• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

23. mája 2017 
@vesticesupodvod pozri, za Jezisa sa skryvat nemozu, pretoze krestan nemoze robit vesticu, ze. Lebo je to v rozpore s Pismom. A na mrago svatych obrazkov - zial, nie je to nic ine ako prestupenie hned prveho prikazania - nebudes mat inych bohov okrem nmna. Takze tam, kde su modly, za tym zas len okultizmus alebo modlarstvo.
3. jún 2014 o 14:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A vseobecne - uz raz som si vravela, ze sem nebudem prispievat, lebo to nema cenu, osvetu tu isto neurobim. :D Takze - ak by niekto nieco potrebovat, spravy mi funguju. majte sa tu a baby - ozaj moja skusenost je ta, ze ak chcete ist spravnou cestou, nehladajte odpoved u vestic, ale u Boha. A staci zacat tym, ze si budete citat Bibliu. Myslim, ze je tam dost fajn navod na zivot. Je tam ozaj vsetko potrebne, co clovek potrebuje. :wink:
Prajem pekny zvysok tyzdna
3. jún 2014 o 14:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vesticesupodvod Hitler v prvom rade nevedel nic, bol to neschopny, zakomplexovany, zavisly, paranoik,, ktory mohol napachat zverstva len preto, ze mu masy vytvorili vhodne podmienky, bez nich by bol nikto, sam o sebe bol trubka, vyhodena z viedenskej akademie a toto zranenie si niesol cely zivot, inak, likvidoval aj mentalne zaostalych, myslim si, ze by si dymila z komina ako prva dovod? ist k ujfalusiovej je znamka mentalnej retardacie podla mna hehe, co uz, tak ti treba :sunglasses:
3. jún 2014 o 17:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vesticesupodvod a to s kym a kde sa ti stalo? to je metoda hnusna, nepaci sa mi to, museli to nejak planovat, ja neviem... popisujes znaky ktore su nebezpecne, pozri ja to beriem ako nieco od diabla, tieto vestice a tak.
3. jún 2014 o 17:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rony15 ....ked si pozrieš dokument o Hitlerovi, tam uvadzaju ako a čím sa zaoberal....nebol až taky hlúpy za akeho ho považovali....viem , narobil aj vela zla......ale to už neriešim....mňa zaujimalo prečo kantril ciganov....ved v podstate vtedy boli neškodny......Čo sa tyka Ujafalušiovych, nevedela som kto a čo to vôbec je zač.....pochopila som až pozdejšie.....po informaciach....A myslím si že od mentalnej retardacie mam velmi, velmi, velmi daleko....ale ty ktory o nich nevedia im na lep skočia....Prepač, na sotatne otazky ti odpovedať už nemôžem.....domysli si prečo asi..... :grinning:
3. jún 2014 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vesticesupodvod btw, okultizmus bol za vsetkym co hitler pachal, dohladaj si to, gestapo, cele ss, fasisti patrili k istej okultnej komunite, vsak to boli chori ludia. bol sprosty, bezvyznamny vojak, nikto o nom nevedel, nemecko sa po prvej sv vojne zmietalo v ekonomickej krize co spinavo vyuzil a propagandou pre ovce a manipulaciou pre oslabeny, sklamany narod, ktory hladal nadej zahral na struny ich dusi, nie preto, aby pomohol postavit sa nemecku na nohy, ale aby naplnil svoje chore tuzby .nepride ti to podobne ako tvoj pripad s vesticmi?
3. jún 2014 o 18:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vesticesupodvod ked veris v boha take trubice ta nemozu poskodit, ja by som spravila vsetko preto, aby boli odhalene ich podvody, su to svine u mna, co ryzuju na oslabenom cloveku.
3. jún 2014 o 18:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vesticesupodvod inak, ked uz takto o vesticiach, vidim, ze sa vyznas, ze ich poznas viac, nepoznas vesticu csabaiovu? ak ano, aky mas nazor, alebo skusenost
3. jún 2014 o 18:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rony15 Isabela Csabajova pracuje z energiou človeka ktoremu akože vešti. Ak myslíš tu z Nových Zámkov. Ostatne si popíšeme v správach.
3. jún 2014 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vesticesupodvod vies co?chod do kelu,ani jedna z nas nie je zvedava na tvoje primitivne nazory s na tak zakomplexovanu osobu akosi ty!sorry,mna nepolozis s tvojimi urazkami a vyhrazkami.vsetko dobreeeee a pories si uz tie svoje problemy,az tu svoju zlost nevylievas tu!nech ti boh odpusti!beyyyyyyyyyyyyy
4. jún 2014 o 01:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastna11
@vesticesupodvod a este nieco,len primitivny clovek si moze zalozit novy nick,kedze ta admin musel pre tvoju primitivitu zablokovat.nepolozis na kolena,pretoze sa denne s takymi stretavam ako si ty. :grinning:
4. jún 2014 o 02:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fabco11 čítaš ty vlastne tie tvoje primitívne spravy ??? Ved sa pozri kolko maš v nich hrubiek a podla toho sa da vyčitať či je človek naozaj primitívny alebo nie...:grinning: Moje inteligenčne IQ je 158 a tvoje ??? Moje názory vôbec nie su primitívne. Len ty by si sa mohla už konečne zobudiť a netarať do vetra. Admin ma zablokoval na zaklade toho že som tu napísala pravdu a tú veštice počuť nechcu, kedže by ím to mohlo pokaziť kšefty....:grinning: Vieš si predstaviť kolkym ludom sa otvoria oči ??? Ved to bude pre nich katastrofa....:grinning: A ako tak čítam, tak ty si katastrofa sama o sebe....:grinning:
4. jún 2014 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fabco11 stale tu píšeš o nejakych uražkach a vyhrážkach....si pometena ??? Ja sa nikomu ani nevyhražam, ani neuražam....Len ty to tak berieš....:grinning: Vyhladaj prosim ťa psychiatra, ve tomu že ešte máš aku taku nadej aby si sa vyliečila....:grinning:
4. jún 2014 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vesticesupodvod ano?a kde vidis tie chyby?to,akosi myslis?zial pisem z telenofu :-P a ty potrebujes ist na liecenie :grinning:
4. jún 2014 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fabco11 další dôkaz posadnutia diablom....si naozaj chora, vyhladaj lekára....dobre ti radím....nechcem ti zle....ver tomu že ti lekari ešte môžu pomôcť a popripade nejaky exorcista ale kňaz a nie šiflikant.....Ja liečenie určite nepotrebujem, teda nie to psychiatricke ako ty.... :wink:
4. jún 2014 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky mam zkusenost se kterou bych se chtela podelit a taky doporucit. Nechala jsem si udelat vyklad pres email u jedne pani na doporuceni kamaradek a musim rict ze ta zena byla neco neuveritelneho vse o me vedela myslim veci ktere nikdo nevedel a po kratkem case se jeji vestby zacali naplnovat,opravdu skvela kartarka,pokud by jste nekdo chtel tady je email na ni vestbamartina@sez­nam.
4. jún 2014 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vorisekkam ano diabol nám da odpoved na všetko....ale Boh to vie zmeniť... :wink:
4. jún 2014 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fabco11 mala si na mysli nick vesticesupodvod
4. jún 2014 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak niekto nesúhlasí s veštením a je proti tomu, nech sem nechodí ... a ak má nejaký problém voči tomuto, nech založí stránku, kde bude o tom písať a vyjadrí tam svoje pocity ...
4. jún 2014 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stastna11 ano,ten som mala na mysli.moja,to je len obycajna zakomplexovana zena,ktora nevie co zo sebou :wink: a mna veru nepolozi,zazila som uz aj horsich ako je ona.taketo veci robia ludia,co nie su spokojni zo svojim zivotom
4. jún 2014 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fabco11 kašli na ňu, takých ľudí treba ignorovať :wink:
4. jún 2014 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fabco11 fakt pises ako nedovzdelavana, som dalsia co to vidi, takze co je pravda, je pravda. hehe
4. jún 2014 o 23:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenciatko83
@ifkael náhodou som tu zas narazila na túto diskusiu. Vidíte, ja som asi celok vás oboch. Vystríham ľudí pred veštením. A heslo, ži a nechaj žiť.... môže platiť v iných oblastiach. A čo sa týka veštenia, ľudia musia vedeiť pravdu. A zahrňujem do veštenia aj tie čo to vedia a aj faločné veštice. Ruka ruku myje.

a tiež súhlasím, je to silná záležitoť a nie je to SRANDA!

ALE ja to vidím inak, prečo som zrazu proti tomu. Neviem, či sú veštice predlženou rukou diabla a či vôbec diabol existuje...mám podozrenie, že si to vymyslela cirkev.... ALE nečítala som Bibliu. Tak tu nejdem o tom polemizovať. Lebo vážne nemám prehlad ani o Starom a ani o Novom zákone.

Ja sama som sa od 14-tich venovala vešteniu. Najprv zo zvedavosti a potom som zistila, že mi to ide. Že proste viem povedať čo sa stane atď... Samozrejme nie na takej úrovni ako tie veštice, čo sa tomu uplne poddali. Ja som sa toho zlakla a zakazovala som si to.
A sama som tiež chodila k vešticiam... mám prečítanú literatúru, doma mám rôzne karty. Doteraz si sama sebe vykladám, kde skôr využívam svoju intuíciu. Mám zážitky, že karty ma niekedy volali k sebe, pálili ma v rukách, alebo mi veľmi búchalo srdce....
Mimochodom, veľa veštíc využíva iba intuíciu. Ale už by som si nedovolila vyložiť niekomu inému niečo. Kedysi som to robila, bola som sprostá a hlavne nevedomá.
Tiež viem čo je za tým (alebo skôr mám tušenie), ale z inej strany. Preto nechápem aj samostné veštice, že si dovolujú na tom zarábať alebo vôbec vyložiť niekomu karty, osud... UF silná káva....
Teraz som čistá, chválabohu a normálne minule ked si dala kamoška vyložiť na mňa niečo BEZ môjho vedomia, tak som sa tak nahnevala na tu vešticu, že čo si to dovolila, že sama povedala, že je zo mňa zmetená. Cítila to a cíti to doteraz podľa mňa.
Vtedy som mala v sebe takú zlosť, že som vyhlasovala, že bych upalovala všetky samozvané veštice.
A upalovala bych aj podvodníčky veštice, lebo tie tiež ničia životy. OTRAS.

Ale teraz som už v pohode a skôr každého vystríham pred veštením. NIkdy nevie človek na koho narazí a aj podvodníčka ťa môže zruinovať, rozbiť... A tie, čo to naozaj vedia.... už bych k takej nešla a neodporúčam to nikomu.
5. jún 2014 o 00:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenciatko83 a ešte mám jednu otázku na margo toho, čo si napísala rony13 - 3. júna. to zhrnutie. Aj keď s magiou a veštením už nechcem mať nič spoločné, ale ako rozoznám, že tá uzdravujúca sila je od Boha? Existujú na zemi takí, čo majú takéto schopnosti od Boha?

a v poslednej časti si to pekne zhrnula. ukážkami sú rôzne nešťastné osudy samotných veštíc. väčšinou sú samé, slobodné.... veľa krát rozvedené... Teraz hovorím o tých pravých.
5. jún 2014 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borkavan Ahoj, som rada, ze ta zaujal moj prispevok. nepisem o veciach, ktore si "len myslim", ale o realnych veciach, ktore som zazila na vlastnej kozi.
K uzdraveniam: Boh hovori v Biblii o tom, ze pre tych, co sa znovuzrodia, teda uveria evanjeliu, ze Jezis zomrel za nich krizi, za ich hriechy, aby sme mohli mat vecny zivot, tak pokial clovek vyzna, ze tomu veri a ze poprosi Jezisa, aby vstupil do jeho zivot a bol jeho Panom, tak v tej chvili sa clovek znovuzrodi, rozumej ze presiel zo smrti bez Boha do zivota s Bohom. V Biblii sa dalej pise, ze ked Jezis odisiel po zmrtvychvstani k Otcovi, tak povedal ucenikom, ze maju cakat Ducha Svateho, ktory bude s nimi. A tak sa aj stalo par dni na to, bolo to na den Letnic, ked na ucenikov (vlastne to bol uz taky prvy krestansky zbor krestanov) zostupil Duch Svaty, oni boli naplneni a na znak krstu Duchom Svatym zacali hovorit novymi jazykmi (hovori o tom 2. kapitola Skutkov apostolov, to si mozes precitat). Toto je realne aj dnes. Clovek, co je plny Bozieho Ducha, tak takemu Pan zaslubil, ze ho budu sprevadzat tie znamenia, co som spominala: blablabla a budu klast ruky na nemocnych a budu sa mat dobre. Preto aj ja ked som uverila, zaclenila som sa do zboru znovuzrodenych krestanov, Boh sa mocne priznava k svojim detom a preto je nadherne sledovat, ze sa mozeme modlit jeden za druheho so skladanim ruk na chorych a ludia su uzdraveni. A vravim, naplni to cloveka novou silou, radostou a vdacnostou Bohu.
5. jún 2014 o 09:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@borkavan A prave ako spoznas, ze ide o "druhu stranu". velmi lahko. Ze ten, kto je v Bohu, ked na teba polozi ruku, tak to nerobi v svojom mene, ale v mene Jezisa Krista.
Takze v tom je zasadny rozdiel. Takze ked prides ku liecitelovi, ma tam akurat tak anjelickov, sosky a kadeco ine - teda len obycajne mrtve modly, o ktorych este Boh hovori, ze je mu to ohavnost, pretoze hned prve prikazanie, co dal Mojzisovi hovorilo, ze :neucinis si rytiny podoby ziadnej z veci, ktore su na nebi hore, na zemi dole, na oblohe, vo vode atd... nebudes sa im klanat, ani im sluzit. Takze ak nieco take uvidis, mozes byt ista, ze u toho cloveka je duch modlosluzby, ktory si tam zije. A to je pred Bohom ohavnost. Asi tolko.
5. jún 2014 o 09:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Od tohto momentu je diskusia iba na modrykonik.sk.
5. jún 2014 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rony15 prepac,ale s detami nemam o com komunikovat
5. jún 2014 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fabco11 uvazujem, ci vobec s niekym mas o com komunikovat. strasne, douc sa, ako uradne komunikujes? to ta ja vezmu niekam do prace s tymto pravopisom? preto, ze si neschopna, si sa dala na vestenie?no jo, co uz.
5. jún 2014 o 23:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastna11 Dobrý deň, môžem poprosiť číslo na tu vešticu z RAče?Ďakujem
7. jún 2014 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok