• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

23. mája 2017 
Venujem sa výkladu kariet a horoskopom 25 rokov, bohužiaľ v dnešnej dobe je veľa "podnikateliek", ktoré majú pocit, že stačí mať karty a vymyslieť si príbeh. Sama sebe karty nikdy nevykladám, ale sa radšej riadim horoskopom.... ten máte na celý život, plus tranzity.
27. jan 2015 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa spytat, ti ktori ste boli u vesctici Didy, plni sa vam co predpovedala? Dakujem :wink:
29. jan 2015 o 09:53  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniela183 ahoj,nuz mne sa zda,ze ona akokeby dobre opisala len sucasnost.Vzdy ma fascinuje,ze v momente,ked tam sedim mi hovori z duse a presne vylici, ako zijem a uvazujem.Chodim k nej casto a velakrat si premietam,v com vlastne mala pravdu a ci som to ja tak dokazala zmenit,ze to vlastne velmi nesedi.Dotiahla som tam aj priatela,ktory nikdy u vestca nebol.Najskor ma podozrieval,ze som jej nieco povedala,potom si uvedomil,ze ani ja neviem fakty z jeho minulosti a rodinne detaily.Ja osobne som na vazkach.Bola si u nej?
31. jan 2015 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. jan 2015 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte pochodila som uz vela vestic od zapadu cez stred az po vychod bola som aj u celebrit ako Svetlana Simurdova o nicom,dalej Izabela z NZ taka divna pani ,dalej Marta Zubkova BS vela vie ,ale malo povie natahuje čas ,ale najviac sa mi osvedčila Anna Mazanekova z KA jej predpoved sa velmi zhoduje s Martou Zubkovou z BS len tato Anna sa dostatocne venuje a aj sa jej plni s nou som najspokojnejsia skuste neotlutujete je ovela lepsia ako Marta Zubkova viac sa dozviete
31. jan 2015 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ak chceš odskúšaných vešcov skús Jozef Žilina 0905435408 alebo Mária Rajec 0907 815 561 neviem ako u iných ale u týchto dvoch sa my výklady nielen zhodovali ale aj vychádzali. Viac my sedí pán Jozef , pretože sa my venoval ( a pokial viem nielen mne ale všetkým klientom !) viac ako dohodnutých 90 minut . Pritom neplatíš za čas ale odmena je na tebe ako si spokojná.
1. feb 2015 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ja nehladam uz ja som nasla Annu Mazanekovu z KA vesti aj vo Zv je uzastna tiez nema stanovenu sadzbu a tiez sa venuje je proste naj
1. feb 2015 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A kde ta pani anna vesti vo zv?? Nejaky kontakt??
1. feb 2015 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matasova.jana
@matasova.jana pani janka vestite prosim aj na dialku a kolko beriete prosim
1. feb 2015 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kontakt na pani Annu je 0903521525 je fakt perfektna skuste ano vesti vo Zvolene
1. feb 2015 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@degva Ano bola som u nej a prislo mi to cele divne, do niektorych veci sa trafila. Tiez som na vazkach a neviem ci mam tomu verit, vyvestila mi dokonce kedy v ktorom mesiac stretnem zivotneho partnera a kedy sa mi narodi dievcatko... :slight_smile: S tym co som potrebovala poradit mi nevedela odpovedat, raz povedala jedno a vzapati opak, ale na druhej strane chapem ze vestenie nemoze byt na 100% :slight_smile: Priatel bol spokojny?
1. feb 2015 o 16:29  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniela183 priatel bol dost ohureny,ako to vsetko vie,ale aj ja som bola prvy krat ocarena.Zatial nebolo dost casu,aby sa to splnilo,bol tam koncom roka.Ja za seba mozem povedat,ze Dida nieco vie,ale bud plati,ze clovek to dokaze dost zmenit alebo sa dost myli.Inak keby na nej nic nebolo,uz by tam nesiel,lebo vzdy sa mi vysmieval,naco tam chodim.Zajtra je objednany zas. :slight_smile:
1. feb 2015 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daniela183 ja som bola pred dvomi rokmi a nevyslo mi vobec nic. ..zbytocne vyhodenych 40eur!!
1. feb 2015 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kuriatko66 ahoj, ked som mala pred sebou velke rozhodnutie tiez som spravila taku blbost. Najprv som u vestice bola osobne, potom aby som si potvrdila ze hovori pravdu som kontakovala dalsich 6 vestic ktore mi vyklad poslali mailom. Viem ze to znie sialene ale proste som sa nevedela rozhodnut či ísť alebo neisť na plastiku nosa a či sa mam odstahovat od priatela /a ci stretnem niekoho ineho/.... tak a teraz sa podrz... dokopy vsetkych 7 vestic (z toho jeden vestec) mi odpovedali ze na plastiku mam ist a dopadne mi dobre /vraj to bude moj novy zaciatok/ a ze s partnerom sa rozidem a do konca roka pride ten pravy. operaciu nosa mam o 22 dni tak vam dam vediet ci mali pravdu.... Nemienim tieto ich sluzby vyuzivat casto ale ja som sa tak nevedela rozhodnut a tak som sa bala tej operacie ze som to musela urobit :grinning:
2. feb 2015 o 01:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11lucka22 ale ak si formulovala otazku uplne presne-ci mas ist na plastiku,tak to je skor rada ako vestba.Inak drzim palce,neboli to,nemas sa coho bat. A zo zmeny ma kazdy trochu obavu.Vsetko dobre.
2. feb 2015 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@degva no formulovana bola tak ze ci to dopadne k mojej spokojnosti...pravda...moze to byt aj nahoda lebo vacsia pravdepodobnost je ze dopadne dobre :grinning: ale aj o tych vztahoch sa dost trafili. Ani jedna z nich nepovedala ze s tym partnerom ostanem :-/ a to som im vobec nenaznacila ze nam to neklape :grinning: ale zas keby to klapalo tak sa na to nepytam :grinning: a dakujem :slight_smile:
2. feb 2015 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 ja som si tiez nadavala :slight_smile: to som mohla ist radsej na kozmetiku :slight_smile: ale kazda skusenost je skusenost... dakujem za odpoved, hned som kludnejsia :sunglasses:
2. feb 2015 o 20:24  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ja1407 môžem poprosiť kontakt na Didu, ďakujem
2. feb 2015 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skúsenosti s jasnovidkou z kaplnej ma niekto? Dakujem
3. feb 2015 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutinka82 0903821456 Dida
3. feb 2015 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dunajskastreda skúsila som, chodím k nej už roky a veľmi veľa sa mi plní. Občas zájdem aj k Zúbkovej. Ale mám podobný názor ako ty, je ústretovejšia, teda môžeš sa jej dosť pýtať, čo ťa zaujíma. Zúbková ti sama povie, čo chce. Ale nerozchádzajú sa v ničom, skôr sa doplňajú. Myslím, že je aj trošku lacnejšia, nepýta si konkrétne, ja jej dávam tak 10-15-20 euro za jeden krát, podľa mojej situácie. Ale zaslúži si iste. Môžem ju tiež odporučiť.
4. feb 2015 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prežila som pád na uplné dno ,,chodila som po vešticiach ,volala kade tade.Ked som skoro prišla o pracu tak mi kolegyna dala čislo na Sofu-tuto nie inu/0900511020/vestenie-sofa.eu/S malou dušou som jej zavolala ,nepodarilo sa sice na prvý krat ale podstata je že na to čím som prešla a všetci ma len klamali ,ONA nema konkurenciu,nielen že mi zachranila pracu ale aj manželstvo a naučila ma ako žiť .Za to jej vdačím a je naozaj pravda všetko čo o nej ludia píšu naozaj ma dar od BOHA a vdaka nej zistite že niečo funguje,,,a zasluži si odo mna túto reklamu.
4. feb 2015 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@degva Ďakujem pekne :slight_smile:
4. feb 2015 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked tu citam niektore prispevky, po prve netreba zabudat na vlastný rozum nie dat sa vies ako ovca, :slight_smile:
po druhe tato skupina sa meni na skrytu reklamu, ktoru si pisu same vestkyne :wink: a je to velmi priehladne
6. feb 2015 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@doloren myslím že keby bola taká super, nemala by všade toľko inzerátov a ponúk..ľudia by ju vyhladavali sami..
6. feb 2015 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pani Drahomira z Čachtíc to je vestica ako lusk, uz som vyskúšala dost vestic, ale žiadna ma tak nepobavila. Netrafila sa absolútne v ničom, hoci sa snažila ísť aspoň podla charakteristiky znamení zverokruhu, ale ani to jej nepomohlo )))) a za každým tvrdila, uvidíte časom, možno sa to zmení.sama videla, ze je mimo a uz ani nemam záujem pokračovať, a ešte si za to aj zobrala peniaze,ale aspoň som sa dobre pobavila :grinning: :grinning:
6. feb 2015 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jf33
Ďakujem za radu ale čo tak zostaviť rebríček skutočných veštíc a tých čo sa iba na niečo hrajú ? :slight_smile:
7. feb 2015 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
To je dobrý nápad, lebo vela si ich tu robí len reklamu a pritom.... Ja mam dobru skúsenosť s twinflame, co sa týka prítomnosti sa trafila a budúcnosť uvidíme :slight_smile: ale mam jednu ku ktorej chodievam P. Kyrova, netvrdím , ze vyšlo úplne vsetko co mi povedala, ale tak na 90 % to vychádza a tych zvyšných 10% si myslim , ze si ovplyvnujem aj sama. Od nej ked odchádzam som spokojná, kludna a co viem nie len ja, ale aj druhy.
7. feb 2015 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry ta pani Kyrova kde vesti??vesti aj cez mail?
7. feb 2015 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana2504 vesti v Myjave, cez mail určite nie, je to postarsia ciganecka ( veľmi milá a slušná),ale zdá sa mi, ze cez telefón vesti
7. feb 2015 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok