• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. júla 2017 
Da sa naucit "citat" z aury cloveka? Vie to niekto z vas?
15. nov 2014 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem, ci sa Petine karty v mojom pripade zblaznili, alebo sa este nieco stane a bude jej predpoved 100% pravdiva...
Peta predpovedala, ze moj kamarat sa so svojou priatelkou do konca roka rozide...su spolu od aprila a tento tyzden mi oznamil, ze v decembri maju svatbu. Peta, stane sa zazrak?
16. nov 2014 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. nov 2014 o 20:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@twinflame
Nikto od kariet neočakáva, že urobia za neho prácu. Vačšina z nás ide za vešticou, lebo ma určitý problém a chce vedieť, či sa to znovu vyrieši a obráti na dobré, alebo či treba počítať s najhorším a pripraviť sa na to. Kontaktovala som krpček2, lebo mi nefungoval vzťah, predpovedala mi, že je to muž môjho života a že o pár mesiacov má byť svadba. Žiadna svadba nebude, už sme sa rozišli. Ak niekto svojmu remeslu rozumieme, tak nemôže takú blbosť vyveštiť!
19. nov 2014 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mne povedala, ze mam byvalemu napisat a on bude rad a do týždna sa mi ozve spat a budeme spolu,,,,,je to mesiac a chalan sa vobec neozval a ma ma totalne na haku :frowning2: takze tolko co mi od Krpcek2 nevyslo. Ja viem ,ze ona to mysli dobre a chce pomoct,ale niekedy to moze mat prave opacný efekt a clovek zostane zbytocne sklamany,preto tieto veci netreba brat vazne.
19. nov 2014 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ved to karty je ine vec.A ked niekto vesti a je jasnovidca je ine.Ja som jasnovidka pouzivam oci a gulu.Tak viem na isto co sa stane.Karty som skusala a vzdy ukazali ine.Potom som si to overila ocami a ukazalo uplne nieco ine.Ako krpcek sama pisala ze vas ma vela .tak je pootm to ze rychlo vestenie a zle vestenie.jeden kym s aurobi a sustredi s ana neho trva 20 minut minimalne.Napojenie je dolezite .Inak karty ukazu blbost asi tak.A potom je to len o biznise a penazi.ved potom skod avyhodenych 10/15e..a nakonic aj tak sa stane nieco ine:presne toste mohli invetsovat inde.Je to risk niekkomu to vychadza inym nie ...zalesi aj to ak opacna strana neveri tak na vestca zasiela negativ zonu a vestenei je 50/50 pol na pol pravdive je to napajanie na dialku.A ak ma osoba porobene rovnaky efekt.Ma na sebe conu .Cize najprv by sa mala ta ososba bylinkou a inym sposobom ocistit a potom opacna strana urobi vestenie ked ste uz cistucka a ocistenaod zlych ludi neprajnikov a ine...
20. nov 2014 o 11:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monicka3 Ahoj jasnovidka monicka3. Ty pozeráš z gule a je to presné? A koľko sa u teba platí a ako sa objednáva?
20. nov 2014 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano som jasnovidka .je to presne .dam aj info ak web stranky kd esom vestila a boli ludia spokojny .Sem to nejdem pisat skor nfo dam do i.p.Plus magia rady kuzla ale biela magia na silu ludi nespajam.Ak ukaze vestba ze maju sancu pomozem a spojim naspet..ak nie tak napisem ze uz sanca k navratu nie je asi tak.rady rozne .napr.biel magia jemne kuzielka funguju iba 1/2 roky do buducnosti..magia -Cena od xxxx tak ako aj iny beru .Zalezi ci konplet vestba alebo iba praca rozbor .Alebo zdravie rozbor ...cize viac napisem do i.p -
20. nov 2014 o 12:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monicka3 dobre teda, budem čakať na IP
21. nov 2014 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@all: Ahojte prosím Vás viete mi súrne poradiť nejakú dobrú vestkyňu/veštca príp. liečiteľa ale skutočného ktorý to nerobí len pre peniaze a naozaj sa v tom vyzna....ďakujem
21. nov 2014 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka0405 **vestec predpoveda buducnost on rady nedava .Liectel dava rady + bylinky .
Ja som jasnovidka davam rady , vestenie ..napriklad mam radu odrob si sam a sklada sa z byliniek.Ocista sklada sa z byliniek..zalezi co potrebujes.Telo cistit dom byvanie ...ak ide o zdravie liecitel*treba hladat..
21. nov 2014 o 13:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
0900511494 vestica sisi ... dobraaaaa
vesticasisi.sk
22. nov 2014 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renata440 počúvaj ked je taka dobrá tak čo ju stále ponúkaš???? Dokedy tu budeš otravovat s "upinkou"???
23. nov 2014 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@monicka3 Mám na teba otázku ? Že ty si "AGAVEN ???? Stále sa tu ponúkaš,vnucuješ čo všetko robíš a okrem toho presne píšeš ako AGAVEN,vyjadruješ sa ako AGAVEN a si aj z toho istého mesta ako AGAVEN !!! Náhoda ??? Nie,ty si AGAVEN ibaže tu na teba baby nadávali a kritizovali ,tak teraz sa tu ponúkaš pod iným menom,že je to tak ? A to nie som ani jasnovidka :slight_smile:
23. nov 2014 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@karolina69 Trafila si klinec po hlavicke, je to AGAVEN.
23. nov 2014 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ja som mala s agaven dobre skusenosti
23. nov 2014 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klariska1 tak to si asi jedina :wink:
23. nov 2014 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to som teraz prekvapena:slight_smile:.... nie ze by som si tu niekoho nepravom zastavala, ale mne fakt dobre vyvestila.... uplne sa trafila do opisu a ani ma nezastrasovala (citala som tu niektore reakcie na nu a tam niektore dievcata spominali, ze "strasila")... tak som asi mala stastie
23. nov 2014 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna
@karolina69
Súhlasím s Vami dievčatá, Agaven je to, trochu bola ticho a zas sa ponúka. Jej veštenie o ničom. A upinka, skúste jej napísať, hneď Vás začne zastrašovať, že máte čiernu auru aj karmu a máte sa dať očistiť - samozrejme u nej.
Veru dnes je to tak, samé sa ponúkajú, chcú zarobiť. Tie, ktoré sú dobré, ľudia vyhľadajú sami.
24. nov 2014 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@krpcek2 Dobrý deň, čítal som tu na Vás veľa chvály. Ako Vás môžem kontaktovať?
24. nov 2014 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ma niektora z vas skusenost s kartarkou Jankou z BA? Ma byvat niekde pri martinskom cintorine.
28. nov 2014 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Písali ste niekedy na www.kartarka.sk? neviem co si mam o tom mysliet...
2. dec 2014 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tobyna nie, nemam skusenost, ty si jej pisala? Aj toto je forma nakupovania :slight_smile: Len si do kosika nevlozis tovar, ale objednavku na vestbu.
6. dec 2014 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jeannna pisala som jej,ale aj kamoska moja jej pisala,ale zhodli sme sa na tom,ze je to naozaj hlupost :slight_smile:
6. dec 2014 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som si o nej na diskusnych forach co to precitala a myslim si, ze si pozitivne hodnotenia pise sama, lebo vzdy ju vychvaloval novy clen na nejakom fore, a ked pisali baby, ktore su stalicami fora, napisali, ze vyklad bol vseobecny a ze vestbe bud nerozumeli, alebo tam boli hluposti. Jedna kocka napisala, ze nieco vyslo ohladom prace, ale jednu zasadnu vec, ktora sa stala do mesiaca, nevidela. Vsimla som si v prispevkoch aj to, ze boli casto pouzivane zdrobneniny ako vykladik a karticky, ktore ma pani vestica uvedene na svojej stranke, co ma len usvedcuje v tom, ze si to pisala sama.
6. dec 2014 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tobyna ale nic si z toho nerob .... urcite si minula prachy aj na vacsie kraviny :grinning:
6. dec 2014 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna nastastie to bolo len 5 eur :grinning: inak by som si to viac vycitala :slight_smile:
7. dec 2014 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! @krpcek2 , @twinflame atd Mam otazku ohladom vykladu kariet. Vsimla som si, ze viacere (@krpcek2) (@twinflame) atd... ste pisali aby si ludia nenechali vykladat karty na tu istu otazku od viacerych vestic v kratkom casovom rozpeti. Mam takuto situaciu a chcela by som pocut ako sa riadit. V Januari som bola osobne u vestice a pytala som sa ci s mojim sucastnym partnerom ostanem. Odpovedala, ze stretnem niekoho ineho pocas leta a nacrtla isty scenar. Tato vypoved jej vobec nevysla a preto som sa cez jedno forum spojila s inou vesticou, ktora mi odpovedala, ze spolu ostaneme, co bolo v Marci. Kedze som stale mala nejake otazky, tak som sa to iste, ale uz podrobnejsie opytala jednej pani cez email v Septembri. Tato odpovedala negativne a dokonca mi na partnera povedala vlastnosti, ktore mi vestice pred nou nepovedali a tiez boli velmi negativne. Nemam pocit, ze by vsak taketo vlastnosti mal. A tak asi den na to (ano viem hrozna chyba) som sa spojila s inou pani, ktora povedala, ze vztah bude pokracovat ALE na partnera mi povedala ine vlastnosti. Kedze som bola uplne zmatena tak som po mesiaci kontaktovala cez telefon inu pani, ktora som mala pocit, ze mi naozaj rozumela a povedala, okrem toho ze s partnerom ostaneme, veci ktora aj skutocnosti sedeli. No a posledne 2 tyzdne som sa opytala tuto istu otazku 3 vestic na jednom online fore. Dve mi povedail ze spolu ostaneme a dnes mi jedna povedala, ze nie a ze sa mam s nim rozist. Verim, ze som urobila neuveritelnu blbost. Hladam len smerovanie a ten smer som uplne stratila. Viete mi skusene vestice prosim poradit co v takejto situacii robit? Akemu vykladu verit ked som dostala NIE-ANO-NIE-NIE-ANO-ANO-ANO-ANO-NIE odpovede? Dakujem pekne!
9. dec 2014 o 13:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuriatko66 podla mna sa vykasli na predpovede a skus prezivat bez predpovedi. ..ved to musis predsa vediet najlepsie aky je a ci vam to klape ty. ..a nekontaktuj nikoho lebo sa v tom uz uplne stratis a nebudes vediet zachvilu bez vykladu existovat. ...zi svoj zivot podla seba a ked sa s nim rozides tak to urcite nebude preto ze vestica to predpovedala ale preto, ze niekde na teba caka niekto lepsi. ...a ked spolu zostanete tak to tiez urcite nebude preto, ale pre vasu lasku a pevny vztah. ...nechaj zivot plynut :slight_smile:
9. dec 2014 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok