• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

9. marca 2017 
To je pravda... :wink:, ja ju nechcem nejako naháňať, len neviem, či jej to prišlo...... :slight_smile: tých pár dní zvládnem ešte.....aj keď som neskutočne zvedavá.....
18. máj 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si pisala s Leannes a ona mi hovorila, ze pisala aj na inych forach odporucanie, lebo jej Angela veeelmi pomohla, neviem o co presne slo,ale ze v niecom jej uplne zmenila zivot :slight_smile:.Nech to je ako je,mne Angela pomohla tiez a mozem len dobre povedat:slight_smile:.Inak,kamoska uz tiez caka 4dni :confused: na odpoved,tak som zvedava:slight_smile:
18. máj 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no aj ja čakám na odpoved s piatka..
18. máj 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi je pani Angela poriadne zavalená našimi žiadosťami o výklad..... :sweat_smile:
18. máj 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No asi ano :slight_smile: dajte potom vediet ako :slight_smile:
18. máj 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá a po akej dobe si dávate veštiť znova? Lebo som si všimla, že niektoré ste si dávali veštiť viackrát.ˇ :wink:
18. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla mna o tom istom by sa nemalo moc casto.....ja som si davala po tyzdni, lebo som to nevydrzala, ale nie o tom istom...
18. máj 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, takže odpoveď od pani Angely som práve dostala...... :confused:
18. máj 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macinka, nepises to nejak nadsene, aspon ten smajlik o tom nesvedci :confused:
18. máj 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ako macinka..??
18. máj 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chcela som vedieť niečo o vzťahoch..... takže musím čakať, niekto sa objaví v mojom živote.... :frowning2:, to isté mi povedala jedna slečna, čo tiež vykladá karty minulý rok, len tá mi to predpovedala skôr, čo sa mi doteraz nesplnilo.....
18. máj 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ale tentoraz sa urcite splni:slight_smile:,mne sa od nej vzdy poplnilo :slight_smile:
18. máj 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milá markíza, z minulosti som sa nedozvedela skoro nič.... skôr som chcela vedieť veci ohľadom vzťahov..... takže čakám.... :slight_smile: ale poviem pravdu, že už ma to čakanie fakt ničí..... :angry: ale čo už, keď to má byť asi takto.....
18. máj 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macinka, tak teda ak je to co ti vylozila v kartach pozitivne, tak ti zelam nech sa to cim skor naplni :slight_smile:
18. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne napísala v dobrom zmysle a krásne sa to čítalo má urcite aj dar písania. ale povedala by som že ked má niekto problém a niekto ho povzbudí dobrým slovom tak tomu človeku to vlastne pomôže dalej riešit ten problém, dá mu silu s tým dalej bojovat :wink:
18. máj 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
človek niekedy o svojich rozhodnutiach pochybuje, niekedy aj o sebe a dobre to padne, keď si nájde s odstupom času odpoveď na to, že to čo urobil, bolo správne.... možno najlepšie v tej danej chvíli..... tak dúfam, že budem spokojná.........lebo spokojná už som nebola ani nepamätám.....
18. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja dnes idem poslať pani Angele peniažky. V piatok v noci som jej posielala ešte nejaké otázočky, zatiaľ nemám odpoveď. Moja známe jej písala prvý krát v piatok poobede a výklad dostala včera a mola moc spokojná.Len si myslím, že človek by nemal písať zo zvedavosti, ale keď naozaj potrebuje pomôcť.
19. máj 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne pani Angela velmi pomohla, ked mi je tazko citam si jej mail znova a znova, dava mi dobru naladu :slight_smile:
19. máj 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a najma viem preco sa niektore veci stali tak ako sa stali...
19. máj 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este estale cakam.... :frowning2:
19. máj 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky tak aj mne písala pani Angela :slight_smile: celkom dobré,aj na čo si dať pozor,stručné,ale výstižné,tak uvidíme :grinning:
19. máj 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já jsem nikdy u žádné kartáčky, vědmy atd. nebyla a ani bych asi nešla. Neřeším jestli jsou podvodnice nebo jestli opravdu mají nějaký dar, spíš se zamýšlím nad tím jestli bych chtěla slyšet co mě řekne. Je to lákavé, ale...Hezké věci se poslouchají hezky, ale co když vám řekne něco špatného? Třeba kamarádce řekla, že v jejím životě vidí minimálně jeden rozvod. Je ještě svobodná a jak myslíte, že po tom začla přemýšlet? Napadaly ji otázky typu - mám se teda vůbec vdávat? Má to cenu, když se stejně jednou rozvedem?A pak jí ještě řekla, že v jejím životě vidí muže, který bude cizinec a to bude teprve ten pravý.No její dlouholetý přítel je typický český Honza (v dobrém smyslu) a teď chtě nechtě v ní hryzá takový ten vnitřní červík, že má vedle sebe muže, který pro ni není ten pravý a že princ jejího srdce na ni čeká někde za hranicema. Sice se snaží být nad věcí a brát to s rezervou, ale ten červíček někde vevnitř je a hryzá a hryzá.To podle mě není zrovna pro vztah dobré. Nevím jak bych se cítila já, kdyby mě někdo např. řekl- vaše manželství je teď na vrcholu spokojenosti, ale jednou tomu bude naopak a rozvedete se, dávajte si pozor na děti, nad jedním z nich vidím vážné nebezpečí, měla by jste jít k lékaři, vidím u vás znamení vážné nemoci. No asi bych se v noci budila hrůzou, že mě můj muž už nemiluje, k dětem bych v noci lítala jestli dýchají a sama na sobě bych se snažila najít sebemenší důkaz přítomnosti nějaké chutné smrtelné nemoci. Asi by mě švihlo! Takže ikdyž mě to láká, tak budoucnost nechám budoucnosti a radši si budu žít v nevědomosti, ale spokojená z toho co právě je a nebudu se trápit tím co mě jednou třeba potká :wink:
19. máj 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojky kto to je to pani Angela?ako ste k nej prisli?
19. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a ked pošlem peniaze na účet ako bude Angela vediet že sú odomna
19. máj 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
mne pani Agela odpisala za 2 dni :wink: co som sa pytala na mojho draheho,tak vystihla na 100% :sunglasses: ako keby ho poznala :sweat_smile: a mna povzbudila do buducnosti,tak som zvedava ci sa mi to splni,potom Vam dam vediet :wink:
19. máj 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim o kontakt a blizsie informacie o pani Angele dakujem krasne
19. máj 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja som písala a napísala mi že budúci rok vidí koniec mojho manželstva a ... čuduj sa svete ono sa to fakt rúti dole s nami už dávno dávno a vyzerá to na rozvod :unamused:
19. máj 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryx, tak to mi je luto :frowning2:
19. máj 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ericienka, tu je na nu mail ciganske.karty@gmail.com... v podstate sa pise len o nej poslednych 5 stran... pocitaj dozadu...
19. máj 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ta pani Angela je fakt perfektna ja som, jej pisala vecer a rano som mala odpoved.Bola som v soku ako mi dala presne odpovede. :slight_smile:
19. máj 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok