• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

13. októbra 2017 
ahojte spolucakatelky :wink: :grinning: , tak ja hlasim... po 7 dnoch stale ništ... asi ani ništ nebude, mozno usudila, ze moje problemi niesu take surne. Alebo je zavalena emailami a nestiha. No neviem?!

a vam uz niektorej napisala??? ci cakam uz len ja :sweat_smile:
25. máj 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz je to 8dni a stale nic, medzitym sice odpisuje babenkam z MK po jednom dvoch dnoch , no ja stale cakam. :unamused:
25. máj 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera, tak to sme na tom rovnako. ja sa len utesujem, ze to azda so mnou nieje az take zle, kedze nepise. asi nie sme "surny pripad" :wink:
25. máj 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mi po tt odpisala, takze super a aj som spokojna. :dizzy_face:
25. máj 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajo79, ticho ti zavidim :slight_smile:
25. máj 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
happysmile, neboj sa,aj nam napise :wink:
25. máj 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes odpisala aj mojej kamaratke :wink: trafila sa jej na 100%
25. máj 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som písala minulý týždeň v pondelok (18.5.) a dnes mi odpoveď prišla. Takže určite sa dočkáte. Ja som pomaly už nedúfala, ale presne dnes som potrebovala vedieť odpoveď na jednu z mojich otázok. Trpezlivo čakajte... :slight_smile:
26. máj 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak aj ja hlasim,ze odpoved UZ MAM!!! asi bola zaneprazdnena a teraz odpisuje, takze trpezlivost :wink: :grinning:
26. máj 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Happysmile, to je super a ako si spokojná?
26. máj 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem sa vás spýtať či podaktoré máte skúsenosti s ,,porabaním" ja som takýmto veciam nikdy neverila ale mám dojem že sa niečo takéto u nás deje ...
26. máj 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majajamka, napisala mi same pozitivne veci, takze som sa upokojila. Vies hrozne som sa bala co nas tu caka. tak super uz sa tesim na buducnost!!! Dufam, ale ze to vide, pevne v to verim :wink: . A peniazky som jej obratom poslala, tak dufam, ze aj ona bude spokojna.
26. máj 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hviezda2177, moja mladsia dcera je velmi citliva na urieknutie. neviem ci je to to iste ako "porabanie". ale minimalne 1x za dva tyzdne ju musim popretierat. a to jej davam aj cervene, chudiatko moje
26. máj 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja uz mam svoju odpoved. a priznam sa, ze presne toho som sa obavala. v podstate vsetko, co mi napisala, je pravda. a som zvedava ako to vlastne nakoniec dopadne.

ale tie ktore to chcete vyskusat, pani Angelu odporucam, ozaj je seriozna.
26. máj 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
happysmile možem vedieť čo je to to popretierať chcela by som to skusiť ...
26. máj 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hviezda2177, to znamena, ze ked je niekto urieknuty, tak ho pretries nejakou castou odevu-napr.spotene tricko, tielko u nas aj pouzite nohavicky :slight_smile: musis utriet tou castou, co bola na tele... pretries v podstate tvar-najma oci a celo.
neviem, ci happysmile myslela prave toto, ale u nas sa to tak robi a pomaha to :wink:
26. máj 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a uz sa to tu zvrhava :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

leanners, kde si sa stratila?
26. máj 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,vy ste sa teda poriadne rozjeli:slight_smile:.U nas sa viazala cervena stuska na kocik:slight_smile:.Este musim dodat,ze Angeline veci sa plnia az mi skace husia koza...
26. máj 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hviezda2177 no ja malu povyzliekam do hola a bodiky ktore mala oblecene otocim na ruby tak ako pisala danulicek a stymi ju poutieram od hlavy po paty celu. a este jej 3x oci pretriem pocikanou plienkou (to zasa radila vestica Gina). a poviem ti zabera to do 2 min. Emmka je potom ako vymenena. ziaden plac, mrzutost, nic... zasa spokojne babatko.
26. máj 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulabb ja mam cely kocar cerveny a aj ju obliekam do cervenych veci, ale niekedy asi ani to nepomaha...

markiza ved ani toto (myslim urieknutie) nieje od veci, niektory ludia na to neveria. Ale aj to je urcitym sposobom zvlastne, ze niekto dokaze toho druheho urieknut, ci uz chtiac, alebo nechtiac.
26. máj 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aspon niekto sa dockal odpovede :frowning2:
26. máj 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera, neboj sa. ona zrejme postupne odpisuje, takze v najblizsich dnoch to caka aj teba :slight_smile:
26. máj 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja len dufam,ze to co mne predpovedala sa splni :frowning2: a to to,ze si najdem robotku v juli :slight_smile: lebo som momentalne nezamestnana :unamused: vinou krizy :angry:
26. máj 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a viem aj preco Angela tak dlho neodpisovala :slight_smile: lebo bola tyzden na Morave na duchovnej obdobe...napisala to kam
26. máj 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj bambulabb, ďakujem za odpoveď :dizzy_face:
Píšte babky, ako sa Vám napĺňajú veštby. Mňa tiež čakajú pozitívne zmeny, ale ešte si musím počkať, tak uvidím. Momentálne mám veeeeľmi zlé obdobie, síce už dlhší čas, ale teraz je to už taký vrchol zlého-dúfam, že nebude ešte väčší vrchol.
27. máj 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ake obdobie asi tak treba na to, aby sa tie vestby plnili? :slight_smile:
27. máj 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile: ja som si tiež dala veštiť u pani Angely a povedala mi že láska ma čaká až v máji budúci rok. Splnilo sa niekomu presne na mesiac to čo predpovedala?
27. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anulique, myslím, že neostáva iné ako čakať. Tie, ktoré si dávali veštiť skôr možno už aj majú niečo splnené.
Debra, ozvi sa potom, ako si s tou robotkou dopadla. Ja to čom som chcela vedieť sa vyplní až tak za rok. Takže musím čakať. :cry:
28. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Z casti verim, z casti nie, aj tak si myslim, ze sami sme strojcami svojho stastia a osudu. :wink:
28. máj 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja vam len zavidim pretoze stale nic.nikto mi neodpisuje od 15.05. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
28. máj 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok