• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

22. septembra 2017 
bol uz niekto z vas u vestice v Topolcanoch? pocula sm o nej vela pozitivneho...ma s nou niekto skusenost? rada by som k ne zasla no stale vaham...
13. okt 2014 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby zhánam cislo na pani hruskovu z humenneho ak ma niekto kontakt prosim nech ho posunie dalej dakujem :slight_smile:
14. okt 2014 o 08:29  •  čaká bábätko, termín má v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@esmeralda33 ahoj nasla som tvoj prispevok o vesteni,poprosila by som kontakt na vesticu,pripadne liecitela aleba samana,ktoreho mas overeneho a vies ze nie je to ziaden podfuk ani reklama dakujem
14. okt 2014 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dámy a páni, som veľmi rada, že ste spokojní, odpisujem vám takto hromadne, každá Vaša pozitívna spätná väzba poteší. Super. a ktorí chcete tiež čosi, tak mi pls píšte do pošty, veštiť budem opäť v sobotu a nedeľu :wink:
15. okt 2014 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň, ja poznám jednú dobrú vešticu, ktorá aj odrába je z Trebišova.....mne pomohla a môžem ju len odporučiť...Zdenka - 0918 989 966.....
15. okt 2014 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vestila @krpcek2 a stale na to velke cakam, povedala ze do troch mesiacov a presiel mesiac a pol, ja budem stale dufat, ak bude mat pravdu dam vediet....peti povies len to co vidis a nie preto ze som to ja chcela pocut vsak??? strasne som nedockava.....potrebujem zmenu :slight_smile: :slight_smile:
16. okt 2014 o 12:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné, že poviem, čo vidím, nie čo chceš počuť,to ti môže mnoho báb potvrdiť, že možno chceli počuť iné, ale nedočkali sa odo mňa :wink:
16. okt 2014 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja stale cakam, ci to dopadne ako Peta povedala. Su to sice iba 3 tyzdne ale neviem aky zazrak by sa musel udiat, aby veci dopadli tak ako Peta predpovedala. Tiez mam pocit, ze som pocula len to po com tuzim. Ale na druhej strane nebolo by to az tak nemozne, keby tu nebola jedna velka prekazka. Keby neexistuje vsetko by sedelo na 100%.
16. okt 2014 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne veštila kartarkasara a musím povedať, že som bola vždy spokojná, aj keď prvý výklad nebol veľmi priaznivý, druhý bol lepší, z čoho sa teším :slight_smile: odporúčam ju všetkým známym, ktorý majú o takéto veci záujem. Minulosť aj prítomnosť sedela na 101 % a budúcnosť, niečo sa už pomaly vyplńuje, takže čakám na tie dobré veci a teším sa už na ne :slight_smile: takže ja môžem len odporúčať :slight_smile:
16. okt 2014 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, prosím, aby som na nikoho nezabudla, lebo medzi toľkými správami sa občas strácam, pošlite mi správy, ktorá chcete mať vyveštené, mám zatiaľ poznačených 6 aj s číslom, tak mi pošlite kontakty na IP aby som na nikoho nezabudla. :wink:
18. okt 2014 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek2 moja vdakaaaa tak len cakam a ked to naozaj vyjde budem ta na rukach nosit, bo cakam ako na spasenie :slight_smile: :slight_smile:
19. okt 2014 o 11:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A čo tá veštica agaven, ktorá sem chodila? máte s ňou niekto skúsenosť?
19. okt 2014 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. okt 2014 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek2 ahoj, ozveš sa aj mne? Ďakujem
19. okt 2014 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek2
môžte sa mi ozvať?dakujem
19. okt 2014 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek2
Peťka chcem Ti poďakovať za to, že som ťa mohla spoznať :slight_smile: Strašne fajn sa s Tebou kecalo a keby aj všetko nevyšlo, čo si mi povedala...tak som rada, že som ťa spoznala. Si úžasná mladá osôbka a mňa si tak nabila energiou a optimizmom, že som mala hneď krajšiu sobotu...:slight_smile: Nech sa Ti darí....prajem veľa šťastia,lásky a zdravíčka a určite sa ozvem :slight_smile:
Andrea :slight_smile:
19. okt 2014 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, ozvem sa vám cez ip :wink:
20. okt 2014 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek2 Vcera som mala moznost rozpravat sa s Petkou cez telefon a je to hlavne velmi mila baba. Nemyslim si, ze hovori to co chcete pocut, lebo nema ako vediet co chcete pocut. :slight_smile: Dufam, ze to co mi predpovedala naozaj vyjde a aj keby nie, aspon doda optimizmus do zivota. Odporucam!
20. okt 2014 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@krpcek2 - v poriadku, netrpezlivo čakám :slight_smile:
20. okt 2014 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja poznam uzasnu vesticu zo zapadneho slovenska ak mate zaujem o inf mozete mi napisat vsetkym co som ju odporucila boli nadseny
20. okt 2014 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nema dakto kontakt na vestkinu s novych zamkov surne potrebujem dakujem
20. okt 2014 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som telefonovala s Krpcek 2 strasne zlata baba...žiaľ...zatial sa nič nedeje podla "veštby" ale mozno som nedockava a vsetko bude ako ma byt,ale je to fajn zena a dodala mi energiu a dobru naladu... :slight_smile:
21. okt 2014 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@krpcek2 ahoj, my sme tiez mali dohodnuty termin na nedelu, ze sa ozves, Tak neviem ci mam s tebou pocitat, alebo mam hladat dalej? tel. kontakt som poslala v ip. dakujem
24. okt 2014 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, všetkým sa ozvem, postupne, už som poniektoré volala aj po večeroch. mala som vás za víkend dokopy čo sa mi ozvali 23 urobila som 17 to je za dva dni 17 hodín hovoru, prosím o trepzlivosť, určite sa vám všetkým ozvem, vždy sa ozvem. viem že čakáte, len sa to nedá všetko stíhať. keď budem veľká, budem fungovať na plný úväzok :slight_smile:
24. okt 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , potrebujem surne tel. kontakt na vesticu Didu . Dakujem .
25. okt 2014 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
25. okt 2014 o 13:37 • renata355
ahoj baby, prosím, mám toho veľmi veľa v správach a zaberá mi teraz dosť času dobojovať sa k číslam, aby som čítala celú komunikáciu, prosím, komu som včera nevolala, pošlite mi do ip číslo aby som sa vám mohla ozvať dnes a v priebehu najbližíšch dní. lebo za týždeň mám nazbieraných 27 na veštenie, tak mám fofry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ďakujem a teším sa vašej priazni, ste skvelé baby a ďakujem každej z vás, že mám tú česť spoznať vás, vaše osudy a tiež, že sa dokážete otvoriť. s mnohými z vás mám už skôr priateľský vzťah a to si cením, baby, ste úžasné. ešte raz ďakujem
26. okt 2014 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
26. okt 2014 o 08:13 • krpcek2
Ahojte baby, mali ste nejaku skusenost so Santeriou ??? :slight_smile:
26. okt 2014 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. okt 2014 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok