Veštice. Veríte v ich predpovede?

Ahojte....zaujimal by ma nazor...mam nutkanie ist k vestici..ale neviem ci tomu budem potom verit alebo nie?..boli ste niektora u nejakej vestice?....a plni sa vam to co vam predpovedala?
misiak912
21. aug 2014
@rasto22 Zjavne sa Ti stalo to, že si sa nenaučil písať.
ewwe
21. aug 2014
odporucam výklad u Silakariet (prispevok vyssie) vsetko sedelo, co mi napisala, plus velmi dobrý pocit som z nej mala, mila osoba, 🙂 dakujem
milan_branik
22. aug 2014
lahka odpoved verite horoskopom http://horoskopy.pozri.sk ???
tak asi tak to je z vesticami.......... 😃
bobekova4
22. aug 2014
@tornado55 No tak dakujem za odporúčanie podarilo sami jej dovolat a musím naozaj potvrdit že ona je naozaj topka!som unesena ako to robí dočerta??
mysuliatko7
24. aug 2014
Jedna zenska mojej mamine predpovedala pred 7 rokmi, ze budem zubarka a budem mat manzela pravnika, tmaveho vysokeho.. V tej dobe som chodila so svojim ex a strasne som sa nahnevala ze ake bluudy pocuva .. :-o
Teraz koncim medicinu a som tehotna s vysokym spanielom, ktory je pravnik :p 😉 :-p
krpcek2
25. aug 2014
Ahojte baby, ja som z BB a začala som veštiť pred štyrmi rokmi, prišlo to tak z ničoho, len som to chcela skúsiť a odvtedy to robím stále, pretože vždy hovorím skôr minulosť, pokiaľ nie je klient spokojný s výklkadom minulosti, do prítomnosti a budúcnosti ani nejdem, no ešte sa mi to nestalo zatiaľ. a všetky baby sa mi vracajú, aj tu z MK je ich mnoho a po roku, dvoch sa všetky ozvali, že to sedí ako riťka na šerbeľ. ono je asi rozdiel veštica a veštica. niekto to robí pre srandu a peniaze, niekto to v sebe naozaj má. ja cítim aj choroby človeka pri dotyku alebo pri hlbšom precítení toho, s kým som, ale dotykom je to ideál a taktiež silné emočné zážitky, ktoré ho blokujú niekam sa posunúť. Ak by ste mali niektorá záujem to skúsiť, napíšte mi správu 😉
smejussska
27. aug 2014
Ja som bola prednedávnom na Štiavnických Baniach u p. Darinky a bola som vlmi spokojná. Niečo sa splnilo a na niečo ešte čakám,tak sa snád nemýlila 🙂 Chodí k nej viac známych a všetci si ju chvália a moja mamina je úplne nadšená,všetko tiež vychádza 🙂 Pritom pred pár rokmi som bola u p. Zúbkovej tiež na Štavnických Baniach a tá sa teda sekla vo všetkom,čo povedala... ]-(
krpcek2
29. aug 2014
Ahojte baby, ak ešte chcete niektoré vyveštiť, tak pls, napíšte teraz, lebo v pondelok odlietam na dovolenku, tam to riešiť nebudem, vrátim sa až 12.9., tak by som vás potom zdržiavala. Ak, tak správa 😉
krpcek2
30. aug 2014
Baby,som veľmi rada všetkym,ktoré ste sa ozvali a veľmi sa tesim,že ste všetky spokojné a dokonca ma posúvate kamaratkam. Ďakujem a krásny deň vám všetkým prajem. Takým správam o spokojnosti sa vždy potešim
krpcek2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petra67
30. aug 2014
Ahojte všetci, ktorí hľadáte naozaj dobrú vešticu. Včera som sa spojila s krpcek2, hned behom hodinky sa mi plne venovala, a naozaj musím konštatovať, že tá baba si s tými kartami naozaj rozumie a vie ich veľmi dobre až obdivuhodne interpretovať. Veľmi veľká spokojnosť z mojej strany, a v budúcnosti, ak budem potrebovať, sa na ňu obrátim zas🙂 Dakujem🙂
krpcek2
31. aug 2014
Ďakujem a mne bolo tiež potešením,že si sa rozhodla pre mňa. 😘
hairnegra
31. aug 2014
Kto ma skusenost s pani Olahovou zo Sale a s Mandakovou z NZ?
dency555
1. sep 2014
@maba11 Ahoj, najprv sama a potom sa môžeš pýtať a ona ti odpovie.
hanisek44
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
koky22
1. sep 2014
@petra67 ahoj,kolko si u nej platila?ďakujem
maba11
4. sep 2014
Ahojte máte niekto skúsenosti s veštením od Sofie vestenie-sofa.eu. Či to čo povedala aj bola pravda. A koľko berie?
lili0110
4. sep 2014
Baby prosim vas neviete niektora co je s annarozinou? Este vesti stale?
simoneta10
9. sep 2014
Ahojte vedeli by ste mi poradit dobru vesticu z Presova? Vopred dakujem, keby nieco prosim IP
bebebeb
11. sep 2014
Uz dlhsi cas hladam naozaj dobru vesticu v Bratislave... Ak mate s nejakou v BA pozitivne skusenosti, tak mi prosim Vas dajte na nu kontakt... Dakujem
milekust
13. sep 2014
@krpcek2 No neviem, co sa deje, dufam, ze sa Vam nic nestalo.. ale ak ste v poriadku a len neberiete telefon ani nereagujete na sms, tak musim povedat ze toto nie je seriozny pristup. Mozete byt akokolvek mila v telefone, ak sa dohodneme na nejaku hodinu a vy potom bez toho aby ste dali vediet, ze do toho nieco prislo, nereagujete, tak je to zvlastne. S takymto pristupom som sa este nestretla. To robite aj ludom, co Vam dopredu poslu peniaze alebo len tim, ktorym ste nedali cislo uctu?
krpcek2
14. sep 2014
Dobrý deň prajem všetkým, @milekust ospravedlňujem sa, že som nereagovala na mobil, no pri uspávaní malého mám zvuky vypnuté a zaspala som s ním, ospravedlňujem sa verejne, no aj ja som iba človek, môže sa to stať. Pokiaľ ešte máte záujem o veštenie, včera večer som prišla domvo, tak sa vám môžem venovať.

a týmto aj všetkým babám oznamujem, že som tu, teda sa púšťam do veštenia a budem vás kontaktovať.
ifkael
14. sep 2014
@servitka10 ja ano, a teda super..stratila som na nu cislo. Nemas nahodou?
servitka10
14. sep 2014
@ifkael posiela do ip.Aj ti od nej nieco vyslo?
ifkael
14. sep 2014
@servitka10 mne vsetko
ifkael
14. sep 2014
Akurat co ma stvalo jej furt vyzvanajuci mobil 😃 ale splnili sa veci...co som si myslela, ze sa nesplnia
servitka10
14. sep 2014
Ja som u nej bola pred 2tyz.,na 9hod mala objednanych 6ludi,bol tam chaos,ale myslim si,ze vesti dobre.Kedy si u nej bola?
servitka10
14. sep 2014
@ifkael myslim,ze vesti dobre,uvidim,ci jej to vyjde.Kedy si u nej bola?
misada
14. sep 2014
Ja čakám už od 1.septembra.prestáva mato baviť!veľmi neseriózne
milekust
15. sep 2014
@misada a na ktoru cakas?

Začni písať odpoveď...

Odošli