• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

23. januára 2017 
@petronelka56 Ahoj, koľko sa , prosím, platí?
6. júl 2014 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petronelka56
@zuzana450 robis reklamu? vytvaras si nove registracie :grinning: to je na MK zakazane :wink:
14. júl 2014 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva0411 nenavstevuj ziadne medium,nechaj rodicov na pokoji, pusti to z hlavy, duse sa nemaju rusit a pritahovat k zemi,kde uz nemaju co hladat. Raz si to vysvetlite. Ked sa Ti o nich sniva,tak s nimi asi sama komunikujes po svojom. Mne sa tiez niekedy s niva s babickou a inymi ludmi,co odisli. Vidim v tych snoch,ze sa maju dobre, niekedy sa pri nich rozplacem a oni mi povedia,ze nemam preco plakat,ze im je fajn tam kde su a ja tam este nemam co hladat. Myslim,ze ti ludia ked odchadzaju,tak vedia ake je to pre nas tazke a pre nich skor lahke.
14. júl 2014 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva0411 v prvom rade odpusti sebe..
14. júl 2014 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu jedna uzasna osobka, a to neprehanam @petka3012 Petke velmi pekne dakujem za ochotu pomoct, expresne rychlo vyvestit a nasledne poradit. Zaroven moja obrovska vdaka patri za vycistenie nasho domova od negativnej energie. Odporucam kazdemu, kto ma nejake problemy a potrebuje vediet, co ho caka, ci zachranit svoj domov od zleho. DAKUJEM!

ma aj svoju stranku http://petra-i.webnode.sk/
15. júl 2014 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte.mohol by mi niekto poslat kontakt na vesticu v bratislave?najlepsie vsak overenu.nemam moc casu chodit kade tade a skusat.a chcela by som taku na osobne stretnutie.dakujem
17. júl 2014 o 15:03  •  čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matkapetka
prosim vas možem sa s vami nejako skontaktovat, chcela by som ist k vestici Edite z ružinova, vraj mate čislo, pekne dakujem
20. júl 2014 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiki68 ďakujem asi máš pravdu. Cítim sa na všetko sama od kedy odišli na večnosť. Nemohli mi finančne pomáhať,ale pomohlo mi ak som mala nejaký problém,že ma mama vypočula to pomohlo......
20. júl 2014 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcem vedieť,čo bude a čo bolo to viem.....na čo chcieť vedieť čo bude? To čo má sa stať sa stane....Ale ja by som sa chcela spojiť s dušou mojich rodičov
22. júl 2014 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mate niekto kontakt na Didu z Vrakune?
22. júl 2014 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa veľmi sklamala v Marion :frowning2: je tu ešte niekto taký?
24. júl 2014 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aké máte skúsenosti s tou Marion vy?máte aj dobré?vyšli vám predpovede?ďakujem za odpovede.....
24. júl 2014 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiež uvažujem o stretnutí s niekým, kto by ma'nakopol'
mám totiž stále pocit, že som sa 'zastavila' na slepom bode
a nemôžem sa 'odraziť' dalej. .Neviete o niekom spoľahlivom V TN.
27. júl 2014 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elka86 TN nie ale dalej ano . Pozri si Žilinu
29. júl 2014 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vranica Ahoj, poslala by si mi na ňu kontakt? Ďakujem.
30. júl 2014 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1simonecka1 Ahoj, volá sa Táňa a je perfektná! Sama ku nej chodím.
30. júl 2014 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, nedávno som si prečítala celú túto diskusiu o veštení. Sama v to verím, keďže mám skúsenosti s vynikajúcimi veštkyňami. Jedna je z okolia TT- z Bučan a druhá z okolia Senca, na fóre spomínaná ako Júlia. Zo začiatku som neverila, že niekto môže veštiť aj cez telefón... Pripadalo mi to ako výmysel, vyslovene len na zarobenie peňazí. Ale pár slečien a ich príspevky ma presvedčili a kontaktovala som tú Júliu. Vysvetlila mi, ako to funguje, pošlem jej na účet 40 eur a v daný termín jej zavolám. Telefón mi zodvihla, musím povedať, že jej prístup bol profesionálny a láskavý. Je to priama osoba, nechodí okolo horúcej kaše, ale na rovinu povie, čo vidí, alebo čo nevidí. Sedela som vyše hodiny v aute a pri našej konverzácii som nevnímala okolitý svet. Cítila som neskutočný vnútorný pokoj, i keď mám veľmi ťažké obdobie. Pýtala som sa, ona odpovedala, vysvetlila, poradila. Som jej za tú hodinu veľmi vďačná. Preto ju odporúčam a dávam jej takúto dlhšiu recenziu. Nie je veštica ako veštica. Súvislosti mi vysvetľovala spojené s mojou minulosťou, trafila sa do nej. Je to obdivuhodné. Dokonca o budúcnosti povedala to isté, čo moja druhá veštica z Bučan, pritom jedna druhú nepozná. Zaujímavé. Ale som spokojná, preto tu na ňu nechám telefonický kontakt a tých 40 eur nebudete ľutovať- 0911828401
31. júl 2014 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dency555 Ďakujeeem :slight_smile:
31. júl 2014 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
som vo veštení nová ale venujem sa tomu už dlhšie, viem že by som mohla byť naozaj dobrá ale na to sa potrebujem neustále zlepšovať a získavať spätnu väzbu. Bola by som rada ak by ste mi doverovali a pomohli mi pomáhať iným práve prostredníctvom veštenia. Moja mailová adresa je sila.kariet@gmail.com za veštenie si nič účtovať nebudem len Vás chcem poprosiť aby ste mi dali spätnú väzbu či to čo Vám vyveštím Vám skutočne pomohlo.
Za každú prejavenú doveru Vám už teraz ďakujem a teším sa na Vaše otázky ohľadom čohokoľvek.

Infinity
7. aug 2014 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dobrý deň, potrebovala by som poradiť , stratil sa mi psík strašne mne aj celej mojej rodine na tom záleží už sme ho hľadali všade možne, neviete mi poradiť nejakú veštkiňu alebo jasnovidku ktorá by ho vedela násjť , je to súrne.

ak niekto niečo vie, prosím vás poraďte mi .

Ďakujem veľmi pekne , vážim si to.
Ďakujem
9. aug 2014 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
chcela by som sa opýtať na Vaše skúsenosti s vešticou Belou? Vyplnilo sa Vám, čo povedala? Sedelo to časovo? Ďakujem :slight_smile:
10. aug 2014 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dency555 môžem sa spýtať dávala si jej otázky alebo rozprávala sama? Ďakujem krásne :slight_smile:
10. aug 2014 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,
nema tu niekto nahodou telefonne cislo na pani Mariu Horvathovu z Kolarova , je to Liecitelka . Stratila som nau cislo a nikde ho neviem najst . prosim ak ho niekto mate poslite mi ho na mail bubatt@centrum.sk
11. aug 2014 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím vás. Hned na začiatok ,sem som sa príhlásil na modrykonik za úplne iným účelom,ale prečítal som si tu hádam celú diskusiu .Je tu veľa kontaktov na veštice za čo dakujem ,ale zaroven nechapem prečo ked tu niekto niekoho doporučíí hned ho napadate že si robí reklamu.Tak ako sa vlastne ma niekto dozvedieť nejaký ten kontakt??,tý prave čo vykrikujú su tý ktorým to vadí ,,každý nový kontakt NOVE OHROZENIE!!!l toto je moja skúsenosť/žiadna reklama/ dúfam že to oceníte najme od chlapa /my vraj neveríme/.Vyskúšal som presne 5 kontaktov,viac menej až po chvíľke mi prišlo že skoro každý kontakt pracuje pre spoločnosť začinajucu sa na/Mo/.Je tu doslova veľa jedincov ktorý tu služby propagujú, alebo je to sama spoločnosť,,same ine mená /pre ktorú to je biznis .Na zaklade mojich skusenosti by som už ničomu neveril ,lebo tých bludov čo som sa napočúval ,,proste nemám slova.Až na jeden pripad a to poviem rázne nieje to reklama,len doporučenie /lebo nepracuje pre žiadnu spoločnosť/A ten kontakt som našiel práve tu-V mojom teste vyhrala jednoznačne Sofia!!!!!!!!!/vestenie-sofa.eu /tej nemusíte povedať nič tá vám vyrazí dekel z hlavy ,ešte doteraz to neviem predýchať a vďaka nej zasa verím ,že ľudia z Darom Existujú,ak chcete naozaj veriť tak ja doporučujem Sofu.
11. aug 2014 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maba11 Ahoj, prepáč za neskorú odpoveď. Najprv rozprávala sama a potom si na rade ty. Položíš otázku a ona ti na ňu odpovie.
15. aug 2014 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....má niekto skúsenosť s O. Ujffalušiovou z LV pokiaľ ide o "odrobenie" prekliatia? Pozitívnu al. negatívnu? Vďaka
18. aug 2014 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,nebola niektora z vas u vestkyni Gasparovicovej v Trnave? ak ano,aku s nou mate skusenost?
20. aug 2014 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok