• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
@rasto22 Zjavne sa Ti stalo to, že si sa nenaučil písať.
21. aug 2014 o 06:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odporucam výklad u Silakariet (prispevok vyssie) vsetko sedelo, co mi napisala, plus velmi dobrý pocit som z nej mala, mila osoba, :slight_smile: dakujem
21. aug 2014 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
lahka odpoved verite horoskopom http://horoskopy.pozri.sk ???
tak asi tak to je z vesticami.......... :grinning:
22. aug 2014 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tornado55 No tak dakujem za odporúčanie podarilo sami jej dovolat a musím naozaj potvrdit že ona je naozaj topka!som unesena ako to robí dočerta??
22. aug 2014 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jedna zenska mojej mamine predpovedala pred 7 rokmi, ze budem zubarka a budem mat manzela pravnika, tmaveho vysokeho.. V tej dobe som chodila so svojim ex a strasne som sa nahnevala ze ake bluudy pocuva .. :astonished:
Teraz koncim medicinu a som tehotna s vysokym spanielom, ktory je pravnik :p :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2014 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte baby, ja som z BB a začala som veštiť pred štyrmi rokmi, prišlo to tak z ničoho, len som to chcela skúsiť a odvtedy to robím stále, pretože vždy hovorím skôr minulosť, pokiaľ nie je klient spokojný s výklkadom minulosti, do prítomnosti a budúcnosti ani nejdem, no ešte sa mi to nestalo zatiaľ. a všetky baby sa mi vracajú, aj tu z MK je ich mnoho a po roku, dvoch sa všetky ozvali, že to sedí ako riťka na šerbeľ. ono je asi rozdiel veštica a veštica. niekto to robí pre srandu a peniaze, niekto to v sebe naozaj má. ja cítim aj choroby človeka pri dotyku alebo pri hlbšom precítení toho, s kým som, ale dotykom je to ideál a taktiež silné emočné zážitky, ktoré ho blokujú niekam sa posunúť. Ak by ste mali niektorá záujem to skúsiť, napíšte mi správu :wink:
25. aug 2014 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Ja som bola prednedávnom na Štiavnických Baniach u p. Darinky a bola som vlmi spokojná. Niečo sa splnilo a na niečo ešte čakám,tak sa snád nemýlila :slight_smile: Chodí k nej viac známych a všetci si ju chvália a moja mamina je úplne nadšená,všetko tiež vychádza :slight_smile: Pritom pred pár rokmi som bola u p. Zúbkovej tiež na Štavnických Baniach a tá sa teda sekla vo všetkom,čo povedala... :angry:
27. aug 2014 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby, ak ešte chcete niektoré vyveštiť, tak pls, napíšte teraz, lebo v pondelok odlietam na dovolenku, tam to riešiť nebudem, vrátim sa až 12.9., tak by som vás potom zdržiavala. Ak, tak správa :wink:
29. aug 2014 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,som veľmi rada všetkym,ktoré ste sa ozvali a veľmi sa tesim,že ste všetky spokojné a dokonca ma posúvate kamaratkam. Ďakujem a krásny deň vám všetkým prajem. Takým správam o spokojnosti sa vždy potešim
30. aug 2014 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetci, ktorí hľadáte naozaj dobrú vešticu. Včera som sa spojila s krpcek2, hned behom hodinky sa mi plne venovala, a naozaj musím konštatovať, že tá baba si s tými kartami naozaj rozumie a vie ich veľmi dobre až obdivuhodne interpretovať. Veľmi veľká spokojnosť z mojej strany, a v budúcnosti, ak budem potrebovať, sa na ňu obrátim zas:slight_smile: Dakujem:slight_smile:
30. aug 2014 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ďakujem a mne bolo tiež potešením,že si sa rozhodla pre mňa. :kissing_heart:
31. aug 2014 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto ma skusenost s pani Olahovou zo Sale a s Mandakovou z NZ?
31. aug 2014 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maba11 Ahoj, najprv sama a potom sa môžeš pýtať a ona ti odpovie.
1. sep 2014 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petra67 ahoj,kolko si u nej platila?ďakujem
1. sep 2014 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte máte niekto skúsenosti s veštením od Sofie vestenie-sofa.eu. Či to čo povedala aj bola pravda. A koľko berie?
4. sep 2014 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosim vas neviete niektora co je s annarozinou? Este vesti stale?
4. sep 2014 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vedeli by ste mi poradit dobru vesticu z Presova? Vopred dakujem, keby nieco prosim IP
9. sep 2014 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz dlhsi cas hladam naozaj dobru vesticu v Bratislave... Ak mate s nejakou v BA pozitivne skusenosti, tak mi prosim Vas dajte na nu kontakt... Dakujem
11. sep 2014 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek2 No neviem, co sa deje, dufam, ze sa Vam nic nestalo.. ale ak ste v poriadku a len neberiete telefon ani nereagujete na sms, tak musim povedat ze toto nie je seriozny pristup. Mozete byt akokolvek mila v telefone, ak sa dohodneme na nejaku hodinu a vy potom bez toho aby ste dali vediet, ze do toho nieco prislo, nereagujete, tak je to zvlastne. S takymto pristupom som sa este nestretla. To robite aj ludom, co Vam dopredu poslu peniaze alebo len tim, ktorym ste nedali cislo uctu?
13. sep 2014 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň prajem všetkým, @milekust ospravedlňujem sa, že som nereagovala na mobil, no pri uspávaní malého mám zvuky vypnuté a zaspala som s ním, ospravedlňujem sa verejne, no aj ja som iba človek, môže sa to stať. Pokiaľ ešte máte záujem o veštenie, včera večer som prišla domvo, tak sa vám môžem venovať.

a týmto aj všetkým babám oznamujem, že som tu, teda sa púšťam do veštenia a budem vás kontaktovať.
14. sep 2014 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@servitka10 ja ano, a teda super..stratila som na nu cislo. Nemas nahodou?
14. sep 2014 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael posiela do ip.Aj ti od nej nieco vyslo?
14. sep 2014 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@servitka10 mne vsetko
14. sep 2014 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akurat co ma stvalo jej furt vyzvanajuci mobil :D ale splnili sa veci...co som si myslela, ze sa nesplnia
14. sep 2014 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som u nej bola pred 2tyz.,na 9hod mala objednanych 6ludi,bol tam chaos,ale myslim si,ze vesti dobre.Kedy si u nej bola?
14. sep 2014 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael myslim,ze vesti dobre,uvidim,ci jej to vyjde.Kedy si u nej bola?
14. sep 2014 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja čakám už od 1.septembra.prestáva mato baviť!veľmi neseriózne
14. sep 2014 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misada a na ktoru cakas?
15. sep 2014 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok