• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. júla 2017 
@lubimesastale100, jeannna
Na pani Janku nedám dopustiť, je to veštica (ak to tak nazývate), ktorá sa naozaj venuje klientovi. Ja mám osobnú skusenosť a mne vyšlo všetko. No možno na nepodstatnú maličkosť.
Ja si myslím, že karty by mali ukázať a povedať smer, možnosť, no žiadna "veštica" ten život za nás žiť nebude. je na našom rozhodnutí ako cestou sa vydáš a čo cítiš. Pre mňa pani Janka bola aj psychoterapeut a som jej veľmi vdačná. No ak tej cene, u pani Janky sa platí za čas, ktorí venuje klientovi a to je 20 eur na hodinu. Teda aspon ja som tak platila. Takže ak niekto platil 50 eur musel sedieť u p.Janky aspon 2,5h. No len info euro je od 1.1.2009 takže pred 7.rokmi nemohla takuto cenu pýtať.
Takže ja by som bola opatrná v takých osočovaniach ako to tu lieta. Chápem, že veštba nevíde, aj mne sa to stalo, ale nebudem viniť vešticu.
Uvedomme si, že veštba je "barlička", no život si volíme každý sám. Ta cesta je proces, nie stav. Ak nepoznáme seba sameho, nikdy sa nepohneme a nikdy Vám tá vešba nevíde. Tá je zákon priťažlivosti, to naozaj funguje.
Prajem Vám dievčence len splnené veštby a hlavne vízie, vaše sny.
9. jan 2015 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bubko207 v okolí LM nie ale trošku dalej ano . Obaja odskúšaný .
Ak potrbuješ dobrú kartárku/ra skús jedno z čísel:
1/ Rajec -pani Mária 0907815561
2/ Žilina - pan Jozef 0905 435408
Sú odskúšaný a ja som s nimi spokojná . Moje súkromné TOP je ale pán Jozef.
12. jan 2015 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek2 na Petku aj takto s odstupom času nemôžem ani jedno krivé slovo povedať... tak ako vtedy, ked som si dávala u nej veštit a to bolo uz pred viac ako tromi mesiacmi, vyšli mi veci ktoré povedala... zdravotný stav rodinného príslušníka trafila presne.. o tri dni isiel k lekárke a tá mu povedala tú istú diagnózu. A mne, veci ktroé predpovedala do budúcnosti začínajú sa takto presne rysovať.. odporúčala som ju aj známej... Peti držím ti veľmi palce a prajem Ti veľa úspechov v tom "vešteckom" :slight_smile:, pracovnom ale aj osobnom živote..a aby neprajníkov a "večne" nespokojních ľudí, ktorí nevidia to dobré ale stále len hľadajú chyby alebo čo nevyšlo bolo čo najmenej :slight_smile:
12. jan 2015 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ slavocka1911 aj ja som si dala urobiť výklad u patrika, neviem, či mám tomu výkladu veriť, nepáči sa mi, že mi opísal situáciu dosť všeobecne, takže som ho doslova bombardovala otázkami a všetko som z neho musela ťahať ak z chlpatej deky...
12. jan 2015 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, ja som tiez pochodila strasne vela vestic a musim povedat ze vela veci sa mi splnilo. Ale potom mi jedna vestica zo Zlatych Moraviec dala cislo na duchovnu poradkynu. Vola sa Mirka a ona je vystudovana psychologicka ale vie aj vestit. Nejak to sklbila a je fakt super. Aspon mne poradila a teda uz aj mojim znamym, ja ju mozem len odporucat. NIe je to klasicka vestica... ale ked som potrebovala tak mi venovala tolko casu kolko som naozaj potrebovala to bolo niekedy aj 2 a viac hodiny... A cena prve sedenie som ja osobne mala zadarmo a potom som platila tak 15 euro. Teraz sa odstahovala tak s nou konzultujem cez telefon a to odo mna peniaze neberie.
12. jan 2015 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ma tu niekto skusenosti s online vestenim? Ak ano prosim poradte.
S vesticami mam dobre skusenosti aj mam svoju osvedcenu, no nakolko zijem v zahranici a dlhsiu dobu neplanujem ist spat, zvolila som takuto moznost.
Dakujem za vsetky odpovede :slight_smile:
13. jan 2015 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@17honey17 veľmi pekne Ti ďakujem, veľmi ma potešila Tvoja správa, som rada, že si spokojná a že veci vychádzajú tak, ako boli vyveštené. môžem Ti povedať, že toto je to, prečo to robím rada. Vždy budú nespokojní, je to prirodzené a každý jeden na to má právo. Ty si ma však tak potešila a tak nebudila, že budem dlho čerpať radosť z tejto správy :wink: urobila si mi krásny deň
13. jan 2015 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zo svojej vlastnej skusenosti mozem povedat ze taketo osoby- vestice dokazu velmi ovplyvnit, zivot cloveka,zmiast mu myslienky,dostat ho do stavu nadeje a cakania kedy uz vyjde to pozitivne. zalezi od citlivosti a rozumu cloveka ako daleko necha zajst situaciu kt. mu navedie pan/pani vestica.. ja som zacala uplne nevinne , zo zaujmavosti ,co asi ma caka , s malou nedoverou ale aj respektom pred takymi ludmi lebo sa zahravaju s ludskym myslenim. :rolling_eyes: na moje prekvapenie som sa dozvedela od pani celucku moju minulost a ja som mala pocit ze ssedim vedla niekoho,kto ani nieje clovek ale moj anjel. pri najmensom probleme,zrovna ked sa clovek nachadza akoby utlaceny v rohu a nevie ako a kam ist dalej som kontaktovala len tu istu pani vestkynu,samozrejme nie zadarmo.....a ja dokazala mi tak pomotat myslienky buducnostou a pokynmi co mam robit a nemam robit,ze som zabudla ze mnou vlastne niekto manipuluje.. dokonca sa to vyhrotilo tak,ze mi povedala ze mam tazku dusu z nejakych hriechov a vraj som mala pristupit pre moe dobro na - ocistu- ,vahala som,ale pristupila..samozrejme to lacne nebolo...no a ja cakala co sa po -ociste- stane..dala mi dlhe pokyny ako sa riadit v zivote,co mam,a comu sa vyhybat a cakat na pozitivum.....nevravim ze mi nevyslp par veci ,ale uz mi to prerastlo cez hlavu, a ked som sa ocitla v zivote na hrane svojej zivotnej sily, odcupkala som si kupit sviecku a isla do kostola k panne marii (nikdy som nechodievala) a postazovala som sa a prosila o pomoc ju,a neplatila som za to,a odchadzala s obrovskou ulavou na dusi...nikdy by som neverila keby som nezazila,stalo sa mi x veci kedy si mozem povedat ze sa mi splnilo,vdaka prosbam k panne marii a vdaka tomu odlahceniu na dusicke sa mi zije lepsie,ako prezivat chaos v hlave u vestici a cakat co sa splni a este si platit.....vestkynu som vyradila zo zivota, zobrala mi kus casu a penazi a aj nervov. chcem tymto prejavit a poradit,aby ste si nepripustili takych ludi k svojej blizkosti,aj keby sa nachadzate v tej najzlozitejsej situacii,nikdy si nenechajte riadit a radit -co nieje zadarmo-od takychto vestcov.... nieco na tom je,ze vedia a vydia veci kt, obycajni nedokazu, ale my sme predsa panmi svojho casu a zivota,aj trapeni.. keby som mala vratit cas tak tie peniazky vsetky radsej venujem na nejaku nadaciu detickam. :unamused:
14. jan 2015 o 10:21  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
15. jan 2015 o 14:21 • doloren
...a niekto ozaj overeny a spolahlivy v okoli TO?
15. jan 2015 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dufam ,ze si dobra vestica,4roky je dlha doba.pa
16. jan 2015 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ichi ahoj necitala som celu konverzaciu iba som si vytrhla z kontextu, zhanam vestiu alebo tak z mikulasa a tam bolo pisane ze nejaku poznas? Je to aktualne?
18. jan 2015 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamaratka ma nahovorila na vesticu Mili vraj je dobra a vsetko sa jej naplnilo nakolko som mala vazny vztahovy problem a nevedela som co dalej tak som jej zavolala a mozem povedat ze zatial mi vsetko vychadza .Nie som moc na vestenia ale clovek ked je v tazkej situaci tak vyskusa asi vsetko.Mne osobne zachranila manzelstvo pozeram sa teraz uz na vela veci inac v mojom vztahu a mozem povedat ze znova prezivame krasne chvile ako na zaciatku.Keby som ku nej nesla tak asi dnes placem do vankusa.Na termin som sice cakala dva tyzdne ale stalo mi to za to.Je vela vestcov co chcu zarobit na cudzom nestasti ale pochopila som ze nie vsetci su taky.Mozem odporucit je mila prijemna a ta hodinka u nej ubehla velmi rychlo .Tak to je moja skusenost s vesticou.
18. jan 2015 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xixi646
@xixi646 ahoj...uprimne...usetri si peniazky...zi realnym zivotom a pocuvaj seba.
19. jan 2015 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Je tu niekto, kto sa venuje výkladu kariet a bol by mi ochotný odpovedať formou IP ? Ďakujem.
19. jan 2015 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte sa chcem opýtať, či má niekto skúsenosť s veštením cez sedmové karty, prípadne či niekto cez tieto karty veští ?
19. jan 2015 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niekde tu som čítala dotaz, ako sa dá popri materskej privyrobiť. Podľa množstva príspevkov k tejto téme už viem. Veštenie :slight_smile: Biznis bez zdanenia :slight_smile:
19. jan 2015 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sandrika1986 Bola som u jednej čo veštila zo sedmových kariet.... veeelmi presne :slight_smile: neviem ako to tam videla ale trafila vsetko. Pýtala som sa jej, že ako to robi...povedala mi len že tie karty majú 1200 významov a to sa treba naučiť a pamatať si ich :grinning: ale bol to najlepši vyklad aky som kedy mala. vedela tam vyčítať povahu človeka, pocity... bolo to až trochu desivé ale velmi presne. ako keby ma poznala roky :slight_smile:
19. jan 2015 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@oliinka
Ahoj Ja mam mam skusenosti s Patrikom.
Musim povedat ze jeho vyklady su strohe ale presne.
Predpovede od neho sa mi plnia...je to az paradox pretoze som bola dost skepticka..
No krivdila som mu...
Moje zdravie odhadol presne tak ako aj otazky vztahu a prace...takze cakam co bude dalej a kedy to pride :slight_smile:

A ty mas ake skusenosti?
19. jan 2015 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam skusenosti s patrikom, pise mi a zatial len cakam ci sa to vyplni, ale povedal mi vec, ktoru viem ze ma pravdu a bude to tak ako hovori....ale to hlavne ma dufam len caka
20. jan 2015 o 07:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oli18 mas pravdu...asi si tu dlhsie a problematiku poznas dobre...biznis je biznis a zneuzivanie zufalstva niekoho je pre niekoho bezna vec...
20. jan 2015 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkadca ahooj ked tvrdite ze patrik je dobry, mohla by si mi na neho dat kontakt?
22. jan 2015 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bublinkajasminka ahoj,aký Patrik?
25. jan 2015 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayocka vestiaren patrik
25. jan 2015 o 15:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, mate dakto skusenost s vesticou Zaniny z ezo ?
25. jan 2015 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mi patrik potvrdil vsetko co som chcela vediet, dostala som new job na ktory som cakala takmer rok a on mi to predpovedal som hapyyyyyy :slight_smile: :slight_smile:
26. jan 2015 o 20:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
26. jan 2015 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejlepšia je Ines vo Zvolene.Veštba vychádza na 90% :slight_smile:
27. jan 2015 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jedna mi písala na pokeci email za 10eur a zatiaľ sa všetko plní nick je Victory1, je super
27. jan 2015 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok