• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
Dobra kartarka a liecitelka je Gloria - Jarka z BA. Clovek ked k nej ide na liecenie tak ho zdiagnostikuje lepsie ako 10 lekarov. Tam kde je problem vidi tmavomodry flak. Ma neskutocnu silu v rukach, zharmonizuje cakry , vidi auru chodia jej aj obrazce. Mne pomohla po psychickej stranke ked som bola na dne , nakopla ma do zivota. Vyliecila mi rameno ktore ma bolelo dva tyzdne a to mi len prilozila ruky . Nasla som ju na jednom fore a dakujem cloveku ktory ju takto dalej posunul, lebo po vsetkych vestcoch a liecitelov, ktori stali za jednu velku smradlavu ponozku som sa konecne dopracovala k cloveku, ktory vie co robi a skutocne pomoze. Bukaj, Tomas,, ..... ti vazne nic nevidia len beru od ludi peniaze. Dokonca Bukai berie na hodinu 120 eur.Ja som pri nom nebola, ale cez kamaratku viem a viem aj to ze je to klamar, ktory zije z toho ze bude ludi zastrasovat. Ak neprimete jeho ocistu caka vas autonehoda alebo dostanete strasnu chorobu :grinning: Tomas ten berie za pol hodinu 20 eur, a nic nevidi len trepe. Obaja vestia prominentom ale su slabsi vo vestrni ako ja a to nie som vestica :slight_smile: U Glorii sa plati jednotna taxa a clovek je u nej aj dve tri hodiny a suma sa nezmeni . Jej email je : gloria.jarka@gmail.com
7. jan 2014 o 01:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kvetinaa a kolko je ta jej pevna taxa? a kde v BA robi?
7. jan 2014 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
40 € robi na zlatych pieskoch stara vajnorska37 Ba
A je fakt dobra odporucam
8. jan 2014 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
8. jan 2014 o 17:03 • patka1312
Ahojte, nemáte niekto kontakt na Izabellu Csabaiová? Prosiiim
9. jan 2014 o 13:09  •  čaká bábätko, termín má v januári 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
12. jan 2014 o 22:52 • bono27
Ja som vyskúšala pani Sofiu /vestenie-sofa.eu/tá stránka ale aj samotná osoba sú super a naozaj ako tu píšete tak nemá konkurenciu.Za kontakt úprimne Ďakujem
14. jan 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bono27 dakujem, a aj vyšlo, čo ti povedala?
14. jan 2014 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosim Vas ma uz niekto skusenosti s vesticou Soffiou, jej nick je vestenieSoffia, pravdepodobne pochadza z Kosic? Ak ano viete mi povedat o nej nieco blizsie, svoje skusenosti. Dakujem
14. jan 2014 o 20:11  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sherny Bola som u nej teraz v nedelu,tak sa uvidi:slight_smile:) Mna a moj vztah odhadla uplne dokonale :slight_smile:
14. jan 2014 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bono27 a odkial je?
14. jan 2014 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jastrabika Sofa je dobra psychologicka, volaj jej, len ak mas konkretny problem, vie celkom dobre odhadnut cloveka a poradit, ale ci je to vestenie, neviem ....
15. jan 2014 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nö,takvestenie mam za sebou,aj sklamanie,Ale povedala som si,ze to vezmem do svojich ruk a Bude na mne zalezat,ci to tak chcem,alebo nie.ved nakoniec,si to Mozem sama ovplivnit,nö nie?
15. jan 2014 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sherny Mnichova Lehota
15. jan 2014 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna a je to ta Soffia, s nickom na azetku vestenieSoffia, lebo vraj je viacero vestic Soffia, vdaka
15. jan 2014 o 22:06  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna musím sa pripojiť k tomuto komentáru.máš pravdu ona je psychiatricka dokonca.ja som jej volala dva krat,stalo to veeeela penazi,ale ten druhy krát som jej už volala vlastne s vedomím že mi poradí skôr ako psychiater :slight_smile: to veštenie naozaj neviem,ale bodaj by mala aj v tom pravdu.Potrebovala by som to :wink:
16. jan 2014 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jastrabika v predoslom prispevku sa spomina : Sofiu /vestenie-sofa.eu - to je p. Sofa, nie Sofia na azetku. Tato p. Sofa ma audiotextove cislo.
16. jan 2014 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najorbitka co uz, niekto chodi k psychiatrovi a niekto k vestici, pri p. Sofe sa zabiju dve muchy jednou ranou, lebo ona je povolanim psychiater :slight_smile: Aj mne pomohla, ale uz stacilo :slight_smile:
16. jan 2014 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jeannna ale aj ked som volala as 20minut, tak uplne v pohode som platila..ani ucet nebol vacsi. nieje tam nejaka palka..a mne tiez sadla Sofa, spolu s Agatou Radskou... ked som mala fakt problem a nevedela ako dalej, obcas ma clovek take obdobie a nevie sa z niecoho vymotat a mi pomohli ako nikto z mojho okolia.. vedeli sa na vec pozriet nezucastnene a otvorili mi oci.
16. jan 2014 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prosim vas poznate niekto liecitela ing. Juraja Schmida, mate s nim niekto skusenosti? jeannna dakujem za radu:slight_smile:
16. jan 2014 o 18:54  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael presne o to ide, prekonat to obdobie, ked sa clovek nevie z niecoho vymotat a potom uz vesteniu dat chvilu pokoj, nemali by sme k nim chodit ako na klavir s kazdou somarinou.
16. jan 2014 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ifkael Agata Radska je urcite lepsia ako Sofa...Agata je obrovska psychicka podpora a je dost dobra. Ziadne medove motuzy, tvrde fakty, ktore nie vzdy potesia ale lepsie ako slepa nadej a nejake bachorky.
18. jan 2014 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 ja som potrebovala obe...
18. jan 2014 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Potrebujem poradiť..stretli ste sa s tým, že vám veštica povedala, že v rodine niekto zomrie a nestalo sa tak? Už som z toho zúfala, neviem čo mám robiť. Dakujem
21. jan 2014 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@almake7 mne sa stalo, že povedala a zomrel, ale nie na druhý deň.... predpovedala to cca 5 rokov. Zo začiatku som na to myslela, potom som to hodila za hlavu. No a nakoniec to prišlo a vtedy som si spomenula, že niekedy mi to hovorila. Čo nás čaká, neminie.... či o tom vieme, alebo nie :slight_smile:
21. jan 2014 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mate niektora skusenost s vesticou Gertou? Pochadza z "kolotocarskej" rodiny a vesti z gule. Diiiky
21. jan 2014 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata mamicky poradi my niekto fakt dobru vesticu okres KE nejaku osvedcenu ktora vie mynulost buducnost som s nervamy v riti uz sa ani nepametam kedy som mala dobre obdobie vela veci sa chcem spitat poprosim poslite kontakt ked o dobrej viete diki
22. jan 2014 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky z vlastnej skúsenosti Vám môžem poradiť, aby ste si dali pokoj s vešticany je to len zárobková činnosť ,tak Vás to pohltí budete sa rozhodovať len jej radami,bude Vás manipulovať až Vás nahovorí na rituáli a to je Váš koniec aj finančný aj psychicky nán sa to stalo,ale už je nám troch lepšie trvalo to 3roky :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. jan 2014 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviapivarcova su ludia,ktory naozaj taketo schopnosti maju,no peniaze nepytaju,lebo vedia,ze by tento dar stratili.Ti,co chcu zaplatit su podvodnici.Mamina bola a vsetko sa splnilo az nam zimomriavky behali po chrbte...
22. jan 2014 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozte my napisat kde ta pani byva chcem ist k dobrej vestici
22. jan 2014 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok