• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

9. augusta 2017 
Mozem potvrdit,ze zuzana simekova je naozaj dobra!pomalicky sa zacinaju veci od nej naplnat!
29. máj 2014 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte chcem vas poprosit ci niekto nahodou nema kontakt na pani zuzanu z hranicnej?ak ano prosim napiste sukromnu spravu...dakujem pekne
30. máj 2014 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
POZOR OPRAVA TEL. ČISLA:

Jednom z predchádzajúcichpríspevkov som omylom dala zle telefonne číslo na pani Máriu z Rajca :

SPRÁVNE ČISLO je 0907 815 561

Omyl vznikol u mna , pretože mám pod sebou uložené tri Márie a nevšimla som si že dávam špatné číslo.

Ma omyl ma upozornila p. Mária z Čadce ktorej súkromné tel číslo som omylom uviedla. Zároven sa jej týmto chcem ospravedlniť a požiadať ju o trpezlivosť než admin zmaže príspevky s nesprávnym tel číslom .

Zároven sa ospravedlnujem všetkým ktorých som svojou chybou uviedla do omylu. Prepáčte. Za pochopenie dakujem všetkým

ewa99
31. máj 2014 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pravdaboli neviem o čom to točíš ... Zuzana nepýta koľko jej máš dať, je to ľubovoľná suma a nekašle na ľudí ... kedykoľvek som sa jej telefonicky dovolala našla si čas, aby mohla pomôcť ... tak neviem, prečo útočíš na nesprávnych ľudí ....
31. máj 2014 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pravdaboli tvoj nazor ti nikto neberie a kedze neveris vesticiam,tak si myslim,ze surfujes na nespravnom fore
31. máj 2014 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@stastna11 presne tak,nepyta si peniaze a mne aj s odstupom casu hovori stale to iste :wink:
31. máj 2014 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Já mám dvě kamarádky, bývalé kolegyně z práce, které tohle dělají a můžu říct že jim to vychází na cca 80% a nezávisle na sobě se obě shodnou. Hodně mi pomohli, když jsem v některých věcech tápala. Teď zpětně můžu říct, že mi ta jedna vlastně zachránila vztah. Jednou jsem ze zoufalství (byli dvě hodiny v noci, to jsem vážně kamarádkám volat nechtěla ) volala i do TV a kupodivu se dovolala na první pokus přímo do vysílaní paní Košanové - trefila se!!!! Možná mám jen štěstí, na ty správné :sunglasses:
1. jún 2014 o 00:28  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si dala vestit cez mail u vestkyni rendyta a dost strohu odpoved som dostala, teda odpovedala mi len na moju otazku jednoznacne, takze o nejakom vesteni tu nemozem ani polemizovat, ale zase musim uznat, ze sa mi dostalo povzbudenia :slight_smile:
1. jún 2014 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pravdaboli no ca sa tyka vyzvedania,nie jr pravda,aspon u simekovej,alebo napr ines.ani jedna a ani druha sa nepytali a mozem povedat,ze sypali obe.odkial by asi tak mohla simekova vediet,ze pracujem v zahranici s lydmi a premyslam o druhej praci?
1. jún 2014 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pravdaboli Prepac, ale ty si ukazkovy priklad toho, aki ludia by k vesticiam ani chodit nemali. Ako pises v jednom svojom prispevku, si za jeden tyzden navstivila 7 vestic??? To nemyslis vazne .... Ja si nedavam vestit viac ako dvakrat do roka a nikdy nezabudam pritom na svoj usudok, na ktory si ty zrejme uplne zabudla, ked si im verila ako malemu BOHU. Nehadz prosim Ta vsetky do jednoho vreca a radsej skus porozmyslat nad tym, preco mas ty taku negativnu skusenost s vesticami.
1. jún 2014 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pravdaboli ja NEKLAMEM, tak prestaň tu písať blbosti, nik tu nie je zvedavý na teba, si neskutočne pesimisticky negatívna osoba, si na nesprávnej stránke ... svoju negativitu by si mala vybúriť niekde inde ... toto fórum je pre ľudí, ktorí potrebujú pomôcť a nie aby si tu urážala a poukazovala na ľudí, čo vôbec nie je pravda ... tak prestaň konečne URÁŹAŤ ...
1. jún 2014 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pravdaboli Svoj nazor a skusenosti s vesticami si nam uz povedala, tak sa uz prosim ta uklidni, ano?

Poslednu dobu tu ako huby po dazdi pribudaju prispevky typu "Preco si nedat vestit", "Vestenie je zlo" a pod. Zalozte si vlastnu diskusiu, ja vam do nej urcite nepoleziem, aby som vas zacala presviedcat o tom, ake je vestenie uzasne a preco by ste si mali dat vyvestit. Dajte nam uz konecne pokoj.
1. jún 2014 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nemate nahodou niekto skusenost s pani erikou z ruzinova?
1. jún 2014 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pravdaboli ak sa nemýlim, tak tie strigy ako si ich pomenovala, si navštívila ty sama, ony za tebou nešli ... takže klameš samú seba ... nič v zlom, ale po psychickej stránke si na tom zle a mala by si navštíviť odborníka, pretože to nie je normálne čo tu dokazuješ ... je mi ťa ľúto ... ja ti prajem veľa šťastia v živote a hlavne pozitívneho myslenia ...
1. jún 2014 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pravdaboli neurážaj nás, my nie sme hnilé diery a my máme prácu, dobre? ... tak NEURÁŽAJ!!!
1. jún 2014 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ze este vobec s nou komunikujete,ved je to zakomplexovany clovek,citit to z jej sprav :wink:
1. jún 2014 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok