• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
caute, ja som pani Angele tiez napisala, no neviem, mne prisiel jej vyklad dost vseobecny
potom som upresnila to, co ma viac zaujimalo a je to aj aj, no mozem si vybrat
Napisala to pekne, ale ja z toho nie som mudrejsia. Uvidim co mi prinesie zivot :slight_smile:
Ozaj, kolko ste jej poslali?
19. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mozete mi napisat ako dlho trvalo kym vam odpisala pani Angela. Ja som jej pisala v pondelok a este mi nic od nej neprislo :frowning2: . Dufam,ze to nevesti nic zle :confused: ,alebo ze by jej ten email nedorazil?!
20. máj 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
happysmile
buď bez obáv-ja som jej písala niekoľkokrát. Myslím, že má toho dosť a tak to spracúvava postupne a tiež asi záleží od dôležitosti problému. Myslím, že uprednostní tích, ktorých problémy sú závažnejšie. Ale ozve sa určite. U mňa to bolo 1-krát takmer okamžite a minule som čakala 3 dni. Ale vedela som, že sa ozve-jedná seriózne.
20. máj 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majajamka, dik, si zlata :slight_smile: . Asi skutocne "trpezlivost ruze prinasa", len v mojom pripade som trochu nedockava. No nevadi, ked mi napise tak sa ozvem.
20. máj 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
happysmile,ja som pisala este v nedelu a tiez nic :frowning2:
20. máj 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak moja kam tiez pisala pred dvoma dnami a este stale neodpisala :unamused:
20. máj 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som caka na odpoved 2 dni :wink:
20. máj 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nas pisalo velmi vela a kym to angela vsetko prejde, trva to dlhsie:slight_smile: ja som pisala vcera a tiez este nic... ale verim, ze odpise :slight_smile:
20. máj 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to uz chapem, ona je chuda zavalena nasimi otazka :sweat_smile: . to je potom v pohode. tak si pockam, a uz nebudem taka netrpezliva :wink: . diky ze ste sa ozvali
20. máj 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mňa ste trochu ukľudnili,písala som v utorok ráno a ešte mi nič neprišlo..bojím sa,že mi pani Angela nechce napísať preto,lebo ma nič dobré nečaká..ale snáď to nebude v tom. Aj môj problém je dosť závažný /však asi každej z nás/,ale neformulovala som to tak,že som na liekoch od nervov a neviem čo ďalej..písala som stručne...bez emócií...tak uvidím...stále nedočkavo čakám... :unamused: :sweat_smile:
21. máj 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja čakám o minulého týždňa a stále nič... :frowning2:
21. máj 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulicek, tadea pozeram, ze sme z rovnakeho mesta, aj ked teraz uz 5 rokov zijeme v Irsku.

aj ja som sa obavala, ze mi pani Angela nechce odpisat, lebo ma caka nieco zle (aj ked som jej napisala, ze moze napisat aj "zle"). Ale asi ma naozaj toho vela ked nam tolkym este neodpisala. Nuz hold musime vydrzat. ked mi napise urcite sa ozvem
21. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Píšte babky, naozaj som veľmi zvedavá, ako budete spokojné, ale hlavne potom dajte vedieť, ako sa Vám plnia veštby
21. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majajamka, urcite napisem ci sa mi vsetko vyplni, len dufam,ze dobreho bude viac ako toho negativneho. Toho sa bojim asi najviac, lebo tu sme odkazani sami na seba, a keby sa nieco stalo tak skutocne neviem co budeme robit :confounded:
21. máj 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
happysmile, neobávaj sa pani Angela vie výklad napísať tak, že aj keby to nebolo pozitívne, príjmeš to v pohode. Okrem toho sa netreba báť ničoho, občas v živote prídu aj zlé chvíle, ale treba ich prekonať, aby potom mohlo byť lepšie. Vždy je nejaké východisko, ver mi.
21. máj 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja viem, preto sa snazim myslit pozitivne. ale vies niekedy ma prepadnu take myslienky "co ak nahodou" a potom "moc rozmyslam" to by som sa aj prefackala co ma vsetko napadne :grinning: . Vies nieje lahke zit v zahranici, ked si na vsekto sam. hlavne bez rodiny a ludi ktori by ti pomohli, hlavne ked mas deti...
21. máj 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale uz nebudem vymyslat, uvidim co mi napise. snad nas cakaju konecne dobre casy.necham sa prekvapit :wink:
21. máj 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievence ja som si dala tiez vyvestit u pani Angely a som velmi spokojna :wink:
21. máj 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz som to asi vzdala.Pisala som jej 14.05.2009 to je minuly tyzden vo štvrtok a stale nic.Mam jej to poslat este raz?Alebo je tu niekto kto caka tyzden.?????????????????
22. máj 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budte trplezlivé,iste odpíše,možno je len na dovolenke.Veď keď jej toľko ľudí píše a platí tak sa nemá zle,nie? :grinning: Mne odpísala rýchlo,ale pôsobí na mňa seriózne,takže VYDRŽTE!
22. máj 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana,to iste napadlo aj mne - ci jej nemam opat napisat. od nedele cakam,dnes je piatok. znama napisala po mne a na druhy den mala odpoved.
22. máj 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som prave napisala ci jej to prislo.Mozno odpise. pa
22. máj 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana, tak potom prosim daj vediet :slight_smile: myslim, ze nas na jej odpoved caka viac :sweat_smile:
22. máj 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne ze napišem. :wink: :wink: :wink:
22. máj 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja som jej pisala minuly tyzden v pondelok vecer a rano som mala uz odpoved a skusila som hned v utorok poslat 2 emaily a zasa mi hned odpisala na obidva .....asi toho ma vazne vela,neviem preco vam tak dlho neodpisuje :confused:
mozno jej niekolko ludi neposlalo peniaze tak uz asi nevesti..... :grinning: :grinning: to ma len napadlo
ja by som jej skusila znova napisat......
22. máj 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja si zasa myslím, že vie vycítiť, kto má naozaj vážny problém a seriózny záujem o pomoc-keďže mnohí píšu len tak zo zvedavost i a týchto vybavuje medzi prvými. Určite odpíše všetkým, aj keď to musí byť únavné, veď koľko je takých, ktorí len na základe tohto fóra jej za posledný mesiac napísali. :slight_smile:
22. máj 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adina a ty si ako dlho čakala na odpoveď?
22. máj 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz cakam siesty den a niiic... :unamused:
24. máj 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tadea - mne to poslala hned na druhy den.Ani som necakala taku rychlu odpoved :wink: Mozno je naozaj odcestovana,alebo ma nejaky dovod preco nepise...
24. máj 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm ja to tu uz pisala ale moja kam tiez caka uz tyzden a nic...uz jej aj druhykrat pisala :unamused: asi ma fakt toho vela :zipper_mouth:
25. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok