• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

13. októbra 2017 
@kuriatko66 písala si mi aj IP, odpísala som ti na tvoju otázku v IP. Popísala som ti svoje vnímanie. U mňa je to tak, že keď niekomu robím výklad, cítim, že si dotyčná dávala robiť nedávno výklad aj inde. Nedá sa to logicky vysvetliť, ale keď sa sústredím na tú osobu a držím v ruke karty, energia prúdi v takom zvláštnom "ťažkom" kruhu, ako keby ma to k tej otázke nechcelo pustiť. Je to niečo ako bludný kruh alebo ako by som to nazvala. Aj preto výklad môže byť úplne vedľa. Sú to energie a keď človek dovolí viacerým vstup do svojho energetického poľa, neoplatí sa to. Odporúčam aby si každá našla tú svoju pre výklad na základe dobrých referencií a skúseností iných a neskúšala rada za radom viaceré kartárky, vytvára to zbytočný zmätok. Je lepšie si dať urobiť výklad u tej z ktorej máte dobrý pocit a ťahá vás to k nej ako skúšať rad-radom viaceré.
14. dec 2014 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@twinflame Ano dakujem! :slight_smile: Videla som, aj som vsak odpisala naspat. :slight_smile:
14. dec 2014 o 17:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twinflame ty vestis na dialku, spravis výklad a potom napises, ze ty citis, ze si dal niekto vestit aj u iných vestíc a vtedy moze byt výklad uplne vedla. Tak potom naco ten výklad robís?....... Takze zaver je asi taký, ak vestba od teba nevíde, je to preto, lebo som si dala vestit u iných vestic??? Ved sme na fóre, ponúkas tu svoje sluzby,tak je asi jasné ,že vačšina žien z fora vyskusala viacero "vestíc" .....a ked teda citis, ze si niekto daval vestit aj niekde inde, napriek tomu mu spravis výklad,aj ked vies,ze to mozu byt uplne somariny? Ako sa da vstupit do energetickeho pola cez internet? Hlavne ked ma nevidis,nerozpravas so mnou?
16. dec 2014 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tobyna urobím výklad a nechávam na každom aby si ho prečítal a opýtal sa na to čomu nerozumie. Každý si zhodnotí sám, či výklad sedí a na koľko chce moju prácu ohodnotiť. Nepýtam si ohodnotenie vopred a je to práve preto aby si každý zhodnotil, či výklad sedí alebo nie. Energie fungujú aj na diaľku, nie je potrebné aby dvaja boli fyzicky pri sebe aby medzi nimi prúdila energia. Neviem, či som ti dostatočne uspokojivo odpovedala.
16. dec 2014 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twinflame ale ako sa dá zhodnotiť výklad hneď, že či sedí. Veď väčšinou sa pýtame na budúcnosť. Tak ide o to čí sa splní..... a to môže byť aj niekoľko rokov.
17. dec 2014 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pokial viem vesti sa aj minulost a pritomnost , to je pre mna (aspon pre mna ) smerodatne nakolko sa dotycna vestkyna trafila, nema to odkial vediet nakolko sa osobne ani nevidime ....ak je to vestenie cez net teda...takze podla toho si mozes zhodnotit asi ci budes verit dalsiemu vykladu co sa tyka buducnosti....
17. dec 2014 o 14:59  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@notebook určite, súhlasím s tebou, ale vo výklade sa prelína minulosť, súčasnosť a budúcnosť a aspoň podľa minulosti a súčasnosti sa dá urobiť obraz o tom, či výklad sedí alebo je mimo.
17. dec 2014 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@twinflame áno to je pravda, ak ide o nejaký kompletný výklad, tak áno. Ale ak ide len o odpoveď na nejakú konkrétnu otázku, tak sa to nedá vedieť hneď. Tak som to myslela.
18. dec 2014 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@notebook rozumiem ti
18. dec 2014 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nedá sa to vedieť hneď, to je jasné. Ale podaktoré pseudoveštice ti napíšu odpoved,ako keby to bolo presne tak ako ona tvrdi..... a ty sa mas rozhodnut, ci ti výklad sedí..... :grinning:
18. dec 2014 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna ahoj dievcence...no mne od zuzany sedelo skoro vsetko,az na byvaleho...
19. dec 2014 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Má niekto z Vás skúsenosť s jasnovidkou Líviou neďaleko Ba? Sú jej predpovede dobré?
25. dec 2014 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute , vesti Sofa aj osobne ? dakujem
25. dec 2014 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pet1234 Nie, Sofa osobne neveští, len cez audiotext.
26. dec 2014 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavne sofa asi neni ani vestica.Skor psychologicka by som povedala,ona inak "vesti" aj osobne,ale byva niekde daleko.Teda pre mna z BA daleko :slight_smile:.
27. dec 2014 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Mate tu niekto skusenosti s Vestcom Patrikom?
Vopred dakujem :slight_smile:
29. dec 2014 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím vás viete mi poradiť vešticu v okolí LM????????????, Dakujem
1. jan 2015 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...rada by som sa zapojila do tejto temy....je tu niekto kto mi vie doporucit overenu vesticu v BA, ale naozaj nejaku s ktorou mate skusenostia vestby sa aj plnia......pisem na fb s vestcom Patrikom ale tazko povedat ci sa to co pise aj plni.....zatial coto vyslo ale asi nato treba viac casu....predsalen by som rada zasla k vestici aj osobne a overila si ci sa zhodnu......vopred dakujem za kontakt :slight_smile:
3. jan 2015 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna ahoj jeannna citala som tvoje prispevky a rada by som ta poprosila keby si mi poslala kontakt na tu vesticu ku ktorej chodievat do prievozu....dakujem ti vopred :slight_smile:
3. jan 2015 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavocka1911 poslala som ti kontakt do IP
4. jan 2015 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá, o čom vy tu diskutujete? Hádam v 21.storočí neveríte, že deti nosí bocian! To je presne to, veriť nejakej veštici. Máte šťastie, že je táto stránka anonymná, vaši známi by vás iste vysmiali. Ani sa s tým nikomu nezverte, že veríte vešticiam, lebo klesnete v jeho očiach. A poriadne hlboko. :frowning2:
4. jan 2015 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez mam zaujimavu skusenost s jednou vesticou u ktorej som bola 2x. Prvykrat pred 3rokmi a mala pravdu vo vsetkom. Pred par tyzdnami som bola tiez a zas to bolo velmi zaujimave. Bola som totalne sokovana ako presne popisala povahu mojho priatela a povahu chlapa, ktorý sa o mna zaujima. Po tom vsetkom co o nich povedala a co povedala o mojich momentalnych pocitoch a minulosti som znova nemala dovod neverit jej. Som velmi rada ze som u nej bola lebo vdaka vsetkym tym pozitivnym veciam co povedala o mojej buducnosti zas myslim pozitivne a verim ze tymto zmyslanim si tie dobre veci do svojho zivota pritiahnem. Rada by som vam ju odporucila ale tiez som u nej bola posledny krat lebo s kartami konci :-/
5. jan 2015 o 02:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oli18 prosim ta a to mas odkial, nehas co ta nepali, u mna nikto neklesne v ociach poriadne hlboko, len preto, ze veri vesticiam, hodnotim ludi podla iných kriterii, skoda, ze ty podla toho v co clovek verí :confused:
5. jan 2015 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavocka1911 podla mna sa nikdy nezhodnu dvaja vestci..uy to tu bolo preberane niekolko krat ze kazdy ti povie nieco ine a navyse ak chodis alebo si nechavas vykladat u viacerych naraz tak z toho budes mat akurat tak gulas v hlave aj v zivote :wink: staci ist raz jedej poriadnej osvedcenej a uvidis ci sa plni alebo nie ...
5. jan 2015 o 11:27  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz taky clovek neviem preco ale ked mi je zle a trapi ma nieco tak potrebujem nejaku vyssiu moc alebo ako to nazvat co mi da nadej alebo mi pomoze.....volala som s vesticou Sofiou , je aj psychologicka a bola som naozaj prekvapena co vsetko mi o mne povedala.....v prvom rade musim zmenit sama seba a to je to najtazsie bojovat sam so sebou.....ja by som len konecne chcela byt stastna a to sa mi uz niekolko rokov bohuzial v zivote nedeje :(
5. jan 2015 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewwe Mňa nič nepáli, takže nemám čo hasiť. Vyjadrila som svoj názor, to nie je zakázané. Ja posudzujem ľudí aj podľa toho, ako som písala, lebo aj to je pre mňa výpovedná hodnota. Ak ty nie, neberiem ti to.
5. jan 2015 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oli18 ako mozes napisat, za iných, ze niekto klesne u niekoho ak sa prizna, ze veri vesticiam, a poriadne hlboko, jedine, ze pises podla seba
5. jan 2015 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím dámy. Ja som spočiatku tiež na veštenie neverila, ale priznám sa, že jedna známa ma doporučila na jedného dobrého veštca keď som mala problémy a veľmi mi pomohol. Pán Jozef zo Žiliny mi v mnohom otvoril oči a začala som byť ozaj šťastnejšia. Páčilo sa mi aj, že je úprimný a snaží sa naozaj pomôcť. To v dnešnej dobe už málo vidím. Ak by ste chceli, kontakt je tarotman99@gmail.com
7. jan 2015 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...neviem aku pani Janku z ba ste rozoberali, ale ja poznam vesticu Janku z Nitry, kedysi bola aj na Tv ako Tvoj Anjel a viedla aj bylinkarium a ta je super. Ja ju uz poznam 4 roky a mne vyslo od nej tak na 85%. Toto je moja skusenost.
7. jan 2015 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ondiska Hen tu siilviu poznam je obicajna kurva ktora ma muza a chodi za inimy ako moj frajer. neverte jej neni ziadna jasnovidkaa je obicajna kurva len !
9. jan 2015 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok