• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

15. januára 2017 
Juj a dajaky kontakt??
7. feb 2015 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jf33 Myslíš tú staršiu pani, čo býva pri Bille alebo je to nejaká iná?
7. feb 2015 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poznate niekto vesticu eriku z ruzinova?byva na narcisovej.pred troma rokmi som u nej bola a vyslo mi od nej zatial uplne vsetko.Bola som z nej unesena....Bola som u nej pred par mesiacmi znova a neviem,uz som mala iny pocit. Mate s nou niekto skusenost?
7. feb 2015 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka1222 hej pri Bille byva
7. feb 2015 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jf33 Tak u tej som bola aj s kamarátkou pred dvomi rokmi. Veľmi milá, mne presne povedala, kedy nastúpim do novej práce :slight_smile: ale kamoške nevyšlo nič :frowning2: tak neviem či to funguje len u niekoho :slight_smile:
7. feb 2015 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim dievcata s ktoru vesticou z BA mate naozaj dobru skusenost?
7. feb 2015 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka1222 aj mne sa trafila s prácou aj presný mesiac :slight_smile: ale tiež poznám ľudí, kt nevyšlo skoro nic... Možno vestenie záleží aj od toho, či tomu ten človek verí a či sa vestici dostatočne otvorí, teda aspoň pri osobnom vesteni.
Mna Táto uz ma dobre pozná tak som chcela skúsiť niekoho iného, a twinflame mi vestila cez mail a napisala mi skoro to iste, ešte u nej čakám na odpoved na jednu otázku a som moc zvedava či aj pri tej sa v odpovedi zhodnú :slight_smile: ale aj tak uprednostňujem osobný kontakt.teda až na pani Drahomiru, uz ked sa ma opýtala aké som znamenie, som vedela, ze to asi nebude dobre, lebo začala so známou charakteristikou znamenia a tvrdila, ze to vidí v kartách....
8. feb 2015 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika64 mozem ta poprosit tiez o telefonne cislo, nakolko zijem tiez v zahranici a chcela by som sa telefonicky spojit s vesticou.dakujem
8. feb 2015 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozete mi niekto poradit do kolkych mesiacov sa vam zacinaju plnit vestenia?ja už cakam cez tri roky a stále nic.A nakoľko je pan Jozef zo Žiliny presný?Rada by som ho tiez kontaktovala.
8. feb 2015 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, nejaká overená veštica v Nitre? Neviem sa k žiadnej dopátrať :(
9. feb 2015 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze vela vela zalezi aj od toho ako to, na co sa chcete opytat vestice polozite. Ak jej opisete situaciu ako ju vnimate vy, tak ju mozete ovplyvnit na tolko, ze vam nevyvesti ale prerozprava vas pribeh. Stalo sa mi napriklad, ze ked som vestici nepovedala aka prekazka stoji medzi mnou a priatelom nam vyvestili dlhodoby vztah a ked som im povedala, hned to bolo nie. Moja sestre jedna pani opisala jej priatela (trefne) ale mojej sestre sa tale nieco nezdalo tak nakoniec jej pani vestica natolko pozerala karty, ze jej to odushlasila. Aj to sa stava. Plus, ked som si karty tahala sama ja, nic mi nevyslo, ale ked som mala vyklad od vestice a tahali oni, vo vela veciach sa zhodli viacere. Takze tak :slight_smile:
10. feb 2015 o 10:32  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vešťiaren patrik, skúsenosti ? má niekto? dakujem
10. feb 2015 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten patrik by zaujimal aj mna :slight_smile:
10. feb 2015 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa spytat na nejaku naozaj dobru vesticu, ktora sa zaobera aj bielou magiou, a ci s niektorou ma niekto z vas skusenosti, budem rada ak mi napisete spravu :slight_smile:
10. feb 2015 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia2506 Ja som veľmi spokojná a môžem ho len doporučiť.Jeho výklad je iný na aký ste zvyknuté ale sedí. Som spokojná , povedal aj niečo z minulosti , a pritom nič z mojej minulosti nemohol vedieť . Ako jediný my presne opísal moje vzťahy a podla pravdy .Opísal všetkých troch mužov čo sa my momentálne pletú v mojom živote.
Pomohol my sa zorientovať sa a moc my pomohol v riešení mojich ostatných problémov ( nielen s citmi ale aj v ostatnom živote ) Neľutujem že som bola a ešte raz ho doporučujem Jozef zo Žiliny 0905435408.
10. feb 2015 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkakacka99 a koľko sa u neho tak čaká kým zoberie? Dakujem
10. feb 2015 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkakacka99 Dakujemi, velmi si mi pomohla.Rada sa s nim skontaktujem, lebo mam podobnu situaciu.
10. feb 2015 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jargre ahoj nevieš mi poradiť, kde by som našla vešticu Janku v Nitre? Alebo mi nevieš dať kontakt na nu?
11. feb 2015 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas mate niekto skusenosti s Monikou z Ilavy / Dubnice nad Vahom? dakujem
11. feb 2015 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimonka8859 ahoj posielam ti Ip a davam kontakt
12. feb 2015 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jf33 Neviem , ja som zavolala a dohodli sme sa o pár dni ako my to vyhovovalo. :slight_smile:
12. feb 2015 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia2506 Daj potom vedieť ako si dopadla. Držím palec.
12. feb 2015 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já bych Vám chtěla doporučit velmi dobrou kartářku se kterou mám jen ty nejlepší zkušenosti a spousta lidí.Je to paní,velmi milá,nanic se neptá,pouze na věk a jméno a nevytahuje žádné informace,což mě velmi zaujalo.Většinou jsem měla takové zkušenosti,že odemne kartáři vytahovali informace,a pak mě řekli to co vím.Tato Paní se trefila úplně do všeho,do minulosti,přítomnosti,a budoucnost se mě začala plnit už po zhruba měsíci.Hodně mě pomohla hlavně v oblasti vztahu a zdraví. Výklad mě dělala na dálku,což bylo pro mě výborné.Přes Skype mě udělala očištující Rituál Karmy a další rituální věci.Nechápala jsem. Doporučuji všem,budete velmi spokojení.Kontakt na ní je : +420 605821736 nebo upinka@seznam.cz nebo skype upinka
12. feb 2015 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petra422 NOOO...mne od nej nevyšlo absolúne nič !! Uplne vedla...zaujímavé..myslím že to tu písali baby viac krát ale neviem či ty sem nepíšeš stale to isté. 4 príspevky do fora a vždy óda na "upinku " náhoda ?!?!.
12. feb 2015 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte všetci, po dlhšom čase opäť prispievam a budem veľmi rada, keď tí, ktorým som veštila mi napísali, ako ste boli spokojní hlavne s určením zdravotného stavu a situácie ako takej....

Riešili sa tu veci, že niektorým veštenie nevychádza, stáva sa to, keď človek buď silne chce niečo, tak to má tak hlboko vryté, že karty radšej pravdu neukážu ale ukážu to, čo si človek praje, alebo tiež pokiaľ rieši tú istú otázku za krátku dobu s viacerými vešticami - teda viac výkladov na to isté.

Teraz by som sa ale naozaj rada zamerala hlavne na zdravie ako také, bolo vás tu dosť, ktorým som hovorila aj o zdravótných problémoch, tak by som rada spätnú väzbzu hlavne na toto....

venujem sa teda aj liečiteľstvu a usmernenie toho, kam treba zájsť, čo vyriešiť, čo nezanedbať a čo robiť s tým, aby mal človek pokoj...

a karty a výklady samozrejme robím stále ;) všetkým vopred ďakujem
13. feb 2015 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stastenka42 ano ody na upinku si pise upinka sama len pod inými nickami vsak @petra422
13. feb 2015 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
13. feb 2015 o 11:45 • martinkaba12014
@martinkaba12014 teraz to bezi v telke ..za 19,90 a su tri...aj ty si tak kupila? Tiez su tri?
13. feb 2015 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkakacka99 termin mam az koncom aprila, ale kazdopadne ti dam vediet.
13. feb 2015 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 ona tu robi tiez len reklamu :wink:
14. feb 2015 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok