• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
Dlho som tu nebola,zdravim vas a zaroven vas pozivam do novootvorenej vestiarne,objednavky piste do spravy.dakujem.vasa sara
23. sep 2014 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera som volala s krpcek2 a musim povedat, ze to bolo velmi prijemne a hlavne pravdive vestenie. :slight_smile: Minulost opisana velmi presne a aj pritomnost. Buducnost ... to si musim este pockat. :slight_smile: Mala som velmi dobrý pocit, prijemna komunikacia, ludsky pristup a nasla si na mna cas aj v neskorých hodinach. Ak mate problem, nevahajte Petku kontaktovat, urcite nebudete lutovat. A este jedna vec, presne vedela aky mam zdravotny problem. Este raz ĎAKUJEM. :wink:
24. sep 2014 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kludne si pozri horoskopy napr. tu

http://horoskopy.pozri.sk

a mas to to iste a zadarmo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. sep 2014 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milan_branik niekedy to nestaci, clovek chce vediet viac ...
24. sep 2014 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ĎAKUJEM VÁM BABY, ste zlaté a som rada, že mi s dôverou napíšete a zveríte sa so svojimi príbehmi, teším sa z každej jednej.
24. sep 2014 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte zienky! No ja mam zmiesane pocity a skusensti. Bola som u dvoch - numerologicka a astrologicka a kazda mi povedala nieco ine - pytala som sa na vztah. Male veci vysli, tie velke nie. Tie veci ktore vysli vsak boli skor zrejmosti. Bola som prvy krat u jednej pani v Bratislave, Devinska NV a velmi som bola natesena z jej predpovede buducnosti. Pani velmi prijemna! Predtym mi urobila horoskop kde zhodnotila moju osobnost atd, trefne ale moze byt aj vseobecne. Ked som ale bola u nej osobne, povedala mi vela o mojej buducnosti, neviem vsak ci sa splnilo, pretoze este tie udalosti na ktore som sa pytala nenastali. OKREM toho, ze mi hovorila ze za 3 roky (ovtedy ako som bola u nej, co bol Januar 2011) do mojich narodenin, ktore som mala v septmberi 2014 stretnem obrovsku lasku, ale ze do mojich narodenin v roku 2013 si nemam zacinat ziaden vztah lebo stroskota. Potom som u nej bola v Januari, tento rok pretoze som stretla niekoho ale pred mojimi narodeninami a verim (stale) ze to je moja zivotna laska. Ale vraj NIE. Bolo mi zvlastne ze na vsetko co mi povedala a nevyslo odpovedala ze to preto lebo som tvrdohlava a povysenecka (co nie je pravda!) Je koniec Septembra 2014, stretavam sa s muzom o ktorom ona tvrdi ze nie je pravy pre mna ale ja verim ze je. Nikoho ineho som nestretla. Dnes som dostala vypracovany horoskop od druhej pani vestice a podla nej najdem lasku az v 30tke (mam 26) pretoze namam vhodne obdobie na lasku. Takze dalsie 4 roky hej? :slight_smile: A este jedna pani "liecitelka" mi odmietla urobit horoskop pretoze som prekliata! bubububu :P Zvlastne skusenosti mam aj z online poradne moneo.sk - co vestica to ina odpoved na tu istu otazku!
24. sep 2014 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrtulienko riad sa podla seba, svojho srdca, ak veris ze je to ten pravý tak bude, neriad sa podla niekoho ineho :slight_smile:
24. sep 2014 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vrtulienko urcite si schopna zvazit aj vlastnym rozumom a radami a nazormi okolia,ci je niekto TEN pravy alebo nie...na to vestice netreba :wink:
24. sep 2014 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vrtulienko - ak Ti povie veštica, že si tvrdohlavá a povýšenecká, tak to, čo jej okrem morálky chýba, je zdravý úsudok. Keby bola dobrou vešticou, tak Ti vyloží pravdu a to,že sa nesplnilo to, čo Ti povedala nie je preto, aká si Ty, pretože karty vedia komu sa vykladajú a počítajú s jeho presnými vlastnosťami a črtami, ktoré ten človek má. Takže to nebola Tvoja vina, než vina pani "veštice". Čudujem sa,že po takej skúsenosti si tam ešte išla. A aby ti hovorili či je to alebo to nie je pravá láska, to je trochu skoro, na také veci nemá prečo poukazovať. Ak si ho stretla, tak pre niečo. Ak máš stretnúť niekoho v tridsiatke, tak to príde, na to máš čas, za 4 roky toho môžeš zažiť veľa, naučiť sa veľa. Ak v srdci cítiš lásku, je od Boha, pretože Boh je láska a ten, kto má v sebe Boha sa nemusí báť toho, či to, alebo ono bude dobré. Bude to také, aké to Ty chceš mať. Sme stvorení na obraz Boží, teda každí z nás má v sebe kúsok Boha, ak teda dokáže Boh riadiť naše životy a robiť zázraky, máme tie isté danosti. Tak sa riaď tým, čo cítiš a čo si praješ. Tým, kým sa máš stať sa staneš pomocou ľudí v Tvojom živote :wink: a pokiaľ si nechávaš vykladať mnoho krát na tú istú vec karty, môžu ukazovať hlúposti. :wink: alebo je možné aj to, že sa pýtaš nesprávnych veštíc, ktoré na tom ryžujú pre obohatenie, nie preto, že majú dar a chcú Ti pomôcť. Možno by aj chceli, ale nevedia, nemajú to v sebe :wink:
24. sep 2014 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte, chcela by som všetkým v zahraničí takto zdeliť, že pokiaľ aj ste v zahraničí a ste v rámci eu a máte tam číslo zahraničného operátora alebo pevnú linku, nie je to problém, zavolám vám aj na zahraničné číslo, aby ste neplatili roaming :wink: tak sa nebojte toho, že vás to bude veľa stáť alebo to telefonicky preto nejde :wink:
25. sep 2014 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@krpcek2 Dnes mi Peťka telefonovala :slight_smile: ...veľmi milá žienka, super sa mi s ňou rozprávalo :slight_smile: Nemala som problém jej povedať a opýtať sa na veľmi ťažké veci v mojom živote, také o ktorých som bola schopná rozprávať sa iba s najbližšími osobami..Keď mi hovorila niektoré veci úúúplne sedeli, to som až mala zimomriavky na koži a roztrasené kolená :wink: A hocičo som sa jej opýtala nemala najmenší problém sa na to pozrieť a povedať mi o tom...Veľmi mi pomohla, som veľmi rada, že som ju oslovila a veľmi pekne jej ďakujem za jej čas, ochotu a rady... Dlho som váhala s tým osloviť niekoho kto veští, ale teraz to neľutujem vobec, práve naopak som rada, že som natrafila na Peťku a obrátila sa práve na ňu... Možem povedať len jedno veľké ďakujem :slight_smile:
25. sep 2014 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vykta a dozvie sa nieco konkretne ?
26. sep 2014 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek2 Peťka ste veľmi milá a príjemná. Som rada , že som sa Vám ozvala. Ďakujem Vám za povzbudivé slová :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. sep 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby ja poznam uzasnu vesticu vola sa Ivanka jej mail je (anjelikivanka@gmail.com)vestbu posiela e-mailom a super na tom je, ze nikde nemusite chodit a hlavne cestovat.Niektore veci sa uz splnili a niektore cakaju:slight_smile:)) Skuste ja som bola spokojna. Cena 30€. Potom dajte vediet ked ju niekto vyskusa:slight_smile:)
26. sep 2014 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek2 Urcite odporucam!!Petka je velmi prijemna,mila a hlavne ludska osoba.
Vie uplne precitit danu temu a svoje karty.Co bolo a co je -sedi,iny dokaz ani nepotrebujem.A na buducnost si este :unamused: musim pockat :slight_smile:
Peti,dakujem za Tvoju energiu a cas.Prajem vsetko dobre :wink:
26. sep 2014 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby,ste top, dakujem vám
26. sep 2014 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od justinka_l.
z kade je ta Petka pls??
26. sep 2014 o 19:44  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Banská Bystrica, preto veštím aj telefonicky a to podstatne viac ako osobne :wink: @justinka_l
26. sep 2014 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ja som dnes tiez telefonovala s Petkou a som spokojna. Fajn sme si pokecali. Dobre, ludsky...a samozrejme vramci vykladu. Mam z toho dobry pocit. Teraz uz len pockat, ci to aj tak dopadne ako mi Petka povedala. :slight_smile:
26. sep 2014 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dnes som sa rozpravala s Petkou a bol to velmi prijemny rozhovor. Mala som pocit, ze mna, moje zazemie, to ako zijem, mojho muza a znamych dobre pozna. Veci, ktore hovorila boli pravdive a davali zmysel. Petka aj poradi na co si davat pozor. Som zvedava ako to vsetko dopadne :slight_smile:
27. sep 2014 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@krpcek2 to akoze ty vestis?Co beries zato?A ja ked ti dam cislo mobilu ty mi akoze zavolas?Ja som v Irsku.
27. sep 2014 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: @mamartinka, všetko máš v správe a áno, akože naozaj zavolám :wink: a nie akože veštím, ale veštím, snažím sa :slight_smile:
27. sep 2014 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
27. sep 2014 o 15:28 • krpcek2
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od justinka_l.
@krpcek2 cez telefon?? to je super :wink:
27. sep 2014 o 18:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aaaaaaaaaa @krpcek2 , aj ja by som mala zaujem :slight_smile:
28. sep 2014 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vcera som mala uplne super pocit, vsetko bolo fajn. A dnes sa stalo nieco co ma zaskocilo a zobralo mi vsetku nadej. Dufam, ze Petkina predpoved bola pravdiva (podla toho, co sa dnes stalo, to tak nevyzera :cry: a ja som prezila obrovske sklamanie) - ale do konca roka sa moze este vela veci zmenit, nie? Nadej zomiera posledna, ale ja uz nevladzem. Verim, ze karty neklamali a vsetko bude dobre. Sklamanie strasne boli.
28. sep 2014 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka445
Radsej nedufaj..budes v napati par mesiacov a vianoce vprdeli ked to tak nevyjde.
28. sep 2014 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zuzanka445 :wink: Hlavu hore, Zuzi, všetko bude ok, iba to nechaj tak. karty ukázali správne minulosť a prítomnosť, tak ver tomu, čo chceš a ako to chceš a všetko dobre dopadne :wink:
29. sep 2014 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka445 Kasli na to, z iluzie vedie cesta len do depresie....
29. sep 2014 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok