• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

18. februára 2017 
mamicky kto ma kontakt na dobru vesticu v KE alebo v presove je jedna pani vraj mensia a ma cierneho kocura vraj vie vsetko nemate nanu kontakt pokial niekto ma nech my posle diki
22. jan 2014 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka289 taku by som potrebovala aku mala tvoja mamina :slight_smile: zatial fakt nic moc
24. jan 2014 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@almake7 mne povedala ze v muzovej rodine zomrie starsi muz,ale akosi nic.malo to byt do konca minuleho roku a nastastie nik nezomrel.
24. jan 2014 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,nemate niekto telef.Kontakt na p.simekovu z prievozu?dakujem
24. jan 2014 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najorbitka Mamine napr.povedala,ze ma este dve slobodne dcery...jedna sa vraj vyda a druha sa rozide.My sme so segrou pozerali,ze co?? Ani jedna sme nemali v plane rozchod,alebo vydaj.Sestra sa o tri mesiace rozisla a mna poziadal o ruku a vydala som sa.Sestra vtedy chodila s chalanom sice dobrym,no nemal stalu pracu a rad si vypil.Vestkyna mamine povedala,ze nebojte sa,nezostanu spolu,vidim s nou niekoho v uniforme...no a nasla si chalana,co mal na starosti SBS.Dalej jej povedala,ze otec ma problemy s nohou(mal detsku obrnu a odvtedy problemy),ze ho to bude bolievat,nepoznaju sa,nikdy ho nevidela...a teraz sa zacina viac a viac stazovat,ze ho ta noha boli... Este jej povedala,ze bude vazne chory,ale ze to dobre dopadne.Pred rokom mal mozgovu porazku,nastastie bez nasledkov.Tiez som mala nutkanie k nej zajst,no nesla som
24. jan 2014 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka289 to je neaka znama vestkyna?ci to len nahodou ste nanu natrafili.
24. jan 2014 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najorbitka Neviem odkial mala mamina kontakt.Je zo zahoria
24. jan 2014 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka289 Mohla by si pls od maminy zohnať ten kontakt, alebo aspon meno tej veštici?? skusila by som ju na nete pohladat :wink:
25. jan 2014 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka289 zdravim mozte my povedat skadial ta vestica je a kontakt na nu dakujem
26. jan 2014 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milka123456 bola u nej v Dojci pri Sesnici,no kontakt nemam.Uz to je cca 11 rokov.Spytam sa maminy,ci si aspon meno nepamata...
@ivett1808
26. jan 2014 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nesla by som vestici. Je to prosti 1.mu prikazaniu a ja som krestanka, ktora veri Bohu. S vesteniamni mame v rodine velmi zle skusenosti, ako aj s magiou a okultizmom. Moze sa to na zaciatku javit super,ale nestoji to za to.
26. jan 2014 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@fitfiritka ake zle skusenosti napr?
27. jan 2014 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...viete mi poradit, kto mi aj cez email odpovie na otazku?? Ja si zaplatím za jednu otázku, len ktorá to tak aj robí?? Ďakujem
27. jan 2014 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka289 U nas to bolo tak, ze mamina ako prva v rodine a potom aj jej sestra/sestry zacali chodit na anjelske pismo, dakym vecticiam na numerologiu, aj u dakeho uzdravovatela boli. Teta potom zacala sama vykladat tarotove karty a dokonca sa "vracala" do minulych zivotov-ona aj jej dve dcerky, vtedy este vo veku okolo 12rokov.. vzdy nasu rodinu zaujimala oblast duchovna.. Moja sestra mavala tlaky na hrud (vtedy ako 15rocna), rodina zazivala vnutorny nepokoj v rodine, rozdelenia, roztrzky-odpadli sme vsetci od viery a zamotavali sa v "pozitivnom mysleni", navsteve drahych seminarov ako ignatenko, cakry a pod..
No tete sa rozpadol vztah s manzelom, moja mamina sa "poblaznila" tym, ze co ma robit-co je spravne robit-nie je schopna robit rozhodnutia sama za seba. Ovlada ju vnutorny nepokoj, chaos, strach. Myslim, ze tieto veci nemali dobry vplyv na psychiku zucastnenych. Mamina sa stala zavislou na tom aby jej niekto iny povedal co ma robit-nevedela robit vlastne rozhodnutia a vesticiam davala vela panazi. Mna ako dceru vzala vestici, ktora si vzala za sedenie peniaze aby mi vyvestila veci ktore sa ani nestali...(to je ten lepsi pripad-radsej ist vestici co je od veci,ako naozajstnej ktora ma informacie od zleho).. Tiez som zila v strachu robit nespravne rozhodnutia sama za seba a svoj zivot..Taky vnutorny staly hlas a obava-"..to si nemala robit, to sa nemalo stat - teraz ked si toto pokaslala uz bude vsetko len zle.." a podobne vnutorne utoky ktore mna samu zhadzovali a stale som sa motala sama v sebe a zameriavala sama na seba.. pripadne take pracovanie na sebe, ze treba dosahovat stale vyssiu duchovnu uroven-urcite elitarstvo, ze ja viem a ovladam vyssie principy v zivote, ze som viac ako iny ludia, ktory nemyslia pozitivne a nie su na takej vysokej duchovnej urovni-duchovna pycha.. Mozno toto nezneje ako az taka zla skusenost, ale po tom, co som sa neskor ako krestanka dozvedela o nastrahach okultizmu a o tom, ako je to realne posobenie zleho ducha-vypocula som si vela prednasok na tuto temu a sama som si zazila utocenie zleho-aj ked to nemalo potom uz pricinu vo veseteni, tak verim, ze tieto veci su realne a chcem uz byt na strane Boha a nie na druhej strane. z osobnych skusenosti asi tolko. Asi som v odpovedi napisala aj nepodstatne veci, tak mi prepacte-nemam velky dar sa vyjadrovat strucne a jasne :slight_smile: (ale za to nemoze ziadna vestica ;))
27. jan 2014 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gabi69 Ahoj Gabi, posles mi prosim kontakt na tu INESS zo Zvolena? Dakujem :slight_smile: zemepan@gmail.com
27. jan 2014 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka289 Poslali by ste mi prosim kontakt na tu dobru vesticu, co bola u nej Vasa mama? :slight_smile: Dakujem :slight_smile: zemepan@gmail.com
27. jan 2014 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodenka Ahoj :slight_smile: Poslala by si mi prosim kontakt na tu dobru vesticu/jasnovidku? :slight_smile: Dakujem
27. jan 2014 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez som zo zvedavoati skusila vestenie,jednoznacne odporucam Andreu z Handlovej,nevedela o mne nic ,napriek tomu uhadla vsetko z minulosti,buducnost uvidime,ale aj vztahy s jednotlivymi ludmi trafila na 100%
29. jan 2014 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby viem ze mate zle skusenosti poradim vam jednu babu luciu vyklada karty venuje sa porobeniu magii kuziel vseobecne nema sadzbu takze sa neodrbete poslete jej tolko kolko chcete poznam ju aj mi vykladala urcite mi toho viac povedala ako puce co su na nete a vypytaju minimalne 30 eur ak nie viac za 1 otazku, ked mi vestila cezmail napisala jednu otazku na pol strany podla toho co som chcela vediet je mila a vzdy prosi anjelov a archanielov pre tych ktory jej napisu ... Ja som jej posielala od 5 az po 20 eur ale tu 20 som obetovala fakt lebo sa mi venovala a vedela som kolko toho ma a chcela som odrobit pre 4 ludi :D jej mail je lucia.vestenie@gmail.com
30. jan 2014 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
2. feb 2014 o 12:52 • andrea366
čaute prosím vás dajte my niekto kontakt na niejaku vešticu napr,csabaiovu,alebo to je jedno.Dakujem za akukolvek odpoved :frowning2:
3. feb 2014 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rasto22, akakolvek odpoved
3. feb 2014 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1981 zabudla si dodat, ze s rovnakou vypovednou hodnotou ako od lubovolnej vestice :sweat_smile:
3. feb 2014 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
3. feb 2014 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzkaanicka @katka1981
Dievcata, dnes to mate z logiky za jedna :wink:
3. feb 2014 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@zita19
@katka1981
@zuzkaanicka hehe a mne uz roky kartarka slubuje milenca :grinning: . a furt nist :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :grinning:
3. feb 2014 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maca_p musis zmenit kartarku... Ona o nom sniva a tebe predpoveda... Ale zas ina bude snivat o prachoch a tiez ti ich len slubovat bude...Takze, musis pockat, kym zozeniem krystalovu gulu. Budes mat prvych 5 sedeni zdarma ako dobra kamoska
3. feb 2014 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zita19 dufam, ze budem prva v poradi, inak neberiem tvoju ponuku. a mozes sa na mne zacvicovat s vestenim z gule :grinning: :grinning:
3. feb 2014 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maca_p nie, neboj sa... Zacvicim sa na tych co sa pytaju ci su alebo nie su tehotne... Do 2 mesiacov budem mat zacvik za sebou na niekoĺkych desiatkach respndentiek :wink:
3. feb 2014 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ste neni normalni,co chodite po radu k vestici.Ja by som sa strasne bala nieco vediet dopredu.
3. feb 2014 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok