• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

23. mája 2017 
Ahojte ma niekto skusenosti z Lucijov ona vesti len cez mail peniaze bere kolko das po vesteni Dik
10. máj 2014 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, bola niektorá v Poltári u pani Olinky?
10. máj 2014 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kto ste už boli pri Ines vo Zvolene a viete mi vysvetliť ako k nej potrafím??
11. máj 2014 o 16:47  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anastazia99999 Preboha to je cena vydierača , neblbni Prosím Ťa čo sú tí " enerhijov "?
12. máj 2014 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dany285 dobrý mam na nu kontakt je to moja mama je velmi dobrá veštica pozerala som si komentáre a našla som váš komentár tak som sa rozhodla nanho odpovedat jej číslo je 0944223106 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. máj 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radinkaaa poznám volá sa veštica Vanessa je velmi dobrááá
12. máj 2014 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolky poznám jednu vešticu je super
12. máj 2014 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna Prečo klameš Sofa nema audiotextove ale inteligentne čislo ,viem to lebo pracujem v spoločnosti ktora to zastrešuje je to veľký rozdiel a vôbec si nikto nemúsí pripraviť veľky kredit ,ty by si ľudom donekonečna radila a pomáhala zadarmo??Táto žena nemá konkurenciu ja sa u nej radím roky a nikdy nesklamala ,len neviem ako by to vyzeralo keby ludia volali a volali a ona by s toho nič nemala ,,s čoho by táto žena žila???Ty za svoju prácu nedostavaš peniaze???Ked ideš do obchodu a si hladná ,dovolíš si nezaplatiť???My Slovač sme strašne vypočítavý.Všetko chceme zadarmo.Nebolo by trápne nedoceniť človeka tak s veľkými kvalitami .???a tie ona ma -mam vyskušane naše pseudo veštice !!!!Tato žena ma veľa naučila a dala šancu ,že existuje niečo medzi nebom a zemou.
13. máj 2014 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@doloren ???

Priznam sa, ze nepoznam rozdiel medzi audiotextovym a inteligentnym cislom, viem len, ze nema "normalne cislo", ale svojim hovorom jej platis za jej sluzby. Tot vsjo.
13. máj 2014 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ozaj neblbnite, "pomoze" v jednej oblasti, ale ublizi v inej.
13. máj 2014 o 18:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ewa99 Ahoj. Aby som sa predstavila.... Som krestan, teda verim v Boha a realitu duchovneho sveta (co urcite veris aj ty, inak by si za vesticou nesla, keby si neverila na "veci medzi nebom a zemou".) . V trosku starsom veku som zacala studovat medicinu (este stale studujem), poznam ludske telo a ake su jeho moznosti a co uz je nad ramec ludskych moznosti. Kedze som dlhsi cas krestan, velmi dokladne som zacala citat Bibliu. Ci NOvy, ci Stary zakon, vsade sa pise o tom, ako vestenia, dopytovanie sa mrtvych, carovanie a ine okultne praktiky su Bohu ohavnostou. On je ten, ktory dava zivot a zdravie, preto je pre tych, co v neho veria mozne sa napr modlit za chorych V KRISTOVOM MENE, v JEHO AUTORITE. Avsak vieme, ze Boh nie je jedine duchovno, ktore existuje. Druha strana su padli anjeli na cele so Satanom, ktori maju za ulohu byt v Bozej opozicii. A tiez dokazu "uzdravit a tak podobne", ale sam Boh nas v Biblii pred tym varuje. Avsak ake to moze byt "uzdravenie", ked je od nepriatela Bozieho? Nemoze do zivota priniest nnic dobre. A ano, verim, ze vestice mozu vyvestit vsetko do bodky. Ale vestenie je BOhu ohavnostou. Takze kto si z nich asi robi medium? Ano, je to ten, ktory nenavidi cloveka a chce mu uskodit. A ak by som teda mala byt uplne konkretna - napr clovek, ktory ide k vestici, moze mat zacat problemy v zdravotnej oblasti, vo vztahoch, dokonca som poznala par, ktory nemohol mat deti. Proste zena bola neplodna. KEd patrali, zistili, ze kedysi chodievala k vestici. Az potom, ked padla na kolena a urobila z toho pokanie, modlila sa za zazrak aj v tej oblasti, tak napriek tomu, ze jej lekari povedali, ze je neplodna, otehotnela hned v ten mesiac. Nevravim, ze prave problem o otehotnenim sa musi stat kazdemu- len vravim, ze to moze mat dopad na rozne oblasti zivota. TAk preto vravim- nezahravat sa s tym, nie je to ziadna sranda.
15. máj 2014 o 18:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
S manzelkou sme dlho nemohli mat babo. Skusali sme vsetko mozne i nemozne. Prosila ma,ze chce skusit zajst za vestcom a liecitelom, bola zufala. Odmietal som ju pustit, vobec som tomu neveril. Myslel som si,ze skoda penazi, ale ona velmi velmi naliehala. Zasli sme na osobne odporucanie k vestcovi do BA,ktory sa vola Martin Schenk. Vela sme o nom predtym citali. Slubil nam,ze pomoze. Pripravil nam rozne magicke vodicky, jednou si mala manzelka umyvat tvar - ked si ju umyvala,voda sa po umyti sama od seba zvacsovala. Nechapali sme... Druhu pila a dal nam este rozne prasky,sponky,babiky,srst zo zvierat,listy... Manzelka s tymi vecami robila vsetko podla jeho navodu. Otehotnela vzapati. Neviem,ci to je jeho pricinenim, ale stal sa zazrak!!!
15. máj 2014 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenciatko83
Súhlasím s tvojou poslednou vetou " TAk preto vravim- nezahravat sa s tym, nie je to ziadna sranda. " preto k vešbám a podobným nevysvetlitelným ( a pre teba asi neprijatelným ) veciam treba pristupovať zodpovedne a rešpektovaťvôlu človeka.

Ohladom Boha sa nezhodneme : o ktorom bohu a o akej biblii hovoríš ? Boh Adama či Dávida ?
Boh židovský ? Boh kresťanský ? Boh pravoslávny ? Alebo boh islámu ? Biblia Kretanská ? Kopstká ? či Hinduistické texty ?
Každý človek , národ má svoju predstavu boha a niečoho čo predstavuje vieru v nadprirodzené.Je to prirodzená potreba človeka.
Veštenie , rozne predpovede, liečitelstvo Tu boli od počiatku a fungovali. Pomáhali dokonca riadiť štáty a písali dejiny.

lenčiatko83 prosím nechaj ludí aby si svoj život žili podla seba a netvrdˇ niečo o čom nič nevieš
PS: Samotná cirkev používala vešby do cca 8 storočia a až potom začala tvrdiť že je to dielo diablovo ap.. Prečo asi ? Nie náhodou preto, že na to nemá cirkev pod kontrolou ?

Ži a nechaj žiť . :grinning:
16. máj 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ewa99 No praveze viem. Mala som moznost sa rozpravat s viacerymi ludmi, ktori mali skusenosti s okultizmom. A na tvoju otazku, akeho Boha myslim: podala som len krestansky Biblicky pohlad na vec.
Kto je neveriaci, tak nech moj prispevok ani necita, nemalo by to zmysel, pretoze ak je niekto ateista, pripadne do toho aj materialista, tak na veci medzi nobom a zemou verit nebude a takemu cloveku je zbytocne prezentovat biblicky pohlad na vec. Taky clovek nebude verit ani na vesetice a ine duchovne zalezitosti. Vacsina spolocnosti sa vsak hlasi ku krestanstvu, takze preto som prezentovala svoj pohlad na vec.
16. máj 2014 o 14:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenciatko83 Odkial vies, ze vestenie je Bohu ohavne? Je to tvoje vlastne presvedcenie, lebo si bola tak vychovana. Podla mna sa deju ovela horsie veci, ako dat si vyvestit, ako pise ewa99, su veci, niekedy sa s vesticou porozpravas lepsie ako s fararom alebo lekarom. Mne rozpravala mama, a teraz pocujes dobre, silno veriaca zena, chodi do kostola aj v robotny den, ze ked som bola mala, v obdobi medzi mojim 3 a 4 rokom sa mi zacali diat hrozne veci, mala som velky uraz, po ktorom som dostala epilepsiu a mavala som zachvaty. Lekari boli bezmocni, nevedeli mi najst liecbu. Mama so mnou zasla k nejakej vestici, velmi starej pani, co zila niekde na samotke v horach, ta sa na mna pozrela a usudila, ze som silno urieknuta a vodila ma k nej na cistenie, palila ohne, odriekala nejake slova. Po cca 3 mesiacoch povedala, ze je to ciste. A tak aj bolo, odvtedy som uz nikdy nedostala epilepticky zachvat, aj ked som stale uzivala lieky az do mojej puberty. Lekari len nechapavo krutili hlavami, ako je to mozne.

Ja nie som ateista a uz vobec nie materialista a verim na veci medzi nebom a zemou. Vacsina spolocnosti sa hlasi ku krestanstvu, lebo sa tak narodili a nie preto, lebo sa pre krestanstvo slobodne rozhodli. Bodaj by tato vacsina spolocnosti na Slovensku zila krestanskych zivotom, ako kaze biblia, bol by tu raj na zemi.

Nechaj prosim ta ludi, aby si svoje problemy riesili po svojom.
16. máj 2014 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odkial viem? Z Biblie, ktora je pre krestana, ktory veri BOhu SLovom od Boha, kedze je nieco od Boha, tak o tom ako krestan nemam dovod pochybovat. Nech sa paci - priklad zo Stareho Zakona:

„Nenájde sa u teba nikto taký, kto by viedol svojho syna alebo svoju dcéru cez oheň, ani veštec ani planetár ani zaklínač ani čarodejník ani bosorák ani dopytujúci sa vešteckého ducha ani vedomec alebo taký, ktorý by sa niečo pýtal mŕtvych. Lebo ohavnosťou je Hospodinovi každý, kto to robí, a práve pre tie ohavnosti ich vyháňa Hospodin, tvoj Boh od tvojej tvári. Dokonalý budeš s Hospodinom, svojím Bohom, lebo tieto národy, ktoré ty zaujmeš do dedičstva, počúvajú na planetárov a na veštcov, ale tebe nedal Hospodin, tvoj Boh, aby si tak robil.“ (5Moj 18,10-14)
16. máj 2014 o 17:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ak chcete aj z Noveho Zakona, nech sa vam paci....
„A stalo sa, keď sme išli na modlitbu, že sa stretla s nami akási dievčina, ktorá mala vešteckého ducha a ktorá veštením poskytovala svojim pánom veľký zárobok. Tá chodila za Pavlom a za nami, kričala a hovorila: Títo ľudia sú sluhami najvyššieho Boha, ktorí vám zvestujú cestu spasenia. A to robila za mnoho dní. Ale Pavel s nevôľou to nesúc obrátil sa a povedal duchu: Rozkazujem ti v mene Ježiša Krista, aby si vyšiel z nej! A vyšiel v tú istú hodinu.“ (Sk 16,16-18)

Takze ako clovek, ktory miluje Boha, nemozem milovat "tu druhu stranu". To je cele.
16. máj 2014 o 17:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenciatko83 pouzivas antikoncepciu? milovali ste sa s manzelom az po svadbe?
16. máj 2014 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Preco by som nemala pouzivat antikoncepciu? Dost dobre nerozumiem, co to ma spolocne s temou.
16. máj 2014 o 18:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa spztaj farara alebo pocuvaj papeza :astonished:
16. máj 2014 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenciatko83 no ked sa tak ohanas Bohom, tak by si antikoncepciu nemala predsa pouzivat. zaklady nevies? Ci len citacie z Biblie Ti idu?
16. máj 2014 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V BIblii nenajdes nikde zmienku o tom, ze sa nemame chranit pred nezelanym otehotnenim. Bol to vlastny vymysel katolickej cirkvi, ked sa snazili zaviest svoje vlastne pravidla. Robim len to, co sa da podlozit Bibliou.
16. máj 2014 o 18:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenciatko83 Každý manželský pár je povolaný k tomu, aby sa „plodil a množil“ (Gn 1,28). Toto je východiskovým bodom. Deti nie sú niečím pridruženým k manželskej láske, sú naopak korunou slávy tejto lásky. Takže všeobecné zmýšľanie by namiesto vyhýbania sa deťom malo smerovať k prijímaniu detí tak, ako prichádzajú.
16. máj 2014 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenciatko83 mali ste predmanzelsky sex?

robis len to, co sa Ti hodi...

A ak si taky velky krestan, neodsudzuj.. ale s laskou pochop. amen.
:wink:
16. máj 2014 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Antikoncepčná kultúra má tendenciu vidieť deti ako ťarchu, ktorej sa treba brániť a nie ako vítaný dar, ako prekážku k materiálnemu blahobytu a nie ako rodinné bohatstvo, ako ďalšie odčerpanie svetových zdrojov a nie ako prínos pre spoločnosť. Pod vplyvom takéhoto prostredia páry často vstupujú do manželstva s postojom k deťom, ktorý predpokladá, že ich nebudú mať, pokiaľ, alebo až kým, ich nebudú sami chcieť. A potom, ak už dosiahnu „určený“ počet dvoch detí sa zdá, že pár musí hľadať ospravedlnenie, aby ich mohol mať viac.
16. máj 2014 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Genezis - Mnozte sa a plodte - kedze boli Adam a Eva, mali zaludnit Zem. Avsak prizvukujem, ze nikde v Biblii sa nepise o tom, ze par nemoze mat sex za ucelom rozkose, bez plodenia deti. Prave naopak.
16. máj 2014 o 19:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Biblia sice nikde nepise "Nepouzijes antikoncepciu!", ale zato hovori, ze sme boli stvoreni na obraz Bozi, ako muz a zena (Gen 1,27). Hovori "Ploďte a množte sa" (Gen 1,28). Hovori, ze Boh usmrtil Onana lebo "vylieval semeno na zem" (Gn 38,9-10).

Sam Kristus ucil vo vztahu k dvom, ktori sa stavaju "jednym telom", ze nikdy nesmieme rozlucit co Boh spojil (Mt 19,6). A ten kto spojil sex a deti je Boh, ci nie? Kapitola 5, listu Efezanom velmi jasne vyzyva manzelov, aby milovali svoje manzelky tak, ako Kristus miloval Cirkev. Sterilizoval by Kristus umyselne svoju lasku?
16. máj 2014 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Pribeh Onana - precitaj si ho a pozri sa, preco usmrtil Boh Onana. V tej dobe mali zakon, ze pokial muz umrel a nemal potomka, tak ho musel zastupit brat a manzelke urobit dieta, ktore malo byt povazovane za dieta toho zosnuleho. Takze Onan bol ten, ktory mal splodit bratovi potomka. Lenze on sa vzburil, ze co ma co on plodit dieta bratovi, tak sa vyspal so svagrinou, ale urobil sa mimo nej. Preto sa Boh na neho nahneval, nie preto, ze "masturboval", ale preto, ze porusil zakon, ze mal splodit bratovi dieta.
16. máj 2014 o 19:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PLodte sa a mnozte je prirodzena vec, pretoze na svete bolo malo ludi, bOli len Adam a Eva, tak mali ulohu zaludnit Zem.
Muzi maju milovat svoje manzelky ako Kristus miloval cirkev - co to ma so sexom? Je normalne, ze maju milovat svoje zeny tak, ze by za ne aj zivot dali. Krasny priklad manzelskej lasky.
Boh nas k sexu povzbudzuje, sam hovori, ze citujem" neodopierajte si navzajom amnzelia dobroprajnost,..." (v originalnom preklade kazdy pochopi, co sa pod tym myslelo).
16. máj 2014 o 19:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok