• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
Ahojte, ja som sem už písala svoj názor na veštenie, ja som u veštici bola minulý rok a musím povedať, že mne vyšlo teda do bodky všetko. A bolo to veľmi príjemné posedenie. Ale chcem iné napísať a síce: stala sa mi taká vec, že som mala sústavne pocit, že je niečo u mňa doma, počula som kroky a nikto tam nikdy nebol, alebo som videla periférne ako niekto stojí v rohu miestnosti a pozoruje ma a keď som sa tam pozrela, nič tam nebolo, alebo mi padali obrázky zo stien. Jednoducho som sa už doma necítila dobre..Stále som mala pocit, že ma niekto pozoruje a ani moji známi už ku mne nechceli chodiť prespávať, pretože sa báli, dokonca som uvažovala aj o sťahovaní. Fakt som už nevedela na koho sa mám obrátiť tak som zavolala tej u ktorej som bola, - (inak som zabudla ako sa volá :D:D, lebo mám nový telefón a niektoré kontakty sa mi neprekopírovali) ale viem, že je z Bučian. A ona sa venuje aj tomuto, tak prišla ku mne - trvalo to síce asi 4 hodiny čo mi čistila dom, ďalšie 4 hodiny sa mi tuším vetralo :D - ale vôbec to neľutujem, lebo mám konečne doma kľud, vôbec sa už nebojím a hlavne sa nemusím sťahovať.
9. jún 2014 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, je tu niekto kto sa venuje tarotu ? ďakujem :slight_smile:
10. jún 2014 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petka3012 : Veľmi pekne Ti ďakujem za tvoj výklad o ktorý som ťa poprosila, za tvoj čas aj ochotu :slight_smile: Odporúčam a ešte raz ĎAKUJEM !!! :wink:
10. jún 2014 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sandrika1986 čo potrebuješ ?
11. jún 2014 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewa99 : Dobrý deň, napísala som Vám IP, prišla Vám správa ?
11. jún 2014 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandrika1986
@sandrika1986 ano prišla večer sa ozvem nie skôr ako 21 00
PS: to je na velký výklad , nechceš prísť radšej ? ä ( zavolaj na 0918609495 )
11. jún 2014 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewa99: Ak by som mohla poprosiť mohli by ste mi to poslať do IP ? Nemám totiž cestu okolo :wink:
11. jún 2014 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ma tu niekto skusenos aj s cistenim cakier? Dakujem
11. jún 2014 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám len kontakt od známej na jedného pána v Považskej Bystrici ale bez záruky . Nepoznám ho, nebola som a ??
Zdeno telefónne číslo 0917 645 974

Daj vedieť ako si dopadla ..
14. jún 2014 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem ja kontakt mam a aj som to uz absolvovala...len so chcela vediet ci ma niekto tiez skusenost...
16. jún 2014 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ma niekto kontakt na p. izabellu z Novych Zamkov? Velmi by ste mi pomohli. Prosim do IP...
18. jún 2014 o 04:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@thambelinka Pyramida je znak satana. Hlavne ked je v nom jedno oko. Vsetko su to energie co idu cez diabla ako aj shamballa naramok atd. To mas tak ked si krestan nosis kriz a veris v Boha. Ked veris v diabla a vestenie -vestice pracuju so zlou energiou, komunikuju so svetom duchov vlastne su kamosky diabla. Dokonca aj tie co pracuju s tzv.bielou magiou. Liecitelia su ina kategoria ale vesticiam neverim. Nenapadlo ta nikdy ze preco prave niekto moze vidiet buducnost. Buducnost vidiet nie je dane cloveku...to vie iba BOH.
Prajem ti aby si nasla spravnu cestu. Vestenie samo o sebe nie je zle ale sposob ako sa robi a co je za tym...to je diabolske. Odo mna tolko snad som tu nepoburila tie co si radi nechaju citat z tarot ci dlane ci co ja viem co. :grinning:
19. jún 2014 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@faustina333777 Prosím ťa a tieto vedomosti máš odkial ?
19. jún 2014 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MA NIEKTO SKUSENOST S isabel S POPRADU?....
21. jún 2014 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sväte písmo BIBLIA jasne hovorí o vešteniach o špiritizme:

Lv 19, 31: „Neobracajte sa na vyvolávačov duchov a na veštcov! Nevypytujte sa ich, poškrvnili by ste sa tým. Ja, Pán, som váš Boh!“
Dt 18, 11n: „Nech niet medzi vami nikoho ... kto by sa radil duchov alebo veštcov, alebo by sa pýtal mŕtvych na pravdu. Všetky tieto veci sa ošklivia Pánovi a pre tieto nešľachetnosti ich vyhubí.“

Lv 20, 6: „A osobu, ktorá sa obráti na vyvolávačov duchov a na veštcov a bude s nimi modlárčiť, proti takej osobe obrátim svoju tvár a vyhubím ju z jej ľudu.“

Lv 20, 27: „Ak niektorý muž alebo žena bude mať v sebe schopnosť vyvolávať duchov alebo schopnosť vykladačstva, musia umrieť.
23. jún 2014 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte. Viem,že asi nie je správne sa silou mocou kontaktovať na duše zosnulých,ale ja by som chcela poprosiť o odpustenie moju mamu,že som nezostala pri nej v nemocnici až do skonania a keď som tam bola nemohla už rozprávať iba ma nemo držala za ruku a pozeral mi do očí nejak som to nevnímala a chcela som,čo najskôr odísť z nemocnice. O dva dni nato zomrela. Často sa mi o rodičoch sníva,že žijú veľmi mi chýbajú mala som iba ich. Chcela by som navštíviť médium,ako napríklad Theresa z Long Island médium......ďakujem
24. jún 2014 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nm1 Absolvovala a ?? Daj info . pomohlo nepomohlo ? Kolko to stálo ?
25. jún 2014 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AAhojte, je tu niekto kto mi vyvesti z datumu narodenia do ip?vdaka
27. jún 2014 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babi nepoznste nejaku dibru pani na vestenie v ba alebo ako sa vam pozdava pani janovicova z nitry ale za ten svet neviem na nu kontakt od nikoho zohnat dakujem za opovede..... :slight_smile:
28. jún 2014 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
29. jún 2014 o 20:26 • miriam49
@ewa99 ano cca mesiac dozadu som bola na cisteni...co sa tyka toho ci pomohlo tak urcitym sposobom ano,ale mala som vacsie ocakavania...aj tak si myslim ze to bola zaujimava skusenost...a co sa ceny tyka tak som zaplatila 30 eur...neviem posudit vela ci v norme?
30. jún 2014 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nm1
No lacné to nie je , skôr veľa . Aspon z môjho pohladu. Za ti peniaze mám výklad u p. Jozefa zo Žiliny a + pomoc s dobitím energie, a ten určite lepšie poradí , pomôže nielen s týmito problémami.
Aj tak ďakujem .
30. jún 2014 o 06:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriam49 ahoj,takze kludne sa jej moze napisat mail a odpise? a cenu ma aku? :wink: dakujem :slight_smile:
1. júl 2014 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelko Mne pan Jozef na meil odpovedá ale na výklad musíš prísť osobne . No a cena je dobrovolná ,podla vlastnej spokojnosti
1. júl 2014 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariro
@mariro cchcem kontakt na tu pani z piestan ale vie aj odkial ludi?dakujem za odp.
2. júl 2014 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewa99 ale on je v Ziline,nie? ja som myslela na tu pani,co pisala o nej miriam49 :wink:
2. júl 2014 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariro
@mariro cchcem kontakt na tu pani z piestan ale vie aj odkial ludi?dakujem za odp.
@mariro
2. júl 2014 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelko Prepáč ale asi som to zle pochopila
2. júl 2014 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewa99 v pohodicke:slight_smile:
2. júl 2014 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som radu od p.vestice cez mail. Prosim vas o mailovy kontakt na doveryhodnu vesticu .dakujem
4. júl 2014 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok