• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

13. októbra 2017 
vestkina janka ktora byva pri cintorine je z ba? ak ano tak je to najvacsia klamarka pod slnkom !!!!
9. dec 2014 o 20:37  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Takych je veru viac....ja som kedysi bola u elviry v ruzinove a z tej tak razilo...ze uz som vedel,ze to bola chyba.... :grinning:
9. dec 2014 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elvira? odomna si chcela pozicat peniaze :DDD bolo to dost vtipne
9. dec 2014 o 21:38  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubimesastale100 neverim :grinning: vtipné
10. dec 2014 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danilescu o tom som počula už aj ja .
10. dec 2014 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo ja som toho kedysi pochodila dost, bolasom blba a pchala som vesticiam takzvanym :slight_smile: do vacku....iba som bola nestastna lebo mi narozpravali same bludy a co je sranda nikdy mi nic nevyslo ani malickost..neviem preco :slight_smile: az nakoniec som zistila ze ked chcem byt stastna tak sa musim na vestice vsetkych tipov vysrat :slight_smile: ale elvira a janka ktora byva pri cintorine na tie dve mam extra spomienky teda heheheeh
10. dec 2014 o 10:50  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@111klaudia súhlasím . A ako čítam je tu dosť nespokojných . Ja našťastie si na môjho vešca Jozefa zo Žiliny si nemôžem sťažovať. Jeho výklady sú presné a človek počuje pravdu.
10. dec 2014 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuriatko66 No dievča ,... Síce som si aj ja dám niekedy spraviť kontrolný výklad ( to znamená čo my vyjde u jednej nechám si cca do mesiaca vyložiť u druhej ) ale aby som to takto prehnala ? Neviem asi som natrafila na dobrých vešcov , lebo vždy my , potvrdili pôvodný výklad . Podla mna kočka bola si možno u jednej či dvoch skutočných kartárok ale zvyšok je "0" a zbytočne vynaložený čas a peniaze.
No čo Ti poradiť ? Nechod už nikde pokial nebudeš mať skutočný problém . Zabudni na tie táraniny a riad sa srdcom.
Alebo druhá možnosť : chod ku skutočnej veštici alebo vešcovi a uver že Ti povedal pravdu.
10. dec 2014 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz som tu stravila čítanim neviem kolko,,,normalne som užasnuta a to som si chcela podať inzerát predam kočiarik.Mám svoju vešticu ,nikdy nesklamala a verte ten kto s nou komunikoval vie o čom hovorím.Sama mi vravela že je strašne veľa podvodníkov! medzi ktorých nechce patriť!!a prave kôly tým podvodníkom všetkých tých ktorí maju dar od boha hádžu do jedného vreca .Pri tom to spôsobuje že ľudia prestavaju veriť.Aj ja som pred tym kým mi ju doporučil prave tu jedem chalanisko doplatila na par štastlivcov ktorý sa len obohacovali.Dokonca som bola aj porobena a ked dam 300€ ma odrobia a podobne žvasty,sama na seba som bola nahnevana .Nechcem aby to vyznelo že robím reklamu ,ale ak naozaj potrebujete pomoc a neviete ako dalej napr ako ja som na tom bola tak nestracajte čas a dajte na mna Sofa je uplný TOP!!!! jej nemusíte ani len povedať o čo ide ona to vie.Jej stranka vestenie-sofa.eu je unikatna každý den si tam čítam ako dilina a je tam kopec ľudí z naozajstním darom ktorí vždy poradia.A vraj take ako ste porobený nemame tomu veriť to je len obohacovanie a zarabanie na hlupakoch.Toto berte ako radu a nie ako propagandu lebo ked vidim tu niektore dááámy ako sa tu prezentujú same je mi zle u takých som bola presne ja a strašne som na ne doplatila.Ked vtačka lapaju pekne mu spievajúú,je mi z nich zle a nech ma nenahneva ani jedna lebo zverejnim mena a aj mailovú komunikaciu.
10. dec 2014 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubimesastale100 ... noze hod nejaku perlicku o tej Janke ... ked uz mas take bohate skusenosti :grinning:
10. dec 2014 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci perlicku :slight_smile:))) bola som nestastna z lasky pred par rokmi a ona mi neustale tvdila ze je to otec mojich deti :slight_smile:) umelo ma pri nom drzala aby so mna mohla vyzmykat co najviac chodila som k nej niekolko mesiacov bez duse a ona len kasirovala a kasirovala. nakoniec som ho poslala do riti ked som od neho chytila pohlavnu chorobu ..ako nastastie nic vazne :slight_smile: teraz sa smejem nad tym ale vtedy som bola naozaj ze v riti...no a ako dokaz ze ma oblbuje pani janka som tam isla ked som si nasla noveho chlapa ze nejaky cas ..hovorila mi presne to iste pritom to vobec nebolo medzi nami vazne ...a ona ze to je otec tvojich deti :DDD krava ..som povedala kokos kupim si aj ja karty...kolko hlupych ludi naleti tak ako ja , hlavne ked je nestastnych...takze pozdravujem :D
10. dec 2014 o 18:48  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubimesastale100 o pani janke mam len sprostredkovanu skusenost a to dobru, aj ked sa smejem teraz spolu s tebou, lebo aj jej povedala, ze tento muz je uz ten pravy , aj ked to zatial tak vyzera ... a kasiruje 40€, je to pravda? To sa mi zda fakt dost.
10. dec 2014 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ano odomna 50 euro a to pred 7 rokmi podotykam ...!!!! vedela ze robim v zahranici tak ma kasirovala....ona sa to fakt asi naucila z netu citat tie karty ale dar urcite nema! to dokazem aj ja :slight_smile:)) keby som sa mala na nu spoliehat tak neska mam mozno aj sifilis :DDDD a nervy v kybli ..nastastie som dostala rozum
10. dec 2014 o 18:57  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubimesastale100 a ked sme uz v tej BA ... p. Zuzanu Simekovu z Prievozu poznas? Mas nejaku skusenost?
10. dec 2014 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:D nastastie nemam ....po tejto pani janke som skoncila s vestenim :slight_smile:) ...a to je kto ?
10. dec 2014 o 19:15  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubimesastale100 u nej som zas bola ja, pred pol rokom priblizne a zdala sa mi asi najlepsia, aku poznam. Vyslo mi vela veci, hlavne zdravotnych a pracovnych. Niektorym kockam vyslo od nej uplne vsetko a niektorym absolutne nic, preto sa pytam :grinning:
10. dec 2014 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja neviem cim to je ze niekomu vyjde a niekomu vobec ..nechapem .....napriklad kedysi som bola s kamosom u jednej a jemu do bodky vyslo vsetko a mne uplne ze nic dokonca nedavno som nasla napisane na papieri od nej vestbu....a smiala som sa ze uplne zle..datumy vobec nesedeli ani deti ani pohlavie ....muza som nasla asi po 4-5 rokov odkedy sme tam boli a namiesto dceri mam dvojmesacneho chlapca:slight_smile: takze asi tak :slight_smile: a klko si u nej platila a co je to zac? nejaka stara pani?
10. dec 2014 o 19:32  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubimesastale100 co ja viem, moze mat tak po 40-tke, nema taxu, co sa mi u vesticiach paci, platis az po stretnuti, kolko uznas za vhodne. Ma trochu podrezany jazyk a pouziva slovnik, ktory nemusi kazdemu sediet :grinning: ale patri to k nej .... so mnou rozpravala na rovinu, ziadne medove motuzy.
10. dec 2014 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubimesastale100 ha ha ..aj odo mna chcela prachy :wink:
10. dec 2014 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 zuzana, alebo janka?
10. dec 2014 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeannna a co ti povedala take ? teda ak to neni tajne :slight_smile: a co ti vyslo? stastenka42 tebe tiez nakecala bludy? :D
10. dec 2014 o 19:49  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna ja ju poznam. ..chodim k nej tak raz do roka uz cca 10 rokov. ..teraz som nebola dva roky, ale v podstate mi od nej vyslo asi 80 percent vykladu. ..aj to zle aj dobre. ..
10. dec 2014 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubimesastale100 podrobnosti si asi predsa len necham pre seba, ale nema potrebu ti rozpravat, co chces pocut, len preto, aby si k nej stale chodila a mohla z teba tahat prachy. Ale ako som uz pisala, poznam aj baby, ktore boli velmi sklamane. Hlavne v tom, ze pritomnost bola 100%, ale buducnost nevysla. Takze tymto jej nerobim reklamu, len konstatujem.
10. dec 2014 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna zuzanu poznam. ..
10. dec 2014 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne , ja by som skor isla na nejaku ocistu , neviem ci take nieco existuje ....lebo som ako prekliata :slight_smile: trosku viac sa nam akosi nedari ..takze by som vyskusala skor toto ci to funguje
10. dec 2014 o 19:55  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubimesastale100 tato zuzana robi aj ocistu, ale nechcem ta nahovarat.
10. dec 2014 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dakujem ked uz budem v koncoch tak vyskusam ...mas kontakt?
10. dec 2014 o 20:02  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubimesastale100 poslem ti do spravy
10. dec 2014 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubimesastale100 teraz uplne od veci .... niekde v profile mas stale ulozene, ze v oktobri 2014 cakas babatko :confused: a to uz budu Vianoce za chvilu ... nic v zlom :slight_smile:
10. dec 2014 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si vsimla aj ja :D mam uy dvojmesacneho synceka ..tusim som to tu niekde vyplanala ked som sa registrovala ze kedy mam termin a stale ukazuje ze cakam :slight_smile:
10. dec 2014 o 20:30  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok