Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Veštice. Veríte v ich predpovede?

Ahojte....zaujimal by ma nazor...mam nutkanie ist k vestici..ale neviem ci tomu budem potom verit alebo nie?..boli ste niektora u nejakej vestice?....a plni sa vam to co vam predpovedala?
kvetinaa
7. jan 2014
Dobra kartarka a liecitelka je Gloria - Jarka z BA. Clovek ked k nej ide na liecenie tak ho zdiagnostikuje lepsie ako 10 lekarov. Tam kde je problem vidi tmavomodry flak. Ma neskutocnu silu v rukach, zharmonizuje cakry , vidi auru chodia jej aj obrazce. Mne pomohla po psychickej stranke ked som bola na dne , nakopla ma do zivota. Vyliecila mi rameno ktore ma bolelo dva tyzdne a to mi len prilozila ruky . Nasla som ju na jednom fore a dakujem cloveku ktory ju takto dalej posunul, lebo po vsetkych vestcoch a liecitelov, ktori stali za jednu velku smradlavu ponozku som sa konecne dopracovala k cloveku, ktory vie co robi a skutocne pomoze. Bukaj, Tomas,, ..... ti vazne nic nevidia len beru od ludi peniaze. Dokonca Bukai berie na hodinu 120 eur.Ja som pri nom nebola, ale cez kamaratku viem a viem aj to ze je to klamar, ktory zije z toho ze bude ludi zastrasovat. Ak neprimete jeho ocistu caka vas autonehoda alebo dostanete strasnu chorobu 😃 Tomas ten berie za pol hodinu 20 eur, a nic nevidi len trepe. Obaja vestia prominentom ale su slabsi vo vestrni ako ja a to nie som vestica 🙂 U Glorii sa plati jednotna taxa a clovek je u nej aj dve tri hodiny a suma sa nezmeni . Jej email je : gloria.jarka@gmail.com
saska.t
7. jan 2014
@kvetinaa a kolko je ta jej pevna taxa? a kde v BA robi?
kvetinaa
8. jan 2014
40 € robi na zlatych pieskoch stara vajnorska37 Ba
A je fakt dobra odporucam
patka1312
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusinda111
9. jan 2014
Ahojte, nemáte niekto kontakt na Izabellu Csabaiová? Prosiiim
bono27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lava321
14. jan 2014
Ja som vyskúšala pani Sofiu /vestenie-sofa.eu/tá stránka ale aj samotná osoba sú super a naozaj ako tu píšete tak nemá konkurenciu.Za kontakt úprimne Ďakujem
sherny
14. jan 2014
@bono27 dakujem, a aj vyšlo, čo ti povedala?
jastrabika
14. jan 2014
Ahojte, prosim Vas ma uz niekto skusenosti s vesticou Soffiou, jej nick je vestenieSoffia, pravdepodobne pochadza z Kosic? Ak ano viete mi povedat o nej nieco blizsie, svoje skusenosti. Dakujem
bono27
14. jan 2014
@sherny Bola som u nej teraz v nedelu,tak sa uvidi🙂) Mna a moj vztah odhadla uplne dokonale 🙂
sherny
14. jan 2014
@bono27 a odkial je?
jeannna
15. jan 2014
@jastrabika Sofa je dobra psychologicka, volaj jej, len ak mas konkretny problem, vie celkom dobre odhadnut cloveka a poradit, ale ci je to vestenie, neviem ....
fabco11
15. jan 2014
Nö,takvestenie mam za sebou,aj sklamanie,Ale povedala som si,ze to vezmem do svojich ruk a Bude na mne zalezat,ci to tak chcem,alebo nie.ved nakoniec,si to Mozem sama ovplivnit,nö nie?
bono27
15. jan 2014
@sherny Mnichova Lehota
jastrabika
15. jan 2014
@jeannna a je to ta Soffia, s nickom na azetku vestenieSoffia, lebo vraj je viacero vestic Soffia, vdaka
najorbitka
16. jan 2014
@jeannna musím sa pripojiť k tomuto komentáru.máš pravdu ona je psychiatricka dokonca.ja som jej volala dva krat,stalo to veeeela penazi,ale ten druhy krát som jej už volala vlastne s vedomím že mi poradí skôr ako psychiater 🙂 to veštenie naozaj neviem,ale bodaj by mala aj v tom pravdu.Potrebovala by som to 😉
jeannna
16. jan 2014
@jastrabika v predoslom prispevku sa spomina : Sofiu /vestenie-sofa.eu - to je p. Sofa, nie Sofia na azetku. Tato p. Sofa ma audiotextove cislo.
jeannna
16. jan 2014
@najorbitka co uz, niekto chodi k psychiatrovi a niekto k vestici, pri p. Sofe sa zabiju dve muchy jednou ranou, lebo ona je povolanim psychiater 🙂 Aj mne pomohla, ale uz stacilo 🙂
ifkael
16. jan 2014
@jeannna ale aj ked som volala as 20minut, tak uplne v pohode som platila..ani ucet nebol vacsi. nieje tam nejaka palka..a mne tiez sadla Sofa, spolu s Agatou Radskou... ked som mala fakt problem a nevedela ako dalej, obcas ma clovek take obdobie a nevie sa z niecoho vymotat a mi pomohli ako nikto z mojho okolia.. vedeli sa na vec pozriet nezucastnene a otvorili mi oci.
jastrabika
16. jan 2014
ahojte prosim vas poznate niekto liecitela ing. Juraja Schmida, mate s nim niekto skusenosti? jeannna dakujem za radu🙂
jeannna
16. jan 2014
@ifkael presne o to ide, prekonat to obdobie, ked sa clovek nevie z niecoho vymotat a potom uz vesteniu dat chvilu pokoj, nemali by sme k nim chodit ako na klavir s kazdou somarinou.
kristy86
18. jan 2014
@ifkael Agata Radska je urcite lepsia ako Sofa...Agata je obrovska psychicka podpora a je dost dobra. Ziadne medove motuzy, tvrde fakty, ktore nie vzdy potesia ale lepsie ako slepa nadej a nejake bachorky.
ifkael
18. jan 2014
@kristy86 ja som potrebovala obe...
almake7
21. jan 2014
ahojte. Potrebujem poradiť..stretli ste sa s tým, že vám veštica povedala, že v rodine niekto zomrie a nestalo sa tak? Už som z toho zúfala, neviem čo mám robiť. Dakujem
annaella
21. jan 2014
@almake7 mne sa stalo, že povedala a zomrel, ale nie na druhý deň.... predpovedala to cca 5 rokov. Zo začiatku som na to myslela, potom som to hodila za hlavu. No a nakoniec to prišlo a vtedy som si spomenula, že niekedy mi to hovorila. Čo nás čaká, neminie.... či o tom vieme, alebo nie 🙂
ardnaska
21. jan 2014
Ahojte, mate niektora skusenost s vesticou Gertou? Pochadza z "kolotocarskej" rodiny a vesti z gule. Diiiky
kocka53
21. jan 2014
dievcata mamicky poradi my niekto fakt dobru vesticu okres KE nejaku osvedcenu ktora vie mynulost buducnost som s nervamy v riti uz sa ani nepametam kedy som mala dobre obdobie vela veci sa chcem spitat poprosim poslite kontakt ked o dobrej viete diki
silviapivarcova
22. jan 2014
Ahojte babenky z vlastnej skúsenosti Vám môžem poradiť, aby ste si dali pokoj s vešticany je to len zárobková činnosť ,tak Vás to pohltí budete sa rozhodovať len jej radami,bude Vás manipulovať až Vás nahovorí na rituáli a to je Váš koniec aj finančný aj psychicky nán sa to stalo,ale už je nám troch lepšie trvalo to 3roky 😞 😞 😞
katarinka289
22. jan 2014
@silviapivarcova su ludia,ktory naozaj taketo schopnosti maju,no peniaze nepytaju,lebo vedia,ze by tento dar stratili.Ti,co chcu zaplatit su podvodnici.Mamina bola a vsetko sa splnilo az nam zimomriavky behali po chrbte...
milka123456
22. jan 2014
mozte my napisat kde ta pani byva chcem ist k dobrej vestici

Začni písať odpoveď...

Odošli