• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

21. januára 2017 
Ahojte, má niekto skúsenosti s liečiteľom Jurajom Schmidom. Je pravda že vie liečiť aj na dialku?
9. mar 2014 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. mar 2014 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň,

chcem sa opýtať či nepoznáte vešticu z okresu Lučenec.
Ďakujem!
10. mar 2014 o 05:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emina17
Dobry den, nasla som si Vas príspevok na internete, na toomto forume, aj ked vidim, ze je uz pomerne starsieho data. Prosim Vas enima 17, viete mi dat bliszi kontakt na vesticu, o ktorej tu pisete (miesto, kde ju zastihnem, telefon, aby som sa s nou mohla skontaktovat, jej meno).

Ďakujem !
10. mar 2014 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
10. mar 2014 o 21:18 • 48
no neviem... kontakty ktore sem dava niekto novo prihlaseny, neposobi to moc vierohodne...

nic v zlom teda :pensive:
10. mar 2014 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael Je to moj nazor na to aka je.Vy samozrejme možte mat nazor svoj ak ste s nou už hovorili
.,ten Vam nikto neberie ani nevivracia.
10. mar 2014 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa už k veštici nik nedostane....mala som 18,zasnúbená,zaľúbená a bola som zvedavá,ako to s nami bude....vyveštila mi iných mužov,veľa "pohybov a sťahovania" v živote....mala pravdu.Mám 27 a od 19 rokov som sa sťahovala 17 x....dúfam,že už je tomu koniec.
10. mar 2014 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@48 nie, nehovorila..ja uz neriesim ziadne veci takto cez mobil...

akurat jedna mi cez mailovu komunikaciu vela napisala... vtedy som tomu nerozumela, ale ked sa nam stalo nieco zle a potom ju kontaktovala, ze to naco som sa pytala velmi zle dopadlo... a citala si co mi vtedy vo vyklade poslala- tak az vtedy som pochopila, ze preco ju nepustilo pozriet ako nam niektore veci dopadnu....
10. mar 2014 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael Aj to sa stava nikto nieje uplne dokonaly,mne ta žena dala vela ,bola som nepristupna,nahnevana na cely svet,životom sklamana.Začala som po rozhovoroch s nou sa spravat uplne inak a môj pohlad na život ma uplne iny zmysel a pomaly začinam žit v pokoji a inak.
10. mar 2014 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, bola niektorá z vás v poslednom čase u Zúbkovej v Štavnických Baniach? Ja som tam bola naposledy pred rokom, zajtra sa chystám zas, lebo som na križovatke a potrebujem trošku "nakopnúť" správnym smerom.. Predtým mi povedala veci, ktoré sa zhodovali zpred dvoch rokov, keď som u nej bola..
11. mar 2014 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne najviac pomohla pani Angela, asi aj tym ze je to cez mail, ja volajako nerada idem osobne.
11. mar 2014 o 10:36  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba ahoj, ja som písala Angele a vôbec mi neodpísala ....
11. mar 2014 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastna11 jej asi treba viackrat napisat,aspon mne sa to osvedcilo :slight_smile:
12. mar 2014 o 08:30  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak kočky, dnes som bola v Štavnických Baniach a klobúk dole, zas mi povedala presne to isté, čo aj pred rokom, plus také veci, že som pozerala s otvorenou pusinkou. Kamoške tiež, tá nechápala, všetko sedelo na chlp a vyvíja sa to presne jak popísala. A kým sme čakali, tak tam bola jedna baba, ktorá k nej išla po 10.rokoch a vraj sa jej do bodky splnilo všetko, čo povedala predtým. Takže vrelo odporúčam!
12. mar 2014 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
kto vie cislo na vesticu Sisi?....uz som jej volala,dost mi pomohla,len som stratila cislo....Dakujem :slight_smile:
13. mar 2014 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hairnegra Aj ja chodievam k pani Zúbkovej už veľa rokov, hlavne keď potrebujem niečo dôležité poradiť. Väčšinou sa mi veci od nej plnia, aj keď nie na druhý deň, niekedy to príde aj za niekoľko rokov a spomeniem si, juj toto mi hovorila. A ešte všeobecne k vešteniu, ako už som aj tu viac krát písala : najlepšie je ísť osobne.
15. mar 2014 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jeannna Na Ines som si vypočula názor od viacerých ľudí (aj zainteresovaných priamo z jej oboru - a nebola v tom žiadna konkurenčná závisť,ale reálne faktá). Nechcem nikoho očierňovať bez toho aby nebolo niečo preverené.
16. mar 2014 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna Myslíš si,že sa dá človeka odhadnúť podľa toho či je niekto milý? Ľudia sa dokážu pretvarovať, len málokto si o sebe povie pravdu. Ani jeden kuchár si neprezradí svoje kulinárstvo, tak isto aj Ines sa nebude predsa zdôverovať so svojimi tajomstvami. Tým by predsa stratila záujem ľudí.
16. mar 2014 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobri den.Prosim vas Ma nekto skusenosti alebo pocul uz nekto o vesticovi KAJTAN ma dost prekonatelnu stranku.ze nelen vesci ale pomaha aj v inich sluzbach.Ma tam vilozenij tel.cislo, mail , aj cenik sluzeb.Ja som v neho objednala komplektne vescenie cez mail za ktore si vipital 30 eur.ODPOVED CAKAM UZ MESAC.Kit som mu volala tak mi odpovedal ze ma vela praci a ze urcite mi posle odpoved.Ja uz som zacla verit ze som sa natkla na podvodnika.mozemi niekto neco poradit.Dik
16. mar 2014 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anastazia99999 Ano je to podvodnik..to si si mohla precitat aj horoskop v novinach..vzdy si pozri najprv recenzie a popytaj sa ,ako niekomu len tak posles peniaze..
16. mar 2014 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anastazia99999 pozor to je podvodník,,
17. mar 2014 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetci sú podvodníci odnediete si iba preklatie,nič viac.
je to diablov nástroj ako škodiť ľuďom.
proste Boha,Pána Ježiša o odpustenie a zanechajte tieto praktiky.
Pane Ježišu zmiluj sa nad nami a odpust nám.
17. mar 2014 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna čo ja viem ona nema audiotext,lebo som jej volala a na mojom výpise som mala napísane že inteligentne číslo tak som sa informovala na 1181 že čo to je a tam mi povedali že to je obrovsky rozdiel audiotext a inteligentne čislo/premiove/ tu sa vraj peniažky nenavyšuju.A neplatila som veľa.A tiež len potvrdim že som s nou nad mieru spokojna ,,mne Agata Racka nesadla zda sa mi ako rozpravkarka ktora vety moc natahuje.Sofa ide k veci a je to naozaj odborník ktorý ako ona vraví žijeme v realite.Niekedy taky realny uhol bez zavadzania je nad zlato.Mam to s čim porovnovať volala som pred tým kade komu a bud podvodník alebo amater,
17. mar 2014 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...prosim vás mate niekto skusenosti s vešticou v Čačove pri Senici???dakujem
17. mar 2014 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jediný kto vám môže a dokáže pomôcť je Pan Boh! Pan Ježiš.
17. mar 2014 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
0900511494 na toto cislo som volala a povedala mi vsetko do slova .. no super ))) velmi som spokojna
18. mar 2014 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. mar 2014 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Co keby ste zverili všetky vaše problémy Pánu Bohu v modlitbe a poprosili ho o pomoc? Mne uz mnohokrát pomohol aj tisickam iným????hm?
19. mar 2014 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte som v šoku je to naozaj podvodnik to je jeho mail a tel davajte pozor vestec.magia@gmail.com 0902394812 Prosim vas Može my niekto poradit ako bi som mohla vratit penaze?DAKUJEM
20. mar 2014 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok