• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. júla 2017 
@anastazia99999 .................to ti teda neviem poradit ale ak chces vediet nieco o svojej buducnosti volaj vestici sisa ..... tam dopredu neplatis
20. mar 2014 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anastazia99999 Bud rada, že si mu poslala len 30 euro :_)
21. mar 2014 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a vestica sisi je dobra? Dasa aj osobnie stretnut . Mozem poprosit kontakt DAKUJEM
22. mar 2014 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anastazia99999 ..............ano velmi dobra a ano aj osobne sa da .... co predpovedala zatial sa vsetko splnilo
0900511494.....................u nej spojovatelku ani odkazovac neplatis tak sa s nou dohodnes co a ako ...
22. mar 2014 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli ste u marii mandikovej?
24. mar 2014 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabi69
Poprosila by som kontakt na INEZ. Ďakujem
24. mar 2014 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň, ak by mal niekto záujem, tak ma môžte kľudne kontaktovať, som kartárka, pracujem hlavne s tarotom, piste IP
pekny den
25. mar 2014 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som teda pochodila za vešticami cele slovensko a polku CR :D Ale zistila som ze zivot si kazdy riadi sam, samozrejme mam par kontaktov na ktore sa obratim sem - tam, ale uz je to malo. (Dida , Zuzana hranicna,Ines, Ewa...) Ale na vestice sa clovek obracia v kritickej situacii a aj ja som taku prezila a vtedy mi viac ako vestica poradila duchovna poradkyna Mirka, vedela aj vestit ale skor sa venovala bielej magii, podpore a tak, odporucila mi knihy na citanie a konzultovala to so mnou, a zaplatis ale kolko uznas za vhodne a kedy uznas za vhodne :D Brala by som to ako lacnejsieho psychologa :D Mne teda pomohla a velmi! Tak ak niekto chce inu alternativu dam kontakt :slight_smile:
26. mar 2014 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hurrem O Ines sa ja uz vyjadrovat nebudem, stojim si za svojim, ze na mna posobila milo, priatelsky, ostatne ma nezaujima. To, ze od nej veci nevysli, je uz druha vec.

Ale chcem pridat svoju skusenost s vesticou z Prievozu, tak ju tu spomínate. Bolo to len po telefone, ale nepovedala od veci ani jednu jedinu vec. Sedela charakteristika mojej osoby, aj vyklad sucasnej situacie vo vsetkych oblastiach zivota: zdravie, praca, vztahy. Okrem vestenia pridala aj zopar rad, ako niektore veci robit inak, bol to vskutku velmi zaujimavy telefonat.
29. mar 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Chcem sa opýtať, ako ste sa dovolali veštici Sofe...už skúšam niekoľko dní a stále nič...
31. mar 2014 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasenka Dobry,možem sa vas opytat kde ste to boli na veštenie?u ktorej tu v B.Stiavnici?vedeli by ste mi dat aj tel.čislo?prosim
1. apr 2014 o 20:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby asi som fakt natvrdla ale ako sa tu na mk vytvori nova diskusia? dik
1. apr 2014 o 20:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anastazia99999 Ak si posielala peniaze prevodom, tak mozes ist do banky, maju take tlacivo, cez ktore sa d apoziadat o vratenie, moze sa to podarit.
1. apr 2014 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Znám paní v Karviné, které předpovědi jsou hodně přesné, stačí se posadit a již ví, co jste zažila a co čeká vás i rodinu a jak se vám povede. Jsou ale určitě i šarlatáni, kteří se snaží vydělat na lidské nevědomosti. Dá se věřit lidem, kteří se zabývají numerologií a mají v tomto oboru praxi, tam nejde nic ošidit a je velmi zajímavé něco nového se o sobě dozvědět :slight_smile:
12. apr 2014 o 01:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uznetusim Ahoj
Prosim ta posli mi Cislo na tu didu z vrakune! , bola som raz u nej ale uz neviem najst Cislo:(

Moj email blavakublavak@gmail.com

Budem moc vdacna
12. apr 2014 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niekto mi posle Cislo na didu vesticu z vrakune ? Dikyyy
12. apr 2014 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shakask Ahoj ,

Prosim ta poslal a by si mi Cislo na didu a dalsie vestice?

Nutne by som potrebovala:((((((

Email je blavakublavak@gmail.com
12. apr 2014 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mate nejake skusenosti s magic centum v trnave,robia tam vraj anjelske pismo,tarot,kurzy reiky
14. apr 2014 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna Hello, ako sa darí? Ja som sa zas objednala k Ines, idem 19.5. Už sa teším. :slight_smile:
14. apr 2014 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá - máte niektorá kontakt na p. Annarozinu, ktorú tu spomínate v diskusii a máte s ňou dobré skúsenosti ? Ak áno - bola by som vďačná za uvedenie, najlepšie na mail: ivana0404@centrum.sk
Ďakujem moc
14. apr 2014 o 13:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak môžem odporučiť Zuzanu z BA, je naozaj dobrá ...
14. apr 2014 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanp Ahoj, a tebe nieco aj vyslo? Ako sme si kedysi pisali .... mne zatial nic. Ja uz k Ines asi nepojdem. Vyskusala som Zuzanu z BA, bola naozaj dobra, ale nejdem dopredu chvalit, uvidi sa o pol roka.
14. apr 2014 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna hm, nevyšlo zatiaľ nič, ale ona taký dlhodobejší výklad mi vtedy dala, tak je možné, že to príde neskôr. Uvidím, čo mi povie v máji. Mohlo sa niečo medzičasom zmeniť, lebo aj ja som sa posledný rok veľmi zmenila.
14. apr 2014 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som sa chcela opýtať, či má tiež niekto skúsenosti s vešticou Zuzanou z Hraničnej? :slight_smile:
14. apr 2014 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@111klaudia
Obidve cisla som uz napisala
Vrat sa o stranu späť :slight_smile:
14. apr 2014 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carmen33
40€,,,ale myslim,ze isla s cenou dole
14. apr 2014 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ondiska
Dakujem. Vola sa Julia alebo Silvia?
15. apr 2014 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanp Ahoj, a ak sa mozem opytat, co pani Angela? Aspon od nej nieco vyslo?
15. apr 2014 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna Mne v podstate zatiaľ od nikoho nič nevyšlo. A tebe?
17. apr 2014 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok