• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

15. januára 2017 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
2. jún 2014 o 06:51 • pravdaboli
Kocky ak na vas utoci nahlaste prispevky a admini ju bloknu a nemusite sa tu viac natahovat @fabco11, @stastna11 :wink:
2. jún 2014 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@saska.t ved ona so svojou inteligenciou nam nesiaha ani po clenky
2. jún 2014 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Vie mi niekto poslat kontakt na pani Angelu? Dakujem
2. jún 2014 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pravdaboli jednu vec napíšem, to čo praješ ty nám, aby sa ti to nevrátilo ako bumerang.
2. jún 2014 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pravdaboli Pocuj, aj ked som si povedala, ze tu uz nebudem prispievat, ale proste mi to neda. Takto: verim ti, ze sklamana, ze si prisla o svoje peniaze kvoli podvodnickam. Dokonca s tebou suhlasim, ze chodenie k vestici prinesie cloveku len nestastie. Ale uvedom si, ze za to, ze si im tam nechala tolke peniaze, mozes ty sama, lebo nik ta nenutil tam chodit. Ak mas nejake nahravky a dokazy, tak to ries napr cez policiu. Ale tym, ze tu budem dievcatam nadavat, ze su blbe a neviem co, tym im nezabranis tam ist, len na teba budu mat nervy.
Pozri, kazdy, kto uprimne hlada Boha vie, ze vestenie je Bohu ohavnost, rovnako ostatne okultne praktiky a kazdy, kto ma bazen pred Panom, tak tam nepojde, lebo vie, ze Boh ho chce uchranit pred vplyvom diabla, ktory OZAJSTNYM vesticiam dava moc. Tak sa to pise v Biblii. A pokial si natrafila "iba" na podvodnicky, co nic nevyvestili a ozaj s vestenim nemaju nic spolocne, tak dakuj Bohu, ze tomu tak bolo. Ak by si natrafila na OZAJSTNU vesticu, malo by to ovela horsi dosledok na tvoj zivot. Len tolko som chcela.
2. jún 2014 o 12:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
2. jún 2014 o 13:21 • pravdaboli
@pravdaboli o co ide ponatia mam, viem ake je duchovne pozadie ludi s vestenim, praveze vidim do toho az moc dobre. Preto vravim, ze ak si natrafila "LEN" na podvodnicky, tak to je este ten lepsi pripad. V kazdom pripade nenavistnými recami tu uz nikomu nepoozes, baby tym "neosvietis", ale urcite ti moc prajem, aby si sa cim skor vratila do normalneho zivota, zabudla na vsetky problemy, ktore ti narobili vestice a cim skor si zarobila zbytocne vyhodene peniazky. Drzim ti palce. :wink:
A co sa vestic tyka - no pokial ide ozaj o podvodnicku, tak ju to nic nestoji. Pokial ide o ozajstnu vesticu, urcite mi kazda z nich da zaparvdu, ze to z nej doslova vycuca energiu. Akurat otazka je: preco teda dovolia "TOMU", aby to z nich energiu cucalo. Kedze viem, co za tym je, preto hovorim, ze castokrat je tazke sa z toho vymanit a ze aj ked clovek chce, proste to uz nedokaze. Na to treba, aby sa obratili k inej osobe, ktora je silnejsia ako vsetko toto, tou je jedine Boh. A viem o com hovorim. :slight_smile:
2. jún 2014 o 14:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pravdaboli prestaň sa mi vyhrážať ...
2. jún 2014 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pravdaboli do nikoho som sa neobula, napísala som na margot tvojej hlášky o veštici Zuzane, čo nebola pravda, nič viac ... skôr si sa obula ty do mňa a ja si nenechám od takej osoby kafrať na hlavu ...sú tu ženy, ktoré potrebujú pomôcť a nie aby čítali také slová, ktoré si uviedla aj na moju osobu ... ty si nás tu začala urážať a vyhrážať sa ... tie slová, ktoré boli vyjadrené z tvojej strany, je silné kaffé ... týmto končím komunikáciu s tebou ... prajem ti veľa šťastia v živote
2. jún 2014 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pravdaboli no aj si sa mi pozdavala so svojim okrem ineho, gramatickym nasadenim, neuznavam tiez tieto veci, napriek tomu ma to nejak taha ako kazdeho mozno vediet co bude, ale az po tu primitivnu rasisticku narazku som ta brala, teraz bez do prdele, prosim ta.
3. jún 2014 o 10:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenciatko83 ahoj, zaujimalo by ma, ze o com to pises, pisete, ze o co ide okrem toho, ze sa moze stat clovek obetou podvodu...
3. jún 2014 o 10:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný deň,

mám pre vás dôležitú správu. Keďže dochádza k technickému oddeleniu stránok českého a slovenského koníka môžeme túto diskusiu nechať iba jednej z nich. Dôjde tak v priebehu najbližších 2 dni. Štandardne nechávame diskusiu na stranke, kde vznikla, v tomto prípade na Modrykonik.sk.

Ďakujem za pochopenia.

Martin Ďurina
Modrykonik Team
3. jún 2014 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rony15 do prdele chod ty....veštice su väčšinou ciganky a tie aj robia najväčšie zlo...Hitler vedel prečo ich začal likvidovať !!!
3. jún 2014 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rony15 Ahoj. :slight_smile: Ja som tu uz pisala na predoslych strankach prispevok o tom, o co tu ide. Ale tak nech nemusis dohladavat, tak to zhrniem aspon v skratke. O co tu ide z duchovneho hladiska:
Som krestanka, vela citam Bibliu, vela citam a pocuvam rozne kazne ci prednasky na tieto temy, avsak kedze respektujem Booha, je pre mna smerodatna Biblia. Takze ti mozem povedat to, co o tom vravi sam Boh (kedze verim, ze Biblia je Bozie slovo).... Zjeme v duchovnom svete, vsade je kopec duchovnych bytosti, nas materialny svet, ktory Boh stvoril, je len sucast duchovneho sveta. My vsak duchovny svet vacsinou nevidime, ale mozeme ho vnimat pri roznych situaciach a praktikach. Vieme, ze clovek je len clovek a sam osebe nema schopnost vediet nieco dopredu, pripadne zo zivota niekoho ineho, sam nema schopnost napr lietat, rozpravat sa s mrtvymi, napr prutikar sam osebe nenajde vodu na zahrade a sam prutik ti nepovie , ze vodaje v hlbke 3,62m. Rovnako clovek sam zo seba nedokaze uzdravit zazracne ineho. Napriek tomu sa tieto veci deju a su realne. A teraz otazka je PRECO??? Kedze sopm krestan, odpoved hladam opat v Biblii. Ta nam hovori, ze podobne schopnosti moze dat len Boh alebo Satan so svojimi demonmi. Nic viac, nic menej. Clovek bez pomoci tychto duchovnych sil nedokaze sam nic. A teraz otazka dalsia: ako rozoznas, co je z ktorej strany. Takze odpoved: zase sa pozrime spolocne do Biblie. Co je z Boha: Boh povedal, ze ak uveris v neho a jeho evanjelium, budes spasena a ked zacnes zit zivot krestana, budu tychto ludi sprevadzat znamenia: (vymenujem len niektore): budu vyhanat demonov, budu klast ruky na chorych a budu zdravi,...atd To je to, na co ma uschopnuje Boh ako krestana. Preto napr ked sa modlim za niekoho V MENE JEZISA KRISTA, (v nikoho ineho mene), Boh sa priznava a ludia su uzdraveni. Mne to energiu nevezme, naopak, naplni ma to silou, radostou. A teraz ta druha strana: Boh v Biblii na niekolkych miestach pise ako okultne praktiky su mu doslova ohavnostou a ze ten, kto dava silu ludom vykonavajucich tieto veci, je prave diabol. Ci uz to nazves cierna, ci biela "dobra" magia. Je za tym inyduch ako Bozi, preto ked vestica ide vyvestit, tak jej to odoberie silu (doslova diabol z nej vycucava silu), preto funguje liecitelovi liecenie, ale je unaveny. Clovek, ktory ide k vestici (hovorime o tej ozajstnej, nie o tych podvodnickach), sa tam vedome, ci nevedome zdemonizuje a skor ci neskor demonske sily budu mat na jeho zivot dopad a neda sa povedat povedat aky, vzdy je to ine.Avsak jedno je fakt, vzdy to cloveka vzdaluje od Boha. Je to napr aj s liecitelmi tak, za ktorymi je rovnakyduch: ze sice ti vyliecia telo, ale apr clovek zacne mat psychicke problemy, alebo v inej oblasti - neplati vzdy ale, vravim, dopad moze byt rozny (kym vyliecenie od Boha je vzdy dokonale a cloveka len pozehna a obcas sa uzdravia aj ine oblasti v jeho zivote). Myslienka je ale ta - naco pustat negativne sily do svojho zivota. Neviem, ci som zachytila podstatu, ci to bolo dost zrozumitelne. Viem o com hovorim, zazivam to casto, takze vidim ako to funguje. Tiez som pocula osobne svedectva mnohych okultistov - liecitelov, vestic, media, cez ktore "mrtvi hovorili", ze ako ich Boh z toho dostal a ake to malo dopady na ich zivot, kym neuverii a neobratili sa k Bohu. Tak tolko som chcela. :slight_smile:
3. jún 2014 o 13:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stastna11 Nikto sa ti nevyhražal...ale zakon magie je taky že čo daš, to sa ti vrati....aj ked nevieš kedy :grinning: Ked ťa niekto klame roky a okrada o kopec peňazi a kričia že to robí cirkev, tak by si ich asi nakopala do riti !!! Všetko je len o zisku !!! Iveta a Olina Ujfalušiove su toho skvelym prikladom !!! Pokial som prišla na to s kým mam tu česť, trvalo to !!! Ale smola. Pre istotu som si zaobstaravala aj nahravky....človek nevie čo s nich vystane !!! A ja to mam všetko pravne podchytene, aby zas nemuseli klamať až sa ím z huby práši a nie len ich....je tam toho viac !!
3. jún 2014 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastna11 to si dobre napísala....čo ste robili vy mne...to sa vrati vam a čo prajete vy mne ,to sa vrati jedine vam !!! Nepoznáš zákon magie ??? Magia je ako bumerang-hodíš, len nevieš kedy sa ti vráti !!! Ja som si už vytrpela dosť-teraz je rada na vas !!! Čaša prekypela !!!
3. jún 2014 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rony15 nemusíš sa stať len obeťou podvodu, ale aj celkovou obeťou pre diabla....branie energie....ak ti toniečo hovorí.....upravia si ťa tak že budeš tak na dne ako nikto a budeš za nimi chodiť ako teliatko za kravičkou.....nebudeš vedieť prečo, ale bude ťa to tam ťahať....nie preto že by si ich ta potrebovala, ale preto že oni potrebuju tvoju energiu, šťastie, peniaze a všetko čo je pre nich dobre....roky sa čuduješ prečo sa ti nedari a oni sa vysmievaju za tvojim chrbtom....akonahle si najdeš niekoho kto ti sadne a ma viacej penazi...v tom momente na neho nasadia svoju ženu a ta ho od teba odlaka....nie preto že by ho lubila ako ty....ale preto že ma peniaze....smoila je len to že sa to mne opakovalo niekolkokrat a zakaždym to bolo len pre peniaze.....chudaka nechcu....priatelov od teba zablokuju, rodinu od teba odvratia, prestane sa ti dariť, zdravie bude v keli a nakoniec zistiš že to robia oni a su ako dobre organizovana mafia...toto su tie "veštice"
3. jún 2014 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vesticesupodvod poprosim ešte pani novinarku ktora mi pisala na nick pravda boli aby sa mi ešte raz ozvala.
3. jún 2014 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saska.t
@fabco11 naozaj ? Len aby si po par rokoch neprišla na to ake ste naozaj primitivne....maš pravdu, naozaj mi nesiahate ani po členky a to nosím tenisky...
3. jún 2014 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenciatko83 ako vidím nemaš take skúsenosti ako ja....každa jedna sa bude skryvať za Ježiša....u každej jednej najdeš obrazy svetych....je ím zbytočne tu vyvsvetlovať....každy musi padnuť na hubu ako som padla ja....inak tomu neuverí a ver tomu že som padla velmi hlboko....
3. jún 2014 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok