• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

13. októbra 2017 
@krpcek2 Neuveritelne pre mna.. ale vacsina veci, ktore sa mali udiat do troch mesiacov sa uz stala.. a to ubehli len dva tyzdne. Nejako zrychlene sa mne asi deju veci :slight_smile: ale vychadzaju.
29. sep 2014 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milekust jeeeej to ste ma potešili,to som rada,pretože ak si správne spominam,tak práve Vy ste mi hovorili, že Vám mnoho vestic vestilo.minulosť ok,ale budúcnosť nie,tak verím,že všetko bude tak,ako to karty ukázali :wink: potešili ste ma
30. sep 2014 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá,nestiham pisat a odpisovať,som v ba na školení amam tu len mobil,co nie je úplne komfortné na písanie správ takto sem ked mi vas píše denne 5. V nedeľu dostanete odpovede aj termíny :wink: dakujem vám všetkým
2. okt 2014 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. okt 2014 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mam problem a chcem ho riešiť. Čitam samu spokojnosť s Peťkou. Akosi neviem najsť kontakt alebo ako sa snou spojit.
dakujem.
2. okt 2014 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@Pokladnik ahoj,pošli mi spravu,som doma a už opäť sa tomu idem postupne venovať
4. okt 2014 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence, nepoznáte nejakú veštkyňu z Nitry? Ja som bola 2x u Thomasa v Nitre,ale nejako nič moc aj keď ho všetci chvália.
4. okt 2014 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maba11
Ahoj ja som jej volala pred par dnami a neodporucam, dala som jej jednu otazku a zacala mi robit psychologicky rozbor,veci, ktoré o sebe viem ,mala som chut to aj zlozit, po 10 minutach som sa jej este raz opytala to co som chcela vediet a povedala mi úplne nezmysly... po dobrych recenziach na krpcek2 som sa objednala k nej tak som zvedava...
5. okt 2014 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzka143 no 30 euro je ozaj dosť... neviem a za akú dobu ti veští?
6. okt 2014 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby, nestretli ste sa niekedy s vesticou, ktora sa zaobera aj bielou magiou ? ak ano, vydarilo sa? dakujem :slight_smile:
7. okt 2014 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, písala som tu približne v roku 2012. Vtedy som bola u Ines a písala som s pani Katkou. Ines super trafila minulosť aj prítomnosť, ale budúcnosť jej nevyšla. Teda v niečom. Predpovedala mi rozvod v 2014, potom 2015 dieťa - chlapca a následne svadbu. Pani Katka tvrdila, že veci sa urovnajú a tiež mi predpovedala dieťa. A moja prítomnosť? Problémy sa urovnali, čakám dieťa, ale dievča. Takže pani Katke to celkom vyšlo, čomu sa teším:slight_smile:. Aké skúsenosti máte vy s Ines a s pani Katkou?
7. okt 2014 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariro mozem poprosit aj ja kontakt? Vdaka
9. okt 2014 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@77katarina poznam vesticu Janku..viac v sprave
10. okt 2014 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte všetci, ďakujem vám za vašu priazeň a za všetky správy, ktoré mi posielate, pokiaľ nestihnem odpísať, majte trpezlivosť, všetkým sa ozvem a veštenie si dávam z 95% na víkendy, pretože som pracujúca, domov chodím okolo pol šiestej večer, tiež mám rodinu,dieťa, domácnosť, tak buďte trpezlví, vždy pokiaľ sa mi cez týždeň ozvete, počítajte s veštením cez víkend. Píšem to takto, pretože mi denne chodí cca 5-6 správ, čomu sa veľmi teším, len je toho mnoho. už nebudem veštiť po večeroch, lebo po príchode domov mi treba dať dokopy domácnosť,pripraviť všetko na druhý deň a užiť si dieťa :wink: a potom často odpadnem ako hruška, lebo denne vstávam najneskôr o 6 ráno :-* tak všetkých prosím o pochopenie a trpezlivosť, aj keď napíšete v pondelok, volať vám budem na veštenie iba v sobotu alebo nedeľu.
Prajem krásny deň :wink:
11. okt 2014 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
11. okt 2014 o 08:41 • darina42
@darina42 mozes uz prestat spamovat tuto skupinu, je to skryta reklama a kedze to tu vesias stale pod inými nickmi, zjavne nezabera, tak prosim ta uz prestan s tou upinkou
11. okt 2014 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@ewwe: super, som rada, že si takto zareagovala, pretože som tiež postrehla, že pani je asi najviac spokojná sama so sebou a tak to sem dáva o dušu.

a pani upinka, skúste to niekde v ČR možno budú viac reagovať
11. okt 2014 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
v skupine Medzi nebom a zemou je užívateľka @twinflame, viaceré ju chválili, tak som vyskúšala :slight_smile: mala som strach čo mi napíše, ale aj tie negatívne veci mi podaala tak nejako prijateľne. Čo nechápem je ako niekto vykladá karty na diaľku a vidí do vás ako keby ste boli priamo pri ňom. Spokojnosť s jej výkladom kariet, robila mi a tarot aj karty lásky :slight_smile:
11. okt 2014 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby a chalani, ste zlatí, ide to s vami ako na bežiacom páse :wink: Ďakujem a do zajtra ste vyriešení všetci :grinning: :dizzy_face:
11. okt 2014 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked krpcek nestiha mozem aj ja pomoct.Ja zase pouzivam gulua oci som jansovidka.Ak mate zaujem napiste do I.P ..odpoviem blizsie.
11. okt 2014 o 15:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky :slight_smile: ja sa chcem opýtať, či nepoznáte numerologičku z BA? Chcela by som ísť pretože včera som si chcela kúpiť náramok a tá pani chcela dátum narodienia aby vedela aký kameň ide ku mne, bola naozaj dobrá hovorila mi také veci, že som na ňu pozerala s otvorenými ústami ale keď som sa opýtala na lásku tak mi povedala, že k tomu sa vyjadrovať nechce a mne to odvtedy ide hlavou :( prosim nech mi nepíšu slečny, ktoré chcú robiť výklad a zároveň pýtať peniaze, pretože pravá veštica, či numerologička si za svoj dar peniaze nepýta!! Žienky vopred ďakujem :slight_smile:
12. okt 2014 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackberry5 dovolím si nesúhlasiť, že pravá veštica a numerologička peniaze sa svoju službu nepýta. Nechcem ťa uraziť, ale moja skúsenosť je taká, že práve tie, ktoré za výklad nakoniec nič nezaplatia majú najviac otázok. Keby si vedela ako je aj energeticky namáhavé robiť výklady, keby si si to skúsila, snažiť sa pomôcť a dávať rady ľuďom v situáciách z ktorých nevidia cestu von, pozerala by si sa na to myslím inak. Podľa môjho názoru je správne nechať cenu otvorenú, nech zaplatí každý toľko, koľko chce podľa toho ako je so službou spokojný a podľa toho ako môže. Neurazím sa ani za pár €, vážim si každú odmenu za výklad. Kto si pýta vopred niekoľko desiatok €, je jasné, že z toho má len biznis. Ale keď niekoho žiadam o radu a naznačenie cesty a on venuje môjmu problému čas a energiu, myslím, že to mám vopred brať tak, že ma to niečo bude stáť.
12. okt 2014 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@blackberry5 Sú ludia, ktori to robia ako hlavnu pracovnu cinnost.A z coho by potom mali zit oni? Oni ziju len zo svojho talentu tak ako tisice inych ludi.Aj oni sa musia ucit, studovat... Ja nie som ani vestica ani numerologicka, takze neobhajujem tu seba samu. Ale ako uz povedala luludia, ak ti niekto venuje svoj cas, energiu , vedomosti atd. tak moze za to aj nieco chciet. A nie nadarmo sa hovori "zadarmo ani kura nehrabe" :wink: .
12. okt 2014 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luludia, @stella35 ja som to myslela v tom zmysle, že nemám problém zaplatiť ale mám problém s tým keď mi niekto povie, že výklad mi pošle až keď pošlem na účet 15€ či 30€ o toto naozaj záujem nemám. Ja som ochotná zaplatiť ale podľa vlastného uváženia :slight_smile: Najradšej ale budem keď to bude osobne stretnutie
12. okt 2014 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stella35 áno viem, že niekto to má ako hlavnú pracovnú činnosť už som raz u takej bola a tá sama povedala, že ona si peniaze pýtať nemôže a je na mne či jej niečo nechám alebo nie.. Jasné, že som jej peniaze nechala, lebo to naozaj stalo za to :slight_smile:
12. okt 2014 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackberry5 už rozumiem ako si to myslela :slight_smile: je na rozhodnutí každého čie služby využije. Ja sa k tomu snažím pristupovať tak, že je to služba a každý nech si zhodnotí sám potom ako je služba poskytnutá, či je s mojou službou spokojný a ako veľmi je s ňou spokojný. Tento prístup sa mi osvedčil. A ukazuje sa mi ako správny aj z pohľadu rozvíjania mojich schopností čítať karty a vnímať energie.
12. okt 2014 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Podľa mňa nie je fér pýtať peniaze vopred, platí sa až vtedy, keď sa poskytne služba. kaderníčke sa tiež neplatí pri objednávaní ale až po ostrihaní. a podľa mňa veštenie a numerologia je hlavne o odovzdávaní skúseností a energie, ale platiť za to ako som mnoho krát počula viac ako 20 eur, dokonca cez 30 eur,tak to je fakt moc
12. okt 2014 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Žienky poznáte teda aj dáku numerologičku v Bratislave? Pretože od včera mám v hlave len to čo mi povedala tá pani, že k láske sa nechce vyjadrovať!! A mne stále chodí v hlave, že prečo :( Chcela by som dáku navštíviť a opýtať sa jej na to.. Nič iné vedieť ani nechcem len toto.
12. okt 2014 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek2 ďakujem za včerajší veľmi príjemný výklad. Zostala som úplne prekvapená z toho, ako minulosť sedela.... 100%-ne. Uvidím, ako vyjde budúcnosť..... potom dám info. Veľa pozitívnej energie želám a všetko dobré :slight_smile:
12. okt 2014 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blackberry5 To nie je pravda.Lebo ty tam mas ako minulost niekoho nejdem to sem pisat koli adminovi.A to co bolo pretym ta brzdi a ty stojis.Kym sa z minolosti z tej lasky nejako nebudes cistit a hlavne zabudnut na 100percent tak potom mas cestu otvorenu pre muza dva.Ty snivas, cakas a si v minulosti.Preto nechela povedat ako dalej.Muz bol skoncilo .Teraz id eo to aby si isla dalej ..inak stale bude ako sama .To ti chcela povedat.Aj by prisiel do cestyale ty zase myslis iba na toho jedneho .takto ...potom stracas cas.Ale ako inym co chcu nech pisu do i:P...preto aj u teba vetsba buducnosti viac by ukazala ..cakat?alebo pride iny a ine cize buducnost.
13. okt 2014 o 07:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok