila pravdu alebo nie. Ale aj čo sa týka prítomnosti, absolutne sa netrafila, vôbec v ničom ani práca, ani vzťah, ani deti...nič. Skús sa opýtať vodenky na to, možno ona s ostupom času ti dá objektívnejšie informácie.
O Budajovi mám tiež svoj názor, volala som mu nikoľko rokov dozadu, zľakol sa, že som nejaká moderátorka z tv hahha, a potom mi splietal piate cez deviate.
K tým vešticiam asi toľko: moje skúsenosti: do najbližšej budúcnosti ti aj ja vyložím, a presne...ale myslím, že všetky čo sme tu na tomto fóre, chceme vedieť trošku ďalej, do vzdialenejšej budúcnosti, nie na pár týždňov, alebo dní.....toto je najlepší biznis, najrýchlejšie zarobené nezdanené peniaze bez možnosti reklamácie.
Vykladať karty sa môže naučiť každý. To nie je žiadne umenie.
18. dec 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rozhodla som sa,ze vam aj ja prispejem prispevkom.mne vesti Ines uz od roku 2007.zo zaciatku castejstie,nö teraz to bolo naposledy v roku 2010.vsetko mi vyslo.myslim,ze CIM viac Sa na to sustredujete,preto vam nic nevychadza.ja som bola na zaciatku taka ista,nö potom som to nechala tak.a cuduj Sa svete,ked Sa veci zacali diat,som pochopila,ze je to tak.vobec som nezistovala hodinu ci mesiac,kedy Sa maju veci diat.akurat som jej polozila otazku,ci nestretnem uz toho praveho,povedala ano,tak to jedine ma zaujimalo.Malo Sa to udiat do 18mesiacov a podla mojho vypoctu,bol to Oktober 2011.len narodnost mi nesedela,Ako povedala.mal byt slovak,Ale je to cudzinec.Ale Ten popis,Ako mi ho opisala a to,ze bude financne zabezpeceny,Fuuu,bola Trefa.Co som citala prispevky od vas,tak tu pisete pomaly kazdy mesiac a behom toho mesiaca si nechate vestit od "troch,atd..."vestkyn.nie je to dobry napad,pretoze kazda povie inac a potom dojde sklamanie.najlepsie Sa zamerat na ine veci a ked Sa vam udeje to,Co vam predpobedali,pochopite az Po,ked Sa to udeje.ja som jej pisala vcera,Este Sa mi neozvala,Ale Co som tu citala,ze uz moc nereaguje na SMS.skusal jej niekto pisat aj s odstupom?a vesti Este vobec Po Telefone?Dakujem za odpovede
20. dec 2013 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Len chori ludia chodia k vestkyniam,by som tam nikdy nesla ,ved je to chore!
21. dec 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fabco11 Mne Ines vždy odpísala, aj keď občas to trvalo aj 2 týždne.
21. dec 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Stanp,ja som jej poslala mms,pretoze SMS mi nejde odosielat.tak snad Sa mi ozve:slight_smile:mne tiez raz pisala,tusim Po tyzdni,aj Sa ospravedlnila.ak Sa ozve,tak uz urcite az Po sviatkoch,dufam.a Ty si jej pisala teraz niekedy?
21. dec 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fabco11 Teraz som jej nepísala. Len mám takú skúsenosť, že sa ozýva po dlhšom čase. Mne sa zatiaľ nevyplnilo, čo mi povedala. Ale mám silný pocit, že raz to určite príde. Je to skvelá osôbka, vždy mi doposiaľ odpovedala a venovala mi svoj čas, aj keď viem, že toho má veľa. Som jej vďačná za láskavosť a ľudský prístup. :slight_smile:
21. dec 2013 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
to mne Sa udiala jedna vec az Po dvoch rokoch a vobec som to necakala.udiala Sa pre rokom a doslo mi to az teraz,ze mi to Ines hovorila.ano,mas pravdu.je velmi mila,ochotna.nevyzveda Sa,len Sa opyta Co Chces vediet a potom uz sama rozprava.tak dufam,ze Sa mi ozve.viem,ze v tom case,ked Sa neozvala,bolo jej treba napisat Po troch dnoch opat,nö neviem,ci to Este tak funguje.
21. dec 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fabco11 Ahoj, od Ines sa ti splnilo nieco az po dlhsej dobe ako hovorila? S jednou vecou to meska uz rok a uz ani neverim tomu, ze sa to splni. Ale ako hovoris, je mila, chapava a dokaze povzbudit.
22. dec 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj.ano,az Po dvoch rokoch.vyvestila mi to v roku 2010 a udialo Sa To minuly rok.a ja som prisla az teraz na to,ze je to presne tak,Ako mi to Ines povedala.asi Sa sustredujes moc na tu vec,ja som nad tym vobec nepremyslala.aj ti povedala presny CAS?
22. dec 2013 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fabco11 Ano, povedala presny cas, ale zatial sa to nestalo. Je pravda, ze v tom obdobi som sa na to dost sustredovala, ale praveze na to uz ani moc nemyslim. Tiez mam tu skusenost, ze sa plnia veci, na ktore som nemyslela, ale su to skor take drobnosti. A tebe sa splnilo casovo, alebo ti vestila v roku 2010, ze to pride o 2 roky?
22. dec 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj.nie,nehovorila kedy Sa to stane a ja som Sa Ani nepytala kedy.som pisala,ze sa netreba tak sustredovat,najlepsie je na to hned zabudnut!
23. dec 2013 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanp citala som tvoj prispevok z oktobra,kde si spomenula zatiahnuti brzdy a potom Sa ti ulavilo.myslela si tym vestbu?lebo Co viem,ze ked som nemyslela na veci,Co mi Ines predpovedala,Sa udiali.nö teraz je jedna na ktoru stale myslim a nepohla Sa vobec dalej.asi Bude dobre hlavu riadne prevetrat,ze?
24. dec 2013 o 03:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fabco11 Presne tak som to myslela. Bola som sústredená na jednu vec, čo mi povedala. Takmer stále som na ňu myslela a potom som si uvedomila, že v dôsledku toho neustáleho očakávania sa to mohlo zabrzdiť. A prestala som sa tým v podstate zaoberať a začala žiť normálny život. Teraz už len občas si na to spomeniem a poviem ti, že sa mi ľahšie žije. Ešte sa tá veštba nesplnila, ale v podvedomí viem, že to určite príde, len to chce asi viac času. :slight_smile:
24. dec 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stanp nö,mne Sa ta vec splnila,len pokracovanie momentalne stoji,Co si myslim,ze je to tym,ze stale nad tou vecou premyslam.Bude to tazke na to nemysliet,Ale Musim Sa posnazit,ak to chcem spat.:slight_smile:
25. dec 2013 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@egyy
Kontakt na Elvíru: 0905 399 764
29. dec 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana581
Kontakt na Elvíru: 0905 399 764
29. dec 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som u vestici 5 krat, vzdy u inej...ale s odstupom casu, vravim, ze to bola najvacia chyba!!! lebo vam zbytocne rozum pomutia..snazila som sa potom sama rozhodovat, ale musim priznat, ze vo vacsine pripadov som sa asi podvedome rozhodla tak, ako ma oni smerovali...je mi tazko realne povedat, ci by som sa inak rozhodla bez tych ich rád...ale po poslednej navsteve som mala doost hlavu v smútku a začala som robit to co mi povedala vestica...no ked moj zivot mal byt uplne zmenený len na základe jej vestenia, som dala STOPKU a neurobila tak...to ci to bol alebo nebol dobrý krok ukáze samozrejme čas...ale jednoznacne si stojim za tým, ze je to totálne pomútenie hlavy... :unamused: co sa ma stat, stane sa... a ak by sa dal cas vrátit- nesla by som! cloveka to láka, ale na co? clovek ma zit svoj zivot tak ako chce, nie tak ako ti niekto prepovedá...
29. dec 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby.....máte niektorá skúsenosť a akú s vešticou Zanou? Ďakujem
29. dec 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stanp ahoj mozez mi dat kontakt na vesticu? a ako to funguje napisem jej sms? diky
29. dec 2013 o 20:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem Vsetkym stastny Novy rok 2014, aby sa plnili len pozitivne predpovede, a najlepsie by bolo, keby nas zivot bezal podla nasich predstav, aby sme vestice uz nepotrebovali :grinning:
31. dec 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, dali by ste mi prosim Vas kontakt na Sisi? dakuejm :slight_smile:
1. jan 2014 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. jan 2014 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belinka216 vestica BELLA je uzasna zena .Pozeram jej vysielanie v tv8 je perfektna a spravna zena.Verim a rozumiem tomu ze ma tento dar od BOHA.DAKUJEM ZE SOM JU OBJAVILA V TEJTO TELEVIZII.
:slight_smile:
1. jan 2014 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili0110 vestica bella je super...upne jej verim..ma dar od boha..je uzasna..
1. jan 2014 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
POZOR!!! Chcem Vás varovať pred vešticou SIMONOU ZO ŽILINY (tel. číslo 814 na konci) o ktorej tu píšete. Po tom, ako som sa s ňou chcela dohodnúť na výklad kariet, povedala mi že sa presťahovala do Šale a môže mi ponúknuť iba výklad cez internet pokiaľ jej pošlem 20€ na účet. Urobila som tak asi pred 3 mesiacmi, písala som jej odvtedy asi 100x e-mail, absolútne ma ignoruje. NEDAJTE SA NACHYTAŤ!!
2. jan 2014 o 19:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@almansastanislava Preto je asi lepšie ísť osobne a dať toľko, koľko si podľa teba zaslúži. Napríklad Ines nikdy nepýta presnú sumu, dokonca niekedy nevezme nič. Takéto internetové podľa mňa sú o ničom. Na Agaven tiež sú rôzne názory (skôr negatívne). No čo už 20 € prežiješ, nabudúce si rozmyslíš. Však koľko bolo takých, čo poslali peniaze a nič. Tak skús inak..... Veľa šťastia
3. jan 2014 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vyslo vsetko tak, ako mi napisala.
5. jan 2014 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. jan 2014 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belinka216 0900/511 494
6. jan 2014 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok