• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
ahojte dámy, komu som nevolala včera, budem volať tento týždeň po večeroch :wink: ste skvelé a ďakujem vám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. okt 2014 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaa ahoj vedela by si mi odporúčiť tú vešticu zo západneho slovenska, napíšeš mi na IP, ďakujem
31. okt 2014 o 11:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Doporučujem Sofu ako medium ,som nadčená a ďakujem za jej doporučenie!!!!/vestenie-sofa.eu/preistotu lebo vidím že ičh je viac.
3. nov 2014 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. nov 2014 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka1222 dobru,ci zlu?
5. nov 2014 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkesa Ja som z nich bola sklamaná, bohužiaľ :frowning2:
5. nov 2014 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dnes ideme na to a veštím dnes, zajtra a potom celý týždeň, mám vás dokopy 43 akože fúúúúúúha masakeeeeeer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale som veľmi rada, že mi prejavujete svoju dôveru a ste trpezlivé, že radšej počkáte ako ísť inde, veľmi si to vážim. :wink:
8. nov 2014 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajuska991 super, dnes som tam bola uz 3. krat? ake mas ty skusenosti?
8. nov 2014 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bola som si už pár krát vyveštiť, najlepší pocit mám z dneška - veštila mi krpcek2, mám z toho veľmi pozitívny pocit, uvolnená atmosféra, veľmi príjemná a milá osôbka ktorá sa snaží poradiť, pomôcť. Zo súčasnosti dokonale všetko na mňa sedelo, veľmi mi poradila v zdravotných problémoch o kt. nemá tušenia pomaly nik z môjho okolia a pomaly na mňa doľahujú, vrele odporúčam všetkým. Ešte raz ďakujem a aj za promptnú veštbu (ozvala som sa dnes poobede a večer sa to uskutočnilo) takže tým čo majú pochybnosti : ide to aj cez telefón dokonca lepšie ako pri všetkých ostatných naživo ;)
9. nov 2014 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Našiel by sa niekto, kto by mi vedel vyveštiť? Keby sa dalo nejak cez PC (ak to je vôbec možné). Toho roku mám už dosť čiernych dní a s mužom by sme chceli vedieť, či nás čaká konečne aj niečo dobré.
Ďakujem :slight_smile:
10. nov 2014 o 19:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katus87 zavolaj 0905435408 a dohodni si cez :sweat_smile: skype
11. nov 2014 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som dlho moooc nestastna, vie mi niekto poradit dakoho kto vie pomoct aj v laske?
11. nov 2014 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivula9 Ďakujem Ti krásne za ohodnotenie, som rada, že si spokojná :-*
11. nov 2014 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek2 ja stale cakam a nic - to hlavne mi nevychadza :frowning2:
12. nov 2014 o 15:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne od krpček2 tiež nevyšlo nič a ani kamoške... slubila mi že jej môžem ešte napísať a odpovie mi nakoľko mne stačil 20 minútový telefonát a ani mi neodpovedala... takže škoda peňazí...
12. nov 2014 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ked uz tu piseme viacere...mne od krpcek2 tiez nic nevyslo :frowning2: a malo sa to stat do tyzdna :grinning: presiel mesiac aj viac...a nic nenasvedcuje tomu,ze sa to splni....Umelá nadej....takze berte to s rezervou.
12. nov 2014 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, mrzí ma, komu to nevyšlo. nie každému predpoveď a veštba vyjde a presne sedí. Je však zanedbateľné množstvo tých, ktoré tu píšete to, že vám to nevyšlo. jasné, že ma to mrzí, ale nič s tým neurobím. keby ste boli jediné, komu som veštila, zlomilo by ma to. veštila som zatiaľ 239 ľuďom presne a spolu s vami tromi je 16 takých, komu to nevyšlo. aj to sa stáva....

prajem vám, aby sa vám darilo. snáď sadnú predpovede od iných veštíc. našťastie si môžete vyberať :wink:
12. nov 2014 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@krpcek2 nechcem sa do toho miesat, ale nieje to tým, ze ich mas/ klientiek/ moc vela, a nestihas sa energeticky ocistit a nabit, sustredit?
13. nov 2014 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mne tiez zatial este nie vsetko od krpcek2 vyslo. Mam ale este cas, aspon na to najdolezitejsie.
Ono by sa to malo vzdy brat s rezervou.A tiez by sa nemalo na vestbu velmi koncentrovat a vzdy na to mysliet, tym sa oddialuje jej splnenie.i ked viem ze je to tazke :(
13. nov 2014 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
je možné "obslúžiť 239 ludí? to je strasne kvantum, teda podla toho v akom časovom rozmedzí to je, ale musí to vyčerpávat a neviem ktorá "vestica" takto vo "veľkom" niekomu dokaze vestit.....16- tim to nevyslo,ale ktovie kolko je tých, ktoré sa radsej vobec neozvali, ked im nevyslo..... Niekedy to moze narobit viac skody ako uzitku.
13. nov 2014 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky, rada by som pridala svoj skoromny nazor :slight_smile: Netusim ako karty a numerologia funguju, nikdy som sa tomu nevenovala. Myslim vsak, ze vestenie nie je len o precitANI co je napisane v cislach a kartach, ale aj precitENI. Preto niekedy vyklady vyjst nemusia. Chodila som k vestici v Bratislave, ktora si pytala 40 E a jej vyklad spocival v precitani cisel, kariet a nemam pocit, ze by ich nejako precitovala. Taktiez menila vyklad ako som ja menila otazky. Ako priklad uvediem svoju sestru, ktorej tato pani vestila z cisel aky jej priatel je a velmi pekne o nom rozpravala. Ked sa na neho pytala o par mesiacov neskor, pretoze mala pocit ze je nejakej povahy, ihned vyklad zmenila. To sa mi stalo este u jednej pani. Ja som mala podla oboch stretnut TENTO rok (isto nie skor) do mojich narodenin muza svojich snov, lebo to tak hovorili cisla. Aj napriek tomu, som ho stretla minuly rok (zatial budem dufat, ze hej). Taktiez mam byt podla cisel povysenecka a plna pychy. No ked to niekomu z blizkych poviem, len vyvaluju oci, ze nie. Ako polozis otazku, tak ti odpovedia. Jednej pani som sa napriklad pytala, ci mozem priatelovy verit (nemala som pochybnosti o nom, ale z predchadzajucich vztahov) a asi si domyslela, ze mam pochybnosti tak mi vykladala, ze "mam pochybnosti"... Opat nic nesedelo. A tak som sa rozhodla, ze ked este nejakej vestici napisem, nepoviem jej o sebe nic, a ani o vztahu na ktory sa chcem pytat. A ked som naposledy volala s @krpcek2, prvy krat som mala pocit, ze sa ona snazila spoznat mna, ze mi nevestila podla cisel a toho co som jej povedala, ale vycitila aka som sama. Tiez som sa pytala na muza, s ktorym sa stretavam, a bez toho aby som jej povedala, ze je to muz mojho zivota, s ktorym chcem ostat (aby mi nevyvestila to co chcem pocut) mi to potvrdila, aj napriek prekazkam ktore mame. A verte tomu, ze som neverila najskor, ze to vyjde. A zacali sa zacali skoro diat veci, ktore mi ukazali, ze to tak zrejme aj bude. Ci to tak aj skonci, uvidim neskor. A toto nepisem preto, ze sa mi pacilo co krpcek2 povedala, ale preto ze som mala pocit ze ma necitala z cisel ale z toho co zo mna vycitila. Voila.
13. nov 2014 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby,btw tých ľudí bolo dokopy toľko za 4 roky. neviem, či to je moc...... skús to dať na dni a si doma :wink: a drvivá väčšina sa mi vracia spät a posúva kontakty a to práve preto, že sú spokojné. baby, nepoznám vešticu, ktorá by všetkým, ale že všetkým, vyveštila tak, že všetci boli úplne vau z veštenia. vždy je taký, komu to vyjde a taký, komu nie. nebudem sa za to ani hádať, ani škriepiť, nič..... je to proste fakt.
13. nov 2014 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja by som tiez povedala ze vyvestene udalosti sa vacsinou posuvaju, to mi povedala nie jedna vestica, dokonca casovy sklz tam moze byt aj pol roka. ..oni to vraj pocitaju inak. ..ale, presne tak, netreba to brat velmi vazne, skor ako zabavu a nie sa podla toho riadit co nam bolo vyvestene, pretoze okrem smrti vsetko dokazeme zmenit ci ovplyvnit. .a na margo krpcek2, ja som bola s nou spokojna, pretoze nehovorim o sebe ale cakam ako prva cim zacne a zacala dobre, aj ked nie pozitivne :slight_smile: jedna vec ktoru mi povedala sa uz stala, a bola som prekvapena lebo by ma ani nenapadlo ze sa take stane. ..na ostatne cakam, hoci jednu vec si vobec neprajem, kedze to bola negativna predpoved a dufam ze sa Petka "netrafila "...dievcata, nic nieje co same nezmenime, tak sa spoliehajme hlavne na seba, vestba nas moze nasmerovat, ale my si to aj tak urobime, ako v danej chvili citime. ...
14. nov 2014 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám velmi dobré zkušenosti s výbornou kartářkou,která dělá výklad i na dálku,po telefonu,přes email,skype,která se vůbec neptá na nic,pouze na Vaše jméno a věk.Dostala jsem na ní kontakt ,a můžu jen říct,že jsem nechápala,co tato suprová kartářka všechno věděla,jak z minulosti,tak do budoucna.Po měsíci se začala naplňovat její věštba.Táto Paní mě moc pomohla,a hlavně navedla na cestu,po které se mám vydat.Dělala mě také Rituální očistu Karmy a Aury.Při rituálu používá zvláštní bylinky,které na Vás působí blahodárně už během očisty.No prostě úžasná.Kdo máte jakékoliv problémy,neváhejte se na ní obrátit. Kont. na Paní je : upinka@seznam.cz nebo +420 605821736
14. nov 2014 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, nepoznate nahodou nejaku jasnovidku, ktora dokaze citat informacie z energetickeho pola cloveka, resp. z biopola? Minulost, pritomnost aj buducnost.... Viem, ze existuju taki ludia, co to dokazu, takze ci ste sa s niekym takym stretli a mohli pripadne odporucit.... Nejde mi teraz o vestenie z kariet, ale o tento sposob vestenia... Vdaka:slight_smile:
14. nov 2014 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak co mi povedala @krpcek2 o dcerke to bola svata pravda, to nemohla tusit a jej prva veta co povedala o malej bola vystihujuca na 100%.dokonca aj to co sa mi nesplnilo este si myslim ze sa vyplni ale mozno s casovym sklzom....ale proste verim tomu :slight_smile: :slight_smile:
14. nov 2014 o 14:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petra330 zasa ty? a uz aj bylinky? :grinning:
15. nov 2014 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tým, ktorým výklad nevychádza by som si dovolila dať jednu radu založenú na vlastnej skúsenosti s výkladom tarotu. Mnoho žien si dá urobiť výklad naraz alebo v krátkom časovom rozpätí u viacerých. Výklad tarotu funguje na základe energetickej výmeny a spojenia medzi tým kto vykladá, tým kto si dáva vykladať a samotnými kartami. Opakovanými výkladmi na tie isté otázky u viacerých naraz sa energia prepojenia v tejto "trojici" naruší a karty neodpovedajú podľa skutočnosti. Ďalej je mnoho takých, ktoré od výkladu očakávajú, že za nich urobí veľkú časť práce. Na výklad sa netreba upínať, pretože sa tým stávate pasívne a aj to, čo by vás inak postretlo a bolo vám predpovedané sa nakoniec kvôli pasivite a spoliehaniu sa na to, že sa to stane tak-či tak nestane. Ďalej je možné, že na základe predpovede zmeníte zmýšľanie o tom na čo sa pýtate a tým zmeníte svoj prístup a konanie. Klasický príklad je otázka - Zostaneme s týmto partnerom spolu? Rozvedieme sa? Vzťah je vždy otázka 2 ľudí a je dynamický, vyvíja sa každý deň, každou situáciou. Preto si myslím, že je od kariet vhodné očakávať skôr radu ako sa zachovať v situácii v ktorej sa nevieme zorientovať ako nalinajkovanie života. Karty treba brať ako "poradný orgán", konkrétne kroky sú na každom.
15. nov 2014 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@twinflame :wink: veľmi pekne a výstižne si to napísala, presne tak to je a mnoho krát sa stáva, že dievčatá naozaj riešia behom mesiaca aj tri veštice a to nie je dobre, rozmedzie medzi výkladmi by mal byť aspoň pol roka. a nie stále tie isté otázky, pretože nakoniec karty nechcú odpovedať, pretože sa nemôžete spoliehať na karty, ale na seba samé. o tom život je. Karty ukazujú smerovanie pri chovaní, postojoch, rozhodnutiach, zmýšľaní práve tak, ako je to v danom momente. môže prísť zlom, zmena, alebo stačí inak sa zachovať ako bežne a už to je iné, aj smerovanie bude iné. nie sú návodom, sú iba smerovkou.
15. nov 2014 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@petra330 od "upinky " mi nielenze nic nevyslo, dokonca som mala pocit ze to vestila niekomu inemu. ..po zhodnoteni vykladu som si povedala, ze som si mohla precitat horoskop v casopise, pretoze neutralny vyklad ktory sa hodil na 80 %oaroda....asi tak. ..
15. nov 2014 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok